Starší dorost U19 – Pražský přebor

Hlavní trenér: Jíra Miroslav 737 562 816
MiroslavJira@seznam.cz
 
Asistent trenéra: Flek Ladislav 604 480 984,
727 949 032
ladislavflek@email.cz
Vedoucí týmu a
asistent trenéra:
Stehno Jakub 602 426 377
P1010650.gif, 20kB

FK Admira Praha U19, vítěz Přeboru Prahy 2016/2017, se po ročním působení v této soutěži vrací do České ligy dorostu!

Webové stránky: http://www.admira98.estranky.cz/


20.6.2017

Miroslav Jíra: Smekám klobouk! Progres hráčů byl patrný

Trenére, měl tým, který vedeš, ještě na víc, než dosáhl?

U19: získal titul, takže maximální spokojenost.

U17: tým měl na víc, mohl porazit Vyšehrad a mohlo to být ještě lepší. Nicméně i tak klobouk dolů před klukama, jakým způsobem se zlepšovali a na jaře podávali skvělé výkony.

Co ti scházelo ke spokojenosti se skončenou sezónou?

U19: lepší přístup hráčů k tréninkům a k trenérům, více pokory.

U17: Prohraný zápas s Vyšehradem, který jsme na jaře měli zvládnout. Jinak smekám klobouk před přístupem hráčů k tréninkům a k trenérům. Progres hráčů byl patrný.

Nejpovedenější zápas?

U19: jednoznačně vyhraný zápas na Aritmě, to byl zápas, který měl grády!

U17: domácí zápas s Ústím nad Labem, ve kterém jsme silného soupeře jednoznačně přehráli a zvítězili 3:0 po skvělém výkonu.

Největší propadák?

U19: vyložený propadák nebyl, ale přístup hráčů na Braníku mě dost vytočil, i když jsme vyhráli. Z této výhry jsem neměl radost.

U17: jarní zápas s Vyšehradem, tam jsme si vybrali timeout a hráli jsme špatně.

Největší překvapení sezóny?

U19: Série zápasů bez prohry po mém nástupu k týmu. Stálo to hodně úsilí a energie celého realizačního týmu, ale společně s hráči jsme to zvládli včetně posledního zápasu na Motorletu, i když už bylo o titulu rozhodnuto. Tým táhnul především útočník Pavlata. V záloze pak Šálek, Fric a Karel. Skvělými leadery obrany bylo duo Čížek a Kvapil. Obrovskou jistotu pak představoval brankář Zima.

U17: To jak se tým semknul a jednotliví hráči se díky pokoře a pracovitosti zlepšovali. Jsem pyšný na všechny hráče a ukázali úžasný charakter! Překvapením pro mě zde byl úžasný tým!

Jak hodnotíš práci svých spolupracovníků v realizačním týmu?

U 19: Sezóna ukázala, že jsem si skvěle vybral. Duo Láďa Flek a Kuba Stehno bylo fantastické! Chtěl bych poděkovat i Jardovi Moudrému, Láďovi Čadskému a Pepovi Přitasilovi za velkou podporu během sezóny. Aleš Pivoda byl také s námi v týmu a cítili jsme sounáležitost s týmem. Největší dík ale patří panu Vavruškovi, který mě během sezóny hecoval a já mu ten titul slíbil. Nesmím také zapomenout své kolegy v klubu trenéry Tichaie a Peřinu, kteří nám byl ve všem nápomocni. Všem upřímně děkuji a titul je náš společný úspěch!

U17: Především bych chtěl poděkovat asistence Monice Dixové, protože je úžasným člověkem a skvělou trenérkou. Vždy na ni byl obrovský spoleh! Moc také děkuji masérovi Jindrovi Doudovi, který se o kluky báječně staral. A perfektními parťáky také byli trenér Láďa Brůžek, Monika Sládková a Viktor Marcinčik. Bez pomoci kondičního trenéra Martina Švece a trenéra brankářů Petra Víška by se kluci také nezlepšili. Všem moc děkuji za profi práci u týmu!

Kdy odstartuje letní příprava a jak by měla vypadat?

U19 + U17: Letní příprava odstartuje 17. 7. v 9:00 a pořádně se do toho opřeme. Cílem bude vytvořit skvělý tým z hráčů roč. 99 a 00 herní formou, ale náročnými tréninky. Ve dnech 26. 7. - 30. 7. absolvují všechny dorosty Admiry společné soustředění v Ústí nad Orlicí.


14.6.2017

Dorostenci završili tažení za titulem cennou výhrou!
Motorlet Praha B U19 - Admira Praha U19 1:2 (1:1)

Branky: Karel a Pavlata

Sestava: Bater (46. Zima), Klimt, Kvapil, Čížek, Blažejovský (70. Juraš), Fric, Karel, Mírek, Vít, Pavlata (60. Procházka), Bouguetouta (46. Vydra)

Poslední mistrovské utkání jsme sehráli ve středu na hřišti Bílé Hory s Motorletem B. Přestože již kluci byli před utkáním mistry Pražského přeboru, tak jsme se chtěli rozloučit vítězstvím a potvrdit naši dominanci v soutěži. Ve velkém vedru se hrál zápas plný nepřesností a osobních soubojů. Ve 12. min. se výborně ve vápně soupeře uvolnil útočník Pavlata a jeho přesnou přihrávku zužitkoval v krásnou branku záložník Karel.
Bohužel hned 3 min. poté domácí srovnali po našem defenzivním selhání. Výsledkem 1:1 skončil nakonec první poločas.
Do 2. poločasu jsme šli s touhou dát do zápasu poslední síly na závěr sezóny a vítězství urvat. V 52. min. našel po skvělém uvolnění záložník Fric útočníka Pavlatu a ten levačkou přeloboval brankáře Motorletu.
Pak jsme se soustředili spíše na bránění výsledku a vyráželi k brejkům. Bohužel ani Pavlata či Vydra nepřetavili své šance v gól. Takže nakonec to byly nervy až do konce, ale těsné vítězství jsme uhájili.
Klukům i realizačnímu týmu bych chtěl moc poděkovat za skvělou sezónu, kdy jsme po mém nástupu k týmu ani jednou neprohráli a kluci mi udělali radost i posledním zápasem. Sezónu jsme tak zakončili mistrovsky a Admiře jsme vykopali znovu Českou ligu staršího dorostu.
Kluci, jste bouráci a všem DÍKY!!!
Moc pak děkuji asistentům Laďovi Flekovi a Kubovi Stehnovi za skvělou spolupráci, protože to je týmový úspěch.

Coach M. Jíra


Blahopřejeme našemu týmu U19, který se ctí zvládl dostihy se silným Vyšehradem, jenž se netajil cílem přebor vyhrát. Zvítězil ovšem náš tým, dokonce o šest bodů, a stal se zaslouženě přeborníkem Prahy. Admira se tak poprávu vrací do České ligy dorostu, odkud jsme vloni administrativně sestoupili z 5. místa od konce.
Z druhého místa postupuje vzhledem k reorganizaci ČLD také Vyšehrad a ze třetího Aritma. I jim blahopřejeme.

FK Admira Praha


12.6.2017

Vyhráli jsme přebor Prahy a postupujeme do České ligy!
Admira U19 - Loko Vltavín Praha U19 8:0 (4:0)

Předposlední zápas přeboru nám už mohl vynést přebornický titul za předpokladu, že uhrajeme aspoň bod. Uhráli jsme na domácí trávě podle očekávání body tři. Lokádu jsme rozstříleli a oslavili jsme už jedno kolo před koncem jak konečné prvenství, tak i postup do České ligy dorostu, odkud jsme před rokem sestoupili šokujícím způsobem z 5. místa od konce… Jste borci, kluci z U19!

Branky: Pavlata 4x, Vydra, Vít, Kvapil, Fric.

A jak zápas viděl trenér našeho A-týmu Jindra Tichai, který v utkání koučoval náš A-dorost, když šéftrenér dorostu Mirek Jíra plnil povinnosti u ženské reprezentace ČR? „Od začátku jsme byli lepší a byla otázka času, kdy padne první branka a jakým vítězstvím Admiry zápas skončí. První dvě šance ještě Pavlatovi chytil hostující brankář, ale třetí šanci Pavlata již proměnil a od té doby už byla jen otázka, kolik dalších branek mu naši kluci nastřílejí. Postupně jsme navyšovali skóre až na konečných 8:0 a zaslouženě jsme vyhráli.“


Výsledky a tabulka:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?sport=1&stat=107&kraj=1&okres=0&vek=3&typ=1


Admira: Zima (57. Bater) Vaš, Mírek, Fric, Čížek, Karel, Pavlata (46. Vydra), Šálek, Kvapil, Vít (46. Blažejovský), Bouguetouta (57. Procházka).


Soutěž zakončíme 14. 6. na UMT na Bílé Hoře, kde nás přivítá Motorlet B. Výkop 16.30. Vítaná příležitost zahrát si fotbal bez stresu a nervů!


4.6.2017

Zličín U19 - Admira U19 1:4 (1:3)

Branky: 2 Pavlata, Karel a Čížek

Sestava: Zima (75. Záhora), Klimt, Kvapil, Čížek, Fric, Šálek (55. Vaš), Karel (60 . Procházka), Blažejovský (46. Mírek), Vydra (46. Vít), Pavlata, Bouguetouta

Nedělní odpolední zápas na Zličíně jsme nezačali dobře, neboť jsme hned ve 3. min. inkasovali branku po nedorozumění v defenzívě. Soupeře jsme přehrávali, ale v předfinální a finální fázi jsme byli nepřesní. Ve 14. min. však po dobrém náběhu proměnil svůj únik na brankáře útočník Pavlata. Ve 40. min. jsme pak sehráli nejhezčí akci zápasu, kdy si vyměnili míč Pavlata s Karlem a vedli jsme 2:1. V závěru 1. poločasu pak přidal naší třetí branku útočník Pavlata.
Ve 2. poločase jsme hru již kontrolovali a navíc přidali pouze jednu branku zásluhou hlavičky stopera Čížka.
Naše hra byla příliš pohodlná a bohužel se naši hráči přizpůsobili soupeři, což nás mrzí.
Nicméně jsme rádi, že naše vítězná šňůra pokračuje a tým si dál drží vítěznou morálku.

Trenéři Jíra a Flek.


30.5.2017

U 19 Admira- Tempo 5:0(0:0)

Branky:
59 Vít
61 Pavlata
65 Pavlata
84 Karel
89 Bouguetouta

Sestava: Bater, Klimt, Kvapil, Čížek, Fric (69 Mírek), Šálek, Karel, Procházka (56 Blažejovský), Vydra (55 Vít), Pavlata, Panýrek (65 Bouguetouta)


Nedělní dopolední zápas s Tempem jsme si přáli rozhodnout již v 1. poločase, ale bohužel naše hra neměla potřebnou kvalitu. Hráčům chyběl pohyb a naše mezihra neměla vysokou úroveň. Příliš šancí jsme neměli, proto také skončil 1. poločas bez branek.

V poločasové přestávce jsme si vyříkali určité věci a kluci se vrátili k naším principům hry. Střídající Vít hned po svém nástupu na hřiště zužitkoval v 59 min. Panýrkovu přihrávku a šli jsme do vedení. O 2 min. našel znovu Panýrek svého parťáka v útoku Pavlatu a vedli jsme 2:0. V 65 min. znovu udeřil Pavlata po přihrávce od Šálka. V závěru ještě přidali branky Karel a Bouguetouta. Skóre zápasu se tak zastavilo na čísle 5:0 pro domácí Admiru.

Zápas jsme zvládli díky zlepšenému výkonu všech hráčů a především i díky střídajícím hráčům, kteří naší hru oživili.

Doufám, že naše hra bude mít kvalitu v příštím zápase na Zličíně v obou poločasech!

Trenéři Jíra, Flek a Stehno.


21.5.2017

Aritma U19 - Admira U19 0:1 (0:1)

Branka: 24. Pavlata

Sestava: Zima, Egrt (55. Procházka), Kvapil (82. Blažejovský), Čížek, Klimt, Šálek, Karel, Fric, Vít (70. Vydra), Pavlata, Panýrek.

Sobotní odpolední zápas na Aritmě byl opravdovou fotbalovou bitvou. Zápas se hrál od začátku v obrovském tempu a s maximálním nasazením všech hráčů. My jsme ale byli fotbalovějším týmem a více tvořili hru. Ve 24. min. našel skvělou přihrávkou Fric útočníka Pavlatu, ten se dokázal prosadit a poslal nás do zaslouženého vedení. Bohužel další šance jsme nedokázali proměnit a naopak nás několikrát podržel brankář Zima.

Ve 2. poločase jsme už nebyli tolik aktivní a chvílemi jsme byli pod tlakem domácího týmu. Přesto jsme díky skvělému Zimovi neinkasovali a důležitou výhru jsme si pohlídali. Mrzí nás jen zranění obránce Egrta. Touto cestou mu přejeme všichni brzké uzdravení a jsme moc rádi, že kluci zápas odbojovali i za něj.

Dnes je to vítězství vůle a morálky, kluci do zápasu dali všechno, protože Aritma byla vynikajícím soupeřem.

Trenéři Jíra, Flek a Stehno


15.5.2017

Admira U19 - Zbraslav U19 4:0 (2:0)

Branky:
8. Vít
37. Pavlata
81. Fric
84. Vydra

Sestava: Dvořák (63. Bater), Klimt, Kvapil (73. Mírek), Čížek, Vaš (59. Juraš), Šálek, Karel (63. Blažejovský), Fric, Vít (46. Vydra), Pavlata, Panýrek.


Nedělní dopolední zápas se Zbraslaví jsme na domácím trávníku začali výborně a již v 8. min. otevřel skóre zápasu hlavičkou Vít po rohu Frice. Pak jsme diktovali tempo hry a hráli hezký kombinační fotbal, bohužel bez kvalitní finální fáze hry. Až ve 37. min. jsme přidali po ose Karel-Fric-Pavlata druhou branku.

Ve 2. poločase jsme polevili v aktivitě a tempo hry bylo z naší strany nižší. Přesto jsme v závěru přidali zásluhou Frice a Vydry další dvě branky a bez problémů dnes zvítězili.

Příští kolo nás čeká tým Aritmy a na tento zápas se musíme velmi dobře připravit.

Klukům gratulujeme k dnešnímu vítězství.

Trenéři Jíra a Stehno

1.5.2017

Admira U19 - FA Praha U19 3:1 (1:0)

Branky:
2 Pavlata
Fric

Sestava: Zima, Egrt, Kvapil, Čížek, Klimt (86. Mírek), Šálek, Fric, Procházka (80. Blažejovský), Vít (70. Vydra), Pavlata (85. Savič), Panýrek (78. Vaš)

Prvomájový domácí zápas s FA Praha byl pořádnou fotbalovou šichtou. Hosté přijeli výborně připravení a jejich hra byla velmi dobře organizovaná. Přesto jsme se díky skvěle zahranému volnému přímému kopu dostali ve 14. min. zásluhou Pavlaty do vedení. Hru jsme více kontrolovali a vypracovali jsme si další příležitosti i ze standardních situací, ale v koncovce jsme nebyli přesní. Hosté hrozili nebezpečnými brejky.

Ve 2. poločase byl průběh podobný a v 69. min. dal opět z trestňáku svou druhou branku velmi dobře hrající útočník Pavlata. V 73. min. jsme však předvedli defenzivní zkrat a hosté snížili na 1:2. Naštěstí v 80. min. opět zaúřadoval Pavlata, který připravil míč do střely záložníkovi Fricovi, a vedli jsme opět o 2 branky.

Kluci dnes zápas odmakali jako tým, mrzet náš může jen chyba ze 73. min., ale jinak mě těší, že hráči odehráli velmi dobře i 2. poločas a po zásluze zvítězili. Zatímco na podzim náš tým na hřišti FA Praha poměrně vysoko prohrál, tak domácí odplata nám vyšla dokonale.

Klukům gratulujeme a děkujeme za velmi dobrý výkon!

Trenéři Jíra a Flek


24.4.2017

Admira U19 - Dukla Praha B U19 5:0 (3:0)

Branky:
8. Pavlata
26. Šálek
33. Vít
69. Vydra
87. Panýrek

Sestava: Zima, Klimt, Kvapil, Čížek, Vaš, Šálek, Fric (70. Blažejovský), Vydra, Vít (57. Egrt), Pavlata (63. Mírek), Panýrek.

Sobotní odpolední zápas jsme s Duklou rozehráli dobře, když se už v 8. min. prosadil útočník Pavlata po krásné průnikove přihrávce od záložníka Frice. Ve 26. min. centroval opět Fric a střelecky se prosadil Šálek. Ve 33. min. rozehrál opět roh Fric a útočník Vít hlavou zvyšoval již na 3:0. Hosté však hráli velmi sympatický rychlý fotbal a měli jsme štěstí, že jsme také neinkasovali.
Ve 2. poločase jsme hráli klidněji a měli jsme kvalitnější mezihru. V 69. min. šel odvážně do vápna soupeře Fric, ale byl faulován. Penaltu proměnil Vydra. V 87. min. pak pečetil naši výhru útočník Panýrek prudkou levačkou na zadní tyč.
Jsme rádi, že kluci sehráli povedenější 2. poločas, ve kterém byli již od zadu klidnější a naše přechodová fáze byla plynulejší.
Dukla však předvedla s mladým kádrem velice sympatický výkon.

Trenéři Jíra a Flek


17.4.2017

Střešovice U19 - Admira U19 2:4 (1:2)

Branky:

18. Pavlata

20. Karel

55. Panýrek

83. Vít


Sestava: Dvořák, Egrt, Kvapil, Čížek, Vaš (59. Klimt), Karel, Šálek, Procházka (70. Blažejovský), Vydra (46. Vít), Pavlata, Panýrek (75. Bouguetouta)

Páteční zápas na Střešovicích nebyl vůbec jednoduchý. Domácí hráli na umělce velmi organizovaně a nám se až do 18 min. nedařilo skórovat. Pak si postavil míč útočník Pavlata a ze standardky se nádherně trefil – 0:1. O 2 min. později jsme sehráli nejkrásnější akci zápasu a po centru Procházky se hlavou trefil záložník Karel – 0:2. Ve 40. min. si vybral slabší chvilku brankář Dvořák a přímo z rohu jsme inkasovali na 1:2.

Do 2. poločasu jsme se chtěli více uklidnit a být více nebezpeční směrem dopředu. V 55. min. nahrál výborně útočník Vít útočníkovi Panýrkovi a ten svou šanci přetavil v krásný gól – 1:3. V 83. min. se pak útočník Vít prosadil sám střelecky – 1:4. V závěru zápasu pak jen domácí zkorigovali na konečných 2:4 střelou z dálky.

Kluci utkání zvládli a po zásluze si odvážíme další 3 venkovní body.

Trenéři Jíra, Flek a Stehno.


10.4.2017

Admira U19 –Vršovice U19 7:1 (4:0)

Branky: 26. Karel, 38. Panýrek, 40. Čížek, 43. Pavlata, 57. Procházka, 77. Vydra, 80. Šálek

Sestava: Zima, Klimt, Kvapil, Čížek, Vaš (58. Egrt), Šálek, Karel (62. Blažejovský), Procházka, Vydra, Pavlata (46. Vít), Panýrek (62. Juraš)


Domácí zápas proti Vršovicím jsme nezačali dobře, ale postupně jsme hru více zpřesnili a začali soupeře přehrávat. První branka Karla ve 26. min. nás uklidnila a od té doby kluci začali hrát fotbal s chutí a dobrým pohybem. Zásluhou Panýrka, Čížka a Pavlaty jsme šli do kabin se čtyřgólovým náskokem.

Druhý poločas jsme hru kontrolovali a přidali další tři branky. Postupně se trefili Procházka, Vydra a Šálek.

Kluci dnes kromě úvodních 20 min. odvedli svůj standardní výkon a po zásluze zvítězili.

Trenéři Jíra, Flek, Stehno


3.4.2017

Braník U19 - Admira U 19 3:4 (1:3)

Naše branky: Pavlata 3, Šálek

Admira: Dvořák - Klimt, Kvapil (75. Mírek), Čížek, Vaš, Šálek, Karel, Blažejovský (52. Procházka), Novotný (5. Vydra), Pavlata (82. Juraš), Panýrek.

Sobotní zápas se nám nepovedl. Domácí se dostali do vedení a potrestali náš vlažný vstup do zápasu. Naštěstí kluci dokázali dobře zareagovat a do poločasu vývoj zápasu otočili. Nejprve ve 31. min. vyrovnal po dorážce Šálek a pak se ve 34. min. a 42. min. prosadil útočník Pavlata.

Druhý poločas jsme chtěli klidněji kombinovat a zápas definitivně rozhodnout. Domácí ale dokázali dát kontaktní branku na 2:3 a zápas jsme si zkomplikovali. V 80. min. však svým třetím gólem v zápase zaúřadoval útočník Pavlata a znovu jsme vedli o 2 branky. Domácí se přesto nevzdali a chvilku před koncem zkorigovali na konečných 3:4.

Odvážíme si 3 body po velkém boji, ale s herním projevem nemůžeme být vůbec spokojeni.

Doufám, že příští týden v sobotu odpoledne doma proti Vršovicím kluci předvedou lepší výkon.

M. Jíra, coach


27.3.2017

Admira U19 - Vyšehrad U19 1:1(1:0)

Branka: 28. Karel


Sestava: Zima, Klimt, Kvapil, Čížek, Fric, Šálek (87. Blažejovský), Karel, Procházka (84. Mírek), Vydra (63. Bouguetouta), Pavlata, Panýrek (87. Novotný)


Vstup do jarní části sezóny nám přivedl za soupeře nejtěžšího protivníka, tedy vedoucí tým tabulky Vyšehradu. Hrálo se na trávě a zápas měl kvalitu. Vstup do zápasu jsme měli výborný, protože jsme si dokázali vypracovat několik výborných střeleckých příležitostí. Ve 28. min. přiklepl útočník Pavlata míč záložníkovi Karlovi a ten se trefil nádherně. Během 1. poločasu jsme byli jasně lepším týmem, bohužel jsme své veliké příležitosti neproměnili. Zejména útočník Panýrek měl na noze další branky.

Ve 2.poločasu se hra obrátila, soupeř začal být postupně lepším týmem a zaslouženě v 77. min. vyrovnal. Také nás ve velké šanci Vyšehradu podržel brankář Zima.

Kluci podali zejména v 1. poločase skvělý výkon a může nás mrzet, že jsme v něm nebyli produktivnější. Nyní se musíme soustředit na další zápas na hřišti Braníka.

Coach M. Jíra


20.3.2017

Admira U19 – Ruská akademie 1:2, přátelsky na naší UMT, gól Admiry Vydra

12.3.2017

Admira 19 - Počernice B 4:3

Těsné vítězství v utkání o 13. - 14. místo v ZT Kyje zařídili hattrickem Trnka a jedním gólem Vít.


6.3.2017

Kyje - Admira U19 1:0

V Zimním turnaji na UMT v Kyjích jsme prohráli s domácím účastníkem 1. A třídy dospělých gólem z penalty. Vyrovnání jsme měli na dosah, jenže v poslední minutě také z penalty pálil Vít bohužel nad břevno.


19.2.2017

Dolní Chabry – Admira U19 3:1

Proti přednímu týmu 1.A třídy dospělých jsme na ZT v Kyjích neuspěli. Náš gól vstřelil Panýrek.
Benešov U19 – Admira U19 0:0

Hráno v Benešově.


5.2.2017

První prohru jsme utrpěli od účastníka 1.B třídy
Admira U19 - FK Lysá nad Labem 0:1 (0:1)

Středočechům, jednomu z favoritů 1. B třídy dospělých, jsme nedokázali po týden staré sedmibrankové kanonádě vstřelit ani gól, a tak jsme na ZT v Kyjích utrpěli první letošní prohru.


29.1.2017

Gólové galapředstavení a první výhra
Admira U19 - Vyšehořovice muži 7:5

Tolik gólů nepadá ani v hokeji! Naše branky: Pavlata 3, Panýrek, Šálek, Vít a Jelínek. "Gólové galapředstavení a první výhra na turnaji v Kyjích proti mužům, účastníkům středočeské 1. B třídy," shrnul zápas trenér Miroslav Jíra.


Znovu plichta a znovu osm gólů
Březiněves – Admira U19 4:4 (1:3)

Zimní turnaj v Kyjích jsme před týdnem rozehráli plichtou 4:4 s účastníkem 1. B třídy dospělých. Navlas stejný „hokejový“ výsledek se zrodil i v dalším utkání, které jsme sehráli tentokrát s účastníkem 1.A třídy Březivěvsí. Naše branky: Panýrek 2, Procházka 2.

-api-


Panýrkova kanonáda nám vynesla plichtu
JM Chodov – Admira U19 4:4 (1:1)

Zimní turnaj v Kyjích jsme rozehráli plichtou s účastníkem 1. B třídy dospělých v utkání, které neslo všechny znaky zahájené zimní přípravy. Zařídil ji svými čtyřmi góly Panýrek. Kéž mu to podobně bude pálit i v mistrovských zápasech!

-api-