Mladší přípravka A U-9

Elite soutěž

Hlavní trenér: Jan Skopec
Trenér: Jana Danielová
Vedoucí týmu: Jana Danielová607 848 027
danielova.jana@seznam.cz

   http://www.admira2004.estranky.cz
 
5.2.2013

Na zlaté vlně; Dukla; 3.2.2013

3. 2. 2013

Na neděli jsou naplánovány 2 turnaje, část kluků tedy jede směr Zličín a druhá část směr turnaj organizovaný Duklou. Turnaje se zúčastnilo celkem 10 týmů, systém každý s každým a 3+1. Jak už tradičně - na tomto turnaji nejde o body, ale o počet vstřelených branek. Kluci sem přijeli obhajovat zlato z konce loňské sezóny.

Náš tým: Áďa, Škraboš (5 g), Aleš Č. (4), Aleš (7), Anet (2), Marťas (14), Christi (7)

1. Admira - Dukla A (4:0) - velmi dobrý zápas na úvod proti silnému soupeři
góly: Aleš (roh Marťase), Aleš, Škraboš, Aleš Č.

2. Admira - Libčice (9:1) - soupeř se hned na úvod ujímá vedení. Od té doby už je ale na hřišti vše podle předpokladů a postupně skóre narůstá v náš prospěch
góly: Marťas (Škraboš nahrávka), Marťas, Anet (Christi), Anet (Christi a Aleš Č), Aleš, Marťas (Aleš), Škraboš (roh Marťase), Aleš (dorážka střely Marťase)

3. Admira - Tempo (4:0) - další kvalitní soupeř, velmi dobrá hra draků a cenná výhra
góly: Škraboš, Marťas (Aleš), Marťas (hned po rozehrávce), Christi (v posledních sekundách)

4. Admira - Dukla B (3:0) - Dukla postavila dva velmi dobré vyrovnané týmy - my zaslouženě porážíme i ten druhý po dalším velmi dobrém výkonu; střelecky nás podržel Christi
góly: Christi 3x

5. Admira - Aritma A (3:0) - soupeře přehráváme, ale začíná naše střelecké trápení a taky čím dál zřetelnější únava našich borců
góly: Aleš, Škraboš, Aleš

6. Admira - Aritma B (4:0) - velmi podobný obraz hry a příběh jako v zápase předchozím; střelecky nás zachránil hatrick Marťase
góly: Marťas, Christi (po přímáku Anety), Marťas, Marťas

7. Admira - Benešov A (3:1) - kvalitní a nám dobře známý protivník; i Benešov sem vyslal 2 týmy. Kluci bojují, ždímou ze sebe poslední zbytky sil. Vydřená výhra, až v závěru soupeř kazí další čisté konto skvěle chytajícímu Áďovi
góly: Škraboš (rána z půlky), Aleš (roh Marťase), Aleš Č.

8. Admira - Dukla Jižní Město (6:0)< - relativně slabší, ale bojující soupeř. Kluci vědí že potřebují dát vícero gólů aby se udrželi ve hře o zlato (obě Dukly nás skórově dotahují). Nakonec se klukům - i přes únavu a pokračující střeleckou smůlu - podaří dát alespoň 6 gólů.br> góly: 3x Marťas (Aleš), Marťas (Christi), Aleš Č., Marťas (Christi)

9. Admira - Benešov B (4:0) - poslední zápas a silný protivník v podobě druhého týmu Benešova. Pro zlato je třeba dát alespoň 2 góly (to ale kluci myslím nevědí ... ). Naši draci jedou na doraz a bojují jako lvi. Cíl se nakonec daří naplnit a draci tak odráží nápor konkurentů na stupeň nejvyšší.
góly: Aleš Č. (Marťas), Marťas, Christi 2x

Mise splněna! Kluci obhajují na Dukle zlaté medaile. Stejně jako vloni i dnes vyhrávají nejenom na góly, ale i na body, když neztratili ani bod a dosáhli impozantního skóre 40: 2!!! Tento výsledek proti kvalitním soupeřům je o to cennější, že naši borci měli v nohách nejen sobotní odpolední turnaj v Unhošti, ale také čtvrteční a páteční trénink. Skvělá práce a velká pochvala pro celý tým !


U9-1.jpg, 22kB
U9-2.jpg, 19kB

P.S. Na dálku jsme všichni drželi palce druhé skupině, která nakonec vybojovala další cenný kov v podobě bronzu a rozšířila tak naši medailovou sbírku. Velká gratulace do Zličína!Tak trochu jiný turnaj aneb zlato z Unhošti; 2.2.2013

3. 2. 2013

V sobotu jsme se vydali na turnaj do Unhošti. Už od samého začátku se tento turnaj zdál být ... no tak trochu jiný. Začátek turnaje plánován na 12:00, přijedeme v 11:15 a nikde nikdo, restaurace zavřená. Ostatní týmy se schází až těsně před začátkem (některé vlastně až po). Turnaje se nakonec účastní 5 mužstev, hraje se 24 minut v hezké, ale dost malé hale, házenkářské branky.

Náš tým: Áďa, Škraboš (4 g), Aleš Č, (1), Aleš (3), Anet (6), Marťas (7), Christi (4)

1. Admira - Sparta Kladno (8:0)
góly: Christi, Anet, Škraboš, Christi, Marťas, Škraboš, Škraboš, Marťas

2. Admira - SK Kladno (10:1)
góly: Aleš Č., Marťas, Christi, Aleš, Marťas, Škraboš, Aleš, Marťas, Christi, Anet

3. Admira - Unhošť (3:2)
góly: Anet, Aleš, Anet

Řada dalších šancí zůstala neproměněna, i díky "dorostenci" v bráně soupeře. Naopak soupeř nevyužil šance v podobě několika přímých kopů, které jim nabídl domácí rozhodčí.

4. Admira - Rakovník (4:3)

Tak takový začátek zápasu jsem snad ještě neviděl a nikdo z nás ho nečekal. Draci proti zjevně starším klukům nastoupili bojácně a bylo vidět, že je velikost soupeře dost zarazila. I Škraboš najednou vypadal proti chasníkům z Rakovníka malý. Uběhla minuta a půl a naši draci prohrávají 0:3 !!! Žádnou fotbalovost ale za tím nehledejte - jednoduchý styl rána z dálky. Až bojovnice Anet zavelela k famóznímu obratu a snižuje na 1:3. Draci se začínají osmělovat a kombinací přehrávat soupeře. V 8. minutě snižuje Marťas na 2:3. Soupeř nadále spoléhá na náhodné střely z dálky a - stejně jako v předchozích zápasech - pomáhá soupeři rozhodčí. Kluci i přes to všechno srovnávají. Ve 20. minutě po přihrávce Marťase srovnává Anet. A co víc. Dvě minuty na to Aleš posílá přesný pas na Marťase a ten rozhoduje o našem vítězství. Ještě že se hrálo na 24 minut.

Turnaj jsme tedy vyhráli s plným počtem bodů a bez ztráty kytičky. A to i přes zjevnou nepřízeň rozhodčích (abych byl přesnější domácích trenérů pískajících zápasy). Ještě jedna zajímavost: namísto vyhlášení pořadatelé rozdali všem týmům medaile už po druhých zápasech s tím, že alespoň pak mohou hned po skončení posledních zápasů rychle odjet. No, zajímavá inovace - myslím ale, že pokud se tyto turnaje dělají pro kluky tak ti by určitě preferovali "klasické" vyhlášení ...


1.2.2013

Stříbro z Borotína; 26.1.2013

27. 1. 2013

V sobotu ráno jsme si všichni trošku přivstali a hurá na další z řad zimních turnajů, tentokrát směr jih, do Borotína u Tábora. Čekalo na nás šest soupeřů a s vyjímkou Unionu Vršovic - alespoň pro mě - velká neznámá. Takže 7 týmů, systém každý s každým, hra na poměrně malé palubovce a malé házenkářské branky.

1. Admira - Vršovice 3:0 (2x Marťas, Ríša)

A právě kluci z Vršovic nás čekali hned v prvním zápase. Stejně jako při našem posledním setkání (turnaj v Neratovicích), i tentokrát v jejich řadách nechyběl Mára Bína, náš bývalý spoluhráč. Draci hned o začátku soupeře zatlačili, ale pálili jednu šanci za druhou. Až Marťas využívá chyby brankáře a je to 1:0. Po několika dalších šancích na 2:0 zvyšuje opět Marťas. Na konečných 3:0 upravuje naše nejnovější posila Ríša (na hostování ze Sparty), když vystihnul soupeřovu rozehrávku. Průběhu utkání by asi slušel vyšší rozdíl ve skóre, ale 3 body jsou doma.

2. Admira - Pelhřimov 3:1 (2x Marťas, Aleš Č.)

V úvodu zápasu nás trochu popíchnul rozhodčí, když nepísknul jasnou ruku (nikoliv nechtěnou) soupeřova brankáře (cca 2 metry za "vápnem"). Pak se ale předvedl Marťas - po krásné individuální akci - 2 kličky v rychlém sledu a střela k tyči - 1:0. Na 2:0 zvyšuje opět Marťas - po chybě brankáře soupeře. Vedení pak na 3:0 navyšuje Aleš Č. - hezkým lobem trestá útočné choutky brankáře. Soupeř pak koriguje na 3:1, ale to nic nemění na tom že si zajišťujeme další 3 body.

3. Admira - Meteor Tábor 10:0 (Aleš K., 2x Aleš Č., 2x Marťas, Ríša, Škraboš, 2x Christian, Tobiáš)

Kluci z Meteoru (nikoliv tomu nám dobře známému) své fotbalové krůčky teprve začínají a tak tento turnaj - s několika kvalitními týmy - nebyl pro ně zrovna jednoduchý. Proto nemá velký smysl utkání moc rozebírat. Kluci si vyzkoušeli kombinaci (mohli možná i trochu víc) a oba brankáři si zahráli v poli (Tobi si připsal i svůj první gól za Admiru - gratulujeme!), v bráně je nahradil Fido.

4. Admira - Mladá Vožice 9:1 (5x Marťas, 2x Aleš Č., Christian, Fido)

Narozdíl od předchozího zápasu, tady jsme čekali poměrně težký zápas. Kluci z Vožice na turnaji předváděli solidní a bojovné výkony. V prvním zápase podhlehli skvěle hrajícímu Písku jen 1:0. K našemu překvapení, výsledné skóre bylo jednoznačné. Klukům se zápas opravdu povedl a tak skóre rychle narůstalo ke spokojenosti všech fanoušků. Marťas rozjel svůj brankostroj a nezadržitelně se hlásil o trofej nejlepšího střelce.

5. Admira - Táborsko 4:1 (3x Marťas, Dan)

Dalším soupeřem bylo Táborsko, které se rovněž jevilo jako zdatný protivník když s Pískem sehrálo velmi slušnou partii (prohra 2:4). Do vedení nás posílá ... chvíle napětí .... ano, Marťas (po hezké rozehrávce Aleše Č.). V zápětí dává svůj další fík a je to už 2:0. Na 3:0 zvyšuje Dan - nádherným volejem trefil výkop soupeřova brankáře. Wow! Soupeř ještě zkouší zabojovat a snižuje na 3:1., když využil jednoho z mála okének v naší jinak velmi dobře fungující obraně. Konečné slovo má opět Marťas, po hezkém zpracování balónu upravuje na konečných 4:1. Další velmi dobrý zápas našich draků zjevně neunesl trenér Táborska, který si po zápase trochu nesmyslně stěžoval že nestřídáme nejlepší hráče !!!??? No - zajímavý argument. Jednak to nebyla pravda (průběžně se střídalo všech 10 hráčů, snad s vyjímkou jednoho) a - i kdyby byla - dost dobře nechápu co je mu po tom.

6. Admira - Písek 1:2 (Marťas)

Los turnaje tomu chtěl, že nás v posledním zápase čekal přímý souboj o zlato s Pískem, který se prezentoval na turnaji velmi hezkým fotbalem a - stejně jako my - porazil všechny ostataní soupeře. Zápas to byl pohledný, bojovný a vyrovnaný. Na začátku máme převahu a bohužel spalujeme několik šancí - Aleš Č. pálí po rohu Aleše těsně vedle, za chvíli Marťas vedle a další dvě slibné střely Aleše Č. Pak se otrkává i soupeř a střílí těsně vedle. V této fázi je zápas vyrovnaný, šance na obou stranách. Marťas v krátkém sledu dvě dobré šance, soupeř v zápětí střílí těsně vedle prázdné brány. První gól padá bohužel do naší brány - asi drobné nedorozumnění mezi Áďou a Alešem Č na pravé straně (moc sem to pod naší tribunou neviděl). Draci bojojí a nakonec jsou odměněni - Ála zahrává přímák z krátké vzdálenosti (na hraně vápna), naznačí střelu, ale posílá krátkou přihrávku na Marťase který usměrňuje do sítě a vyrovnává. Už už to vypadá na remízu, ale v poslední minutě soupeř po rohu dává vítězný gól.

Škoda. Na vítězství jsme určitě měli. Klukům toho ale nejde moc vytknout. Bereme stříbro a zlato putuje do Písku. Celkově velmi vydařený turnaj se skóre 30:5. Kluci si zaslouží pochvalu za dobrou reprezentaci klubu. Marťas si navíc vystřílel titul krále střelců (15 gólů!).

Náš tým: Áďa, Tobi (oba střídavě v bráně), Dan, Aleš K. Aleš Č., Jirka S., Christi, Fido, Marťas a Ríša.

M.Kohoutek

23.1.2013

Turnaj Mladá Boleslav 2 místo

Když jsem přihlašovala náš tým na turnaj v Boleslavi,netušila jsem jak skvěle bude obsazený. Systém každý s každým nám zaručoval,že si opravdu dobře zahrajeme s Libercem, Jabloncem,Jičínem, Spartou,Ml. Boleslaví a Neratovicemi.

Po dlouhé době jsem jela na turnaj s klukama sama bez trenéra. Na mě byl i výběr hráčů. Vybrala jsem Aleše K., Adama, Anetu,Fida,Martina, Aleše Č., Škraboše a Richarda, který je hráčem Sparty a je u nás na hostování.

První zápas s Neratovicemi hodnotit nechci a nebudu! Výhra 3:2,góly Aleš K., Martin a Anet.

Což ovšem chci zmínit je chování některých matek chlapců soupeře. Uznávám,že emoce ke sportu patří,ale křičení na kluky,že umí h.... a že umí jen faulovat,je daleko za hranicí slušného chování. Faulovat kluky neučíme. K faulům dochází a to nejen na naší straně. To dokazuje i to,že fauly nebyly pískány pouze nám. A jak říkaj kluci ze Sparty,to je zapomenutý,to se stalo na hřišti v zápalu boje. Jsem ráda,že alespoň v některých týmech jsou kluci dobře vedeni. Styděla bych se, kdyby se tímto způsobem choval některý náš rodič. Proto bych ráda poděkovala našim rodičům za to, jak kluky podporují a v neposlední řadě i sponzorují a jsou ochotni věnovat jejich zálibě tolik času. Děkujeme. Dokud budu u tohoto týmu a budu mít na starost turnaje, nikdy nepřihlásím turnaj v Neratovicích.

Po pěti volných zápasech nás prověřil tým Liberce. Výsledek 1:1 nebyl dle mého názoru odpovídající naší hře. Ikdyž šlo o velmi kvalitního soupeře,myslím,že bylo na vítězství. Martin sice vsítil srovnávací gól,ale potom několikrát nepřihrál na hráče s větší šancí na zakončení. Umíme se dostávat do šancí,ale proměňujeme jich tak třetinu.

Třetím soupeřem v pořadí byl Jablonec. Hráči menšího vzrůstu, o to šikovnější na balonu.Výsledek 4:0 pro nás vypadá jednoznačně,ale tak to rozhodně nebylo. V bráně nás podržel Adam a náš útok,samozřejmě podpořen skvělou obranou, se činil,. Dvakrát zakončila Anet,po jednom gólu si připsal Richard a Aleš Č. U Richarda se jednalo o historicky první gól za náš tým. Soupeř měl velmi šikovného brankáře, který se po mé pochvale usmál a řekl: děkuju, aspoň někdo mě pochválí.

Zápas se Spartou mi pořád leží v žaludku. Řekla bych,že hra byla celkem vyrovnaná,dokonce kluci vedli 2:0,ale pak se to sesypalo. Úplný zlom přišel,když Aleš ztratil botu a musel ze hřiště. Sparta byla lepší,dala víc gólů a zaslouženě vyhrála. Chyby byly vytknuty,tady je rozhodně zmiňovat nebudu. Je pravda,že si kluci tak trochu sahali pro zlato,ale nedosáhli. Vím,že kdyby byl na turnaji trenér,výsledek by byl jiný.

Zápas s Mladou Boleslaví byl pro nás vítězný 5:1. Soupeře známe, kluci hráli v klidu. Došlo k drobným změnám,Martina jsem dala do zadu, když vepředu nechtěl přihrávat. Hezky vyjížděl s balonem a posílal pěkné přihrávky.On se to chlapec naučí,že fotbal je týmová hra. Je šikovný na míči,má rychlost,ale je to sólista. To musíme změnit,pak budeme mnohem silnější. Dva góly vsítil Fido,po jednom Martin,Anet a Richard.

Náš poslední zápas byl zároveň posledním utkáním celého turnaje. Vítězství nad Jičínem 3:1. Tuto hru se nám pokoušeli víc než soupeř na hřišti, znepříjemnit kluci z Neratovic svým Admira fuj! Skvěle je vedete. Děkujeme klukům ze Sparty,že jim to nebylo lhostejné a začali nám fandit. Góly: Aleš Č., Dan a Anet.

Ač organizace byla v rukou několika mladíčků,byla skvěle zvládnuta. Vždy se vědělo,kdo kolik dal gólů. Ne jako v Neratovicích,kdy se musí běhat za tou paní,která má na starost světelnou tabuli a upozorňovat ji,že se spletla a nebo gól vůbec nepřipsala.

Kluky musím pochválit. Ukázali,že dokáží obstát ve velké konkurenci. Druhé místo je toho důkazem.

Když jsem na turnaj odjížěla,podpora od trenéra zněla: neboj všechno neprohrajete. Když jsem mu volala celá šťastná,že máme stříbro, říkal,že zváží svojí rezignaci :o).

Slyšela jsem jednoho pána na turnaji, jak říká jinému tatínkovi: vidíš to? Trenérka a jak ti kluci hrají. Asi si budeme muset promluvit s trenérem. Chlubila jsem se sice cizím peřím,ale víte co? Mě to vůbec nevadilo.

Ať nám i vám všem dělá ten fotbal jenom radost.

Jana Danielová

21.1.2013

19.1.2012 - turnaj ZELENÝ PRUH -krásné 3 místo

2013-01-19 11.55.21.jpg, 69kB

Za tým nastoupili v útoku Christian a Dubi,v obraně se střídali Jirka S., Jirka K., Ríša a Kuba.
Hrál každý s každým 15min na házenkářské branky a proto moc gólů nepadalo. To byl problém i u nás, zakončit a trefit se do branky.
Proti nám se postupně postavili hráči z Příbrami, Prahy- západ, Akademie Praha a německého Parey.
Za dvě remízy, jednu výhru a jednu prohru jsme si odvezli bronz.

1.zápas Akademie: Praha západ 0:1

2.zápas Admira : Příbram 2:0 goly Christi a Duby

3.zápas Parey Německo : Akademie 3:0

4.zápas Praha západ: Admira 1:0 gól jsme dostali v poslední minutě

5. zápas Příbram : Parey 0:1

6. zápas Admira : Akademie 1:1 gól jsme dostali po přímém kopu za faul

7. zápas Příbram - Praha západ 0:1

8. zápas Admira : Parey 1:1 - druhý gol nebyl uznán neboť podle rozhodčího nepřešel celým objemem brankovou čáru - byla z toho hádka

9. zápas Akademie: Příbram 0:1

10.zápas Praha západ: Parey 0:2

Konečné výsledky
1.místo Parey /10b/
2.místo Praha západ /9b/
3.místo Admira /5b/
4.místo Příbram /3b/
5.místo Akademie /1b/

Zuzka Bačinská

26.11.2012

Turnaj v Neratovicích 25.11.2012

Náš druhý turnaj v zimní přípravě skončil pro kluky opět velkým zklamáním.

Neratovická hala je poměrně velká,vždy prověří fyzičku přítomných. Rozlosování bylo tradičně do dvou skupin. V naší skupině ,,B,, nás prověřil Benešov, TJ Sokol Libiš a FK Junior Kralupy. Skupina ,,A,, se skládala z týmů FK Neratovice,SK Union Čelakovice,FC Tempo Praha a AC Sparta Praha dívky.

Náš první zápas s Benešovem skončil remízou . Za nás skórovala pouze Aneta. První zápas obvykle prohráváme,tentokrát byl zápas poměrně vyrovnaný. Šance byly na obou stranách. Největší šanci měl Karel z Benešova. Kdyby vystřelil o krok dříve, možná mohlo být vše jinak. Kdo ví. Jenže na Karla vystartovala ,,NAŠE,, Anet a střelu mu za cenu pádu zblokovala. Pak už jen konečný hvizd a vzhledem k naší nedůraznosti celkem zasloužená remíza.

Druhým naším soupeřem byl Sokol Libiš. Skóre otevřel Dan Škrabánek střelou do naší branky. Obvykle na takovouto situaci reagují hoši poněkud rozpačitě. Dnes bylo vše jinak. Utkání skončilo pro nás vítězně 4:2. Střelecky se prosadil Christian, Aneta,Fido a Dan ( i do soupeřovi branky).

Třetím soupeřem ve skupině byl FK Junior Kralupy. Vítězství 2:1 nám zajistilo postup z prvního místa. Do vedení nás poslal Martin a Christian navýšil na 2:0. Krátce před koncem se prosadili i hoši z Kralup.

Vítězství ve skupině nám zajistilo hru s druhým ze skupiny ,,A,, a tím byly dívky ze Sparty. Holky hrály krásný fotbal. Ve skupině je porazily pouze borci z Neratovic. Čelakovice holky porazily 2:1 a Tempo dokonce 4:2.

Výsledek 5:0 vypadá celkem jednoznačně,ale kdo viděl ví,že holky bojovaly jako lvice. Byly pouze nedůrazné v zakončení. Za náš tým zavěsil dvakrát Christian, Škraboš a dvakrát Martin.

Vítězství nás posunulo do finále. Ve finále nám byli soupeřem chlapci z Neratovic.

Ještě než došlo na náš zápas,vybojovaly holky ze Sparty třetí místo. Ze hry se jim to nepodařilo, ikdyž krátce před koncem ještě vedly. Penalty ovšem zvládly lépe než soupeř a zaskončily zaslouženě na krásném třetím místě.

Finálový zápas s Neratovicema se nám vyhrát nepodařilo. Kluci prohráli 0:1. Rozhodně se nemají za co stydět. Bylo na co koukat. Krásný fotbal, kdy se jezdilo nahoru, dolu. Šance na obou stranách. Aneta splnila svůj úkol ubránit nejlepšího hráče soupeřů. Vystřelil pouze jednou na naši branku ,ale jeho střelu zlikvidoval Adam, který byl v tomto turnaji silnou oporou našemu týmu.

Vzhledem k tomu,že se jednalo o finálový zápas, byla situace značně vyhrocena. K tomu velkou měrou dopomohl rozhodčí. Myslím,že na utkání dětí by měli být rozhodčí pečlivě vybíráni.

Ve finále padl jediný gól a to do naší branky.

Neratovice zaslouženě vyhráli. Klukům gratulujeme.

Do All STAR TEAMU byl za náš tým vybrán Daniel Škrabánek.

V našem týmu bylo po skončení i nejvíce invalidů. Aleš se zraněnou hlavou, rukou i nohou a Christi s poraněním žeber , oba přišli k úrazu ve finálovém utkání. U Aleše mi zatrnulo,po faulu skončil na zemi v slzách. Faul odpískán nebyl. Rozhodně nespadl Aleš přes balon,jak tvrdil rozhodčí.

Kluci hráli i pro Máru,který se zotavuje po operaci. Dostal medaily i diplom a měl velkou radost.

Jana Danielová
Jan Skopec

22.10.2012

Viktoria Žižkov-Admira 3:24

Od tohoto soupeře nikdy nevíme co čekat. Jednou ho porazíme lehce, jindy s ním máme co dělat. Ani tentotkrát to nebylo tak jadnoznačné. V první třetině se soupeř na nás vrhl,chvílemi nás i přehrával. Kluci se dostali do klidu a ukázali,že tentokrát nechtějí zápas rozhodnout až v poslední třetině. ,,A,, tým neobdržel ani jednu branku a skóroval jedenáckrát. Ovšem kdyby ,,pan Kohoutek,, zakončil všechny své střely na bránu, byl by výsledek úplně jiný. Sám Aleš to komentoval slovy,,mám to dneska nějaký zakletý,,. Herně se velice dobře projevil Míša. Celkově se mu zápas povedl,když byl v bráně,skvěle chytal(na to si už každý zvykl) i perfektně rozehrával. Christian i Fido odvedli skvěle svoji práci (jeden potřebuje podpořit v dobrém a druhého je dobré malinko pošťouchnout,což se hned projeví větší rychlostí i bojovností,což předvedl už proti Spartě-3góly za sebou).Dalším do party je Aleš Čermák-výborný hráč.

Tým ,,B,, zakončil celkem třináckrát a i tady mohlo být skóre jiné. Jen to dávání přednosti, padání při střele a drbání míče. Škodat. Hodně se zápas povedl Márovi a tradičně Škrabošovi. Tím nemyslím, že by Jirka, Aneta nebo Adam s Ríšou zůstávali pozadu. Jen mám pocit,že se Duby zase po nějaké době dostává opět do pořádné formy a doufám,že toho využije i proti silnějším soupeřům.

Admira - Sparta 7:27

Sparta je špička naší skupiny. Ovšem kluci se s touto výzvou skvělě poprali. Výsledek na to nevypadá,ale hoši dostali dost laciných gólů. Naše hra byla dobrá a myslím,že sparťánci nedostali výhru tak úplně zadarmo. Máme málo dětí a to se podepisuje na fyzičce.Spoustu šancí bylo nabídnuto nedůslednou hrou dozadu(kluci už nemohli) Herně jsou na tom pánové velice dobře. Spokojenost byla zřejmá jak od nás,tak i od rodičů. Jediné co nám tento fotbalový zážitek zkazilo je fakt,že z dvanácti hráčů přišlo na domácí zápas šest pozdě. Beru to jako poplivání mé práce.

Přípravné utkání s v Roztokách

Kluci obdrželi 3 branky, zakončili více jek patnáckrát.

Do Roztok se jelo vlakem v sestavě Aleš, Adam, Fido,Aleš,Michal,Duby,Christian,Škraboš a autem přijel Ríša,Aneta,která nestihla sraz. Začátek utkání byl rozpačitý,kluci do hry vstoupili nezodpovědně. Brzy se ovšem dali do kupy a začali hrát svoji hru. Výsledek neodpovídal hře. Soupeř byl bojovný,ovšem nedostal se k zakončení. Výhodou přípravného utkání bylo vyzkoušení kluků na různých postech. Například Michal všem ukázal,že pokud nechytá, vyhovuje mu levá strana. Nebojí se hrát levačkou. Se střelou to tak slavné není,ale to pouze proto,že má slabé nohy. Měl by dělat dřepy. Kluky fotbal bavil a bylo to na jejich výkonu patrné. Nedá mi to a musím pochválit Aleše Kohoutka,který jel na sraz sám z centra metrem.

Jana Danielová
Jan Skopec

14.10.2012

Dukla v Admira (21:8)

8. 10. 20121

Nedělní uplakané ráno na Julisce ... za deštivého počasí nás v neděli ráno čekal zdatný soupeř Dukla. Že nás nečeká níc lehkého jsme dopředu věděli, ale vcelku jednoznačná prohra byla pro nás zklamáním. Oba týmy Dukly nás většinu zápasu přehrávaly a po zásluze vyhrály.... 

1. tým: Áďa, Aleš K. (1), Christian (1), Fido (1), Jiřina a Aleš Č (1).

Prohra 4:12 (1:4, 2:4, 1:4)

2. tým: Míša, Škraboš, Duby (2), Anet a Jirka S. (2)

Prohra 4:9 (1:3, 1:3, 2:3)

Celkově tedy poměrně jednoznačná prohra 8:21, když se klukům nepodařilo vyhrát ani jednu třetinu :-(. V příštím MU nás čeká Sparta - takže žádná procházka růžovou zahradou se opět konat nebude.

M.K.

8.10.2012

Admira v Motorlet (13:12)

1. 10. 2012

Po týdnu další soupeř, tentokrát k nám přijeli kluci z Motorletu. Počasí nám přálo a tak jsme se všichni těšili jestli kluci navážou na velmi dobrý výkon z minulého týdne.

1. tým: Áďa, Aleš K. (4), Christian (1), Fido (1), Dan H. a Aleš Č.

Remíza 6:6 (2:1, 3:3, 1:2)

Kluci nastoupili ve stejném rozestavení jako před týdnem na CAFCe, tedy s Alešem Č. vzadu. Soupeř nás čekal velmi houževnatý a kvalitní - předváděl hezký kombinační fotbal s plným zapojením brankáře do hry. V první třetině jsme měli ještě trochu navrch (a gólů mohlo padnout určitě více), ale postupně se obraz hry vyrovnával - jak ostatně ukazuje i skóre jednotlivých třetin. Vliv na to měla zřejmě i narůstající únava našich draků, kteří měli jednoho na střídání zatímco soupeř točil dvě "čtyřky". Celkově tedy - alespoň myslím - zasloužená remíza po slušném a bojovném výkonu. Opět nás hodně podržel Áďa.

2. tým: Jirka (alias Jiřina), Škraboš, Duby (3), Anet (4), Jára a Jirka S.

Výhra 7:6 (2:1, 0:4, 5:1)

Celkově tedy opět vítězství - tentokrát o prsa - 13:12 nad velmi kvalitním protivníkem. Dobrá práce a jen tak dál. Příští týden nás čeká neméně kvalitní soupeř v podobě Dukly!

M.K.

26.9.2012

ČAFC-ADMIRA U9 5:23

Aniž by kluci o tom věděli,do zápasu nastupovali v roli outsidera.Již před zápasem jsem se dozvěděl,že soupeř předchozího kola ,,TEMPO,, nás označil za velice slabého soupeře. Což mě udivilo,překvapilo i zamrzelo. Zápas s Tempem se nám sice nepovedl,ale to se může stát každému.

„K SOUPEŘI VŽDY PŘISTUPUJ S ÚCTOU A RESPEKTEM„

Skvěle odehrané utkání. U prvního týmu můžeme vyzdvihnout pana Škrabánka,který již překonal tréninkový deficit ze začátku sezóny a mistrně rozvíjel hru odzadu společně s Jiřinou,panem Sedláčkem,Dubym, Dolečkem a Ríšou. U Dubyho je znát,že se místo tréninků válel u moře,což nám dokazoval místo zakončování,válením se u branky soupeře. Další skvělý zápas Járy,který se snažil hrát se zvednutou hlavou. U pana Sedláčka(bývalého hráče ČAFC) bylo znát,že hřiště,branky i soupeře důvěrně zná. Byl uvolněnější,věděl co si na koho může dovolit.

Druhý tým nastoupil v sestavě Adam, Dan H., Aleš, Aleš Č., Fido a Christian. Bylo na co koukat. Skvělá hra se zapojením gólmana,plná kombinací a přesných přihrávek. V této sestavě byl tým velice silný. Adam odvedl skvělý výkon v bráně,zapojoval se do hry, byl týmu velkou oporou. Aleš s Alešem,Fidem a Christianem si herně velice dobře rozumí a jsou schopni hrát na všech postech.

Odehráli jsme velmi dobrý zápas,soupeř byl kvalitní, jediné co bych vytknul je neustálé dávání si přednosti před zakončením.

Jan Skopec

18.9.2012

Admira U9-Tempo 11:24

Sobotní utkání s tempem se nám nepovedlo. Je to slabé slovo,ale trenér již s klukama probral tu pekelnou jízdu. Kluky nikdo z nás nepoznával a tak nějak bylo vše špatně. Není divu, když někteří chodí spát až po dvaadvacáté hodině. S tímto soupeřem jsme vždy odehrávali vyrovnané zápasy. Tentokrát nám kluci z Tempa oplatili hořké porážky loňského roku a přidali ještě něco navíc. Již samotné utkání nezačalo dobře, kdy jeden z chlapců Tempa neměl takzvané id číslo a pan rozhodčí udělal na hřišti poměrně velký rozruch, namísto toho,aby to řešil profesionálně v klidu s realizačním týmem.

Byla to černá sobota.I tak,ale musí dojít na pochvaly. Hodně překvapila Aneta,která nebyla na soustředění a měla pouhý jeden trénink. Zápas zvládla skvěle. Největší překvapení nás ovšem čekalo u Járy. Jára byl nejlepším hráčem v ,,B,, týmu. Obvykle Jára působí jakoby se bál,aby něco nezkazil,ale tentokrát hrál jako drak. Jen tak dál Járo. Velkou pochvalu zaslouží i Míša a hlavně Aleš Kohoutek, který velmi často zůstávál na hráče sám.

Po sobotě se nám ani nechtělo na nedělní přípravné utkání na Strahov. Ovšem na strahov přijeli ,,naši,, kluci a hráli skvělý fotbal s hlavou nahoře.

Jana Danielová
Jan Skopec

12.9.2012

ABC Braník - Admira 11:22

První mistrovské utkání letošní sezóny odehráli kluci 9.10.2012 na Bráníku.

Prvním pozitivem byl včasný příchod všech hráčů.Pozdní příchod byl poprvé pod pokutou padesáti korun a vyplatilo se.Příprava na utkání začala v klidu a pohodě. Ikdyž trochu toho napětí v šatně přeci jen panovalo a to z důvodu jmenování kapitána pro podzimní část. Kapitánem se stal ALEŠ KOHOUTEK. Zatímco o kapitánskou pásku bojovali kluci na soustředění,zástupce kapitána si pánové zvolili dle svého uvážení. Zástupcem kapitána je FILIP ,,FIDO,, PROKOP.

Utkání týmu ,,A,, se odehrálo bez střídání v sestavě Michal,Aleš K., Aleš Č., Christian a Fido. Tento tým odehrál kombinační fotbal plný přesných přihrávek. Kluci využívali soupeřova nedůsledného rozehrávání hry a rychlým napadáním a protiútoky soupeře jasně přehrávali. Ve hře jsme využívali celou šířku hřiště a dařila se i hra dozadu se zapojením brankáře. Jediné co se dá klukům vytknout je,že si místo zakončení dávali přednost.

Druhý tým (v sestavě Jirka (Jiřina),Andy,Škraboš,Ríša,Jára a Adam),zaspal a po zbytečných chybách prohrál 1:5. Hlavu rozhodně nikdo nesvěsil, právě naopak. Tým zabojoval a pak už jen vyhrával. Konečné skóre zapsané rozhodčím bylo 11:22.

Jan Skopec
Jana Danielová

20.6.2012

Admira-Viktoria Žižkov 22:16

Své poslední utkání hoši a dívky odehráli na Hovorčovické. Ač doma, nastupovali jako hosté.

O umístění bylo rozhodnuto již výhrou v předposledním kole. Respektujeme trend poslední doby, že se nehraje na výsledky, ale pro radost ze hry. I přesto se na tabulku nezapomeneme podívat.

Zatímco na předešlého soupeře přijeli kluci plně soustředěni, na Viktorku se soustředil snad jen správce. Kluci se už viděli na rozlučce, možná i na prázdninách. Navíc se několik pánů koukalo předešlý večer na fotbalový zážitek Česko-Polsko 1:0.

Za tým nastoupil kapitán Aleš,Tobiáš, Aneta, Ríša, Jára, Mára, Otakar, Andrea, Duby, Christian, Škraboš, Jirka, Dan a Fido. Chyběl Adam, který odjel na školu v přírodě a Míša, který se necítil dobře. Neúčast obou brankářů nám celkem zavařila.

Viktorka nasadila vysokou laťku a naši borci v první třetině pouze srovnávali krok. I po druhé třetině byl stav vyrovnaný 12:12. Na poslední třetinu se dostal do brány Škraboš. V poli byl tento den nevýrazný, pomalý - měl rozříznuté chodidlo. V bráně ovšem perlil. Předvedl úžasný výkon, zlikvidoval Viktorce nemalý počet šancí.

Kluci zabrali a dotáhli zápas k vítěznému konci. Pak už se zaslouženě nesl stadionem náš popěvek „pražská Admira jsme my, to jsme my“. Tento den ne naposledy. Na rozlučce se zpíval ještě několikrát. Z utkání se totiž jelo rovnou na rozlučku. Byla úžasná a děkujeme všem, kdo se na ní podílel.

Klukům i rodičům musíme poděkovat za tvrdou práci v celé sezoně. Tento rok byl náročný, ale úspěšný. A to hlavně proto, že náš tým se stal skutečným TÝMEM.

Nesmíme zapomenout poděkovat Denisovi a Fidovi, kteří se podíleli na zisku třetího místa.

Na závěr se chceme rozloučit s Tobiášem, který odchází do Bohemky. Tobi, ať Tě fotbal pořád baví a ať Ti to kope.

Všem přejeme hezké léto a těšíme se v srpnu v plné sestavě.

Jan Skopec

Jana Danielová