16.10.2017

FK Varnsdorf - FK Admira Praha 1:3 (0:2)

Sestava: Záhora, Kareš, Skalický, Čížek, Zbořil D., Blažejovský, Rudolf, Bartoň, Karel (66. Liška), Trnka, Heinzel

Góly: 9. minuta Blažejovský, 37. minuta Heinzel, 66. minuta Karel

Po sérii bodově nevydařených zápasů jsme jeli do Varnsdorfu pro tři body. Žádné překvapení jsme nepřipustili a s posledním celkem tabulky jsme jednoznačně zvítězili.
Do vedení jsme šli již v 9. minutě krásnou střelou Blažejovského z 25 metrů. Až do 37. minuty jsme kontrolovali hru a soupeře k ničemu nepustili. Pak jsme přidali další branku po nádherné kombinaci všech našich útočníků, kdy míč putoval po ose Karel – Trnka – Heinzel, až skončil v síti. Ve 44. minutě napřáhl Bartoň svou levačkou, ale jeho „dělovku“ vyrazil brankář na tyč.
Bartoň byl při chuti i v druhé půli, v 51. minutě se nádherně položil do střely po odraženém míči, ale brankář domácích ho opět vychytal. O minutu později měl další gól na noze Karel, kdy chtěl chytře ve vápně obstřelit brankáře na zadní tyč, ale bránu těsně minul. Na svůj gól si musel počkat až do 66. minuty, kdy ho vybídl ke skórování dobře hrající Bartoň.
Následně Karel vystřídal a do hry se hned aktivně zapojil náhradník Liška, který měl dvě vyložené šance po sobě, ale ani hlavou ani nohou své příležitosti neproměnil. V 85. minutě se dočkal i soupeř, kdy po pravé straně po brejku propálil domácí hráč našeho brankáře Záhoru.

Trenéři Jíra, Dixová

9.10.2017

Admira Praha - FK Pardubice B 1:1 (1:1), pk 2:4

Sestava: Bater, Egrt (Zbořil P.), Rohla, Čížek, Zbořil D., Skalický, Rudolf, Bartoň, Liška (61. Kareš), Trnka, Heinzel (70. Krejčí)

Góly: 45. minuta Čížek

Pokutové kopy: Rohla, Krejčí

Další bodová ztráta nás čekala tentokrát na domácí půdě s Pardubicemi. Hosté byli houževnatým a nepříjemným soupeřem, který hrál hodně do těla, ale rozhodně nebyli lepším týmem, o to více nás mrzí zisk pouze jediného bodu.

Naši první příležitost si vytvořil Trnka ve 13. minutě, kdy dostal přihrávku od Lišky a utekl hostujícím zadákům po pravé straně, bohužel z poměrně ostrého úhlu se mu nepodařilo pardubického brankáře propálit. Po této situaci jsme zahrávali rohový kop, ze kterého Rohla netrefil hlavou bránu soupeře. O čtyři minuty později Heinzel kopal standardní situaci z nebezpečné vzdálenosti, ale jeho chytře mířená střela, na kterou brankář vůbec nereagoval, jen těsně minula pravý růžek hostující brány. O pár minut později opět minul pardubickou bránu hlavou Čížek po rohovém kopu. Po sérii promarněných šancí přišel trest ve 35. minutě, kdy naši zadáci nechali střílet hostujícího hráče z hranice šestnáctky a jeho střela bohužel zapadla těsně k tyči - hosté šli překvapivě do vedení. Nesložili jsme zbraně a snažili se s nepříznivým vývojem utkání něco udělat. Ve 40. minutě ještě Liška vyloženou šanci po krásném uvolnění od Trnky neproměnil, ale pár vteřin před poločasovým hvizdem nás do hry vrátil kapitán Čížek, který skóroval hlavou po dobře zahrané standardní situaci Bartoněm.

Do druhého poločasu jsme šli s tím, že na hřišti necháme maximum a uděláme vše pro maximální bodový zisk. Šancí jsme si vytvořili poměrně dost, ale bohužel žádnou z nich jsme nedokázali proměnit. V úvodu druhé půle vykopával Trnkovu střelu hostující hráč z brankové čáry a Liška na odražený míč nedokázal včas zareagovat, aby jej uklidil do sítě. Následně vyslal pěknou střelu na soupeřovu svatyni Rudolf, ale brankář opět svůj tým podržel. A když postupně ve finální fázi selhali Bartoň, Egrt, Rohla i Čížek, všechny pokusy těchto exekutorů šly vedle hostující brány, skončilo utkání remízou, se kterou rozhodně museli být Pardubičtí po předvedeném výkonu maximálně spokojení.

Pokutové kopy proměnili na naší straně Rohla a Krejčí, naopak nedali Zbořil D. a Skalický.

1.10.2017

MU FK Čáslav : FK Admira Praha 1:0 (0:0)

Sestava: Bater, Egrt, Rohla, Čížek, Zbořil D., Skalický, Rudolf, Bartoň, Liška (68. Záruba), Trnka, Heinzel (75. Krejčí)

ŽK: 81. minuta Čížek

V Čáslavi jsme předvedli velmi málo, a tak jsme nemohli pomýšlet na bodový zisk. Přestože jsme byli lepším týmem v držení míče a soupeře jsme přestříleli, nebyli jsme schopni prosadit se gólově.
Přitom do zápasu jsme nevstoupili vůbec špatně a hned v první minutě mohl skórovat po centru Trnky na zadní tyči Liška, bohužel nebyl včas tam, kde být měl, a tak míč pouze prolétl vápnem. O minutu později to zkoušel sám Trnka střelou z dálky, ale ideálně mu nesedla a jeho pokus skončil vysoko nad soupeřovou bránou. V 18. minutě vypustil ze své kopačky dalekonosný krásný projektyl Matěj Heinzel, ale brankář hostí jej stačil vyrazit a následná hlavička Bartoně mířila mimo tři tyče.
Ve 25. minutě podklouzli postupně tři naši hráči, čímž se Čáslav dostala do rychlého brejku a vše musel zachraňovat až brankář Bater svým vynikajícím reflexivním zákrokem. Těsně před poločasovým hvizdem měl na své levačce gól Bartoň, který „pálil z voleje“ uvnitř pokutového území, ale branka domácího brankáře pro nás zůstala i tentokrát zakletá.
Ve druhém poločase měl dvě gólové příležitosti Liška, ale v obou případech v koncovce selhal. Ani střídající Záruba nás svými třemi šancemi nespasil. Klíčový moment nastal v 81. minutě, kdy se po zbytečném faulu na polovině hřiště nechal vyloučit stoper Čížek a soupeř svou přesilovku využil hned z následného rohového kopu, kdy jsme nedobrali míč v malém vápně a soupeř propálil vše, co mu stálo v cestě.
Přestože náš výkon nebyl již podruhé stoprocentní, věříme, že do příštích zápasů se tým semkne a dostane se opět na vítěznou vlnu.

24.9.2017

FK Admira Praha - FK Jablonec nad Nisou 2:3 (1:0)

Sestava: Zima, Egrt, Rohla, Čížek, Zbořil D., Skalický, Rudolf, Bartoň, Novotný (65. Záruba), Trnka (75. Liška), Heinzel (82. Procházka)

Góly: 27. minuta Rudolf, 85. Čížek

V zápase s Jabloncem jsme chtěli odčinit porážku z minulého kola a vstoupili jsme do něj velmi aktivně a s chutí. Díky vysokému presingu jsme dostávali soupeře pod tlak a donutili několikrát chybovat v rozehrávce. Již v osmé minutě zápasu jsme mohli jít do vedení, kdy Trnka přízemním centrem našel ve vápně volného Novotného, ten však v zakončení selhal. O minutu později hlavičkoval těsně vedle soupeřovy brány Heinzel.
V 19. minutě nám zatrnulo, to když v prvním poločase velmi dobře hrající Trnka „namazal“ zpětnou přihrávkou jabloneckému útočníkovi, který šel z půlky hřiště sám na brankáře Zimu, ale naštěstí bránu minul. Dalších deset minut se odehrávalo plně v naší režii. Nejprve zahrával Bartoň nacvičený signál z rohového kopu, ale Egrtovu střelu mířící do pravého horního růžku jablonecké brány brankář bravurně vytáhl. Hned z následujícího rohu hlavičkoval Čížek do břevna. Důvod k radosti jsme měli až o pět minut později, to se na pravé straně individuálně prosadil Trnka, ve vápně našel dobře naběhnutého Rudolfa a ten se již nemýlil. O minutu později následovala takřka identická situace, jen aktéry byli Heinzel a Novotný, který však bránu netrefil. Ke konci poločasu jsme polevili v tempu hry, ale na skóre to naštěstí vliv nemělo.
Do druhé půle jsme si bohužel role vyměnili a dostali jsme rychlou vyrovnávací branku již ve 46. minutě, kdy naši zadáci trestuhodně nepokryli hráče v našem pokutovém území. Dalších deset minut stačilo soupeři na to, aby zápas otočil ve svůj prospěch hlavou z malého vápna, kde byl hostující útočník opět zcela neobsazený. My jsme si směrem dopředu ve druhém poločase nevytvořili žádnou brankovou příležitost až do 69. minuty, Trnka však svůj únik po pravém křídle zakončil jen střelou do brankáře. Přestože jsme nehráli tak dobře jako v prvním dějství a soupeř byl v této fázi utkání lepším týmem, podařilo se nám v 85. minutě vyrovnat, po odraženém míči ve vápně skóroval Čížek. Remízu se nám ale nepodařilo udržet. Minutu před koncem jsme inkasovali další branku po nedůsledném dohrání v pokutovém území, kdy jsme hostujícímu hráči dali spoustu času a prostoru, aby nekompromisně zavěsil z bezprostřední blízkosti.

18.9.2017

FC Slovan Liberec - FK Admira Praha 5:2 (1:1)

Sestava: Záhora, Egrt (55. Kabourek), Rohla, Čížek (83. Krejčí), Zbořil D., Skalický, Rudolf, Bartoň, Karel, Trnka (74. Liška), Heinzel

Góly: 30. minuta Bartoň, 58. minuta Heinzel

Liberečtí nás přehrávali od první minuty, vůbec jsme se s nimi nechytili, byli silnější na míči, lépe kombinovali a prosazovali se individuálně. Nám se nedařilo podržet míč, zbytečně a lehce jsme o něj přicházeli, ve všech soubojích jsme byli druzí. A tak logicky přišel ve 24. minutě trest v podobě úvodního gólu domácích. A to minimálně dvakrát nás ještě podržel brankář Záhora, který soupeři zlikvidoval vyložené šance z bezprostřední blízkosti.

Ve 30. minutě vystřelil na bránu Libereckých Bartoň a díky šťastné teči a podklouznutí brankáře se nám podařilo vyrovnat. To nás trochu uklidnilo, vyrovnali jsme hru a pět minut před poločasem jsme mohli jít dokonce do vedení, kdy se krásnou střelou z voleje z dvaceti metrů prezentoval Karel. Bohužel těsně minul a rozvlnil jen boční síť.

Vstup do druhé půle se nám vůbec nepovedl a hned ve druhé minutě jsme po chybě brankáře inkasovali podruhé, a to přímo z rohu. O deset minut později soupeř opět udeřil po kombinaci na jeden dotek v našem pokutovém území a zdálo se, že o zápase je rozhodnuto. Nám se ale povedla o dvě minuty rychlá odpověď v podobě kontaktního gólu na 3:2, po centru Zbořila se prosadil Heinzel. O deset minut mohlo být zase veseleji, to se řítil sám na brankáře z levé strany Bartoň, ale vyběhnuvšího brankáře nepřehodil. A tak přišel další trest v 70. minutě, kdy Rohla fauloval v našem pokutovém území a soupeř penaltu s přehledem proměnil. V závěru utkání jsme se snažili s nepříznivým stavem ještě něco udělat, ale úřadovali už jen Liberečtí. Dvakrát jejich stoprocentní šance vychytal brankář Záhora, ovšem kalich hořkosti a zasloužené prohry jsme si museli vypít až do dna a nakonec odjíždět s pětibrankovým výpraskem.

Trenéři Dixová, Brůžek

11.9.2017

Admira Praha - FK Ústí nad Labem 1:1 (1:1), pk 5:4

Sestava: Zima, Kotek (66. Egrt), Rohla, Čížek, Zbořil D., Skalický, Rudolf, Novák (77. Liška), Karel, Trnka (53. Krejčí), Heinzel

Góly: 42. minuta Heinzel

Pokutové kopy: Rohla, Krejčí, Zbořil D., Skalický, Čížek

ŽK: Čížek (62. minuta)

Ve čtvrtém kole jsme na domácí půdě přivítali velmi dobře připraveného a houževnatého soupeře z Ústí nad Labem. Byli jsme si vědomi jeho kvalit a očekávali jsme velmi těžké utkání, což se potvrdilo.

Hned od úvodního hvizdu se hrálo ve vysokém tempu. My jsme byli první, kdo zahrozil, když z levé strany centroval Heinzel, ale míč prosvištěl vápnem soupeře, aniž by ho kdokoliv z našich hráčů dokázal usměrnit do brány. Následně soupeřovu síť rozvlnil stoper Čížek, bohužel kvůli ofsajdu nebyl jeho gól uznán. Následovala tvrdá hra plná osobních soubojů, kdy ani jeden z týmů nechtěl nechat soupeři prostor pro kombinaci a tvoření hry. A tak jsme se dostali k ohrožení ústecké brány až ve 20. minutě hlavou Čížka, které ale bohužel chyběla potřebná razance. O dvě minuty později tísněn ve vápně chytře z otočky vystřelil Karel, ale brankář stál na svém místě a střelu bez větších problémů chytil.

Za tři minuty se potvrdilo tolik otřepané „nedáš, dostaneš.“ Soupeř se prosadil po pravé straně a z první střely na bránu šel ve 25. minutě do vedení. Do dalších slibných šancí se dostali z levé strany nejprve Trnka a pak Heinzel, ale obě přízemní střely brankář hostů zlikvidoval. Když už to vypadalo, že půjdeme do šaten za nepříznivého stavu, prosadil se ve vápně individuálně Karel, našel volného Heinzela, který hlavou vyrovnal.

Hned po přestávce jsme mohli inkasovat, ale naštěstí nás podržel brankář Zima, který bravurně reflexivním zákrokem vyrazil soupeřovu dobře mířenou střelu hlavou. My jsme si v druhé půli žádnou větší gólovou příležitost nepřipravili, za zmínku stojí jen Karlova střela z 57. minuty, která těsně minula soupeřovu svatyni.

V 62. minutě se nechal zbytečně vyloučit kapitán Čížek po žlutém faulu, kdy stáhl soupeřova hráče na půlící čáře za dres. Desetiminutové oslabení jsme přežili bez úhony, patrně díky štěstí, které stálo při střelách soupeře při nás, neboť všechny mířily mimo bránu. Ani po návratu našeho stopera do hry se již na výsledku nic nezměnilo, a tak přišly na řadu pokutové kopy, v nichž všichni naši exekutoři proměnili, takže dva body nakonec zůstaly doma.

3.9.2017

MFK Chrudim - FK Admira Praha 1:0 (0:0)

Sestava: Zima, Egrt (46. Kotek), Rohla, Čížek, Zbořil D., Skalický, Rudolf, Bartoň (75. Novák), Karel, Trnka (67. Krejčí), Heinzel

ŽK: Rohla (87. minuta)

Do Chrudimi jsme si přijeli pro 3 body, bohužel jsme si je neodvezli. Naší hře chybělo v tomto zápase úplně vše, především bojovnost, nasazení a chuť po vítězství, která nás zdobila ve dvou úvodních kolech.

Celý zápas by se pravděpodobně vyvíjel jinak, kdyby ve druhé minutě proměnil svou šanci Ondra Karel, který šel sám na brankáře, ale obránce mu nakonec v poslední chvíli střelu zablokoval. Hned z protiútoku jsme mohli inkasovat po nedorozumění našeho brankáře s obranou. Naštěstí míč osamocenou bránu minul. Soupeř byl celou první půli jasně lepším celkem, přehrával nás ve všech aspektech a měl daleko více ze hry. My jsme se zmohli pouze na jeden rohový kop, z nějž šel soupeř do brejku, a moc nechybělo k tomu, aby domácí útočník skóroval. První střelu na bránu vyslal až ve 24. minutě Trnka, ale mířila jen doprostřed brány, kde ji v klidu pokryl domácí brankář. Na víc jsme se v prvním dějství nezmohli, a tak jsme mohli být rádi, že do kabin se šlo za nerozhodného stavu.

O poločasové přestávce jsme hráčům důrazně domluvili a očekávali jsme, že jejich herní projev se diametrálně změní, ale i nadále jsme pokračovali v pasivní hře, a tak přišel v 59. minutě zasloužený trest a soupeř šel do jednobrankového vedení. Ještě deset minut nám trvalo, než jsme se oklepali a začali konečně hrát aktivně, vyrovnali jsme hru a vytvořili si i několik dobrých brankových příležitostí. V 69. minutě měl blízko k vyrovnání Karel, bohužel tvrdou střelou trefil jen chrudimského brankáře. O deset minut později mohl z levé strany rozvlnit síť chytrým lobem Krejčí, trefil však boční síť prázdné brány a o minutu později opět Krejčího domácí brankář vychytal.

28.8.2017

FK Admira Praha U19 - FK Teplice B 2:0 (1:0)

Branky: 1x Trnka (10. minuta), 1x Heinzel (52. minuta)

Sestava: Zima, Kareš, Rohla (46. Egrt), Čížek, Zbořil D., Skalický, Rudolf, Bartoň, Karel (71. Novák), Trnka (68. Novotný), Heinzel

První zápas na domácí půdě (Hovorčovická) proti Teplicím B jsme začali poměrně nervózně, vázla nám kombinace a nedařilo se nám podržet míč ve středu hřiště. Přesto jsme šli už v 10. minutě do vedení první střelou na bránu, kdy Trnka krásně uklidil míč k tyči zpoza šestnáctky. O pět minut později mohl naše vedení pojistit Karel, který dostal krásnou kolmici za obranu od Heinzela, následně obešel dva hráče, ale prováhal správný čas ke střele a ze slibně vyhlížející šance nebylo nic. Soupeř o sobě dal vědět až v 19. minutě, kdy se prezentoval první střelou mimo bránu. Ve 26. minutě jsme opět měli šanci náskok zvýšit po krásné kombinaci po pravé straně, kdy se míč dostal po ose Rohla – Karel až k Heinzelovi, který svou střelou sice brankáře hostí překonal, ale míč stačil vykopnout z brankové čáry dobíhající obránce. Ke konci poločasu nás Severočeši dostali pod tlak a koledovali jsme si o branku, ale když soupeř nastřelil pouze břevno a neproměnil ani další šance, šli jsme do šaten s jednobrankovým vedením.

Hned v úvodu druhé půle mohl zvýšit Trnka, ale chytrá střela na zadní tyč tentokrát v síti neskončila a jen těsně minula soupeřovu bránu. Druhého gólu jsme se nakonec dočkali v 52. minutě, kdy se Karel prosadil individuálně a našel ve vápně Heinzela, jehož střela již gólová byla. Poslední čtvrthodinku se Tepličtí snažili s výsledkem ještě něco udělat ve svůj prospěch, ale do žádné gólové šance jsme je naší zodpovědnou hrou nepustili a tři body zůstaly zaslouženě doma.

Po dvou kolech je Admira U19, nováček České ligy, bez ztráty bodu na 4. místě. V dalším kole jedeme do Chrudimi.

20.8.2017

Návrat do České ligy jsme oslavili výhrou!
FC Olympia HK - FK Admira Praha 0:2 (0:1)

Branky: 1x Karel (10. minuta), 1x Rohla (81. minuta)

Sestava: Záhora, Kareš, Rohla, Čížek, Zbořil D., Skalický, Rudolf, Bartoň, Karel (82. Procházka), Trnka (70. Novotný), Heinzel (75. Krejčí)

Na první mistrovské utkání v nové soutěži jsme vyrazili na půdu FC Olympia Hradec Králové a zápas začaly oba týmy od úvodního hvizdu ve vysokém tempu. Během prvních minut byl soupeř lepší na míči, důraznější v osobních soubojích a ve středu hřiště nás přehrával. Žádnou gólovou příležitost si však Hradečtí nevytvořili. My jsme se snažili nepolevovat a aktivní hra přinesla kýžené ovoce již v 10. minutě, kdy po křídle utekl domácím zadákům útočník Heinzel, který našel v pokutovém území Karla a ten nadvakrát svou šanci proměnil.

Z následného rozehrání Olympia zahrozila po rychlé útočné akci a zaváhání v obraně nás mohlo stát vyrovnávací branku. Naštěstí soupeř situaci nevyřešil dobře a naši chybu nepotrestal. I nadále se hrál líbivý fotbal ve vysokém tempu, hra se přelévala ze strany na stranu, ale k vyloženým příležitostem se již do poločasového hvizdu nedostal ani jeden z týmů. Za zmínku stojí snad jen hlavička stopera Čížka, který z rohového kopu mířil těsně nad břevno východočeské svatyně.

Do druhého poločasu jsme šli s tím, že pokud si chceme z Hradce odvést 3 body, tak nesmíme v převedené hře polevovat, musíme vycházet ze zajištěné obrany a snažit se přidat další branku. Nejblíže k tomu měl v 56. minutě stoper Rohla, který se dostal k míči po rohovém kopu, ale po závaru z malého vápna hostujícího brankáře nepřekonal. Když už to vypadalo, že se gólu nedočkáme ani na jedné straně, opakovala se téměř identická situace z 56. minuty a tentokrát se již Rohla nemýlil a svým premiérovým gólem v dresu Admiry korunoval svůj vynikající výkon. V pěkném utkání jsme rozhodně nebyli celou dobu lepším týmem, ale svou bojovností a týmovým výkonem jsme dokázali naše snažení přetavit v plnohodnotný bodový zisk. Soupeři jsme uštědřili lekci z produktivity, když jsme v každém poločase vystřelili pouze dvakrát na bránu a dokázali dvakrát skórovat.

11.8.2017

U 19 U 17 podzim 2017

NE 20.8. 10 a 12.15 Olympia HK hř. Kukleny
NE 27.8. 10 a 12.15 Admira - Teplice hř. Hovorčovická
NE 3.9. 10.15 a 12.30 Chrudim UMT
NE 10.9. 10 a 12.15 Admira - Ústí nad Labemv
NE 17.9. 13 a 15.15 Liberec hř.Měst. st.

Soustředění dorostů FK Admira Praha

Ve dnech 26.7.-30.7.2017 jsme se zúčastnili s dorosty FK Admira Praha soustředění v Ústí nad Orlicí.

Zde jsme našli kvalitní podmínky pro přípravu našich týmů, jen byla škoda, že nám počasí nepřálo a bylo deštivo. I tak jsme kombinovali umělé hřiště s posilovnou, případně další sportoviště v areálu. Například atletickou dráhu. K regeneraci týmy využívaly venkovní bazén či vnitřní whirpool a šlapačky.

Hráči U 19 absolvovali soustředění v počtu 26, tým U 17 tvořilo 20 hráčů a tým U 16 měl sebou 18 hráčů. Trenérské týmy pracovaly ve složení U 19: M. Jíra, M. Dixová a L. Brůžek, tým U 17 vedli P. Čermák, Z. Štípek a J. Němec a U 16 tvořilo duo L. Flek a L. Splavec.

Zdravotně vše zajištovala skvělá masérka Monika Sieberová.

Kluci absolvovali dle plánu všechny tréninky s velkým zaujetím a na závěr každý tým sehrál PU:

U 19 Admira - U 19 Ústí nad Orlicí 6:4 ( Dovhaniuk,Novotný,Šír, Heinzel,Votlučka a Procházka)

U 17 Admira - U 17 Letohrad 6:2 ( 2 Drescher, 2 Švarc, Jung a Hronek)

U 16 Admira - U 16 Ústí nad Orlicí 8:0 (2 Klucho, Llanas, Švara, Zach, Englich, Cízner a Nejedlý)

Chtěl bych všem trenérům, masérce i hráčům poděkovat za velmi dobrý přístup na soustředění a stejně tak ochotnému personálu Sporthotelu Tichá Orlice za výbornou péči o admiráky.

Šéftrenér dorostů FK Admira Praha Miroslav Jíra

3.7.2017

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO ODDÍLY HRAJÍCÍ DOROSTENECKÉ SOUTĚŽE ŘKČ :

Úprava hracích dnů – aby nedocházelo ke kolizi hracích dnů „A“ mužstev a „B“ mužstev jednoho klubu upravuje

STK ŘKČ hrací dny dorosteneckých soutěží takto :

I.Celostátní liga dorostu – hrací den SOBOTA

Česká liga dorostu A + B – hrací den NEDĚLE (Admira U19, U17)

Česká divize dorostu A + B + C – hrací den SOBOTA (Admira U18, U16)

Termíny budou známy 21. července.

Našim starším dorostencům, vítězům Pražského přeboru 2016/2017, předali pohár za prvenství na losovacím aktivu pražských soutěží první místopředseda výkonného výboru PFS Michal Fischer (vlevo) a člen VV PFS Michal Šrámek (vpravo). Ocenění převzal trenér Mirek Jíra a za hráče Jonáš Klimt.