SpSM Česká liga – U12

Trenér: Bartoníček Martin 735 126 903
martin.bartonicek@seznam.cz
Vedoucí týmu: Helena Sobotkova, 731 482 485,
sobotkova.helena@setos.cz

http://fkadmira2006.cz


3.4.2018

Prague Spring cup – 2. místo

Ve dnech 30. 3. - 1. 4. se kategorie U12 zúčastnila mezinárodního turnaje v Praze.

V základní skupině se kluci utkali s italským týmem Vigontino S. Paolo (výhra 3:1), další utkání bylo opět s Italy z ASD Nerviano Calcio 1919 (výhra 7:0) a posledním soupeřem ve skupině byl FK Slavoj Vyšehrad (2:2).

Skupinu admiráci vyhráli a v nedělním semifinále se utkali kluci s těžkým soupeřem z ABC Braník.

Utkání bylo velice kvalitní z obou stran a po skvělém výkonu se Admira radovala z postupu do finále poměrem 6:1.

Ve finále kluci narazili opět na italský celek Vigontino S. Paolo, se kterým jsme se utkali v základní skupině.

Utkání měla Admira pod kontrolou a dočkala se i vedení 1:0, bohužel Italové velice dobře zahráli standardní situaci před vápnem a bylo vyrovnáno - 1:1.

V prodloužení šla Admira opět do vedení 2:1, ale za malou chvilku po velké hrubce v obraně Vigontino vyrovnalo na 2:2.

O celkovém vítězi turnaje musely rozhodnout penalty.

Penaltový rozstřel lépe zvládl italský tým a vyhrál 3:2.


Sestava:

Čtvrtečka Pavel

Bánský Matyáš

Stránský Lukáš

Budín Jáchym

Kopotiyenko Roman

Mucha Štěpán

Podhola Jakub

Bouček Michal

Špaček Matěj

Korol Danil

Holinka Adam

Hamouz Filip

Romanov Matyáš

Černohorský Marek


Výsledky:
Admira-Vigontino S. Paolo 3:1

Budín, Špaček, Korol

Admira-ASD Nerviano Calcio 1919 7:0

Korol, Kopotiyenko, Podhola 2x, Mucha, Budín, Špaček

Admira-Vyšehrad 2:2

Špaček, Hamouz

Semifinále

Admira-Braník 6:1

Hamouz, Kopotiyenko, Podhola 2x, Bouček, Černohorský

Finále

Admira-Vigontino S. Paolo 1:1, 2:2 po prodl. 2:3 penalty

Podhola, Hamouz

Penalty:

Bouček nedal, Černohorský dal, Budín nedal, Stránský dal, Korol nedal.


PSC_tymovka_I.JPG, 81kB

PSC_tymovka_II.JPG, 81kB


16.3.2018

Admira U12 úspěšně reprezentovala na turnaji v Polsku

Ve dnech 23.-24.3. se U12 zúčastnila turnaje pro ročník 2005 v polské Nowé Rudě.

Turnaje se zúčastnilo 9 týmů (6 polských a 3 české)

Admira se prezentovala kombinačním fotbalem. O rok mladší tým Admiry 6x vyhrál a jen 2X prohrál.

Konečné 3. místo je velký úspěch, který mladí admiráci zaznamenali u sousedů v Polsku.


Sestava FK Admira Praha U12

Čtvrtečka Pavel

Bouček Michal

Bánský Matyáš

Hamouz Filip

Holinka Adam

Kohoutek Kristián

Stránský Lukáš

Černohorský Marek

Podhola Jakub

Kopotiyenko Roman

Budín Jáchym

Špaček Matěj


Výsledky:

Admira-Nowa Ruda 1:0

Admira-Victoria Walbrzych 7:0

Admira-Baszta Walbrzych 1:2

Admira-Bielawianka 4:0

Admira-Broumov 4:3

Admira-Polonia 5:1

Admira-Orlik Klodzko 1:0

Admira-Trutnov 1:5


3. místo 6-0-2 24:11 18 bodů

11.8.2017

U 13 U 12 podzim 2017

SO 2.9. 10.15 Dukla hř. Ruzyně
SO 9.9. 10.00 Admira – Litoměřicko Hovorčovická
SO 16.9. 10.00 Jablonec hř. ZŠ Mozartova
SO 23.9. 10.00 Admira – Motorlet Hovorčovická
SO 30.9. 10.00 Liberec Stadion Letka
SO 7.10. 10.00 Admira – Benešov Hovorčovická
SO 14.10. 9.00 a 10.45 Braník
NE 22.10. 10.00 Admira – Háje Hovorčovická
NE 28.10. 14.30 a 17.00 Střešovice UMT
SO 4.11. 15.00 Admira - V. Žižkov UMT UO
SO 11.11. 10.00 Varnsdorf hř. Heřmanice UMT
PÁ 17.11. 10.00 Admira – Roudnice n/Lab UMT státní svátek

29.6.2017

Los České ligy žáků – skupina C

1. FC SLOVAN LIBEREC a.s.

2. SK Benešov, z.s.

3. ABC Braník fotbal, z.s.

4. FC Háje Jižní Město, z.s.

5. Sportovní klub Střešovice 1911

6. FK VIKTORIA ŽIŽKOV, a.s.

7. Fotbalový klub Varnsdorf, a.s.

8. FK Admira Praha, z.s.

9. Sportovní klub Roudnice nad Labem

10. FK DUKLA Praha, a.s.

11. FK Litoměřicko, z.s.

12. Fotbalový klub Jablonec, a.s.

13. Fotbalový klub Motorlet Praha, s.r.o.