Starší dorost U-19

FK Admira Praha
Česká liga dorostu U 19 B, ročník 2013 - 2014
Kontakty:
Trenér: Jiří Mamurov 602 476 608
eva.henrrieta@seznam.cz
Vedoucí týmu: Michal Jakoubek 777 260 764
michjakoubek@hotmail.com
U-19.gif, 18kB

Los ČL, sk. C

1.8.2014

Dvě výhry v průběhu soustředění

Říká se, že výsledky přípravných zápasů sehraných během soustředění nemají valnou váhu. Nicméně - potěší a dají dobrou motivaci do další práce. Jak sděluje vedoucí našeho A-dorostu M. Jakoubek, admiráci na jihovýchodě Čech v rámci soustředění dvakrát vyhráli.

Nová Včelnice (muži I. B třída) - Admira U-19 1:2 (0:0)

Pelhřimov (dorost) - Admira U-19 2:5 (0:5)


29.7.2014

Příprava na novou sezonu se rozjela

V nadcházející sezoně nás čeká opět Česká liga. Tentokrát to ovšem bude soutěž jako řemen! Vždyť z loňských dvou skupin vznikla jediná, do které se kvalifikovaly týmy umístivší se do 9. míst. Níže postavené týmy sestoupily do krajských přeborů.
V České (neboli druhé) lize nebudou slabá družstva, musíme se připravit na kvalitu a fotbalový um soupeřů. Soutěž bude mít 18 účastníků, stejně jako ČFL dospělých.
Příprava na sezonu začala 8. července, 19. července jsme odehráli první přípravný zápas v Kladně a odjeli jsme s debaklem 0:9. Základní sestava v první půli udržela vcelku přijatelný stav 0:2, po prostřídání ve druhé půli už jsme nestačili.
Druhý přípravný mač jsme odehráli v Hovorčovické a porazili jsme Čáslav 3:2.
Od 27. července je tým vedený trenérem Jiřím Mamurovem na soustředění v Nové Včelnici, kam odjelo 27 fotbalistů. Na jihu Čech se právě teď rozhoduje o kádru pro Českou ligu.
V rámci soustředění jsme měli sehrát přípravný zápas s dorostenci Pelhřimova, ale nehrálo se. Proč?
Vysvětluje trenér Mamurov: "Odřekl nám jak dorost Pelhřimova, tak jeho B-mužstvo dospělých, Oba týmy už měly sjednány jiné zápasy. Teď jednáme narychlo s muži Jindřichova Hradce, kteří na jaře sestoupili z divize a budou hrát krajský přebor. Byl by to kvalitní soupeř, ale zatím není jisté, jestli se utkání opravdu uskuteční."
Do České ligy vstoupíme v neděli 10. srpna v 11.00 na trávníku Slavie B, jednoho z favoritů soutěže. Hrát se bude v areálu Xaverova.
Dalšími účastníky soutěže jsou Viktoria Žižkov, Kladno, Benešov, Náchod, Dukla Praha, Olympia Hradec Králové, Doubravka, Most, Táborsko, Sokolov, Chrudim, Varnsdorf, Motorlet, Kolín, Písek a Ústí nad Labem.

-api-

9.6.2014

Jako v tenisu – 0:6, pak 6:0!
MFK Chrudim – Admira 6:0 (1:0)


V dohrávaném utkání jsme na trávníku Východočechů odolávali jen v první půli. Pak se projevila vyšší kvalita domácího týmu a skončilo to naším debaklem – „tenisovým kanárem“…


Bendův hattrick – všechny góly hlavou!
Admira Praha – Sokol Třebeš 6:0 (1:0)

Navlas stejný výsledek včetně poločasového stavu jsme ale dokázali opakovat proti jinému východočeskému týmu v posledním zápase celé sezony. Soupeře z předměstí Hradce Králové jsme poslali domů – taky s „tenisovým kanárem“!

A jak to na hřišti vypadalo? Příšerné vedro, sudí diktoval dvě přestávky za účelem „pitného režimu“.

V úvodu jsme během první čtvrthodiny už klasicky zahodili 3 – 4 neskutečné šance. Byly to situace, které přímo volaly po gólu (prázdná branka, sólo na způsob hokejového samostatného nájezdu atd.), ale nic…

Až na konci první půlhodiny začala naše akce u brankáře Černého, který nastartoval Nebeského, ten si zpracoval míč a poslal ho Vránovi, jenž po patnáctimetrovém sprintu posadil balon na hlavu Bendovi. A Benda se nemýlil – 1:0!

V poslední minutě první půle „ohobloval“ střelec hostí z přímého kopu hořejšek břevna nad Černého hlavou. Budiž přiznáno, že kdyby míč letěl do branky, byl by to na 99 procent gól…

V 51. minutě využil Zolotuchin chybného vyběhnutí brankáře Třebše, sebral mu míč a vcelku snadno zvýšil na 2:0.

V 64. minutě poslal míč po lajně Dratva Zolotuchinovi. Ten nacentroval na Bendovu hlavičku a vzápětí jsme vedli 3:0.

V 71. minutě centroval Nebeský z přímého kopu a hlavou skóroval tentokrát Šabacký – 4:0.

Pátý gól jsme přidali v 73. minutě, kdy od lajny nacentroval Šabacký a Benda – opět hlavou – upravil na 5:0.

V 89. minutě se o šestý gól postaral Soukup svým typickým způsobem ´a la Arjen Robben. Postupoval podél vápna přes několik hráčů hostí a pak se trefil přesně k tyči – 6:0.

Kuriozitou byly čtyři branky ze šesti vstřelené hlavičkami, tři z nich zaznamenal Benda!


Admira: Černý – Charvát, Kurčík, Požár, Nebeský – Šabacký, Zolotuchin, Berousek, Vfrána – Dratva, Benda.

Střídali Káninský, Soukup, Matěj Rzounek, Groschup, Pištěk. Lavička ještě: gólman Vít z mladšího dorostu.

„Jak je možné, že jsme v Chrudimi dostali šest branek a za pět dní jsme jich šest nastříleli Sokolu Třebeš? Především je třeba vidět rozdíl v kvalitě obou východočeských týmů. Třebeš byla o dvě třídy horší než Chrudim. Navíc doma jsme zahráli dobře, kromě šesti gólů jsme měli ještě asi čtyři doslova vyložené šance, které jsme neproměnili. Hráli jsme trpělivě, solidně pracovala záloha,“ hodnotil trenér Jiří Mamurov. „Soutěž skončila, obsadili jsme deváté místo. Teď čekáme na rozhodnutí FAČR, jak to vlastně bude s dorosteneckými soutěžemi nadále. Rozhodně nás však čeká velmi těžký úkol – doplnit kádr o hráče, kteří budou moci hrát ligu. S některými adepty jsem už mluvil a chytal jsem se za hlavu. Slyšel jsem – no, teď nemůžu, jedu na vodu, pak na chatu… Přitom soutěže začínají už 10. srpna! Obávám se, že nás čeká horké léto, a to nemám na mysli jen počasí,“ dodal Mamurov.


Devadesát pětky – děkujeme a hodně zdaru!

V tomto utkání se s dorosteneckým týmem a fotbalem rozloučilo šest hráčů ročníku 1995 – Kurčík, Zolotuchin, Benda, Káninský, Soukup a Pištěk.

Děkujeme jim za vše, co zatím pro Admiru odehráli, a přejeme jim mezi dospělými spoustu fotbalové radosti!


Konečné pořadí střelců: Bombarďák se jmenuje Zolotuchin!

12 - Zolotuchin (7 doma + 5 venku);

10 - Šabacký (5 doma + 5 venku);

8 - Dratva (3 + 5);

7 - Lukič (2 + 5);

6 - Soukup (1 + 5), Benda (6 + 0);

2 - Vrána (1 + 1), Charvát (1 + 1), Nebeský (2 + 0), Koś (2 + 0);

1 – Kašubjak (1 + 0), M. Rzounek (1 + 0), Požár (1 + 0), Pištěk (1 + 0).

Jeden vlastní gól si vstřelila Olympia HK.


Výsledky posledního kola a konečná tabulka:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=7892


26.5.2014

Pěkně z hrušky dolů…
Admira – Svitavy 1:3 (1:3)

Přiznejme, že tohle jsme nečekali. Soupeř, kterého jsme na jeho půdě vyškolili výsledkem 4:0, nám porážku vrátil, třebaže část zápasu odehrál v deseti bez vyloučeného hráče. Východočeši nás zaskočili, poměrně brzy vedli 0:3 a snížení střelou Bendy na 1:3 bylo slabou náplastí. Ve druhé půli jsme hráli na jednu branku, ale – marnost nad marnost…

„Doslova jsme prošustrovali první půli, za začátku jsme dostali tři góly. Mizerně zahrála obrana, hlavně stopeři. Každý balon, který se snášel do našeho vápna, byl problém,“ říkal po zápase trenér Jiří Mamurov. „Po přestávce jsme nepustili soupeře na svou polovinu, jenže gól jsme prostě nedali. Chybí nám klasický útočník, jakým býval na podzim Lukič. Ten sice odešel do Liberce, ale nehrál tam – a teď o něm nic nevíme. Víc nemám, co bych říkal. Čekali jsme za krásného počasí na domácím stadionu výhru a dostali jsme facku,“ uzavřel trenér Mamurov.


Pořadí našich střelců:

11 - Zolotuchin (6 doma + 5 venku);

9 - Šabacký (4 doma + 5 venku);

8 - Dratva (3 + 5);

7 - Lukič (2 + 5);

5 - Soukup (0 + 5);

3 - Benda (3 + 0);

2 - Vrána (1 + 1), Charvát (1 + 1), Nebeský (2 + 0), Koś (2 + 0);

1 – Kašubjak (1 + 0), M. Rzounek (1 + 0), Požár (1 + 0), Pištěk (1 + 0).

Jeden vlastní gól si vstřelila Olympia HK.


Všechny výsledky a tabulka:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=7892


Dalším soupeřem teď bude MFK Chrudim. Zápas se měl hrát 31. května od 10.00. S ohledem na zahraniční cestu soupeře se oba kluby dohodly na novém termínu - úterý 3. června. Výkop v 17.30.

Na východě Čech bychom měli kvalitnímu týmu domácích oplatit podzimní porážku 1:4, ovšem to bychom museli podat zcela mimořádný výkon. Asi o sto procent lepší, než jaký jsme podali proti Svitavám.


19.5.2014

Nekoncentrovanost! Kolín nám uštědřil bůra…
FK Kolín – Admira Praha 5:2 (4:0)

Než jsme se rozkoukali, prohrávali jsme v Polabí o dvě branky. Nakonec domácí své vedení navršili až na 5:0. Teprve pak jsme se trefili dvakrát i my – porážku zmírnili Vrána a Dratva.

Kolín má urostlé borce, kteří nás jak výškově, tak i váhově předčili. Stručně řečeno – přetlačili nás…

„Všechno rozhodla nekoncentrovanost v úvodu, rychle jsme dostali dva góly a domácí se dostali do pohody. Ve středu pole jsme nehráli špatně, jenže jsme hloupě inkasovali. Zapomeňme na Kolín, teď nás čekají doma Svitavy,“ říkal po zápase trenér Jiří Mamurov.

Admira: Bouška – Kurčík, Charvát, Machač, Dratva – Požár, Zolotuchin, Nebeský, Šabacký, Soukup – Benda.

Střídali: za Soukupa Pištěk, za Bendu Vrána, za Dratvu Berousek.

Lavička dále: Groschup, Adámek, Černý.


Pořadí našich střelců:

11 - Zolotuchin (6 doma + 5 venku);

9 - Šabacký (4 doma + 5 venku);

8 - Dratva (3 + 5);

7 - Lukič (2 + 5);

5 - Soukup (0 + 5);

2 - Vrána (1 + 1), Charvát (1 + 1), Nebeský (2 + 0), Benda (2 + 0), Koś (2 + 0);

1 – Kašubjak (1 + 0), M. Rzounek (1 + 0), Požár (1 + 0), Pištěk (1 + 0).

Jeden vlastní gól si vstřelila Olympia HK.


Všechny výsledky a tabulka:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=7892


Dalším soupeřem jsou nám Svitavy. Hostíme je v neděli 25. května na stadionu, výkop v 10.15. Na podzim jsme ve Svitavách vyhráli 4:0!


11.5.2014

Škoda dvou ztracených bodů…
Admira – FK Varnsdorf 1:1 (1:0)

V dalším kole ČL dorostu jsme nehráli špatně, v úvodu duněla tyč varnsdorfské branky. Do vedení jsme šli ve 38. minutě krásnou hlavičkou Zolotuchina, jenže po přestávce nám Severočeši dali gól střelou do prázdné branky, když gólman Černý po srážce s protihráčem ležel na deštěm smáčeném trávníku. Další gól už nepadl, a tak jsme se s týmem z Děčínska rozešli s plichtou. Pro nás asi trochu zklamání, zatímco hosté si bodový zisk pochvalovali. Viz jejich referát:
http://www.fkvarnsdorf.cz/index.php?page=novinka&id=956

„Hráli jsme dobře, nemám, co bych klukům vytkl. Z řady šancí jsme však proměnili bohužel jen jednu. A jak tvrdí naši kluci, rozhodčí odpustil hostům šest minut před koncem penaltu za opakovanou ruku na brankové čáře. V závěru nepřidal ani vteřinu, i když byl po vyrovnávacím gólu hostí ošetřován náš brankář. Pozitivní je aspoň to, že jsme Varnsdorf udrželi o čtyři body pod sebou,“ říkal trochu zklamaně náš trenér Jiří Mamurov.


Pořadí našich střelců po XXVII. odehraném mači:

11 - Zolotuchin (6 doma + 5 venku);

9 - Šabacký (4 doma + 5 venku);

7 - Lukič (2 + 5), Dratva (3 + 4);

5 - Soukup (0 + 5);

2 - Charvát (1 + 1), Nebeský (2 + 0), Benda (2 + 0), Koś (2 + 0);

1 – Vrána (1 + 0), Kašubjak (1 + 0), M. Rzounek (1 + 0), Požár (1 + 0), Pištěk (1 + 0).

Jeden vlastní gól si vstřelila Olympia HK.


V dalším kole jedeme do Kolína. Na podzim jsme s ním doma remizovali 0:0. Hrát se bude v neděli 18. května od 10.00 hodin.

Všechny výsledky a tabulka:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=7892


9.5.2014

Sešívaní jsou prostě trochu jinde…
SK Slavia Praha B – FK Admira Praha 5:0 (3:0)

V dalším kole ČL dorostu jsme v xaverovském fotbalovém středisku Slavie podlehli lídrovi tabulky jednoznačně o pět branek. Náš výkon přitom byl dobrý, skoro na hranici možností současného admiráckého týmu. Ale slávisté jsou prostě o „level“ výše a předváděli nám chvílemi jinou podobu fotbalu, než na jakou jsme zvyklí. K výhře jim musíme sportovně pogratulovat.

Admira: Bouška – Dratva, Kurčík, Charvát, Macháč – Soukup, Berousek, Nebeský, Šabacký, Zolotuchin – Benda.

Střídali: Vrána, Groschup, Pištěk. Lavička dále: Adámek, Černý.


Už tuto neděli hostíme doma na Admiře Slovan Varnsdorf, kterému jsme na podzim podlehli 1:4. Severočeši jsou devátí, náš tým osmý. Bude to velmi důležitý zápas v boji o konečnou osmou příčku tabulky. Hraje se v neděli 11. 5. od 10.15 hodin.


Všechny výsledky a tabulka:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=7892


4.5.2014

Vítr, chlad a marnost, to byl obraz zápasu v Kuklenách
Olympia Hradec Králové – FK Admira Praha 3:0 (1:0)

Do Kuklen, předměstí Hradce Králové, kde sídlí místní Olympia, nás cestou provázel hustý liják. Těsně před cílem naší cesty pršet sice přestalo, zato dul silný vítr a byla hodně nevlídná zima.

O utkání samotném toho moc nenapíšeme, stačí konstatovat, že se nám prostě nepovedlo. Byli jsme sice fotbalovější, ale co naplat. Domácí nakopávali míče, hráli na brejky, přála jim Štěstěna a nakonec vyhráli.

První gól jsme dostali ve 28. minutě a zdálo se, že z ofsajdu.

V 66. minutě sice dopravil náš Zolotuchin míč do „olympijské“ sítě, ovšem tentokrát se ofsajd mával a následně i pískal, a tak stav zůstal 1:0.

V 75. minutě domácí zvýšili na 2:0, když předtím zahrál jejich borec zřejmě rukou – ovšem nepískalo se a gól platil.

V 83. minutě jsme si vypili kalich hořkosti až do dna, když po hrubce v admirácké defenzivě jeden z Východočechů po sólové akci překonal bezmocného gólmana Boušku – 3:0.

Přes tři inkasované branky byl právě Bouška naší oporou, zatímco v útoku jsme si nevypracovali ani jednu loženku. A kdo nedá branku, nemůže pomýšlet na vítězství…

Admira: Bouška – Charvát, Kurčík, Požár, Machač – Soukup, Nebeský, Šabacký, Zolotuchin – Berousek, Benda.

Střídání: 57. Káninský, 86. Vrána, 88. Groschup. Na lavičce ještě: Adámek, Černý.


Všechny výsledky a tabulka:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=7892


Pořadí našich střelců po XXIV. odehraném mači:

10 - Zolotuchin (5 doma + 5 venku);

9 - Šabacký (4 doma + 5 venku);

7 - Lukič (2 + 5), Dratva (3 + 4);

5 - Soukup (0 + 5);

2 - Charvát (1 + 1), Nebeský (2 + 0), Benda (2 + 0), Koś (2 + 0);

1 – Vrána (1 + 0), Kašubjak (1 + 0), M. Rzounek (1 + 0), Požár (1 + 0), Pištěk (1 + 0).

Jeden vlastní gól si vstřelila Olympia HK.


V dalším kole jedeme na Slavii (na podzim jsme podlehli 1:5), v následném kole přivítáme doma Varnsdorf (na podzim jsme byli poraženi 1:4). To bude hodně důležitý mač!


27.4.2014

Výhru stvrdil až Pištěkův „gól roku“
Admira Praha – Rapid Liberec 4:1 (2:0)

Referát by měl sice začít od začátku, ale tentokrát to vezměme od posledního gólu. Protože ten stál opravdu zato!

V 87. minutě jsme vedli 3:1 a pořád ještě nebylo definitivně rozhodnuto. Pak dobíhal střídající Pištěk míč, u kterého byl ale blíže chybně vybíhající gólman hostí. Ten Pištěka nastřelil prudkou bombou a míč se odrazil k rohovému praporku. Tam jej náš hráč udržel ve hře, a zatímco gólman Liberce kvapem pádil do své branky, Pištěk balón pravačkou falšovaně poslal na bránu. Nešťastník ze severu Čech se už do branky vrátit nestačil, míč se stáčel víc a víc doleva, klesal a blížil se k prostoru vymezenému dvěma tyčemi a břevnem. Tam taky skončil, zastavil se až v síti. Liberecké naděje definitivně zhasly…

Věčná škoda, že zápasy ČLD se nenatáčejí na video, tohle byl gól roku.

První branku jsme přitom vstřelili již ve 3. minutě, po šikovném sólíčku se trefil Zolotuchin – 1:0.

Potom hra přinesla naše dvě Bendovy šance a také dvě šance Liberce. Ani jedna nebyla využita.

Branku přinesla až 42. minuta, kdy Šabacký zahrál zleva přímý kop přesně k M. Rzounkovi na protější tyč, a Rzounek přes celou branku hlavou – 2:0. Byl to letos jeho první ligový gól!

Tři minuty po pauze našel zleva Zolotuchin v dobré pozici Požára. Ten placírkou uklidil míč do sítě – 3:0. Taky jeho první letošní první gól v lize!

V 61. minutě však okopírovali hosté naši branku ze 42. minuty a snížili na 3:1.

Brzy nato se v nadějné situaci objevil před brankou Liberce po přihrávce Nebeského Charvát. V pádu však usměrnil balón bohužel jen do tyče.

Pak se na každé straně blýskli brankáři, jak náš Bouška, tak gólman hostí. A v 87. minutě přišla shora popsaná Pištěkova paráda! Mimochodem, už třetí nedělní admirácká střelecká premiéra v České lize… Zvýšili jsme na 4:1.

V 89. minutě se v hodně slibné pozici ocitl náš Macháč, jenže z úhlu netrefil branku. Dostat nepopulárního „bůra“, to by si bojovní Severočeši nezasloužili.

„Sedm kol před koncem máme třicet sedm bodů, kdo to čekal?“ těšilo našeho trenéra Jiřího Mamurova. „Dnes jsme zaslouženě zvítězili, i když jsme se nevyvarovali několika hluchých míst ve hře. Pištěkův gól na 4:1? Paráda, jaká se jen tak nevidí. Oceňuji, že se neukvapil, počkal si, srovnal si míč na pravačku a trefil se přesně,“ dodal trenér.


Admira: Bouška – Kurčík, Charvát, Požár, Machač – Soukup, Nebeský, Šabacký, Zolotuchin, M. Rzounek - Benda.

Střídali: 67. Pištěk, 72. Berousek, 86. Groschup, 89. Káninský. Lavička dále: Adámek a gólman Bača.


Branky: 3. Zolotuchin, 42. M. Rzounek, 48. Požár, 87. Pištěk – hosté snížili v 61. minutě.

Rozhodčí Váňa – Havel, Cichra.


Všechny výsledky a tabulka:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=7892


Pořadí našich střelců po XXIII. odehraném mači:

10 - Zolotuchin (5 doma + 5 venku);

9 - Šabacký (4 doma + 5 venku);

7 - Lukič (2 + 5), Dratva (3 + 4);

5 - Soukup (0 + 5);

2 - Charvát (1 + 1), Nebeský (2 + 0), Benda (2 + 0), Koś (2 + 0);

1 – Vrána (1 + 0), Kašubjak (1 + 0), M. Rzounek (1 + 0), Požár (1 + 0), Pištěk (1 + 0).

Jeden vlastní gól si vstřelila Olympia HK.


V dalším kole jedeme do Hradce Králové, na trávník tamní Olympie v Kuklenách. Doma na podzim jsme s Východočechy remizovali 2:2. Hrát se bude v sobotu 3. května už v 9.30.


20.4.2014

Velký pátek nám na Meteoru bodový poklad nepřinesl
FK Meteor Praha VIII – FK Admira Praha 2:1 (1:1)

Na Velký pátek v Praze pršelo, ale štěstí zapršelo vysoce favorizovaným domácím. I jediný bodík by byl pro Admiru velikonočním pokladem, jenže ze Štěpničné jsme si ho bohužel neodvezli.

Není zvykem po prohraném utkání chválit, leč tentokrát uděláme výjimku. Zaslouženě. Domácí hrají o postup do celostátní dorostenecké I. ligy, očividně brali derby Prahy 8 velice prestižně a nakonec si podle očekávání připsali vítězství. Náš tým ale taky příkladně bojoval a Meteor se musel doslova do poslední minuty o výhru klepat. Pokud se řekne „padli se ctí“, pak přesně toto rčení platí o našem pátečním výkonu.

Zajímavé okamžiky utkání:

V úvodní desetiminutovce na nás zelenobílí vlítli a jedna jejich šance střídala druhou. Přežili jsme i nastřelenou tyč – a ve 14. minutě jsme ze své první gólové situace vytěžili vedení 0:1. Na konci pohledné akce byl střelec Šabacký.

Meteor ovšem rychle srovnal na 1:1, hlavičkou Kukala v 19. minutě.

Ve 38. minutě spálil Meteor jasnou loženku. O čtyři minuty později potrestal sudí Váňa žlutou kartou už třetí faul na našeho gólmana Boušku, kterého domácí vůbec nešetřili.

Druhá půle začala naší obrovskou šancí. Pálil Benda, jeden z domácích zadáků míč lízl hlavou do opačného kouta branky, ovšem domácí brankář Prejza svůj tým znamenitě podržel.

V 52. minutě se ocitl v nadějné pozici Zolotuchin, ale Prejza ho skvěle vychytal. Velká, převeliká škoda.

V 55. minutě byli blízko gólu domácí, avšak Charvát na brankové čáře obětavě zasáhl a rozštěpem balón vykopl do bezpečí.

O tři minuty později zlikvidoval náš brankář Benda další gólovou šanci Meteoru, nebezpečnou hlavičku vyrazil na roh.

Další střeleckou příležitost už ovšem domácí proměnili. A nutno uznat, že to byl „gól roku“. Šimek prošel ve stylu ArienaRobbena přes čtyři naše zadáky a zakončil přesně k tyči – 2:1. To běžela 60. minuta a měli jsme ještě půl hodiny na vyrovnání.

V 72. minutě pálil Šabacký hodně nebezpečně nad břevno.

O tři minuty později spálili domácí další svou vyloženou šanci. Totéž v 83. minutě (skvěle zachraňoval náš gólman Bouška) a ještě jednou v 85. minutě (střela nad břevno prázdné branky).

Do konce zbývaly poslední dvě minuty, když nám jeden ze soupeřů nabídl dobrou příležitost svým faulem 20 metrů od branky. Z přímého kopu pálil Dratva, a to přesně k tyči. Gólman Meteoru Prejza ovšem ve finiši předvedl zákrok dne a Dratvovujedovku vytáhl v pádu na roh. K zisku bodu tedy věru nebylo daleko.

Admira: Bouška – Kurčík, Charvát, Dratva, Machač – K. Rzounek, Nebeský, Šabacký, Zolotuchin, Požár – Benda.

Střídali: 70. Pištěk, 75. Soukup, 77. Berousek. Lavička dále: Groschup, M. Rzounek a gólman Vít (Černý je stále zraněný).

Rozhodčí Váňa – Wimmer, Flimmel (k jejich výkonům nemáme připomínky).

ŽK: 3:1.


Jak to viděli trenéři

Jindřich Tichai (Meteor): „Oceňuji výkon soupeře a kvalitu jeho týmu, který má perspektivu, vždyť většina jeho hráčů jsou ročník ´96. Proti Náchodu nám Admira výhrou doma pomohla a u nás sehrála taky dobrý zápas.“

Jiří Mamurov (Admira): „Podali jsme dobrý výkon, hráli jsme ukázněně a vypracovali jsme si i gólové šance, z nichž jsme dali jeden gól. Šance ovšem měl i Meteor a jeho vítězný gól byl parádní, hráč udělal z naší obrany kuželky. Beru to rozumně, domácí byli vysokým favoritem a nakonec podle očekávání vyhráli. My jsme v závěru sahali po bodu, jen škoda, že to nevyšlo.“


Všechny výsledky a tabulka:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=7892


Pořadí našich střelců po XXII odehraných mačích:

9 - Zolotuchin (4 doma + 5 venku), Šabacký (4 doma + 5 venku);

7 - Lukič (2 doma + 5 venku), Dratva (3 + 4);

5 - Soukup (0 + 5);

2 - Charvát (1 + 1), Nebeský (2 + 0), Benda (2 + 0), Koś (2 + 0);

1 – Vrána (1 + 0), Kašubjak (1 + 0).

Jeden vlastní gól si vstřelila Olympia HK.


V dalším kole hostíme doma Rapid Liberec. Na podzim jsme pod Ještědem vyhráli 2:0. Hrát se bude v neděli 27. dubna v 10.15 hod.


14.4.2014

Náchod poražen, podzimní prohra splacena
FK Admira Praha – FK Náchod 2:1 (1:0)

Na podzim nás Náchod ve svém prostředí spláchl v lijáku 3:0 a do Prahy přijel také v roli vysokého favorita. Tentokrát nám ale přálo štěstí, zatímco Východočechy provázel kopec smůly. I proto jsme překonali veškerá očekávání a vyhráli jsme 2:1!

Nejdůležitější okamžiky:

Uplynulo přesně 40 vteřin a už favorit mohl prohrávat. To by ovšem Zolotuchin nesměl promáchnout v šanci po přesné přihrávce K. Rzounka…

V 7. minutě postupoval Nebeský v sólovém úniku na gólmana hostí, který ho před pokutovým územím sestřelil. Následovala ČK, střídání v týmu hostí a přímý kop. Ten v 9. minutě, až se vše vyřešilo a přišel pokyn sudího, zahrál Dratva. A to tak, že náhradní gólman si poprvé sáhl na míč, když ho tahal ze sítě – 1:0. Lepší začátek jsme si nemohli přát.

V 18. minutě kopali hosté roh. Zahráli chytrý signál a nastřelili tyč. Naštěstí!

Ve 40. minutě – další rána osudu pro Náchod. Zranil se – nezaviněně – jeho hráč Havlena, reprezentant ČR v mladším dorostu. Na stadion pro něj musela přijet sanitka a jeho absence byla v dalších fázích zápasu citelně znát. Janu Havlenovi přejeme brzké uzdravení a návrat na trávník.

V první půli jsme soustředěně a takticky bránili, odolávali jsme tlaku hostí, byť hráli v deseti. Do kabin se šlo za našeho hubeného vedení.

Po pauze favorit, byť v oslabení, dál tlačil. V 67. minutě vyrazil náš brankář Bouška skoro zázračně dělovku z 18 metrů. Na dorážku zblízka už dosáhnout nemohl – 1:1.

Náchod zvýšil tlak, my jsme hráli v obranném bloku a na brejky. Jeden se vydařil! V 74. minutě po levé straně utekl východočeské obraně Dratva a trefil se náramně – 2:1!

V 86. minutě mohl Zolotuchin po dalším brejku naši výhru potvrdit. Tentokrát se ale štěstí přiklonilo na stranu hostí – jen břevno…

Náchodští odpověděli dalším tlakem, ještě v nastavení kopali dva rohy, ovšem ubránili jsme se. Tohohle vítězství si opravdu ceníme! Tabulka se na obraz hry neptá, převahou se nevyhrává. Co do držení míče, Náchod byl lepší, hrál a my jsme o to víc museli běhat. Fyzicky to byl hodně náročný mač.

Podali jsme soustředěný, taktický výkon, jak v defenzivě, tak i v ofenzivě. Oba naše góly přišly po rychlých brejcích, což byla taktika stanovená trenérem Mamurovem. Vynikající byl gólman Bouška, dařilo se Nebeskému, Dratva opět po týdnu vstřelil dva góly, ačkoli je obránce! Odpovědně a dobře si počínal celý tým, včetně střídajících.

K výkonu Náchoda lze říci, že i v oslabení byl lepším týmem a ukázal kvalitu. Byli jsme prostě šťastnější.

Chtěli jsme původně blíže zmínit také až udivující chování některých náchodských funkcionářů a příznivců v hledišti, na jaké nejsme v Kobylisích zvyklí, ale máme tři body, a tak to nebudeme řešit.

Trenér Jiří Mamurov po zápase hodnotil takto: „Věděli jsme, co nás čeká, Náchod má rychlé brejkové útočníky. Proto jsme určili taktiku, která na hosty platila. Nechali jsme je hrát, kombinovat a tlačit – a do brejků jsme vyráželi my. Vyplatilo se to, docílili jsme z nich fakticky oba góly.“

Admira: Bouška – Charvát, Kurčík, Dratva, Machač – Nebeský, Šabacký, Zolotuchin, K. Rzounek, Požár – Benda. Střídali: Pištěk a M. Rzounek. Lavička dále: Berousek, Groschup, Vrána a gólman Bača (Černý je zraněný).

Všechny výsledky a tabulka:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=7892


Pořadí našich střelců po XXI odehraných mačích:

9 - Zolotuchin (4 doma + 5 venku);

8 - Šabacký (4 doma + 4 venku);

7 - Lukič (2 doma + 5 venku), Dratva (3 + 4);

5 - Soukup (0 + 5);

2 - Charvát (1 + 1), Nebeský (2 + 0), Benda (2 + 0), Koś (2 + 0);

1 – Vrána (1 + 0), Kašubjak (1 + 0).

Jeden vlastní gól si vstřelila Olympia HK.


Ve XXII. kole jedeme k nejbližšímu soupeři, na Meteor. Ten vážně usiluje o postup do 1. ligy, má reálnou šanci (Slavia B postoupit nemůže) a je asi ještě větším favoritem, než byl Náchod. Trenér Meteoru Jindra Tichai, náš bývalý gólman, si nás přišel okouknout a netajil, že jsme mu výhrou nad Náchodem udělali velikou radost.

Na podzim jsme v sousedském derby doma v Hovorčovické podlehli hladce 0:3 a jakýkoli bodový zisk by teď byl senzací! Hraje se na Velký pátek 18. dubna, od 11.00 na Štěpničné. To se prý otvírá země a nacházejí se poklady. Tak věřme!

-api-

7.4.2014

Derby: Vyšehradští šemíci versus černobílí koníci - plichta
Slavoj Vyšehrad – Admira Praha 2:2 (2:0)

Branky: 1. Sup, 43. Dušek z penalty – 49. a 52. Dratva.

Rozhodčí: Váňa.

S remízou musíme být spokojeni, dotahovali jsme dvoubrankové vedení domácích, kteří navíc dvakrát trefili břevno a jednu loženku chytil náš brankář Černý. Každopádně – máme plusový bod zvenčí.

Na webu soupeře se k utkání vyjádřili trenéři obou týmů, a protože vyšehradský František Mysliveček svého času vedl i naše třetiligové áčko, dovolíme si ocitovat i jeho názor.

Trenér Vyšehradu František Mysliveček: „S Admirou doma smolná remíza – za stavu 2:2 to vypadalo, že přidáme třetí gól a vyhrajeme, ale bohužel... Mělo to veškeré znaky derby a je škoda, že takhle rozehrané utkání nedotáhneme do vítězného konce. Inkasovali jsme z nešancí dva absolutně zbytečné góly, zejména ten druhý. Trefili jsme dvakrát břevno, soupeř vykopával balon z prázdné brány, také měl šance, ale ty naše byly mnohem větší. Bod z tohoto utkání je pro mě málo, přestože Admira nemá špatný tým a my se teprve vyhrabáváme z mizérie. Pokud by to bylo obráceně a vedl by soupeř 2:0, tak by si potom jistě nenechal dát tak laciné góly. A tohle je rozdíl mezi Admirou a námi.“

Trenér Admiry Jiří Mamurov: „Zasloužená remíza. Vyšehrad byl lepší v první půli a využil své stoprocentní šance, které jsme mu nabídli. Úvodních 45 minut jsme zkrátka promarnili. Ve druhé půli jsme však převzali iniciativu, dali brzy dva slepené góly, a to nás dostalo do hry. Měli jsme potom za stavu 2:2 tlak i šance zápas rozhodnout, soupeř ale po dlouhých balonech, s nimiž jsme měli potíže, také několikrát zahrozil a podržel nás brankář Černý. Dělba bodů je tak spravedlivá, jsem s ní spokojen.“

Další podrobnosti připravuje vedoucí našeho týmu Michal Jakoubek, přineseme je později.


Všechny výsledky a tabulka:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=7892


Pořadí našich střelců po XX odehraných mačích:

9 - Zolotuchin (4 doma + 5 venku);

8 - Šabacký (4 doma + 4 venku);

7 - Lukič (2 doma + 5 venku);

5 - Soukup (0 + 5), Dratva (1 + 4);

2 - Charvát (1 + 1), Nebeský (2 + 0), Benda (2 + 0), Koś (2 + 0);

1 – Vrána (1 + 0), Kašubjak (1 + 0).

Jeden vlastní gól si vstřelila Olympia HK.


Ve XXI. kole hostíme jednoho z favoritů soutěže FK Náchod, na jehož hřišti jsme na podzim v prudkém lijáku hladce prohráli 0:3. Opět nás čeká velmi těžký soupeř. Hrát se bude v neděli 13. dubna na hlavním stadionu, výkop – 10.15.


30.3.2014

Ufff! To byla ale dřina…
Admira – Letohrad 4:3 (3:1)

V Letohradu jsme na podzim hladce vyhráli 4:0. Doma v Hovorčovické ulici jsme ve 27. minutě vedli 3:0 a vypadalo na další nakládačku Východočechům. Kdo si to snad myslel, šeredně se spletl! Letohrad totiž snížil, pak vyrovnal a v závěrečné desetiminutovce dokonce sahal po výhře! Nakonec se paní Štěstěna přiklonila k nám a možná je to vzhledem k velmi dobrému výkonu hostí ve druhé půli pro Letohrad i nespravedlivé.

Důležité jsou ale body, na fotbalovou krásu či převahu se historie a tabulka neptají.

Klíčové minuty utkání:

Ve 3. minutě z centru Pištěka Benda otevřel skóre hlavou – 1:0.

Ve 12. minutě neuznán gól Bendy pro ofsajd.

Z rohu v 19. minutě profitovala Admira druhým gólem. Přetažený míč napálil Zolotuchin na bránu a míč s tečí hostujícího zadáka skončil v síti – 2:0.

Přímý kop Nebeského z dobrých 45 metrů překvapil ve 27. minutě brankáře Letohradu. Míč před ním skočil – 3:0.

Ve 33. minutě jsme si neodpustili svou tradiční jarní minelu. Už potřetí mizerná malá domů, tím pádem poskytnutá šance soupeři a Letohradští trestali – 3:1.

Od té chvíle se Východočeši chytili a začali diktovat tempo hry.

To, co říkal trenér Mamurov hodně důrazně v kabině o přestávce, patrně hned po nástupu na plac odvál jarní větřík, protože dál hráli hosté. V 53. minutě využili chybu v naší obraně – 3:2.

A v 71. minutě bylo srovnáno! Roh propadl na zadní tyč a po dorážce – 3:3.

V této fázi hrál Letohrad lepší fotbal, přesto však gól mohla dát Admira, když v 76. minutě Charvát těsně minul tyč.

V 83. minutě už letěly ruce Východočechů k obloze, ovšem Bouška skvěle chytil jejich gólovou střelu. To nám bylo zatraceně horko…

A protože nedáš – dostaneš, dostali Letohradští. V 85. minutě Dratva poslal před jejich svatyni utažený centr, před nabíhajícím Šabackým brankář neudržel míč a náš záložník z těžkého úhlu zápas rozhodl – 4:3.

Nervy až do konce ovšem ještě pokračovaly, v nastaveném čase kopal Letohrad dva rohy, leč nic z toho nebylo, a tak jsme si oddechli, že to bylo slyšet z Hovorčovické až na Admiru!

Nejlepším hráče na hřišti byl tentokrát náš Charvát.

Výhrou jsme si upevnili solidní pozici ve středu ligové tabulky.


Admira: Bouška – Charvát, Kurčík, Machač, Dratva – Nebeský, Soukup, Šabacký, Zolotuchin – Pištěk - Benda.

Střídali: 46. Vrána, 63. Berousek, 67. Požár, připraveni byli ještě Káninský, Groschup a brankář Černý.


Všechny výsledky a tabulka:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=7892


Pořadí našich střelců po XIX odehraných mačích:

9 - Zolotuchin (4 doma + 5 venku);

8 - Šabacký (4 doma + 4 venku);

7 - Lukič (2 doma + 5 venku);

5 - Soukup (0 + 5);

3 - Dratva (1 + 2);

2 - Charvát (1 + 1), Nebeský (2 + 0), Benda (2 + 0), Koś (2 + 0);

1 – Vrána (1 + 0), Kašubjak (1 + 0).

Jeden vlastní gól si vstřelila Olympia HK.


Ve XX. kole jedeme na Vyšehrad, kde se na tamní UMT utkáme s domácím týmem, s nímž jsme doma remizovali 1:1. Hraje se v sobotu 5. dubna od 10.00.


23.3.2014

Podzimní prohra splacena i s jednobrankovým úrokem
FK Viktoria Žižkov – FK Admira Praha 1:4 (1:1)

Na podzim jsme Viktorce v pražském derby doma podlehli 2:4 a moc nás to mrzelo. Nebyli jsme totiž horším týmem. Odveta se tedy povedla a naše vítězství bylo ještě o jeden gól přesvědčivější.

Zápas XVIII. kola České ligy U-19 se hrál v Satalicích na přírodní trávě a měl nepříjemnou předehru. Vedoucí týmu Michal Jakoubek a další dorazili na sraz s půlhodinovým zpožděním, a to taxíkem, protože Jakoubkovo auto cestou v Letňanech vypovědělo poslušnost.

Trenér Jiří Mamurov ovšem přivítal Michala Jakoubka slovy skoro prorockými: „Přece jen si dnes užiješ radosti – my tu totiž vyhrajeme!“

Hrálo se na tvrdší, drnovaté trávě ve vichru vanoucím od jedné branky ke druhé, tedy po směru délky hřiště.

My jsme hráli v první půli proti větru, který s míčem různě kouzlil, vracel ho po výkopech zpátky před branku a podobně. Přesto to byli admiráci, kdo soupeře zatlačil! První gólovku jsme měli taky my, a to v 8. minutě, kdy po faulu na Dratvu kopal z hranice velkého vápna přímý kop Šabacký. Trefil však jen viktoriánskou zeď.

Tři minuty poté se před brankářem Žižkova objevil Zolotuchin. Bohužel, nastřelil právě brankáře…

Pak se delší čas nic významného nedělo, až ve 39. minutě utekl jeden z domácích hráčů po pravé straně, vystřelil, míč záhadně skočil na drnu a skrze nohy našeho gólmana Černého zaplul do sítě – 1:0 pro Viktorku.

Kdyby se do kabin šlo o přestávce za vedení Žižkova, nebylo by to spravedlivé. Naštěstí ve 44. minutě kopl Nebeský roh na přední tyč, Zolotuchin centr hlavou prodloužil a Soukup srovnal skóre – 1:1.

Po pauze pomáhal vítr nám, a to značně a citelně. V 56. minutě z přímého kopu Nebeského dorazil míč do sítě Charvát – 1:2.

Vedení nám vlilo do žil další síly a už za minutu, v 57. minutě, našel Benda v dobré pozici Zolotuchina - ten zvýšil na 1:3.

Účty za podzim tím byly srovnány na 5:5, ale naši chtěli vyhrát ještě vyšším rozdílem. Zařídil to svým druhým gólem v utkání Soukup. V 67. minutě postupoval pro něj typickým sólem směrem k brance Viktorky, na hranici vápna balón po svém zasekl a pálil přesně – 1:4.

Proti silnému větru už se domácí na nic nezmohli, a tak jsme si ze Satalic odvezli překvapivě vysoké vítězství. Trenér Mamurov sice výhru předpověděl, ale její výší byl sám příjemně překvapen.

Vedoucí týmu Michal Jakoubek si tak opravdu užil radosti a zápas zhodnotil takto: „Hrálo se za jarního počasí, slunečního svitu, bylo vcelku teplo, ale fičel silný vítr. V první půli se hra odbývala hodně ve středu pole, ve druhé půli jsme využili podpory větru, Viktorku jsme přehráli a nastříleli jsme tři branky. Kdybych měl odhadnout držení míče během celého zápasu, viděl bych to na 40:60 pro nás. Těší nás, že jsme Viktorce vrátili podzimní porážku, která nás tehdy dost mrzela. V tabulce jsme se přiblížili k soupeři už jen na tři body. Stejně jako před týdnem, opět bych pochválil trojici rozhodčích.“

Admira: Černý – Charvát, Kurčík, Machač, Dratva – Nebeský, Šabacký, Zolotuchin, K. Rzounek – Soukup – Benda.

Střídali Vrána, Pištěk. Na lavičce brankáře Černého jistil druhý gólman Bouška, připraveni byli také Káninský, Požár, M. Rzounek, Groschup.


Všechny výsledky a tabulka:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=7892


Pořadí našich střelců po XVIII odehraných mačích:

8 - Zolotuchin (3 doma + 5 venku);

7 - Lukič (2 doma + 5 venku), Šabacký (3 doma + 4 venku);

5 - Soukup (0 + 5);

3 - Dratva (1 + 2);

2 - Charvát (1 + 1), Koś (2 + 0);

1 – Vrána (1 + 0), Kašubjak (1 + 0), Nebeský (1 + 0), Benda (1 + 0).

Jeden vlastní gól si vstřelila Olympia HK.


V XIX. kole hostíme na přírodní trávě v Hovorčovické ulici FK OEZ Letohrad. Hraje se v neděli 30. března od 10.15 hodin. Východočechy jsme na podzim v jejich prostředí na hlavním stadionu porazili hladce 4:0.


17.3.2014

Získali jsme tři body, ale ztratili jsme stopera Kośe
FK Admira Praha – MFK Trutnov 3:0 (1:0)

Tři body vybojované na prosecké tvrdé UMT těší, hodně mrzuté je ale nezaviněné zranění našeho stopera Kośe. Takto ho popsal vedoucí týmu Michal Jakoubek: „Byl to souboj uprostřed hřiště v 53. minutě, kdy náš hráč smolně dopadl na tvrdou umělku a zcela nezaviněně si přivodil zranění nohy. Musel být odnesen na nosítkách. Zraněnou nohu jsme mu ledovali do příjezdu sanitky, která ho pak odvezla na Bulovku. Odhadem to vypadá na šest týdnů bez fotbalu.“

Teď ale k fotbalovému dění na hřišti. Hosté přijeli s cílem vrátit nám domácí porážku 0:2 z podzimu a hned ve 3. minutě „polilo trenéra Mamurova horko“! To náš stoper poslal „malou domů“ tak mizerně, že doslova vybídl Východočechy k otevření skóre. Brankáře Boušku naštěstí zachránilo břevno!

Potom už se hrál hlavně ve středu pole bojovný, ale nezáludný fotbal. Postupně jsme získávali územní převahu, ovšem náš gólman musel chytat dvě šance hostí. Ta admirácká přišla ve 39. minutě a hned z toho bylo vedení 1:0. To Koś poslal dlouhý míč na Bendu, ten ho prostrčil Zolotuchinovi, který otevřel skóre.

Už za minutu jsme mohli vést o dvě branky, jenže Soukup své sólo přes půl hřiště zakončil bombou nad břevno trutnovské branky.

Hned po přestávce Benda minul prázdnou branku hostí.

V 56. minutě, kdy jsme po zranění Kośe hráli ještě v deseti, než se stačil připravit hráč na střídání, vystřelil Benda a trefil se přesně – 2:0.

Trutnov pak přidal a zkoušel ještě s utkáním něco udělat. Vynutil si mírnou převahu a v těchto fázích nás dobře držel gólman Václav Bouška (1997), který je v Admiře z FSC Libuš na střídavý start.

V závěrečné fázi utkání se nám ještě podařilo skóre navýšit. Asi ve čtvrté minutě nastavení byl faulován před pokutovým územím Dratva. Rozhodčí ale citlivě nepískal a ponechal nám výhodu, kterou využil Nebeský – 3:0.

Pokud máme někoho vyzdvihnout, pak hlavně Bendu, Dratvu a asi i Zolotuchina. Oceňme brankáře Boušku, který chytal své první ligové utkání v životě a vychytal nulu – gratulace!

Za vítězství pochvalme celý tým.

Ocenění si zaslouží i trojice rozhodčích za objektivní a citlivé řízení utkání.

Admira: Bouška – Charvát, Kurčík, Koś, Dratva – Nebeský, Zolotuchin, M. Rzounek, Vrána – Soukup – Benda.

Střídali Požár, Berousek, Groschup, K. Rzounek, Machač. Na lavičce brankáře Boušku jistil druhý gólman O. Černý.


Všechny výsledky a tabulka:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=7892


Pořadí našich střelců po XVII. odehraném mači:

7 - Lukič (2 doma + 5 venku), Šabacký (3 doma + 4 venku), Zolotuchin (3 doma + 4 venku);

3 - Soukup (0 + 3), Dratva (1 + 2);

2 - Koś (2 + 0);

1 – Vrána (1 + 0), Kašubjak (1 + 0), Charvát (1 + 0), Nebeský (1 + 0), Benda (1 + 0).

Jeden vlastní gól si vstřelila Olympia HK.


V dalším kole jedeme do Satalic, kde se utkáme v pražském derby s Viktorkou Žižkov, která nás v Kobylisích na podzim porazila 4:2. Hraje se v pátek 21. března od 15.30.


9.3.2014

Jarní premiéra pod psa: Do přestávky vymalováno…
RMSK Cidlina – FK Admira Praha 3:0 (3:0)

Jarní premiéra na UMT v Chudonicích u Nového Bydžova nám přinesla značné zklamání. Hned v úvodu nám rozhodčí neuznal branku, pak jsme spálili „loženku“ a potom už jsme pustili do hry Východočechy. „Velkovýroba“ chyb v admirácké defenzivě se odrazila v jednoznačném skóre 3:0 už do poločasu.

Po přestávce jsme zase zahodili další gólovou šanci, nedokázali jsme skóre snížit a potom už jsme Cidlině cestu za třemi body bohužel příliš nekomplikovali. Citelně scházel útočník Lukič, který v zimě posílil Slovan Liberec.

Domácí nám tak oplatili podzimní porážku 1:7, kterou jsme jim uštědřili v Kobylisích na podzim.

Sestava Admiry: Černý - Kurčík, Koś, Dratva, Charvát - Zolotuchin, Nebeský, Šabacký (K), Vrána - Soukup, Benda. Střídali Požár, Machač a Berousek.

Střídání: Rozumek M, na lavičce - Groschup, náhradní brankář - Vít r.1998


Všechny výsledky a tabulka:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=7892


Pořadí našich střelců po XVI. odehraném mači:

7 - Lukič (2 doma + 5 venku), Šabacký (3 doma + 4 venku);

6 - Zolotuchin (2 doma + 4 venku);

3 - Soukup (0 + 3), Dratva (1 + 2);

2 - Koś (2 + 0);

1 – Vrána (1 + 0), Kašubjak (1 + 0), Charvát (1 + 0).

Jeden vlastní gól si vstřelila Olympia HK.


První domácí jarní zápas sehrajeme v neděli 16. března ve 13.30. Ne však doma, nýbrž na UMT Střížkov. Soupeřem nám bude FK Trutnov, který jsme na podzim v jeho prostředí zdolali 2:0.


7.3.2014

Trenér Mamurov: Osmá příčka na konci České ligy bude úspěchem

Těsně před startem odvetné části České ligy se ptáme trenéra našeho týmu Jiřího Mamurova.


Zhodnoť zimní přípravu. Co ukázala před startem jarní části soutěže?

„Zimní příprava proběhla nestandardním způsobem, tým ze zdravotních a finančních důvodů nedokázal odjet na soustředění. Absolvovali jsme 55 tréninkových jednotek, 10 tréninkových jednotek dvoufázově na hřišti. Účast na dvoufázových jednotkách byla 90 %. Dobé klimatické podmínky vyústily v kvalitní tréninkové jednotky. V přípravných zápasech bylo viditelné zlepšení v herním projevu a kombinaci.“


Došlo v zimě v kádru k nějakým změnám? Pokud ano, k jakým?

„Každou zimu dochází ke změnám v kádru, tentokrát skončil brankář Prokop a do Liberce odešel útočník Lukič. Do kádru jsme zapracovali dva hráče a na poslední chvíli brankáře.“


Na jaké umístění spolu se svým týmem pomýšlíš?

„Vzhledem ke kvalitě kádru a jeho předsezonnímu doplnění z mladšího dorostu bude 8. příčka úspěchem.“


V každém utkání půjde o tři body. Přesto - čekají tým na jaře zápasy, na které bude Admira klást zvláštní důraz?

„Ke každému zápasu přistupujeme stejně zodpovědně s vidinou zisku 3 bodů.“


Zkus si tipnout vítěze své skupiny!

„Slavia B udrží své podzimní prvenství a zvítězí.“


-api-


2.3.2014

Máme týden na to, dát se dohromady
Admira Praha – Junior Praha 1:0 (1:0)

Závěrečný mač Poháru starosty Prahy 8 na UMT ve Štěpničné jsme těsně vyhráli, když gól vstřelil Charvát. Takto jej popsal vedoucí týmu Michal Jakoubek: „Honza Šabacký zahrával přímý kop. Poslal táhlý míč přes celou branku a Ondra Charvát hlavou skóroval. Pěkná akce!“

Víc branek už nepadlo. Michal Jakoubek dodal: „Po tom gólu jsme polevili, podali jsme nesoustředěný výkon. Taková trma-vrma… Jako by kluci byli po nějakém flámu, což ale nebyli. Komplikací je doslova šílená marodka.“

Výhra 1:0 znamenala nakonec 5. místo v turnaji.

O hodnocení jsme požádali samozřejmě trenéra Jiřího Mamurova. Ten řekl: „Hrál se rozkouskovaný fotbal, se spoustou faulů, soupeř to bral pěkně od podlahy. Nedařil se nám rychlý přechod do útoku. První půle byla z naší strany vlažná, o přestávce dostali kluci trochu za uši. Ve druhé půli to bylo o maličko lepší, ale druhý gól jsme už nepřidali. Teď máme týden na to, aby se marodi dali dohromady. V jaké sestavě nastoupíme k prvnímu jarnímu mistráku, to se teprve uvidí.“


Hattrick ze standardek a jeden gól ze hry
Admira Praha – Třeboradice 4:0 (2:0)

Přáteláček na naší UMT skončil ve středu v podvečer hladkou výhrou Admiry. Vedoucí týmu Michal Jakoubek informoval: „Šabacký zaznamenal hattrick. Dva góly vstřelil z penalt a jednu z trestného kopu. Ze hry přidal gól na 4:0 Soukup. Krásná individuální akce, Soukup postupoval směrem k bráně po pravé straně a pak se nechytatelně trefil pod břevno. Gólmanovi vůbec nedal šanci.“


A teď už je tu Česká liga, čeká nás RMSK Cidlina

Mistrovské jaro zahájíme v Novém Bydžově-Chudonicích, a to v neděli 9. března od 12.00, kde nás přivítá domácí RMSK Cidlina. Ta na podzim vybojovala 15 bodů a v tabulce je dvanáctá. My jsme získali o šest bodů víc a zatím jsme devátí.

Podzimní vzájemný zápas: Admira – Cidlina 7:1.

Tabulka České ligy staršího dorostu, skupiny B, po podzimu 2013:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=7892


24.2.2014

Dvě tyče, břevno a nakonec remíza s Duklou
FK Admira Praha - FK Dukla Praha 1:1 (0:0)

Na Štěpničné jsme v utkání turnaje o Pohár starosty Prahy 8 remizovali s účastníkem A-skupiny České ligy. Po bezbrankové první půli otevřel na UMT skóre náš Benda, soupeř však střelou z dálky vyrovnal a další branky už nepadly.

A jak to viděl trenér Admiry Jiří Mamurov? "Slušný zápas, kombinačně jsme byli o něco lepší, vytvářeli jsme si střelecké příležitosti i po centrech ze stran, nastřelili jsme dvě tyče a břevno, navíc nám rozhodčí neuznali jeden gól pro ofsajd. Duklu jsme do šancí příliš nepouštěli. Start soutěže se rychle blíží a my pořád ještě musíme lepit sestavu, jak to jde. Je čas přestat cokoli vymýšlet, sestava pro ligu už by se měla usadit a stabilizovat."

Ve středu 26. 2. hraje náš tým U-19 na domácí UMT s Třeboradicemi, výkop v 17.00.
V neděli 2. 3. se v turnaji na Štěpničné utkáme s vítězem duelu Motorlet v. Junior. Výkop v 10.00.

api

17.2.2014

Trenér Mamurov: Dva góly jsme si dali sami...
Admira Praha - Junior Praha 2:2 (0:1)

Ačkoli jsme měli v první půli územní převahu, do vedení šel po nedorozumění naší defenzivy soupeř. Ve druhé půli jsme skóre otočili na 2:1, když druhý gól jsme vstřelili z penalty. Jenže přišlo další nedorozumění vzadu a výsledkem byla druhá inkasovaná branka.

"Oba obdržené góly jsme si fakticky dali sami. Pozitivem je fakt, že po více než dvouměsíční pauze se do branky vrátil uzdravený gólman Černý," hodnotil trenér Jiří Mamurov.

10.2.2014

Místo debaklu jsme favorizovaný Meteor málem porazili!
FK Meteor Praha VIII - FK Admira Praha 3:3 (3:0)

V utkání turnaje o Pohár starosty Prahy 8 na UMT ve Štěpničné jsme prohráli první půli 0:3 a vypadalo to na debakl. Nakonec jsme v sousedském derby, tradičně poněkud vyhecovaném, remizovali a trenér Jiří Mamurov byl vcelku spokojen: "Zkoušeli jsme brankáře a ve 12. minutě jsme prohrávali 0:2. To tedy byl úvod... Pak jsme dostali ještě třetí gól a bál jsem se výprasku, protože, marná sláva, Meteor patří ke špičce České ligy kategorie U-19. Ve druhé půli jsme ale začali hrát podle mých představ, snížili jsme, vyrovnali a pár minut před koncem jsme dokonce z přímého kopu trefili tyč. K překvapivému vítězství tedy nebylo daleko! Stále přetrvávají naše problémy s brankářským postem, ty musíme do startu mistrovské sezóny vyřešit!"

3.2.2014

První letošní vítězství, nijak ho nepřeceňujeme
Admira Praha - Motorlet Praha 5:0 (2:0)

Soupeř nebyl v utkání Poháru starosty Prahy 8 na UMT Štěpničná kompletní, v sestavě měl i mladší hráče, proto jasnou výhru 5:0 nepřeceňujeme. "Utkání splnilo účel, víc k tomu není co říkat," konstatoval náš trenér Jiří Mamurov.
Ten bohužel řeší problémy s brankáři. Jeden je zraněný, další neoplývá právě stoprocentní tréninkovou morálkou. A tak pro jarní část České ligy budeme potřebovat na postu gólmana doplnění.

Soustředění na Admiře splnilo účel

"Soustředění místo na jihu Čech proběhlo v domácích podmínkách a splnilo svůj účel. Chodilo 15 až 17 kluků, vlastně, až na dva marody, celý kádr. Trénovali jsme dvoufázově a mělo by se to příznivě projevit. Uvidíme," podotkl Jiří Mamurov.


27.1.2014

Soustředění probíhá v domácím prostředí

Plánované soustředění na jihu Čech bylo odřeknuto, tým se připravuje dvoufázově v domácím prostředí na Admiře. Informoval o tom vedoucí týmu Michal Jakoubek. Na závěr soustředění sehraje tým další utkání turnaje o Pohár starosty Prahy 8, a sice v NE 2. 2. na Štěpničné, kde se na UMT utkáme s Motorletem Praha.

20.1.2014

Těžká porážka s lepším soupeřem
Admira - FA Praha 1:5 (0:1)

Další utkání turnaje o Pohár starosty Prahy 8 nám přineslo první letošní porážku. A byla z kategorie těžkých... Trenér Jiří Mamurov nemohl být spokojen téměř s ničím. "Hráli jsme ve splácané sestavě, ze základu nastoupilo jen šest kluků a to ještě Kurčíka začalo tahat tříslo, takže jsem ho musel stáhnout," říkal po zápase trenér. "První půle byla poměrně vyrovnaná a prohráli jsme ji 0:1. Pak jsme dostali dva rychlé góly, špatně jsme bránili, v sestavě s řadou náhradníků jsme už nestačili. Po zápase jsem některým klukům musel hlasitě promluvit do duše. Takhle se o šanci na zařazení do sestavy nehraje. Jistě, zatím je to pořád příprava. Ligová sestava bude vypadat docela jinak," dodal Mamurov.


Další utkání: NE 2. 2. – 14.00: Admira v. Motorlet

13.1.2014

Premiérová plichta s béčkem Meteoru
Admira Praha - Meteor Praha VIII B 1:1 (1:0)

V prvním utkání roku 2014 jsme na UMT ve Štěpničné sice vedli, ovšem domácí ve druhé půli skóre srovnali na konečnou plichtu.
"Nedali jsme penaltu a čtyři další velké šance, i když dvě tutovky měli i Libeňští. Byli jsme asi o maličko lepší, ale nakonec zápas skončil remízou. Zahráli si všichni, kteří byli k dispozici. Něco jsme v průběhu hry zkoušeli, jenže moc to zatím nefungovalo... Zápas se hrál v krásném jarním počasí, účel splnil a jedeme dál," konstatoval po utkání trenér Jiří Mamurov.


28.11.2013

Trenér Mamurov: Bodový zisk a umístění odpovídají kvalitě týmu


*Trenére, jste spokojen s průběhem podzimu 2013 a umístěním v polovině České ligy dorostu?

„Jsem spokojen, počet získaných bodů odpovídá kvalitě týmu a umístění v prostředku tabulky.“

*Co chybí k tomu, abyste byl ještě spokojenější?

„Hlavně kvalita kádru. Zaostáváme v doplňování týmu. Výraznou posilou byl Lukič, který ale v Admiře končí. A ještě něco, naše tréninkové podmínky a možnosti jsou na hraně České ligy dorostu.“

*Který zápas považujete za nejpovedenější a který naopak za největší propadák?

„Asi nejpovedenější zápas jsme sehráli v Letohradu, kde jsme hladce vyhráli 4:0. Největším zklamáním byla remíza doma s Vyšehradem a domácí prohra s Viktorkou Žižkov. Záměrně nezmiňuji porážky od Slavie B a Náchoda, tam je kvalita někde jinde.“

*Kteří hráči byli největšími oporami týmu?

„Fotbal je kolektivní sport, nerad vyzvedávám jednotlivce. Fakt je, že tým na podzim táhli hlavně Kurčík, Koś, Lukič a zpočátku i Zolotuchin, kterému pak ale jako by docházel dech.“

*V souvislosti s proklamovanou snahou očistit český fotbal - jak hodnotíte výkony rozhodčích v ČLD?

„Jsou rozhodčí, kteří zápas odpískali velmi dobře, jsou jiní, kteří nás zmastili – venku i doma. Někteří mají kvalitu, jiní bohužel ne. Ale i to patří k fotbalu a jiné to nebude.“

*Co vás čeká v zimní přestávce před startem prvního jarního kola?

„Úkol číslo 1 – posílení kádru za odcházející kluky. A taky zimní turnaj na Meteoru a soustředění v Nové Včelnici.“

Za rozhovor poděkoval: - api-


Bilance podzimu 2013: Venku znatelně lépe než doma

9. místo6 3 6 32:30 21
Doma 1 3 4 14:20 6
Venku 5 0 2 18:10 15

Domácí výsledky: Cidlina 7:1, Žižkov 2:4, Vyšehrad 1:1, Meteor 0:3, Olympia HK 2:2, Kolín 0:0, Chrudim 1:4, Slavia B 1:5.

Výsledky venku: Trutnov 2:0, Letohrad 4:0, Náchod 0:3, Rapid Liberec 2:0, Varnsdorf 1:4, Svitavy 4:0, Třebeš 5:3.

Nejlepší střelci podzimu: 7 - Lukič (2 doma + 5 venku), Šabacký (3 doma + 4 venku);

Vychytané nuly: 5x


18.11.2013

Na závěr podzimu čestná porážka od lídra
FK Admira Praha – SK Slavia Praha B 1:5 (0:1)

Sice papírově jako domácí, ale ve skutečnosti jako hosté jsme nastoupili k poslednímu zápasu podzimu proti B-týmu Slavie na její UMT v Edenu. Důvodem byl fakt, že na Admiře i v Hovorčovické už jsou travnaté plochy mimo provoz a naše UMT má certifikaci jen pro soutěže PFS.

Prohráli jsme podle očekávání a mohli jsme inkasovat víc než pět branek. V první půli totiž slávisté, kteří vedou tabulku České ligy, trefili dvakrát tyč a jednou břevno. Nás po celou dobu držel výborným výkonem útočník Benda v brance, který obětavě zaskočil za oba zraněné gólmany Černého a Prokopa. To, co v brance předvedl, ocenili i soupeři. Za žádný inkasovaný gól nemohl.

Potěšilo nás, že jsme se rozloučili s podzimem aspoň čestným gólem. Po autovém vhazování Rzounka jmenovanému míč vrátil Šabacký. Rzounek našel na hranici vápna Vránu a ten pokazil gólmanovi sešívaných čisté konto.

„Upřímně řečeno, bál jsem se dvouciferného výprasku, jako se to proti Slavii B stalo Rapidu Liberec a Trutnovu. Vždyť nám chyběli oba gólmani a také Lukič a Koś. Nakonec to nedopadlo tak zle. V první půli jsme poměrně dobře a zodpovědně bránili a občas i kombinovali. A s přispěním štěstíčka jsme poločas prohráli jen 0:1. Slávisté ale hráli opravdu dobře, ve druhé půli nás už viditelně přehrávali, my jsme chvílemi prostě nestíhali. Dostali jsme dva slepené góly na 0:3 a nebylo co řešit. Za dané konstelace není porážka 1:5 žádnou tragédií. V zimní přestávce se nám rýsují dost výrazné změny v týmu, někteří kluci mají namířeno jinam, na jejich místa budeme muset sehnat jiné. Nečeká nás nic lehkého, ale to je prostě fotbal,“ zhodnotil utkání trenér našeho týmu Jiří Mamurov.


Všechny výsledky a tabulka:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=7892


Pořadí našich střelců po XV. odehraném mači:

7 - Lukič (2 doma + 5 venku), Šabacký (3 doma + 4 venku);

6 - Zolotuchin (2 doma + 4 venku);

3 - Soukup (0 + 3), Dratva (1 + 2);

2 - Koś (2 + 0);

1 – Vrána (1 + 0), Kašubjak (1 + 0), Charvát (1 + 0).


Jeden vlastní gól si vstřelila Olympia HK.


12.11.2013

Výborně! Domácí „východočeská“ ztráta odčiněna!
Sokol Třebeš – FK Admira Praha 3:5 (0:3)

S Východočechy z Chrudimi jsme doma před týdnem prohráli. Na předměstí východočeského Hradce Králové jsme si to vynahradili!

Hrál se zápas připomínající den a noc, léto a zimu či uragán a vánek. Výstižně to zhodnotil rozhodčí, když řekl: „Po excelentní první půli hostí jsem se divil, proč je Admira v tabulce až devátá. Podle výkonu měli být Pražané blízko špice. Po druhé půli už jsem to pochopil…“

Důležité momenty utkání z bloku vedoucího týmu Michala Jakoubka:

V 6. minutě našel Novák vpravo Charváta a z jeho centru přišel náš první gól. Nejistý gólman míč vyrazil k Lukičovi – 0:1.

V 17. minutě faul na Lukiče, penalta. Šabacký ji ale kopl ležérně – a nedal…

Až ve 20. minutě se domácí dostali ke svému prvnímu rohovému kopu!

Přihrávka Nováka ve 35. minutě našla nalevo Dratvu a ten křížnou střelou přes celou branku – 0:2.

Ve 42. minutě vybojoval míč Machač a kolmicí dopředu poslal Lukiče do gólovky – 0:3.

Hned v úvodní minutě druhé půle postupoval Šabacký od středového kruhu na branku a po narážečce s Vránou zvýšil na 0:4!

Bohužel už za dvě minuty snížili domácí po přímém kopu hlavou na 1:4.

V 53. minutě přišla penalta proti nám. Ovšem náš gólman Bača, který zaskočil z mladšího dorostu, ji chytil!

V 63. minutě už to ale bylo 2:4.

A v 77. minutě už pouze 3:4!

V 89. minutě naštěstí střídající Soukup, který byl na hřišti jen čtvrt hodiny, po samostatném nájezdu uťal naděje domácích na remízu – 3:5.


A takto zápas zhodnotil náš trenér Jiří Mamurov: „Odehráli jsme nejlepší první půli za celý podzim. A to jsme ještě nedali za stavu 0:1 pro nás penaltu, jenže hned vzápětí jsme dali jiný gól a přidali jsme i třetí. Kromě toho jsme nastřelili ještě břevno. Hráli jsme opravdu pohledný fotbal a nejlepší na hřišti byl nepochybně náš Lukič. Po změně stran jsme hned zvýšili na 0:4 a mohlo by se zdát, že je vymalováno. Nebylo! Domácí snížili na 1:4, stupňovali tlak, nám se zranil Koś (asi zlomený nos) a museli jsme ho střídat. Nápor Východočechů sílil, dali dvě branky, trefili břevno a třináct minut před koncem už jsme vedli jen 3:4. Nezastírám, že v té době jsme se o výhru opravdu obávali. Zvlášť když dvě minuty před koncem gólmanovi Bačovi vypadl míč, domácí hráč mu ho sebral a střílel do prázdné brány. Naštěstí na brankové čáře obrana hrozbu uhasila! A v předposlední minutě přišlo sólo střídajícího Soukupa, gól na 3:5 a pak už jsme si mohli vychutnat euforii z hodně cenných tří bodů.“


Máme 21 bodů, trenérův cíl je splněn

Trenér Jiří Mamurov vstupoval do letošní České ligy s cílem získat na podzim 21 bodů. A ty opravdu máme! Položili jsme mu při této příležitosti tři otázky.

*Na kontě 21 bodů a ještě jedno podzimní utkání před sebou. A to na Slavii B… S čím tam tým pojede?

„Podzimních 21 bodů jsem si opravdu přál a těší mě, že je na kontě opravdu máme. Podzimní část České ligy zakončíme na Slavii, a co si budeme povídat, tam pojedeme hrát opravdu hlavně o čest.“

*Podotkněme jen, že na Slavii B teď prohrál Meteor, i když jen 2:3. A v minulém týdnu tam nastoupilo přeborové B-mužstvo Admiry a v přípravném mači podlehlo 3:4. A všeobecně se čeká, že sešívaní vyhrají i nad našimi dorostenci. To by trenéra Mamurova tolik netrápilo, jako avízovaný odchod sedmigólového útočníka Lukiče…

„Spokojenost s bodovým ziskem je jedna věc. Malérem samozřejmě bude ztráta Lukiče, který odchází do Liberce, kde už trénuje. To bude pro jaro citelné oslabení. A tak už teď hledáme útočníka, který by ho měl nahradit.“

*Jaro 2013 bylo přímo hrůzostrašné… Teď nám odejde Lukič, který ze svých sedmi branek pět nastřílel venku – nečeká nás opět zlé jaro 2014?

„Horší jaro než letošní podzim, to se může stát. Ale takový horor, jaký jsme zažívali od března do června tohoto roku, to už se snad nedá opakovat. Něco takového přichází na manšaft jednou za dvacet let.“

-api-


Všechny výsledky a tabulka:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=7892


Pořadí našich střelců po XIV. odehraném mači:

7 - Lukič (2 doma + 5 venku), Šabacký (3 doma + 4 venku);

6 - Zolotuchin (2 doma + 4 venku);

3 - Soukup (0 + 3), Dratva (1 + 2);

2 - Koś (2 + 0);

1 - Kašubjak (1 + 0), Charvát (1 + 0).


Jeden vlastní gól si vstřelila Olympia HK.


4.11.2013

Porážka doma je až příliš krutá…
FK Admira – MFK Chrudim 1:4 (1:2)

Vodou nasáklý trávník fotbalu nesvědčil a nutno přiznat, že Východočeši se s terénem a chladem nakonec vypořádali lépe.

V první půli jsme byli místy i lepší, ale pustili jsme nebezpečně útočící hosty do dvoubrankového vedení. Když pak Charvát hlavou po rohu snížil na 1:2, svitla nám naděje.

Ve druhé půli přišly šance na obou stranách, bohužel, byli jsme to my, kdo znovu inkasoval. Uznejme, že to byl krásný gól. Útok po pravé straně, centr po mokré trávě na neobsazeného nabíhajícího spoluhráče a bomba z první do břevna, která se odrazila do země za brankovou čáru – 1:3.

Chrudim si rázem povyskočila na pomyslného koně, dobře a s chutí kombinovala, solidně bránila a dovedla zápas k vítěznému konci. Přidala i čtvrtý gól na 1:4. A v závěru naše obrana ještě uhasila stoprocentní loženku Východočechů doslova na brankové čáře.

Hráli jsme vcelku vyrovnaný mač, a málem jsme přitom dostali nepopulárního „bůra“…

-api-


Všechny výsledky a tabulka:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=7892


V dalším kole pojedeme na hřiště Sokola Třebeš. Tento tým z městské části Hradce Králové je v tabulce o jeden bod za námi, a tak můžeme očekávat vyrovnaný souboj. Věřme, že pro nás dopadne úspěšně.


Pořadí našich střelců po XIII. odehraném mači:

6 - Zolotuchin (2 doma + 4 venku), Šabacký (3 doma + 3 venku);

5 - Lukič (2 + 3),

2 - Soukup (0 + 2), Dratva (1 + 1), Koś (2 + 0);

1 - Kašubjak (1 + 0), Charvát (1 + 0).


Jeden vlastní gól si vstřelila Olympia HK.


28.10.2013

Dobrá zpráva ze Svitav: Hattrick Lukiče a tři body
TJ Svitavy – FK Admira Praha 0:4 (0:1)

V domácí tvrzi posledního týmu tabulky jsme uspěli. Domácí vyhráli jen v prvním zápase tohoto ročníku, a to na Vyšehradě. Od té doby je pronásleduje šňůra porážek. Tu zatím poslední jsme jim uštědřili my.

Hrálo se na UMT ve svitavské části Lány a utkání nám přineslo nejen tři body, ale i slušné vylepšení skóre. Díky výhře ve Svitavách jsme se posunuli do první poloviny tabulky - jsme momentálně osmí.

Branky:

Skóre jsme otevřeli už ve 3. minutě. Nebeský poslal po křídle pas na Rzounka a z jeho centru hlavičkoval přesně Lukič – 0:1.

Další gól přišel až v 76. minutě. Dratvův rohový kop, vzápětí se míč k Dratvovi vrátil a ten ho znovu odcentroval. Míč prošel Šabackému mezi nohama, aniž by ho náš hráč zasáhl, což byla šťastná chvíle, neboť balon doputoval k dobře postavenému Lukičovi – 0:2.

V 80. minutě zahrál Šabacký domácímu gólmanovi na housle po přesné přihrávce od Rzounka – 0:3.

Definitivní podobu dostal výsledek v 82. minutě, kdy Šabacký prostrčil míč chytře Lukičovi a ten podél gólmana – 0:4.

A jak to všechno viděl vedoucí týmu Michal Jakoubek? „Hrálo se na umělce za krásného slunného podzimního počasí, které fotbalu přálo. Hodně brzy jsme šli do vedení, ovšem výsledek byl na vážkách ještě čtvrt hodiny před koncem. Pak se nám povedlo vstřelit během šesti minut tři branky, což definitivně zlomilo odpor Východočechů. A to ještě za stavu 0:2 pro nás překopl Šabacký břevno z malého vápna. Nehrál se žádný oslnivý fotbal, spíš průměrný. Máme ale tři body, a pro ty jsme si do Svitav jeli.“


Všechny výsledky a tabulka:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=7892


V dalším kole přijede na Admiru 5. tým tabulky MFK Chrudim. Hrát se bude v neděli 3. listopadu, výkop v 10.15.


Pořadí našich střelců po XII. odehraném mači:

6 - Zolotuchin (2 doma + 4 venku), Šabacký (3 doma + 3 venku);

5 - Lukič (2 + 3),

2 - Soukup (0 + 2), Dratva (1 + 1), Koś (2 + 0);

1 - Kašubjak (1 + 0).

Jeden vlastní gól si vstřelila Olympia HK.


21.10.2013

Vyhecovaný mač skončil spravedlivou plichtou
FK Admira Praha – FK Kolín 0:0

Kolín patří k favoritům soutěže, má kvalitní tým, a tak je plichta nakonec uspokojivá. Na hřišti to jiskřilo, v závěru vládla oboustranně vyhecovaná atmosféra.

„Šance byly na obou stranách, ale gól nepadl. Musíme přiznat, že ve druhé půli nás Kolín přitlačil, my jsme se v některých pasáží nedostávali ani přes půli, nebo jsme občas zahrozili rychlým brejkem. V závěru nás vynikajícími zákroky podržel gólman Černý, chytil tři tutovky. Sami hosté jeho výkon po zápase ocenili,“ konstatoval vedoucí našeho družstva Michal Jakoubek.

V příštím kole jedeme do Svitav, na hřiště zatím posledního týmu tabulky. Pokusíme se odtud přivézt tři body.


Všechny výsledky a tabulka:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=7892


Pořadí našich střelců po XI. odehraném mači:

6 - Zolotuchin (2 doma + 4 venku),

5 - Šabacký (3 doma + 2 venku);

2 - Soukup (0 + 2), Dratva (1 + 1), Lukič (2 + 0), Koś (2 + 0);

1 - Kašubjak (1 + 0).

Jeden vlastní gól si vstřelila Olympia HK.


14.10.2013

Ze severu Čech jsme body tentokrát nepřivezli…
Slovan Varnsdorf – Admira Praha 4:1 (1:1)

Z Harcova jsme před 14 dny přivezli tři body po výhře nad Rapidem Liberec. Z Jiříkova, kde hraje svoje zápasy Slovan Varnsdorf, jsme se ale vrátili s prázdnou, i když soupeř figuruje v tabulce pod námi…

Počasí slunečné, fotbalové, terén půl na půl. Jedna polovina hřiště suchá, druhá zcela pod vodou. Ale hrálo se.

Domácí nastřelili tyč, Dratvovi vyrazil ve stoprocentní šanci brankář míč konečky prstů. Měli jsme i další šance, jenže branky jsme nedali. Taky náš gólman Černý chytil Severočechům dvě gólovky.

První gól padl už ve 4. minutě, po rohu hlavičkoval dvoumetrový habán na zadní tyči – 1:0.

Od té chvíle jsme přidali a hrálo se spíše na branku Slovanu. V nastaveném čase první půle jsme byli odměněni. Po akci na pět doteků po ose Kurčík – Novák – Zolotuchin posledně jmenovaný srovnal na 1:1.

Ve druhé půli jsme dostali branku v 66. minutě – 2:1.

V 82. minutě zápas rozhodl gól po předchozím neodmávaném a neodpískaném autu – 3:1.

Ten nás definitivně položil, a tak v samém závěru domácí zatloukli ještě „čtvrtý hřebíček do rakve“ – 4:1.

„Musíme být realisty, tento tým nemá takovou sílu, aby dokázal nepříznivě se vyvíjející zápas zlomit ve svůj prospěch,“ konstatoval suše trenér Jiří Mamurov.

Rozhodčí měřili dvěma různými metry, na nás byli přísnější. Lukičovi neuznal sudí podle nás regulérní gól. Ačkoli byl náš hráč sám ve vápně faulován, přesto stačil ze skrumáže skórovat. Když už byla přerušena hra, dala se čekat penalta. Ale kopalo se proti naší brance, pro útočný faul…

Třetí gól jsme dostali tak, že míč centrovaný od rohového praporku obloukem opustil ve vzduchu dobře o půl metru prostor hřiště a před brankou se do něj zase vrátil. Hrálo se ale dál – a místo odkopu od naší branky jsme inkasovali. Přinejmenším v těchto dvou případech se dočkali domácí citelné pomoci arbitrů.

„Nebrečíme, domácím gratulujeme k výhře a už se díváme dopředu,“ konstatoval vedoucí družstva Michal Jakoubek.

V neděli 20. října od 10.15 hostíme doma silného soupeře - FK Kolín.

Připravil – api-


Všechny výsledky a tabulka:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=7892


Pořadí našich střelců po X. odehraném mači:

6 - Zolotuchin (2 doma + 4 venku),

5 - Šabacký (3 doma + 2 venku);

2 - Soukup (0 + 2), Dratva (1 + 1), Lukič (2 + 0), Koś (2 + 0);

1 - Kašubjak (1 + 0).

Jeden vlastní gól si vstřelila Olympia HK.


8.10.2013

Královéhradeckou Olympii jsme ani napotřetí nezdolali

Bližší informace k utkání poskytl vedoucí našeho týmu Michal Jakoubek.

V loňském soutěžním ročníku nás Hradec dvakrát porazil a měli jsme mu tak co vracet. Bohužel to úplně nevyšlo.

Úvod utkání nám vyšel jak z pohádky. Ve třetí minutě po zahrávaném rohovém kopu došlo ke zmatku před brankou hostí, a kde se vzal, tu se vzal - byl tam. Vlastní brankou hostí jsme se ujali vedení. Nutno dodat, že poslední z našich, kdo se předtím dotkl balonu, byl Šabacký.

V dalších minutách jsme si vytvořili tlak a i několik slibných šancí. Dočkali jsme se v 17. minutě. K. Rzounek zatáhl míč po pravé straně a perfektně nacentroval před branku, kde našel Lukiče. Ten nejdříve hlavou trefil břevno a poté odražený míč uklidil do branky. Vedení 2:0 nám bohužel vydrželo jen do 22. minuty. Po skrumáži před naší brankou hosté snížili na poločasových 2:1.

Druhý poločas probíhal ve vyrovnaném tempu, ale byli to hosté, kdo byl na konci utkání určitě šťastnější, a to po situaci z 81. minuty. Doslova životní střelou z 22 metrů vyrovnal hostující středopolař.

Za svůj výkon ve druhém poločase, a to i přes inkasovaný gól, si zaslouží pochvalu Ondra Černý, který předváděl zákroky hodné ligového gólmana. Jemu patří velký dík, a to zejména v závěru utkání.


7.10.2013

Vedli jsme už 2:0, nakonec jsme byli rádi i za bod
FK Admira Praha – Olympia Hradec Králové 2:2 (2:1)

Už ve třetí minutě si dali Východočeši vlastence, pak přidal Lukič druhý gól a zdálo se, že kráčíme k tříbodovému výsledku. Do poločasu ale hosté snížili a po přestávce se začalo hrát podle jejich not. Deset minut před koncem krásnou střelou, což musíme přiznat, srovnali na zřejmě zaslouženou plichtu 2:2. V závěru nás ještě několikrát podržel gólman Černý. Má nemalý podíl na zisku aspoň jednoho bodu.

Další informace a snímky z utkání připravujeme.

-api-


Všechny výsledky a tabulka:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=7892

V příštím kole jedeme do Varnsdorfu. Věřme, že se ze severu Čech nebudeme vracet s prázdnou!

-api-


Pořadí našich střelců po IX. odehraném mači:

5 - Zolotuchin (2 doma + 3 venku), Šabacký (3 doma + 2 venku);

2 - Soukup (0 + 2), Dratva (1 + 1), Lukič (2 + 0), Koś (2 + 0);

1 - Kašubjak (1 + 0).

Jeden vlastní gól si vstřelila Olympia HK.


1.10.2013

Pod Ještědem se ve druhé půli zadařilo!
Rapid Liberec - Admira Praha 0 : 2

Po prvním poločase svítil na ukazateli skóre stav 0 : 0, ale o vývoji na hřišti to nevypovídalo. Měli jsme více ze hry a vytvářeli jsme si územní převahu, jenže rozvlnit síť domácích se nám nepodařilo.

Hned od úvodních minut druhé půle však nebylo pochyb o tom, kdo chce víc zvítězit. V 48. minutě poslal Zolotuchin po levé straně Dratvu a ten po sólu, levačkou ke vzdálenější tyči, nedal domácímu brankáři šanci – 0 : 1. Domácí se snažili odpovědět, ale naše obraná činnost byla bezchybná. Zodpovědným výkonem jsme si vypracovali několik střeleckých možností, z nichž jednu po přihrávce od K. Rzounka využil Zolotuchin a upravil na konečných 0 : 2.

Na UMT v libereckém Harcově se nám daří, minule jsme tam taky zvítězili.

IMG_5326.gif, 18kB IMG_5331.gif, 18kB IMG_5333.gif, 18kB
IMG_5339.gif, 18kB IMG_5343.gif, 18kB IMG_5347.gif, 18kB
IMG_5348.gif, 18kB IMG_5350.gif, 18kB IMG_5352.gif, 18kB
IMG_5353.gif, 18kB IMG_5354.gif, 18kB IMG_5355.gif, 18kB
IMG_5356.gif, 18kB IMG_5357.gif, 18kB IMG_5358.gif, 18kB
IMG_5360.gif, 18kB IMG_5361.gif, 18kB IMG_5363.gif, 18kB
IMG_5364.gif, 18kB IMG_5365.gif, 18kB IMG_5366.gif, 18kB

Všechny výsledky a tabulka:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=7892

V příštím kole hostíme Hradec Králové, hrát se bude v neděli 6. října od 10.15.

MJ


Pořadí našich střelců po VIII. odehraném mači:

5 - Zolotuchin (2 doma + 3 venku), Šabacký (3 doma + 2 venku);

2 - Soukup (0 + 2), Dratva (1 + 1), Koś (2 + 0);

1 - Lukič (1 + 0), Kašubjak (1 + 0).


23.9.2013

Derby nám opět zhořklo
Admira - Meteor 0 : 3

Ani ve třetím vzájemném ligovém utkání jsme nedokázali urvat vítězství. V poli sice vyrovnané utkání, ale opět se potvrdilo, že nám chybí klid v koncovce a naše útoky se tak stávají neškodnými. Zatímco hosté vystřelili přímo na branku šestkrát a z toho třikrát rozvlnili naší sít, my jsme vystřelili jen jednou. Gól jsme dát nedokázali.

A musíme tak, ač neradi, přiznat, že tři body putovaly z Kobylis do Libně zaslouženě.

Všechny výsledky a tabulka:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=7892

V příštím kole jedeme do Liberce, kde se na hřišti v Harcově utkáme s VTJ Rapid Liberec.

MJ

16.9.2013

Pod náchodským zámečkem jsme neměli nárok
FK Náchod – Admira Praha 3:0 (2:0)

Na náchodský zámeček, známý z české lidové písničky, na kulatý vršek, kde zámeček stojí, i na celé město se snášel v sobotu prudký liják. A v něm jsme se postavili proti domácímu týmu, který až doposud vyhrál všechna ligová utkání, kromě plichty 3:3 ve Varnsdorfu.

Domácí byli vysokým favoritem a v lijáku to na vodou nasáklé trávě potvrdili. První gól nám vstřelili bombou k tyči z 20 metrů, druhý po naší chybě v defenzivě a po samostatném útoku. My jsme svoje nadějné příležitosti bohužel nedokázali proměnit.

Po přestávce Náchod prostřídal, ale i tak byl lepší a ještě přidal třetí gól. Mohli jsme aspoň snížit na přijatelnějších 3:1, jenže Kašubjak před koncem napálil z přímého kopu na vzdálenost 30 metrů jen mokrý míč jen do břevna.

„Domácí byli prostě lepší. Tentokrát jsme neměli nárok,“ zhodnotil zápas trenér Jiří Mamurov.

Všechny výsledky a tabulka:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=7892

V příštím kole nás čeká domácí derby se sousedním Meteorem VIII.

API

9.9.2013

Po letohradských hodech jen hubená plichta
FK Admira Praha – Slavoj Vyšehrad 1:1 (0:0)

Začátek utkání se odehrával ve středu pole, po pěti minutách jsme přebrali iniciativu a až do 30. min. jsme nepustili hosty na naši polovičku, tam se míč dostával jen po jejich odkopech. Z tlaku jsme ale nedokázali těžit a jen jsme žasli, co se dá všechno nedat (minimálně tři stoprocentní šance). Poté se hra opět přesunula do středu pole. Poločas tak skončil bez branek.

Od úvodních minut druhého poločasu jsme se snažili přišpendlit Vyšehrad na jeho půlce a konečně jsme se v 50. min. dočkali branky. Po přihrávce od střídajícího K. Rzounka se trefil Šabacký 1:0. V následujících minutách jsme měli sice ještě několik šancí k úpravě výsledku, ale… Náš tlak polevil a otěže zápasu přebrali na pár okamžiků hosté. To se nám vymstilo v 74. min., kdy se ve skrumáži před naší brankou po zahraném přímém kopu se soupeři podařilo upravit na 1: 1. Náš závěrečný tlak už žádné ovoce nepřinesl, a tak pražské derby skončilo nerozhodně.

„Vyšehradští jezdci“ si za celý zápas nevytvořili téměř žádnou šanci, na naši polovičku hřiště se dostávali jen za cenu dlouhých nakopávaných míčů, z kterých se snažili přecházet do brejků. Ty naše obrana zachycovala. Jediná jejich šance na skórování mohla přijít po standardních situacích - a tak se i stalo.

Po hladkém vítězství v Letohradu je domácí plichta mírným zklamáním.

M. Jakoubek + API

Ostatní výsledky a tabulka zde:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=7892

V příštím kole nás čeká pořádná šichta, jedeme do Náchoda, a ten zatím čtyřikrát vyhrál a jednou remizoval. Zatím nebyl poražen. Tak uvidíme…


Pořadí našich střelců po V. odehraném mači:

5 - Šabacký (3 doma + 2 venku),

4 - Zolotuchin (2 + 2);

2 - Soukup (0 + 2), Koś (2 + 0);

1 - Lukič (1 + 0), Dratva (1 + 0), Kašubjak (1 + 0).


1.9.2013

Rozjezd nové sezony skoro z říše snů – čtyři utkání, devět bodů!

„Ještě teď mě děsí ve snech neuvěřitelná jarní šňůra sedmi zápasů bez zisku jediného bodu,“ říká trenér našeho týmu U-19 Jiří Mamurov. Po čtyřech zápasech nového ročníku České ligy, skupiny B, může být vcelku spokojen. Admira má na kontě devět bodů a skóre 15:5! A s nadsázkou se dá dokonce konstatovat, že venku se našemu týmu daří lépe, než doma. Vždyť z tvrzí soupeřů přivezl šest bodů, nastřílel tam šest branek a dosud neinkasoval ani jednou!


Trutnov – Admira 0:2 (0:2)

První gól nového ročníku vstřelil na pěkném stadionu v Podkrkonoší ve 22. minutě Šabacký ze samostatné akce – 0:1. Ve 36. minutě viděl gólman Prokop ČK za ruku mimo pokutové území a šli jsme do deseti. Hru v oslabení jsme však zvládli výborně, gól jsme nedostali a naopak ve 40. minutě potrestal Šabacký faul brankáře domácích gólem z penalty – 0:2.
Po změně stran jsme se úspěšně bránili a nakonec jsme si z Trutnova odvezli velmi cennou výhru.


Admira – Cidlina 7:1 (4:1)

Když už ve 3. minutě Východočeši potrestali na našem hřišti naši hrubici vedoucím gólem na 0:1, nebyl to právě šťastný začátek. Ovšem trenér Mamurov, jak sám říká, neměl o vývoj skóre obavy. Byli jsme výrazně lepší a začali jsme dávat branky. Už ve 12. minutě Koś nádhernou pumelicí z 25 m srovnal na 1:1. Ve 24. minutě nás poslal Lukič do vedení – 2:1. Ve 40. minutě upravil Zolotuchin na 3:1 a do kabin jsme šli ještě veseleji, když se ve 41. minutě trefil hlavou Koś – 4:1.
Po změně stran rychle zhasly veškeré naděje hostí na lepší výsledek, protože ve 47. minutě Dratva zvýšil na 5:1. Náš tlak přišpendlil tým Cidliny před jeho branku. Ve 49. minutě napálil Zolotuchin z přímého kopu míč do spojnice tyče a břevna. Co mu nevyšlo před chvílí, to Zolotuchin dokázal v 54. minutě. Ač možná nejmenší hráč na hřišti, hlavou navýšil naše vedení už na 6:1. A ještě to nebylo všechno. Konečný gólový účet podepsal střídající Kašubjak v 71. minutě – 7:1. Pravda, dotlačil balon do sítě stehnem, ale na to se historie ptát nebude.

DSC00256.gif, 18kB DSC00258.gif, 18kB DSC00259.gif, 18kB
DSC00261.gif, 18kB DSC00263.gif, 18kB DSC00264.gif, 18kB
DSC00267.gif, 18kB DSC00268.gif, 18kB DSC00271.gif, 18kB
DSC00272.gif, 18kB DSC00278.gif, 18kB DSC00280.gif, 18kB
DSC00286.gif, 18kB DSC00287.gif, 18kB

Admira – Viktorka Žižkov 2:4 (1:2)

Prohra v pražském derby na domácí trávě mrzela. Herně jsme nebyli horší, jenže jsme vzadu dělali chyby, které hosté nemilosrdně trestali, a vpředu jsme se střelecky neprosazovali.
Viktorka šla do vedení ve 13. minutě – 0:1. Už za minutu, ve 14. minutě, bylo srovnáno na 1:1. To se prosadil Šabacký střelou levačkou z odraženého míče a rázem to vypadalo nadějně. Jenže ve 28. minutě jsme hrubou chybou nabídli vedení Viktorce a její hráč nabídku rád využil – 1:2.
Do druhé půle jsme šli s cílem vyrovnat, avšak – inkasovali jsme. V 52. minutě už to bylo 1:3. Zbývalo ještě dost času, a tak jsme se vrhli do útočení. Přineslo to efekt v podobě snížení na 2:3, které po faulu na Soukupa zařídil v 63. minutě z penalty Šabacký. V závěru jsme hráli hop, nebo trop. Vzadu na tři, někdy i na dva obránce, pokoušeli jsme se vydolovat aspoň bod, jenže hra vabank zdar nepřinesla. Naopak – v 83. minutě padl čtvrtý gól Viktorky, stav se změnil na 2:4, a na to už jsme odpovědět nedokázali.

IMG_4479.gif, 18kB IMG_4481.gif, 18kB IMG_4482.gif, 18kB
IMG_4484.gif, 18kB IMG_4486.gif, 18kB IMG_4487.gif, 18kB
IMG_4488.gif, 18kB IMG_4489.gif, 18kB IMG_4493.gif, 18kB
IMG_4496.gif, 18kB

Letohrad – Admira 0:4 (0:1)

Co nevyšlo doma, to se povedlo venku. Z podhůří Orlických hor jsme přivezli tři body díky zodpovědnému a kvalitnímu výkonu ve všech řadách. Začalo to pro nás na krásném letohradském stadiónku skvěle, v 5. minutě našel Benda chytře Soukupa v dobré pozici a Soukup levačkou k tyči – 0:1. Letohradští ale určitě prohrát nechtěli, v 10. minutě zaduněla tyč naší branky. Ve 26. minutě jsme spálili stoprocentní loženku, což lze říci i o domácích, kteří ve 36. minutě napálili míč pro změnu do břevna nad brankářem Černým.

Po přestávce se dal čekat tlak Letohradu, ale ten nepřišel. Kvalitní hrou jsme ho nepřipustili. Naopak, v 57. minutě přišel náš rychlý brejk, míč putoval po ose Koś – Soukup – Zolotuchin a posledně jmenovaný ho napálil z běhu pod břevno s takovou razancí, že možná i potrhal síť!

V 59. minutě ještě svitla Letohradu naděje na snížení skóre, ovšem brankář Černý znamenitě zlikvidoval jejich sto deseti procentní šanci. Domácí se pak sesypali a náš tým kráčel za výrazným vítězstvím. V 73. minutě si Soukup narazil s Kośem a technicky přeloboval východočeského brankáře – 0:3. Definitivní hřebíček do pomyslné rakve letohradských nadějí zatloukl Zolotuchin v 88. minutě, když Dratvův dobře zahraný přímý kop usměrnil do sítě – 0:4.

Admira hrála v sestavě: Černý – Charvát, Kurčík, Požár, Dratva (89. Žmolík) – Koś ©, Soukup (86. Adámek), Zolotuchin, Nebeský – Lukič, Benda (82. Jedlička). Připraveni byli Rzounek a brankář Prokop.

Tučně jsou uvedeni hráči, kteří za Admiru kopali Českou ligu už během nepovedeného jara 2013.

„Jsem spokojený. Hráli jsme tentokrát dobře ve všech řadách a tři body jsme si vybojovali zaslouženě,“ mínil po závěrečném hvizdu sudího v Letohradu trenér Mamurov. „Po zápase jsem měl telefonát s ředitelem klubu, který jen tak prohodil, že kdybychom porazili Viktorku, teď bychom atakovali čelo tabulky. Tak vysoko nemyslíme, devět bodů ze čtyř utkání, to je přece pohoda. Vítězství z Letohradu budeme chtít potvrdit doma v dalším pražském derby proti Vyšehradu. Věřím, že výhra by měla být znovu v našich silách,“ dodal Mamurov.


Ostatní výsledky a tabulka zde:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=7892


Pořadí našich střelců po IV. odehraném mači:

4 - Šabacký (2 doma + 2 venku), Zolotuchin (2 + 2);

2 - Soukup (0 + 2), Koś (2 + 0);

1 - Lukič (1 + 0), Dratva (1 + 0), Kašubjak (1 + 0).

20130831_094516.gif, 18kB 20130831_101119.gif, 18kB 20130831_101855.gif, 18kB
20130831_101942.gif, 18kB 20130831_102008.gif, 18kB 20130831_111027.gif, 18kB
20130831_111136.gif, 18kB 20130831_111238.gif, 18kB 20130831_111255.gif, 18kB
20130831_111430.gif, 18kB 20130831_111501.gif, 18kB 20130831_115140.gif, 18kB

10.6.2013

Konec dobrý, všechno dobré…
Admira - Svitavy 1:0

Utkání jsme zahájili ve vysokém tempu a jak je naším, dalo by se říci tradičním, zvykem, již v první minutě jsme zahodili jednu z několika tutovek. Jak podotkl trenér Mamurov - ,,co bychom ještě chtěli, tohle se musí dávat“. Prvních deset minut bylo plně v naší režii.

Brzo jsme ale museli střídat jeden z pilířů obrany, Kośe nahradil Rzounek. Ten se zhostil svého úkolu velmi dobře. Hra se poté vyrovnávala a i soupeř si vytvářel pár šancí, z nichž nejvážnější skončila na tyči naší branky. Do kabin se šlo za nerozhodného stavu.

Ihned od začátku druhé půle jsme přešli do tlaku, který vrcholil v 65. minutě vítězným gólem Bára. Od této chvíle bylo jasno, že poslední zápas této sezony budeme chtít dovést do vítězného konce. Koncentrovanou hrou a zodpovědným výkonem celého týmu se to nakonec podařilo.

Závěrem bych chtěl poděkovat odcházejícím hráčům ročníku 1994 za přínos admirácké mládežnické kopané a zároveň jim popřát hodně jak osobních, tak sportovních úspěchů v dalším životě.

Michal Jakoubek, vedoucí týmu

IMG_3575.gif, 18kB IMG_3588.gif, 18kB IMG_3593.gif, 18kB
IMG_3594.gif, 18kB IMG_3602.gif, 18kB IMG_3605.gif, 18kB
IMG_3606.gif, 18kB IMG_3620.gif, 18kB IMG_3622.gif, 18kB
IMG_3623.gif, 18kB IMG_3624.gif, 18kB IMG_3625.gif, 18kB
IMG_3631.gif, 18kB IMG_3647.gif, 18kB IMG_3650.gif, 18kB
IMG_3651.gif, 18kB IMG_3652.gif, 18kB

Ostatní výsledky a tabulka zde:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=6362