U-15
SpSM – Česká liga, skupina B
Neoficiální název: Tygři

Hlavní trenér:Daniel Drahokoupil602 261 675
dan.drahokoupil@seznam.cz
Asistent:Josef Němec 608 157 562
pepa.od@seznam.cz
Vedoucí týmu:Martina Dobiášová730 648 259
martidob@seznam.cz
Administrátor vedoucí:
 
Stanislav Lipták 737 256 869
Pokladní:Klára Škurková724 833 165


http://www.admira2001.estranky.cz/


tygri_foto.gif, 14kB
17.10.2016

Dosavadní výsledky v České lize žáků U15

MFK Chrudim - Admira Praha 1:2

Admira Praha - Jablonec 3:2

Admira Praha - Trutnov 6:2

Admira Praha - RMSK Cidlina 5:1

Povltavská FA - Admira Praha 1:4

Dukla Praha - Admira Praha 7:1

Admira Praha - Povltavská FA 14:1

Admira Praha - Viktoria Žižkov 2:1

Viktoria Žižkov - Admira Praha 0:2

Admira Praha - Varnsdorf 6:0

Slovan Liberec - Admira Praha 2:0

Admira Praha - Čáslav 5:0


Admira – Varnsdorf 6:0

Sestava : Šnajdr - Švara, Englich, Láznička, Másílko - Terentiev, Galič - Bohm , Zach, Nekvasil - Klucho

Střídali : Kos, Vykydal, Cízner , Kalvas , Sobíšek

Se slabým soupeřem jsme si mohli poradit lépe , vstřelili jsme 5 branek v prvním poločase , tento úkol jsme ale ve druhé půli nesplnili ! Vystřídali jsme 5 hráčů a už to nebylo ono !!

Zaslouženě jsme vyhráli.

Sestava : Šnajdr - Švara, Láznička, Englich, Másílko - Terentiev , Galič - Cízner, Zach, Nekvasil - Klucho

Střídali : Kalvas , Fousek


Liberec – Admira 2:0

V utkání podzimu jsme propadli na celé čáře !! Pozdě u hráčů , pomalejší s míčem, nedostupovali jsme hráče, špatná rozehrávka, Liberec začal zostra, v prvním poločase si vytvořili 5 tutovek , přehrávali nás , těžko jsme se jim vyrovnávali . Nenechali nás hrát, výkony některých našich hráčů nebyly na úrovni .

Těžko jsme se mohli na někoho spolehnout , naši ofenzivní hráči si ,,neťukli" , neměli čas !!

Slušná byla poslední patnáctiminutovka v první půli , druhý poločas byl vyrovnanější , celkově ale Liberec zaslouženě vyhrál . Začínáme opět znovu od začátku.


Admira – Čáslav 5:0

Sestava : Šnajdr - Švara, Englich, Galič, Másílko - Terentiev, Kalvas / 55´Láznička/ - Cízner / 52´Bohm /, Zach, Nekvasil / 50´ Fousek/ - Klucho / 62´ Kos/

Čáslav splnila naše očekávání , přijela bránit na třetině hřiště , dlouhými nákopy se snažila o získání míče a překvapit z protiútoku . V prvním poločase se jim to dařilo , my jsme bušili do ,,plných" , moc šancí jsme neměli ! Po změně stran jsme začali hrát trpělivě , odvážně směrem dopředu , více jsme přidali v soubojích , dovolili jsme si 1 proti 1, to se nám vyplatilo , hned ve 37. minutě obešel Nekvasil beka a jeho přihrávku dorazil do sítě Cízner . Čáslav otevřela hru, to nám vyhovovalo , ,,Ouško" přidal 2 branky, trefili se i Teréňák a Fousek a byl z toho debakl 5 : 0 !! Za poctivou práci jsme si vítězství zasloužili , příští týden jedeme na 2 dny do Náchoda, nic nechceme podcenit , musíme se porvat o 3 body , nebude to nic jednoduchého !! Abychom uspěli , je nutná podpora všech rodičů a doufám v plný bodový zisk !!

Dan Drahokoupil, trenér


Výsledky a tabulka:

http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=11039


16.6.2016

Potvrdili jsme znamenité druhé místo!
Admira - Jablonec 2 : 1 ( 0 : 1 )

Po výprasku na Dukle jsme změnili tréninkový program a věnovali jsme se trošku více kondici a rychlosti , zvýšili jsme trénink na 5x týdně a ukázalo se to jako správná cesta!

Sestava: Doležal - Drescher, Lipták, Heřman, Škurek - Švarc, Herel, Matějka, Yuzvak /55´Pátek/ - Jung, Mižišin / 36´Rybín/

Jablonec v první půli začal skvěle , vyhrával souboje , cpal se dopředu , hrál aktivně . Po neodpískaném faulu na Junga jsme opět lehce v 6.minutě inkasovali a zápas začal mít scénář jako na Dukle . Podržel nás Doležal , který chytil 4 branky , byli jsme všude druzí , nemohli jsme se probudit .
Až ve druhé části poločasu jsme se probudili , začal hrát Švarc , stále se nemohl probrat Yuzvak / myšlenky na Liberec ?? / , byl vidět Jung , Matějka , Herel , vzpamatovala se obrana se stoperem Liptákem , který odehrál výborný zápas .
Po prohraném poločase přišlo jiné mužstvo , začali jsme běhat , hrát po zemi , přehrávali jsme Jablonec kondičně , dostávali se do šancí ! Z tlaku vyrovnal Yuzvak hlavou. Měli jsme snad 7 stoprocentních gólovek , Švarc 3x sám na ,,kasu" , Jirka rozhýbal obranu , byl vidět , Mára začal hrát skvěle halva , zlepšil se Bert , hráli jsme s chutí , ofenzivně , Jablonec nestíhal !! Bert odražený míč napálil do brány , rozhodčí Kutiš !!! zvedl nesmyslně praporek a gol neuznal . Přesto jsme měli spoustu šancí , ale mohli jsme i v poslední minutě dostat na 2:2.
Konec dobrý , všechno dobré ! V tabulce České ligy žáků jsme skončili druzí a vítězný Meteor VIII jsme dvakrát porazili.
Hráčům jsme poděkovali , teď si dáme STAŘÍ - MLADÍ a v 19 hodin máme rozlučku v Chabrech . Kluci , ať se v dorostu daří !!!!

Konečná tabulka ČLŽ U15 zde:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez2.php?id_soutez=10731


6.6.2016

Dostali jsme facku, zasloužili jsme si ji!
ČLŽ: DUKLA PRAHA - ADMIRA PRAHA 7 : 1

5. 6. 2016

Už jsme byli moc nahoře… Zápas s Duklou jsme ale totálně nezvládli , mysleli jsme si , že asi každého lehce porazíme , že se nemůže nic stát . Dukla nás přehrála ve všech činnostech , byla důraznější , lepší na míči , rychlejší , více chtěla vyhrát , šla za vítězstvím . My jsme hráli profesorsky, všude pozdě, laxní přístup ,,našich hvězd", Dukla si nás vychutnala !!

První poločas jsme ještě dokázali být slušnými sparingpartnery, prohrávali jsme 1 : 0 , do druhé půle jsme to chtěli otočit , hráli na 3 beky, jenže hned jsme dostali laciný gól , pak na 3:0 a už jsme se vezli … Neuvěřitelné chyby v defenzivě a neochota plnit své povinnosti , daleko od hráčů , svalování chyb na ostatní - to byla opravdu blamáž !! Dukla byla ,,na koni" a bylo jen otázkou , kolik nám dají branek . Nikdo nezvedl prapor , neprojevil se jako vůdce, jen čekání , CO UDĚLÁ SOUPEŘ .

Byla to facka , kterou jsme potřebovali , snad přišla včas, abychom dokázali důstojně zakončit sezonu s Jabloncem , který patří k nejlepším v ,,B" skupině .

Motivace, kterou jsme hráčům nabídli , je pryč , vrátíme se k pokoře a k práci , ve středu bude trénink všech !!! hráčů v lese , zápas s Jabloncem by měl být v pátek odpoledne , je to v jednání !


Sestava : Mižišin - Lipták, Skalický , Heřman , Škurek - Švarc , Herel , Drescher , Matějka , Yuzvak /50´Pátek / - Jung.


30.5.2016

ČLŽ: CIDLINA - ADMIRA 2 : 3 (0 : 1)

Odjížděli jsme pouze s 12 hráči , to ještě Mates je v rekonvalescenci , mohl hrát jenom pár minut . Na hlavním hřišti v Bydžově to byl zase boj po celé utkání , vedli jsme v poločase 0:1, Cidlina vyrovnala , byl to boj , zase jsme vedli a znova jsme se strachovali o výsledek až do konce.

Začali jsme se Skalickým na stoperu , chyběli Horníček , Yuzvak , Doktor, Rybín, Loukota , Pronyshyn , Hronek .

Škurek se musel posunout na levého halva a Oskar převzal roli středního záložníka. Na pravé straně obrany nastoupil Mařík , Lipták se vrátil doleva. Z první akce skóroval Jung po přihrávce Škurka . Cidlina volila dlouhé nakopávané míče, s tím jsme si poradili . Jedna podceněná akce ve druhé půli znamenala laciné vyrovnání , Jung ovšem po brejku Švarce skóroval na 1:2. Cidlina nás dostávala pod tlak centry do šestnáctky , z jednoho jsme neuhlídali dva hráče a bylo srovnáno - 2:2 . Jung to tak nenechal , po přihrávce Oskara potřetí přehodil gólmana a radovali jsme se ze tří bodů !! Pochvalu zaslouží všichni , vyzdvihnout můžeme Junga, Švarce, Skalického …

V nulové tabulce play -off jsme se tím dostali na první místo před Meteor o bod !!


Sestava: Mižišin - Mařík / 56´ Pátek/ , Skalický , Heřman , Lipták - Herel, Drescher - Švarc , Matějka , Škurek - Jung

Branky: 3x Jung


22.5.2016

Nejvyhecovanější pražské derby splnilo očekávání se vším všudy!
FK Admira Praha - FK Meteor Praha VIII 2 : 1 ( 2:0)

Meteor přijel už jako vítěz skupiny B , my jsme toužili jako jediní porazit svého rivala u nich i doma . A to se povedlo . I když bohužel o poločase střídal Yuzvak , pravděpodobně zlomené zápěstí , 20 minut před koncem se nechal trestuhodně vyloučit za uhození rukou ( oplácení) Horníček a my jsmedohrávali v deseti .

Zápas začal skvěle. Nesměli jsme dostat branku do 10 minut , to se povedlo , naopak v 6. minutě jsme vedli 2 : 0 !!! Nejprve nevídaným přehozením brankáře ze 30 metrů Matějka dal první branku , za chvíli po přihrávce Švarce se prosadil Jung - 2 : 0 ! Meteor nechápal a my jsme jeli jako dobře opravený stroj . Plnili jsme obranné úkoly, hráli agresivně , využili každou možnost na brejk , pomáhali si , zlepšila se agresivita v osobních soubojích . Byla to dřina , ale stálo to za to .

Druhý poločas hrál Meteor na 3 útočníky , vysunul se Mašek , s Douděrou nám zatápěli , ale měli jsme to pod kontrolou . V 50. minutě byl vyloučen Horníček a začalo peklo! Skalický se musel stáhnout, hráli jsme na 5 beků , do hry šel Oskar doleva a Mižišin na hrot, bojovali jsme jak o život, a přestože Meteor po rohu snížil , uhájili jsme vítězství 2:1.

Kluci to odmakali , výkony některých - Matějka, Heřman, Skalický , Doležal, Lipták, ... - byly na vysoké úrovni . V pondělí bude prvních 6 hráčů odměněno , začne trénovat Pátek, měl by asi i Rybín , jedeme dál !!!


Sestava : Doležal - Lipták, Horníček (50´ČK/, Heřman, Skalický, Škurek - Švarc, Herel, Matějka, Yuzvak /36´ Drescher/- Jung / 56´ Mižišin /.

METEOR 052.gif, 18kB METEOR 083.gif, 18kB METEOR 097.gif, 18kB
METEOR 100.gif, 18kB

16.5.2016

ČLŽ: FK LIBEREC - ADMIRA PRAHA 2 : 0
14. 5. 2016 v 10.00, v Liberci na trávě

Věděli jsme o síle Liberce , doma nás potrápili, my jsme si z toho nevzali ponaučení ! Hráli jsme ,,Na větrné hůrce" proti větru a Liberec nás svými nakopávanými míči dostal pod tlak . Opět jsme inkasovali hned na začátku zápasu , málo jsme se dostávali na polovinu Liberce a naše hra vůbec nebyla dobrá . Rychlost a důraz nám opět dělaly problémy, naše technická hra na vlastní polovině neměla šanci na úspěch . Liberec hrál jednoduše, dobře nás obsazoval a byl lepší .

Ve druhé půli jsme se snažili s výhodou silného větru o zkorigování , dostali jsme ale po nepochopitelných chybách druhý gól . Přeskupili jsme rozestavení , začali hrát na 3 beky, do hry se dostal Drescher a Mařík a 15 minut jsme měli velký tlak . Velké šance a převahu jsme nedokázali využít , Liberec měl ještě další možnosti , když jsme hráli na riziko , vyhrál zaslouženě. My jsme si nezasloužili vyhrát . Prohráli jsme s lepším soupeřem , musíme se opět vrátit k poctivému fotbalu , k pokoře a k herní disciplíně . To je cesta.


Sestava : Doležal - Lipták , Horníček/ 45´Drescher/ , Heřman , Škurek - Švarc/ 55´Mařík / , Herel, Skalický , Matějka, Yuzvak - Jung


Čeká nás utkání s Meteorem. Ten se rozjel a dává každému 5 branek , bude to ukázka, na co máme. Určitě se ale dobře připravíme !!


JABLONEC 061.gif, 18kB JABLONEC 075.gif, 18kB JABLONEC 096.gif, 18kB

9.5.2016

FK Jablonec : FK Admira Praha
2 : 2 , na penalty 3 : 4

Jeli jsme do Jablonce s obavami , doma nás porazili , v posledním kole prohráli na Meteoru 1:2 a mohli vyhrát. Hrálo se na trávě a začátek byl jako ve snu . V 7.minutě 2 : 0 . Prochrápali jsme úvod a bylo to na debakl : Do hry nás dostala branka Heřmana , který si naběhl na roh Yuzvaka a hlavou s přehledem skoroval . Vyrovnali jsme hru, Jablonec hrál nepříjemný běhavý a důrazný fotbal , po pasu Matějky si na hranici šestnáctky zpracoval míč na prsa Jung a obstřelil golmana . Další šance Yuzvak a především Matějka neproměnili a půle skončila 2:2.
Druhý poločas nás stál hodně sil , Jablonec jezdil - ale my taky ! Několik možností jsme přežili , hrál se fotbal nahoru - dolů , musely rozhodnout penalty !! Doležal chytil 2 , my byli 100% tní , proto vezeme 2 body !! První zápas odehrál Pepa Mařík na pravém beku , nebylo to špatné , vyhodnotíme si inkasované branky a náš výkon a jedeme dál , čeká nás Liberec a doma Meteor , věříme si na oba , je to zatím asi vrchol pro každého , nesmíme nic podcenit !!

Sestava : Doležal - Mařík, Horníček, Heřman, Skalický, Škurek - Švarc, Herel, Matějka ,
Yuzvak - Jung . Matějku střídal v 50.minutě Drescher

penalty : Švarc, Skalický, Herel, Jung, Yuzvak


IMG_4485.gif, 18kB IMG_4488.gif, 18kB IMG_4500.gif, 18kB

30.4.2016

ČLŽ: ADMIRA - DUKLA PRAHA 2:2, pk 3:4

30. 4. 2016

Čtvrté utkání play - off doma s Duklou jsme už nedokázali vyhrát, pravdou je , že Dukla se ukázala ve výborném světle , hrála velmi dobře vzadu a měla rychlý přechod , byla nebezpečná , opět se projevil náš úzký kádr , přestou jsme trestuhodně přišli o vítězství .

Sestava : Doležal - Lipták, Horníček , Heřman , Škurek - Skalický , Herel - Švarc, Matějka /53´ Drescher/, Yuzvak - Jung / 45´ Mižišin /

Vedli jsme od 15.minuty, kdy Yuzvak vysunul Švarce a ten vyhrál sprinterský souboj a s přehledem zavěsil k přední tyči. Dukla byla lepší v poli , měli jsme starosti v soubojích , kazili jsme přihrávky .

Ve druhé půli ve 42.minutě jsem nechali hráče na zadní tyči zcela volného a ten prostřelil Doležala - 1:1. Vystřídali jsme - Mižišin vystřídal Junga na hrotu a v 57.minutě po přihrávce Yuzvaka upravil na 2:1. Do hry se dostal na 18 minut i Oskar a nevedl si špatně! Hrálo se nahoru dolů. Při našem obranném rohu naši beci opakovaně nedokázali odpálit míč ze šestnáctky a to nás stálo vítězství . Dukla vyrovnala a my jsme se ještě pokusili o závěrečný tlak , Drescher dal gól , který neplatil /ofsajd/ , 2 střely z bezprostřední blízkosti vyrazil výborný golman Dukly.

Penaltový rozstřel jsme prohráli 3:4, Dukla byla stoprocentní , Doležal si sáhl 2x na míč, ale získali jsme pouze bod. Už jsme se viděli někde v oblacích , musíme si sednout na zadek a začít znovu tvrdě pracovat, jinak dostaneme v Jablonci nářez !!!!!


24.4.2016

Admira – RMSK Cidlina 4:3

Třetí utkání play - off jsme opět zvládli a s velice těžkým soupeřem jsme nakonec urvali 3 body za vítězství 4 : 3 !


Sestava: Doležal - Lipták, Horníček, Heřman, Škurek - Skalický, Herel - Švarc, Jung / 65´Mařík/, Yuzvak - Mižišin /54´Drescher/


Už v 11. minutě jsme po naší chybě inkasovali, naštěstí jsme hned v 18. a v 19. minutě otočili skóre na 2:1. Dvojice Yuzvak a Skalický si prohodila role nahrávače a střelce a do kabin jsme šli s jedním gólem navrch!

Druhý poločas jsme se probudili a dali dvě pěkné branky - Yuzvak z trestného kopu na 3:2 a Mižišin po přihrávce Yuzvaka na 4:2!

Po naší chybné rozehrávce na vlastní polovině šel útočník Cidliny sám na ,kasu´ a pohodlně upravil na 4:3. Bylo to drama až do konce, výsledek jsme už pohlídali a v dobrém utkání zaslouženě zvítězili!! Cidlina se ukázala jako nepříjemný tým, měla 5,6 výborných rychlých hráčů a s naším úzkým kádrem jsme toho měli plné zuby. 15 minut si zahrál už i Oskar, chvíli i Pepa Mařík, dalším na střídání už zbyl jen Lukáš Bohm z 2002. Mižišin musel do hry na hrot , bylo by dobré, aby se uzdravili Rybín a Hronek a Mates Pátek aby přestal mít teploty a začal s tréninkem.

Příští sobotu hostíme doma Duklu a musíme se na utkání dobře připravit . Čtvrteční volno má platnost až do prohraného zápasu . Odehráli jsme slušný zápas, mrzí mě pouze, že hráči Cidliny šli několikrát sami na brankáře, Doležal nás opět podržel, když za stavu 4:2 chytil penaltu!! Obdržené branky si zhodnotíme v pondělí na tréninku!


18.4.2016

Meteor VIII - Admira 2:3!

V sobotu jsme hráli ve 14.45 na hřišti Meteoru - kandidáta na první místo , který s 25 body jasně kraloval na 1. místě . Zápas s nábojem a vysokou herní úrovní jsme zvládli a vyhráli 3:2 !! Poprvé v historii jsme Meteor porazili a zaslouženě !

Sestava : Doležal - Pronyshyn / 64´Lipták /, Heřman, Horníček, Skalický , Škurek - Švarc / 67´Drescher/ , Herel, Matějka, Yuzvak - Jung / 58´Mižišin /

Branky za Admiru : Herel /penalta/ , Švarc, Mižišin

Meteor hned v úvodu skoroval po chybě beka a ve 2´minutě se ujal vedení . Za pár minut rozhodčí přísně odpískaný faul ,,vsunul" do šestnáctky a k překvapení všech odpískal pokutový kop . Doležal nás ale podržel a slabou střelu chytil !! Získávali jsme převahu, po jasné ruce v šestnáctce jsme zahrávali my pokutový kop a ten Herel s přehledem proměnil - 1:1. Byli jsme lepší a šance Matějky, Švarce a dalších zůstali neproměněny. Potom chybu soupeře potrestal Švarc , přehodil golmana a šli jsme do vedení 1:2. Víme, že Meteor má druhé poločasy drtivé, a zůstali jsme u naší trpělivé a zabezpečené hry. Přesto jsme po chybičce stopera inkasovali na 2:2 . Závěr utkání byl hektický a po ose Herel - Yuzvak - Mižišin posledně jmenovaný zavěsil v poslední minutě hlavou a začaly bouřlivé oslavy . Pochvalu zaslouží všichni , odměnou hráčům je čtvrteční volno , bohužel musíme absolvovat všichni povinně zátěžové testy v pondělí a úterý .


15.4.2016

U 15 odehrála PU se Slávií Praha na pěkném hřišti v Běchovicích - tráva , soupeř měl polovinu hráčů 2001 + 2002 a hrál velmi dobře.
Zápas skončil 4:3 pro Slávii .

Naše sestava :
1. poločas : Mižišin - Drescher, Horníček, Heřman, Škurek - Cízner, Herel,Matějka, Yuzvak - Pátek, Jung
2.poločas : Doležal - Lipták, Horníček, Mařík, Heřman, Škurek - Šemro , Herel, Matějka, Yuzvak - Jung / 58´Mižišin /
Poločas 2:0 pro Slávii , byla vidět nerozehranost Oskara a Matese , byli jsme pod tlakem a Slávie nás přehrávala. Oba kluci budou muset postupně dohnat dvouměsíční výpadek a dostat se do týmu !! Ve druhé půli jsme vyrovnali , hra se zlepšila, dostali jsme ale 2 branky po chybách v obsazování. Matějka ještě pěkně snížil na rozdíl branky , Slavia ale zaslouženě vyhrála . Zápas splnil kriteria , na Meteor by to ovšem bylo hodně málo . Kluci dělají v tomto týdnu přijímačky , nehrál Švarc , Skalický a Pronyshyn, mají myšlenky na studium , od dalšího týdne se to ale vylepší .


12.4.2016

FK Admira : Slovan Liberec 2:1 / 2:0/

Sestava: Doležal - Pronyshyn/ 45´Lipták /, Horníček , Heřman, Škurek - Švarc , Skalický, Herel , Matějka , Yuzvak - Jung/57´Mižišin/

První poločas podle našich představ , dvě nádherné branky , měli jsme více ze hry , dobře jsme bránili , byli jsme nebezpeční

z protiútoků . Liberec se ukázal velmi dobře , hrál tvrdě , rychle dopředu , měli jsme velké starosti . Ve druhé půli nám ubývaly síly ,

dostali jsme se pod tlak , soupeř nás přehrával . Paní rozhodčí potom přehlédla faul před rukou Skalického a odpískala v pohodě

pokutový kop . Liberec tím snížil na 2 : 1 a hnal se za vyrovnáním . S vypětím všech sil jsme ubránili těsné vítězství , nemohli jsme

střídat , máme 4 hráče mimo / Oskar už byl na lavičce, Mates začne od pondělí , Máca nemůže chodit a Jirka naštíplá kůstka

v kotníku / , Lipták se učí na zkoušky , musel do hry druhý golman Mižišin . Klukům jsem poděkoval / stejně jako diváci / za

velkou bojovnost a vůli po vítězství . Čeká nás Meteor a to bude mnohem těžší písemka


7.4.2016

Nadstavbová část ČLŽ – U 14 a U 15

KoloDatunDenHodinaSoupeřMístoAutobus
1. 9.4. Sobota 10.00 – 12.00 Liberec Stadion
2. 16.4. Sobota 14.45 – 16.30 Meteor Štěpničná
3. 23.4. Sobota 10.00 – 12.00 Cidlina Stadion
4. 30.4. Sobota 10.00 – 12.00 Dukla Stadion
5. 8.5. Neděle 10.00 – 11.45 Jablonec Jablonec
6. 14.5. Sobota 10.00 – 12.15 Liberec Liberec
7. 21.5. Sobota 10.00 – 12.00 Meteor Stadion
8. 28.5. Sobota 10.00 – 11.45 Cidlina Nový Bydžov
9. 4.6. Sobota 10.15 – 12.15 Dukla Ruzyně
10. 11.6. Sobota 10.00 – 12.00 Jablonec Stadion

6.4.2016

ČLŽ: FK Admira Praha – FK Jablonec 1:2 (0:1)
ČLŽ: FK Náchod – FK Admira Praha 0:2 (0:2)

Kobylisy, dne 2. dubna, UMT., výkop v 10 hodin.

Gól: 53´ Matějka

Sestava: Mižišin - Škurek, Heřman, Horníček (67´ Mařík), Pronyshyn (51´ Lipták), Skalický, Herel, Matějka, Yuzvak, Švarc, Jung

Komentář Jablonce:
Na malé UMT to byla chvílemi fotbalová válka, přesto jsme si v první půli vytvořili příležitosti a po hezké akci šli brankou Horáčka do vedení, následně Coufal trefil břevno...
Ve druhé půli na nás soupeř vlítnul a po naší chybě na pravé straně vyrovnal... Paradoxně jsme začali hrát my a Podzimek po rohovém kopu s přehledem rozhodl. Výborný výkon podala hlavní rozhodčí Nikola Šafránková, připustila důraznou hru, ale záludnosti ihned trestala.

Tabulku a ostatní výsledky najdete:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=10066


ČLŽ: FK Náchod – FK Admira Praha 0:2 (0:2)

Náchod, dne 30. března, povrch UMT., výkop ve 13 hodin.

Góly: 11´ Jung, 32´ Jung (Švarc)

Sestava: Mižišin - Heřman, Horníček, Škurek, Rybín (25´ Lipták), Skalický, Herel, Matějka (51´ Mařík), Yuzvak, Švarc (36´ Pronyshyn), Jung

Vlaďka Z.


23.3.2016

ČLŽ: FK Admira Praha – FAŠV Varnsdorf 9:1 (5:1)

Kobylisy, dne 19. března – V sobotu jsme přivítali kluky z FAŠV. Výkop byl v 10 hodin, povrch UMT.

Začátek zápasu byl ospalý, bez nasazení, bez pohybu. Oči nám otevřel až gól, který jsme inkasovali v 7. minutě. Potom jsme převzali otěže zápasu do svých rukou, stačilo pár přesnějších přihrávek, rychlejší tempo a do sítě padaly góly jako po másle. Poločas zněl – 5:1.
Do druhé půle jsme vystřídali, nedopustili jsme žádné překvapení a zápas byl i nadále v naší režii. Za faul ve vápně byla v 51. minutě nařízena penalta, kterou Jung trefou po zemi k tyči proměnil. Přidali jsme ještě další góly a vyhráli zaslouženě 9:1.

Góly: 14´ Matějka, 20´ Matějka (Yuzvak), 21´ Rybín (Jung), 31´ Jung (Yuzvak), 34´ Herel (Jung), 51´ Jung (penalta), 60´ Jung, 62´ Herel (Heřman), 68´ Herel (Yuzvak)

Sestava: Doležal – Škurek (36´ Lipták), Heřman, Pronyshyn, Skalický (36´ Mařík), Rybín, Matějka, Herel, Yuzvak, Švarc (36´ Hronek - 55´ Švara), Jung

Tabulku a ostatní výsledky najdete:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=10066

IMG_3993[1].gif, 18kB IMG_3995[1].gif, 18kB IMG_3996[1].gif, 18kB
IMG_4000[1].gif, 18kB IMG_4002[1].gif, 18kB IMG_4009[1].gif, 18kB

Vlaďka Z.


17.3.2016

ČLŽ: FK Kolín – FK Admira Praha 1:1 (1:1) p.k. 3:4

Kolín, dne 13. března – Na první jarní mistrovský zápas jsme zajeli do Kolína. Výkop byl stanoven na 9.30 hod., povrch UMT.

Domácí byli na nás dobře připraveni a bojovali s námi o každý metr hřiště. V 6. minutě, s pomocí Junga, otevřel skóre Švarc a poslal Admiru do vedení – 0:1. Ve 12. minutě naši chybu Kolínští potrestali gólem a zařídili vyrovnání na 1:1. Od této chvíle domácí začali zdržovat hru, bránili v deseti lidech, a přestože jsme vynaložili velkou snahu, žádnou ze svých šancí jsme neproměnili.
I ve druhé půli domácí dali všechny síly do obrany, odkopávali míče a zdržovali. Bušili jsme do soupeře ze všech sil, jenže místo gólů padaly od 45. minuty zápasu žluté karty. Utkání bylo vyhrocené až do poslední minuty a po skončení hrací doby, za nesportovní chování, padla i karta červená. Rozhodčí viditelně pískal jednostranně, ale nemůžeme se na to vymlouvat, měli jsme dát čtyři góly a nebylo by co řešit. Vítězství jsme nakonec urvali až na penalty.

IMG_3969[1].gif, 18kB IMG_3972[1].gif, 18kB IMG_3975[1].gif, 18kB

Střelec gólu: 6´ Švarc (Jung)

Střelci p.k.: Yuzvak, Herel, Jung, Heřman

ŽK: 45´ Rybín, 48´ Horníček, 55´Jung

ČK: Horníček

Sestava: Doležal – Škurek, Heřman, Lipták (52´ Mařík), Horníček, Rybín (52´ Hronek), Matějka, Herel, Yuzvak, Švarc (58´ Mižišin), Jung

Vlaďka Z.


10.3.2016

Soustředění v SC Nymburk
PU: Admira Praha – Tempo Praha 3:2 (1:1)
PU: Polaban Nymburk – Admira Praha 0:6 ( 0:1)
PU: Admira Praha – Tempo Praha 2:0 (1:0)

PU: Motorlet – Admira Praha 2:3 (0:3)
PU: Baník Most – Admira Praha 6:0 (5:0)

Máme za sebou kvalitní zápasy zimní přípravy a na soustředění jsme byli v SC Nymburk, v termínu od 29. února do 4. března.
O víkendu jedeme do Kolína, kde nám začíná kolotoč zápasů České ligy starších žáků U15, skupiny B. Admira do toho!

PU: Admira Praha – Tempo Praha 3:2 (1:1)
SC Nymburk, dne 4. března, výkop v 9 hodin, hrací doba 2 x 35 min.

Střelci: 28´ Matějka, 47´ Jung (Švarc), 50´ Jung (Lipták)

PU: Polaban Nymburk – Admira Praha 0:6 ( 0:1)
SC Nymburk, dne 3. března, výkop v 16 hodin, hrací doba 2 x 35 min.

Střelci: 17´ Herel (Yuzvak), 37´Jung (Herel), 51´ Herel, 55´ Rybín (Švarc), 61´ Herel, 68´ Skalický (Matějka)

PU: Admira Praha – Tempo Praha 2:0 (1:0)
SC Nymburk, dne 1. března, výkop v 15 hodin, hrací doba 2 x 35 min.

Střelci: 21´ Jung (Skalický), 41´ Herel (Hronek)

IMG_3815[1].gif, 18kB IMG_3833[1].gif, 18kB IMG_3836[1].gif, 18kB
IMG_3851[1].gif, 18kB IMG_3852[2].gif, 18kB IMG_3943[1].gif, 18kB

PU: Motorlet – Admira Praha 2:3 (0:3)
Radotín, dne 28. února, povrch UMT., výkop v 10 hodin, hrací doba 2 x 35 min.

Střelci: 3´ Švarc (Herel), 4´ Herel (Matějka), 8´ Švarc ( Rybín)

PU: Baník Most – Admira Praha 6:0 (5:0)
Most, dne 27. února – Do Mostu jsme se vypravili v sobotu ráno. Hrálo se na UMT. a výkop byl stanoven na 11 hodin, hrací doba 2 x 35 min.

První poločase nám nepovedl. Chyběl nám větší důraz v osobních soubojích a všude jsme byli druzí. Dostali jsme pět gólů a nebylo co řešit.
Ve druhé půli se hra vyrovnávala a soupeři jsme přispěli vlastním gólem.

Vlaďka Z.

23.2.2016

PU: Admira Praha – Benešov 5:1 (2:1)

Kobylisy, neděle 21. února, výkop ve 12:00 hodin.

Po týdnu jsme si zahráli odvetný zápas s SK Benešov. Znovu jsme byli tím lepším týmem a naši převahu jsme přetavili v pěkné góly. Na domácí půdě jsme Benešov porazili celkem 5:1.

Střelci: Herel (Jung), Matějka (Rybín), Herel – trestný kop, Jung (Herel), Herel

Vlaďka Z.


21.2.2016

PU: Benešov – Admira Praha 1:3 (1:2)
PU: Tempo – Admira Praha 3:1 (2:1)

Benešov, neděle 14. února – V neděli jsme navštívili kluky z SK Benešov. Výkop byl ve 13.30 hodin.

První poločas byl velmi dobrý, soupeře jsme zaskočili, viděli jsme i pár zdařilých kombinací a šance přicházely. Laciný gól jsme inkasovali po chybě v rozehrávce gólmana Mižišina, který ji však po chvíli napravil a s pomocí Junga zařídil vyrovnání na 1:1. Potom změnil Švarc na 1:2 a do přestávky to tak zůstalo. Ve druhé půli si zahráli hráči širšího kádru a hra se vyrovnávala. Třetí a poslední úder zasadil soupeři Pátek a zápas skončil 1:3.

Střelci: Jung (Mižišin), Švarc (Herel), Pátek (Matějka)


PU: Tempo – Admira 3:1 (2:1)

Kačerov, sobota 13. února – Na sobotu jsme domluvili zápas s FC Tempo Praha. Výkop byl 10.30 hodin.

Vůbec se nám nedařilo, přihrávky na náhodu, málo kombinací, neproměněné šance. Domácí byli lepší, měli více příležitostí a vyhráli.

Střelec: Rybín

IMG_3710[1].gif, 18kB IMG_3712[1].gif, 18kB IMG_3714[1].gif, 18kB

Vlaďka Z.


1.2.2016

PU: Kladno – Admira Praha 1:2 (1:0, 0:2, 0:0)

Kladno, dne 31. ledna – Na umělku SK Kladno jsme vyrazili v neděli ráno. Výkop byl stanoven na desátou hodinu, hrací doba byla domluvena na 3 x 25 minut.

První třetinu jsme byli nevýrazní, vázly kombinace a gól jsme inkasovali po chybě brankáře Doležala. Ve druhé půli jsme byli střelecky úspěšní, prosadili se Hronek a Mižišin. Třetí třetina byla herně lepší, než první dvě, ale kromě nastřeleného břevna (Matějka), jsme další góly nepřidali. Po průměrném výkonu jsme porazili domácí Kladno těsně 1:2.

Střelci: Hronek, Mižišin

IMG_3672[1].gif, 18kB IMG_3676[1].gif, 18kB IMG_3680[1].gif, 18kB

Vlaďka Z.


27.1.2016

PU: Hradec Králové – Admira Praha 16:1 (8:1)

Hradec Králové, dne 24. ledna – V neděli jsme zajeli na přípravný zápas do Hradce Králové.

Hodnocení trenéra:
O víkendu jsme dostali lekci v Hradci Králové, který hraje špičku áčkové skupiny a bylo to vidět. Pravdou je, že jsme jim to dost umožnili. Utkání skončilo 16 : 1, hrálo se 2 x 40 minut, Hradec měl tři reprezentanty a skvělý tým - rychlý, důrazný, s vynikajícím středním halvem a útočníkem. Vůbec jsme nestíhali, všechny souboje pro Hradec, rychlostně jsme zaostávali, herně jsme nic neudělali, když jsme zjistili, že jsou mnohem lepší, odevzdali jsme zápas soupeři a to jediné mě hodně mrzí. Hradec šel dvacetkrát ,, sám na kasu " , spoustu vyložených šancí zahodil nebo to pochytal výborný Doležal. Tři hráči snesou měřítko - Škurek a Doležal v první půli, Yuzvak ve druhém poločase, jinak to byla velká bída. Rozdíl v rychlosti a kondici = 2 třídy. Doufám, že se z toho poučíme a že nás to posune k další práci !!

Střelec: Škurek

Vlaďka Z.


18.1.2016

PU: Slavia Praha U14 – Admira Praha 2:3 (1:3)
Bronzoví na turnaji v Kladně

Vršovice, dne 17. ledna – V neděli ráno nás překvapila sněhová nadílka a sněžilo nám i při zápase proti šikovným, o rok mladším klukům z SK Slavia Praha. Všem to dost klouzalo, bojovalo se střídavě na obou stranách hřiště a zápas skončil těsným výsledkem 2:3.

Střelci: 2 x Švarc, Pátek

Bronzoví na turnaji v Kladně
Kladno, dne 16. ledna – Sobotu jsme vyrazili do Kladna na halový turnaj, kterého se každoročně účastníme. Do turnaje se přihlásilo celkem osm kvalitních týmů. Hrálo se systémem každý s každým, v rozestavení 4+1, s hrací dobou 1 x 14 minut.

Admira Praha – Meteor Praha 1:6
Střelec: Horák

Admira Praha – Benešov 8:4
Střelci: 2 x Švarc, 2 x Pátek, Herel, Rybín, Drescher, Matějka

Admira Praha – Teplice 0:5

Admira Praha – Kladno II. 5:1
Střelci: 3 x Matějka, Švarc, Rybín

Admira Praha – Dukla Praha 1:0
Střelec: Herel

Admira Praha – Kladno I. 3:2
Střelci: 2 x Rybín, Švarc

Admira Praha – Motorlet Praha 4:2
Střelci: 2 x Matějka, Drescher, Herel

Dvě prohry a pět výher = celkové třetí místo na posledním ročníku kladenského turnaje pro „nulajedničky“. Super!

IMG_3544[1].gif, 18kB IMG_3550[1].gif, 18kB IMG_3557[1].gif, 18kB
IMG_3565[1].gif, 18kB IMG_3566[1].gif, 18kB IMG_3606[1].gif, 18kB

Vlaďka Z.

17.12.2015

PRĚJEME VŠEM KRÁSNÉ VÁNOCE
A
HODNĚ ZDRAVÍ V ROCE 2016

Zahráli jsme si s bývalým ligovým fotbalistou Josefem Němcem
PU: Karlovy Vary – Admira Praha 1:6 (0:5)
PU: Baník Sokolov – Admira Praha 2:3 (0:2)
PU: Admira Praha U14 – Admira Praha U15 0:9 (0:2)

Víkend v Karlových Varech jsme pojali jako rozlučku s podzimem a ubytovali se v krásném hotelu Marttel. V sobotu jsme těsně porazili FK Baník Sokolov a večer jsme si zahráli s bývalým ligovým fotbalistou a nyní trenérem Josefem Němcem malý halový turnaj. V nedělním utkání proti 1.FC Karlovy Vary trenér změnil všem hráčům posty, například v útoku byl gólman Doležal, v obraně Švarc apod. Víkend jsme si užili a moc děkujeme panu Němcovi, že si na nás udělal čas.

PU: 1.FC Karlovy Vary – Admira Praha 1:6 (0:5)

Karlovy Vary, neděle 13. prosince, výkop v 10 hod., povrch UMT.

Vývoj zápasu:
6´ Doležal – 0:1
8´ Škurek – 0:2
10´ vlastní gól – 0:3
28´ Horníček – 0:4
35´ Doležal – 0:5
69´ Lipták – 0:6
70´ penalta – 1:6

PU: FK Baník Sokolov – Admira Praha 2:3 (0:2)

Karlovy Vary, sobota 12. prosince, výkop ve 14:30 hod., povrch UMT.

Vývoj zápasu:
8´ Jung (Yuzvak) – 0:1
21´ Jung (Herel) – 0:2
37´ – 1:2
45´ Hronek – 1:3
68´ – 2:3

PU: Admira Praha U14 – Admira Praha U15 0:9 (0:2)

Kobylisy, dne 5. prosince, výkop v 10 hodin, povrch: UMT.

O rok mladší Buldoci U14 nás vyzvali k sobotnímu mikulášskému zápasu. Byla to hra na jednu bránu. V první půli Buldoky několikrát zachránil výborný gólman, ve druhé části zápasu se s nadílkou roztrhnul pytel a padaly góly jeden za druhým.

Vývoj zápasu:
11´ Jung ( Matějka) – 0:1
33´ Drescher (Matějka) – 0:2
44´ Herel (Pátek) – 0:3
51´ Rybín (Drescher) – 0:4
54´ Rybín – 0:5
55´ Herel – 0:6
57´ Hronek (Mižišin) – 0:7
59´ Mižišin (Rybín) – 0:8
64´ Lipták (Hronek) – 0:9


IMG_3405[2].gif, 18kB IMG_3407[1].gif, 18kB IMG_3410[1].gif, 18kB
IMG_3422[1].gif, 18kB IMG_3487[1].gif, 18kB IMG_3500[1].gif, 18kB

Vlaďka Z.


1.12.2015

PU: FK Admira Praha – SK Union Čelákovice 7:1 (3:0)
PU: FK Admira Praha – FK Poprad 4:1 (2:0)

Kobylisy, dne 29. listopadu, výkop ve 14 hodin, povrch UMT.

Zápas se smíšeným týmem U15 a U16 SK Union Čelákovice byl v naší režii. Měli jsme chvílemi velkou převahu, zahráli si všichni hráči, dobře jsme si zastříleli a jen zásluhou čelákovického gólmana nebylo skóre vyšší.

Vývoj zápasu:
1´ Rybín (Švarc) – 1:0
14´ Matějka (samostatná akce) – 2:0
24´ Drescher (Švarc) – 3:0
58´ protiútok Čelákovic – 3:1
60´ Rybín (Matějka) – 4:1
61´ Matějka (Jung) – 5:1
63´ Rybín (samostatná akce) – 6:1
70´ Mařík (samostatná akce) – 7:1

PU: FK Admira Praha – FK Poprad 4:1 (2:0)

Kobylisy, dne 28. listopadu, výkop v 10 hodin, povrch UMT.

Slova trenéra: „Byl to těžký soupeř, podali jsme slušný výkon a zaslouženě vyhráli.“

Vývoj zápasu:
4´ Herel (Švarc) – 1:0
21´ Rybín (Jung) – 2:0
55´ penalta za faul ve vápně – 2:1
58´ Matějka, trestný kop – 3:1
61´ Yuzvak (Matějka) – 4:1

IMG_3320[1].gif, 18kB IMG_3325[1] .gif, 18kB IMG_3327[1].gif, 18kB
IMG_3328[1].gif, 18kB IMG_3335[1].gif, 18kB IMG_3347.gif, 18kB

Vlaďka Z.


27.11.2015

Přezimujeme na pěkném 3. místě!
V odvetě jsme Liberci vrátili porážku
ČLŽ: FC Slovan Liberec - FK Admira Praha 0:1 (0:0)
PU: FK Admira Praha – AC Sparta Praha dívky 4:0 (1:0)

Liberec - Nisa, sobota 21. října, výkop v 10:30 hodin, povrch: UMT.
Odkaz na video sestřih zápasu v Liberci : http://www.fcslovanliberec.cz/zapas.asp?ID=2627

Zápas vynikající úrovně. V samotném úvodu Liberec prověřil gólmana Mižišina, pak Jungova střela vyprášila rukavice libereckého brankáře. Bylo to jako na houpačce. Mižišin libereckou střelu vytěsnil na rohový kop, Yuzvak trefil gólmana a Jung těsně minul tyč. Byli jsme lepším týmem, bohužel nám nevycházela koncovka a gól do šatny jsme prostě nedali - 0:0.
Ve druhé půli byli naopak lepší domácí, stříleli ze všech úhlů, číhali na odražené míče a snažili se o vedoucí gól. My jsme dobře bránili a podržel nás gólman Mižšin, který kluky dobře dirigoval. V poslední minutě jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu a Hronkův oblouček mířený pod břevno gólman taktak vyrazil. Míč dopadl k nohám Švarce, a ten se nemýlil – 0:1. Co dodat? Liberci jsme vrátili porážku a přezimujeme na pěkném 3. místě!

Střelci: 70´ Švarc

Sestava: Mižišin – Skalický, Heřman, Horák, Škurek, Horníček (62´ Švarc), Yuzvak, Herel, Matějka (50´ Rybín), Drescher, Jung (50´ Hronek)

Tabulku a ostatní výsledky najdete: http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=10066

PU: FK Admira Praha – AC Sparta Praha dívky 4:0 (1:0)

Ďáblice, čtvrtek 19. listopadu, výkop v 18 hodin, povrch UMT.

Ve čtvrtek jsme si v rámci tréninku zahráli se smíšeným týmem děvčat (17 – 15 let) z AC Sparta Praha. Zápas splnil svůj účel, dobře jsme si zahráli, děvčata nedala svou kůži lacino, v závěru zápasu jsme byli střelecky úspěšnější a vyhráli celkově 4:0.

Střelci: Pátek, Drescher, Horák, Yuzvak

Vlaďka Z.

15.11.2015

Cenné vítězství!
ČLŽ: FK Admira Praha – FK Dukla Praha 3:0 (1:0)

Kobylisy, dne 14. října, výkop v 8:30 hodin, povrch: UMT.

A pak že to nejde! Oproti nevydařenému zápasu s Povltavskou FA, obrat o sto procent, jako by proti FK Dukla Praha nastoupil jiný mančaft. Byl to pěkný zápas, ve kterém jsme soupeře překvapili svou bojovností o každý kousek hřiště a dobrou kombinační hrou. V 21. minutě jsme viděli pěknou akci, kdy Yuzvak našel nikým nehlídaného Dreschera, a ten vstřelil vedoucí gól - 1:0.
Po přestávce jsme se obávali většího náporu Dukly, to se však nestalo, oba týmy hrály pohledný kombinační fotbal, my jsme však byli lepší. Měli jsme více příležitostí, dva góly přidali ve 42. a 44. minutě Drescher a Jung, a skóre se změnilo na krásných 3:0. Hosté zahrozili snad jen dvakrát, kluci splnili pokyny trenéra, hru kontrolovali až do konce a zaslouženě vyhráli. Je to cenné vítězství a všem hráčům patří velká pochvala!

PS: Jestli předvedeme stejný výkon příští víkend v Liberci, nemůžeme prohrát! Admira do toho!

Střelci: 21´ Drescher (Yuzvak), 42´ Drescher (Jung), 44´ Jung (Matějka)

Sestava: Doležal – Skalický, Heřman, Horák, Škurek, Yuzvak, Herel, Horníček, Drescher (60´ Rybín), Pátek (36´ Matějka), Jung (58´ Švarc)

Tabulku a ostatní výsledky najdete:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=10066

IMG_3213[1].gif, 18kB IMG_3237[1].gif, 18kB IMG_3246[1].gif, 18kB

Vlaďka Z.


8.11.2015

ČLŽ: Povltavská FA – Admira Praha 1:0 (1:0)

Radotín, sobota 7. listopadu, výkop v 10 hodin, povrch UMT.

Celý první poločas vysoké nakopávané balóny, všechno na náhodu, přihrávky pozdě, málo kombinací, prohrané osobní souboje, laxní přístup některých hráčů, prostě nás bolely oči. Vrcholem všeho byla hrubá chyba gólmana Doležala, který v 6. minutě chytil míč před vápnem, kopal se trestný kop a z dorážky jsme dostali gól – 1:0.
Ve druhé části zápasu střídající hráči oživili hru, měli jsme častěji míč na svých kopačkách, domácí jsme zatlačili na jejich polovinu, ale ti urputně bránili v deseti lidech a bylo velmi těžké propasírovat míč před obrannou zeď. Soupeř, vědom si vedení, zdržoval hru, my jsme se marně snažili o koncovku, Pátek minul bránu, Yuzvak trefil brankáře, Jung přestřelil ze dvou metrů bránu a Matějkova dalekonosná střela šla nad břevno. Kdybychom jen polovinu šancí proměnili, vyhráli bychom. Ale na kdyby se nehraje. Hraje se na góly, a ty jsme nedali a prohráli.

Sestava: Doležal – Škurek (36´ Lipták) Heřman (54´ Mižišin), Horníček, Drescher, Horák (36´ Rybín), Herel, Yuzvak, Skalický (36´ Matějka), Švarc (36´ Jung), Pátek

IMG_3152[1].gif, 18kB IMG_3155[1].gif, 18kB IMG_3166[1].gif, 18kB
IMG_3177[1].gif, 18kB IMG_3180[1].gif, 18kB IMG_3206[1].gif, 18kB

Vlaďka Z.


6.11.2015

ČLŽ: Admira Praha – MFK Trutnov 5:2 (4:0)

Kobylisy, sobota 31. října, výkop v 12 hodin, povrch UMT.

Za krásného slunečného počasí jsme na naší UMT. přivítali tým z Královéhradeckého kraje, MFK Trutnov. Po trochu pomalejší rozjezdu jsme trochu zatopili pod kotlem, vypracovali jsme si více šancí, z nichž padly čtyři góly – 4:0.
V kabině hostů byla asi pořádná bouřka, protože ve druhé půli Trutnovští hráli s větším nasazením, lépe obsazovali hráče a dobře bránili. Zato nám se nedařilo, výsledkem naší nevýrazné hry byl pouze jeden vstřelený gól, naopak dvakrát jsme inkasovali a druhý poločas prohráli – 1:2.
Jen díky udržení třígólového rozdílu a celkovému vítězství 5:2, neměli kluci v neděli speciální trénink.

Střelci: 6´ Rybín, 16´ Jung, 25´ Jung, 26´ Herel, 58´ Pivoňka

Sestava: Mižišin – Horák, Heřman (36´ Lipták), Horníček, Drescher, Rybín, Herel, Matějka, Yuzvak (36´ Švarc), Pátek (36´ Pivoňka), Jung

IMG_3114[1].gif, 18kB IMG_3133[1].gif, 18kB IMG_3146[1].gif, 18kB

Vlaďka Z.


30.10.2015

ČLŽ: Admira Praha – MFK Chrudim 7:0 (6:0)
ČLŽ: RMSK Cidlina Nový Bydžov - Admira Praha 1:1 (0:1) p.k.12:11

Kobylisy, středa 28. října, výkop v 10 hodin, povrch UMT.

Úvod zápasu jsme tradičně prospali, pak jsme na to vlítli, snažili se kombinovat a naši převahu jsme zúročili v pěkné góly - 6:0.
Ve druhé půli hosté lépe bránili, častěji vyhrávali osobní souboje a „masírovali“ nás asi patnáct minut - mohli jsme klidně dostat tři góly. Že se tak nestalo, vděčíme gólmanovi Mižišinovi. Trochu jsme se vzpamatovali, hru vyrovnali, přidali ještě jeden gól a vyhráli celkově 7:0.

Komentář soupeře:
Příčinou katastrofálního výsledku první půle je jednoznačně přístup většiny našich hráčů. Samotný fotbalový projev tak špatný nebyl, ale to na ligovou soutěž zkrátka nestačí. V důrazu, bojovnosti a agresivitě nás soupeř předčil rozdílem třídy. Pokud připočteme alibismus a naivitu můžeme být rádi, že jsme po prvním poločase neprohrávali vyšším rozdílem. Po přestávce se nám podařilo hru minimálně vyrovnat a soupeře jsme dokonce výrazně přestříleli. Jasně jsme si tak ukázali, že debakl byl dnes naprosto zbytečný

Střelci: 11´ Rybín, 12´ Pátek, 20´ Herel (Pátek), 23´ Jung (Lipták), 27´ Jung (Yuzvak), 34´ Herel (Rybín), 61´ Pivoňka (Švarc)

Sestava: Mižišin – Lipták, Heřman, Horníček, Horák, Rybín (36´ Švarc), Matějka, Herel, Yuzvak, Pátek (36´ Drescher), Jung (36´ Pivoňka)

IMG_3059[1].gif, 18kB IMG_3083[1].gif, 18kB IMG_3087[1].gif, 18kB

ČLŽ: RMSK Cidlina Nový Bydžov - Admira Praha 1:1 (0:1) p.k.12:11

Hlušice, 24. října, výkop v 10 hodin, povrch: travnaté hřiště.

Celkem vyrovnaný zápas, ve kterém jsme byli fotbalovějším a v první půli tím lepším týmem. Do vedení jsme se dostali gólem Junga, ve 12. minutě zápasu, potom se hrálo převážně ve středu hřiště s minimem šancí na obou stranách. Vyrovnání zařídila Cidlina v 60. minutě zápasu a do závěrečného hvizdu zůstal nerozhodný stav. Na kopy z pokutové značky jsme prohráli 12:11.

Komentář soupeře: PETR PRŮCHA, TRENÉR RMSK: "Těžký zápas, hosté byli dobří na míči, hýřili pohybem a z toho vyplynula i vedoucí branka. Zhruba od 20. minuty jsme se začali zvedat a utkání začalo mít spád. Vytvářeli jsme si i šance, po přeskupení jsme zaslouženě vyrovnali. Závěr byl dramatický, hektický, chtěla vyhrát obě mužstva, byl to prostě velký boj. Penaltové drama by ani Alfréd Hitchcock nevymyslel, bod navíc určitě bereme. Těšíme se na středeční třaskavé derby s Jabloncem."

Střelec: 12´ Jung (Herel)

Sestava: Doležal – Horák, Heřman, Skalický, Lipták (54´ Mižišin), Rybín (52´ Švarc), Drescher, Herel, Yuzvak, Jung, Škurek

IMG_3023[1].gif, 18kB IMG_3027[1].gif, 18kB IMG_3028[1].gif, 18kB

Vlaďka Z.


21.10.2015

Herel rozhodl v poslední minutě
ČLŽ: Jablonec – Admira Praha 1:2 (0:0)
PU: Kladno – Admira Praha 3:6 (3:0)

ZŠ Mozartova - Jablonec nad Nisou, dne 18. října, výkop v 10 hodin, povrch UMT.

Naše hra v první půli nebyla ideální, hrálo se převážně ve středu hřiště, Jablonečtí byli nepříjemným soupeřem a dobře přistupovali k hráčům. Nedokázali jsme si vytvořit žádnou větší šanci a do 35. minuty zůstal bezbrankový stav – 0:0.
Do druhé části zápasu trenér provedl pár změn, herní projev se zlepšil a v 50. minutě, za asistence Yuzvaka, poslal Hronek Admiru do vedení – 0:1. Chybovali jsme o čtyři minuty později, Jablonec jedovatou střelou překvapil brankáře Doležala a bylo vyrovnáno – 1:1. Poslední minuty zápasu byly v naší režii, velká šance Hronka, střela však jen vyprášila rukavice jabloneckého gólmana. Časomíra ukazovala poslední minutu zápasu, když po ose Matějka – Pátek – Herel, posledně jmenovaný pěknou hlavičkou rozvlnil jabloneckou síť a dal vítězný gól 1:2.

Střelci: 50´ Hronek (Yuzvak), 70´ Herel (Pátek)

Sestava: Doležal – Heřman, Skalický, Škurek, Drescher (36´ Horák), Yuzvak, Herel, Pátek, Rybín (57´ Švarc), Hronek, Jung (36´ Matějka)

PU: Kladno – Admira Praha 3:6 (3:0)

Lidice, středa 14. října - Travnaté hřiště v Lidicích nezničil ani celonoční déšť, a tak jsme si mohli v rámci tréninku zahrát proti klukům z SK Kladno. Poločasy byly rozdílné, jako noc a den. První se nám vůbec nepovedl, ve druhém jsme zabojovali a otočili nepříznivý vývoj zápasu v náš prospěch.

IMG_2945[2].gif, 18kB IMG_2953[1].gif, 18kB IMG_2978[2].gif, 18kB
IMG_2980[1].gif, 18kB IMG_2983[1].gif, 18kB IMG_2990[1].gif, 18kB

Vlaďka Z.


12.10.2015

ČLŽ: Admira Praha – Náchod 12:2 (4:2)

Kobylisy, dne 10.10.2015, výkop v 10 hodin, povrch UMT.

Výsledek zápasu je pěkný, ale nesmíme ho přecenit - soupeři chybělo šest kvalitních hráčů. Od začátku byl zápas v naší režii a měli jsme častěji míč ve své moci. Herně nám to sice trochu skřípalo, ale poločas 4:2 byl celkem uspokojivý.
Do druhé části zápasu naskočily čerstvé síly z lavičky. Na hřišti začal kolotoč, viděli jsme pěkné akce, Yuzvak a Jung byli jako utrženi ze řetězu a do náchodské sítě to padalo jako po másle. Zlepšená kombinační hra a větší důraz v osobních soubojích, vyústily ve vysoké vítězství nad Náchodem – 12:2.

Střelci: 2´ Yuzvak (Škurek), 8´ Pátek (Yuzvak), 20´ Horák (Škurek), 22´ Yuzvak (Škurek), 36´ Jung (Pátek), 40´ Yuzvak (Matějka), 41´ Yuzvak (Matějka), 51´ Jung (Pátek), 53´ Jung (Švarc), 57´ Jung (Yuzvak), 65´ Yuzvak (Jung), 68´ Jung (Yuzvak)

Sestava: Doležal – Heřman, Herel (58´ Pivoňka), Škurek (50´ Lipták), Drescher, Rybín (36´ Švarc), Horák (36´ Matějka), Skalický, Yuzvak, Hronek (36´ Jung), Pátek

Tabulku a ostatní výsledky najdete:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=10066

IMG_2933[1].gif, 18kB IMG_2934[1].gif, 18kB IMG_2937[1].gif, 18kB

Vlaďka Z.

5.10.2015

ČLŽ: FK Varnsdorf – FK Admira Praha 0:6 (0:1)

Jiřetín pod Jedlovou, neděle 4. října, výkop v 10 hodin - tráva.

První poločas jsme hráli „lážo plážo“, bez pohybu, bez aktivity, vázly nám kombinace, prostě jsme chrápali a nedokázali si vypracovat žádnou pořádnou šanci. Až ve 30. minutě jsme dali náhodný první gól, a při pohledu na trenéra bylo jasné, že v kabině bude bouřka.
Do druhé půle jsme vystřídali, hra se oživila, začalo se nám dařit, postupně jsme se dostávali do příležitostí, zlepšila se kombinace a konečně padaly góly.

Střelci: 30´ Skalický, 41´ Pátek, 48´ Hronek, 55´ Rybín, 58´ Pátek, 64´ Drescher

Sestava: Mižišin – Herel, Heřman, Lipták (36´ Škurek), Drescher, Skalický, Horníček (36´ Matějka), Yuzvak, Švarc (36´ Rybín), Jung (36´ Pátek), Hronek (48´ Pivoňka)

Komentář FAŠV:
Po docela solidním zápase na Dukle jsme na tento zápas chtěli navázat. To se nám vcelku dařilo až do 30.minuty, kdy po závaru ve vápně náš odkop neřešil fotbalově Šešina a soupeř tuto chybu potrestal dorážkou do prázdné branky. Druhá půle byla již ve znamení výrazné převahy hostů a odevzdaného našeho výkonu. Zarážející byly situace před některými brankami, které tým neskutečně sráží. To by si hráči mohli uvědomit a přidat alespoň v nasazení. Škoda také dvou nevyužitých vyložených šancí alespoň pro kosmetickou úpravu výsledku.

IMG_2906[2].gif, 18kB IMG_2907[1].gif, 18kB IMG_2912[1].gif, 18kB
IMG_2916[1].gif, 18kB IMG_2918[1].gif, 18kB IMG_2919[1].gif, 18kB

Tabulku a ostatní výsledky najdete: http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=10066

Vlaďka Z.

1.10.2015

ČLŽ: FK Admira Praha – FK Kolín 9:0 (5:0)
ČLŽ: FK Meteor Praha - FK Admira Praha 4:1 (1:1)

Kobylisy, sobota 26. září, výkop v 10 hodin.

V utkání dostali příležitost hlavně hráči širšího kádru, od úvodního hvizdu jsme měli velkou převahu a kluci si pořádně zastříleli. Škoda neproměněných šancí, mohlo padnout minimálně patnáct gólů.

Střelci: 1´ Hronek (Rybín), 19´Švarc (Hronek), 23´ Pátek, 32´ Heřman, 35´ Yuzvak, 41´ Drescher (Rybín), 46´ Rybín, 55´ Drescher (Jung), 60´ Drescher (Horák)

Sestava: Mižišin – Lipták, Švarc, Skalický (36´ Rybín), Matějka, Yuzvak (36´ Drescher), Škurek (36´Herel), Heřman (36´ Horák), Horníček, Pátek (36´ Jung), Hronek (36´ Pivoňka)

ČLŽ: FK Meteor Praha - FK Admira Praha 4:1 (1:1)

Areál Štěpničná, středa 23. září, výkop ve 12:30 hodin.

Začali jsme dobře a první poločas byl celkem vyrovnaný. V 15. minutě jsme domácí překvapili a gól Yuzvaka otevřel skóre zápasu – 0:1. Bojovali jsme o každý kousek hřiště a chtěli udržet vedení až do přestávky, jenže ve 27. minutě Meteor zařídil vyrovnání na 1:1.
Ve druhé části zápasu jsme se snažili nedat svou kůži lacino, ale domácí lépe kombinovali, byli důraznější a zatápěli nám pod kotlem. Rozhodčím nařízené dvě penalty (42´ faul ve vápně a 56´ hra rukou) Meteor proměnil, no a pak už jen potvrdil svoji kvalitu, čtyři minuty před závěrečným hvizdem přidal čtvrtý gól a nebylo co řešit – 4:1.

Střelci: 15´ Yuzvak

Sestava: Doležal – Mižišin (44´ Hronek), Herel, Rybín (49´ Jung), Pátek, Skalický, Drescher, Yuzvak, Škurek, Heřman, Horák

IMG_2840[1].gif, 18kB IMG_2845[1].gif, 18kB IMG_2857[1].gif, 18kB

Tabulku a ostatní výsledky najdete:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=10066

Vlaďka Z.

20.9.2015

ČLŽ: MFK Chrudim – FK Admira Praha 1:4 (1:0)
PU: SK Dolní Chabry – FK Admira Praha 0:4 (0:1)

Chrudim, dne 19. září – V sobotu brzy ráno jsme vyrazili autobusem do Chrudimi. Hrálo se na travnatém povrchu a výkop byl stanoven na 10 hodin.

Komentář trenéra: Od začátku jsme byli jasně lepším týmem, sice jsme v úvodu (ve 3. minutě) inkasovali gól, ale potom jsme si vypracovali tři tutovky, jednou Herel a dvakrát Jung šli sami na brankáře - všechno mimo bránu. Ve druhé půli jsme se do toho opřeli, hráli jsme agresivní fotbal, konečně jsme se střelecky chytili a padly čtyři góly. Kluky chválím, že to odmakali a dokázali otočit zápas. Radost z vítězství byla velká, pořádně jsme si v šatně zařvali a ještě nás domácí pochválili, že jsme byli zatím nejlepším soupeřem.
Těšíme se na středeční odvetu na Meteoru, rozhodně budeme bojovat a budeme chtít vyhrát. Nebudeme zalezlí jako minule, naopak, dáme do toho všechno!!

Střelci: 49´ Yuzvak (Pátek), 55´ Pátek (Yuzvak), 66´ Hronek (Herel), 70´ Drescher (Yuzvak)

Sestava: Doležal – Skalický, Heřman, Škurek, Drescher, Herel, Horák (36´ Matějka), Rybín (50´ Švarc), Yuzvak, Pátek (67´ Mižišin), Jung (36´ Hronek)

Tabulku a ostatní výsledky najdete: http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=10066

IMG_2792[1].gif, 18kB IMG_2798[1].gif, 18kB IMG_2804[2].gif, 18kB
IMG_2806[1].gif, 18kB IMG_2810[1].gif, 18kB IMG_2815[1].gif, 18kB

PU: SK Dolní Chabry – Admira Praha 0:4 (0:1)

Dolní Chabry, dne 16. září – Na středu jsme domluvili zápas s našimi kamarády z SK Dolní Chabry.

Komentář trenéra: Tentokrát si dostatečně zahráli hlavně hráči širšího kádru, kteří dostali možnost předvést, co v nich je. Někteří mne potěšili, jiní trochu zklamali. Po skončení zápasu jsem doporučil některým klukům hostování. V dlouhé zimní přípravě pak dostanou znovu šanci se ukázat.

Střelci gólů: 17´ Matějka, 53´ Mižišin, 54´ Škurek, 65´ Mižišin

Vlaďka Z.

14.9.2015

ČLŽ: Admira Praha – Meteor Praha 0:3 (0:2)

Kobylisy, dne 12. září – V sobotu nás čekalo sousedské derby, a přestože jsme se celý týden na zápas důkladně připravovali, nevyšlo nám vůbec nic. Hrálo se na trávě, výkop byl v 10 hodin.

Komentář trenéra: Meteor byl ve všech směrech lepší, vlastně o třídu lepší, než my. My jsme nastoupili jako profesoři - bez pohybu, bez aktivity, bez důrazu. Ani po domluvě v kabině se ve druhé půli nic nezměnilo, někteří hráči na svých postech hodně zklamali, takže dojde ke změnám. Co je alarmující je, že jsme už třetí zápas nedali gól - po odchodu Pouzara to nikdo není schopen vzít na sebe. Musíme zlepšit důraz, rychlost a poučit se z chyb, které jsme udělali. V týdnu dojde ke zúžení kádru, a kdo nebude makat na 100%, bude to mít hodně těžké. Máme na čem pracovat a kvalitní zápasy ve skupině B jsou pro nás jen přínosem. Musíme se oklepat, v sobotu jedeme do Chrudimi, odkud chceme přivézt body!

Vývoj zápasu:
4. minuta – 0:1
18. minuta – 0:2
70. minuta – 0:3

Sestava: Mižišin – Horák, Heřman, Herel, Škurek, Yuzvak, Drescher (36´ Jung), Skalický, Rybín (60´ Švarc), Hronek, Pátek

Tabulku a ostatní výsledky najdete:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=10066

IMG_2712[1].gif, 18kB IMG_2721[1].gif, 18kB IMG_2739[1].gif, 18kB
IMG_2747[1].gif, 18kB IMG_2748[1].gif, 18kB IMG_2750[1].gif, 18kB

Vlaďka Z.


30.8.2015

ČLŽ: Admira Praha – Slovan Liberec 0:1 (0:0)

Kobylisy, dne 5. září – V sobotu jsme na domácí půdě nastoupili proti FC Slovan Liberec. Povrch – tráva, výkop v 10 hodin.

Hodnocení trenéra: Velmi dobrý a důrazný soupeř nám nedovolil moc kombinovat a vypracovali jsme si pouze tři šance (jednu Rybín a dvě Pátek) - bez gólového efektu. Máme široký kádr a v dohledné době ho budeme zužovat - hráči by se měli nad sebou setsakramentsky zamyslet.

Vlaďka PS: Vázly nám kombinace, byli jsme málo důrazní a situace před bránou jsme řešili zbrkle a unáhleně. Liberec měl více šancí, v 66. minutě využil rohový kop (poměr rohových kopů 3:6) a dostal se do vedení, které udržel až do konce. Hrajeme ČLŽ skupinu B, to jsme si přece přáli, proto nemůžeme čekat gólové žně jako v uplynulé sezóně v „céčku“. Takže hlavy vzhůru a hurá na dalšího soupeře!

Sestava: Mižišin – Horák (36´ Škurek), Herel, Heřman, Yuzvak, Rybín (36´Hronek), Skalický, Jung (52´ Pánek), Drescher, Švarc (45´ Lipták), Pátek

Tabulku a ostatní výsledky najdete:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=10066


IMG_2631[1].gif, 18kB IMG_2638[1].gif, 18kB IMG_2657[1].gif, 18kB
IMG_2665[1].gif, 18kB IMG_2668[1].gif, 18kB IMG_2684[1].gif, 18kB

Vlaďka Z.

30.8.2015

Výborný výkon gólmana Doležala
ČLŽ: Dukla Praha – Admira Praha 0:0 p.k. 4:5
PU: Admira Praha – výběr Ukrajiny 5:0 (1:0)

Ruzyně, dne 29. srpna – V sobotu jsme zajeli za naším dalším soupeřem, FK Dukla Praha. Povrch – tráva, výkop byl v 10.15 hodin.

Hodnocení trenéra: Velmi dobré utkání vysoké úrovně, hrálo se nahoru dolu, Dukla byla trochu lepší. Výborný výkon gólmana Doležala, a za první půli bych ještě pochválil Skalického a Herela. Boj o 1. místo byl až do poslední minuty, zápas skončil 0:0 a o připsání jednoho bodíku navíc, musely rozhodnout pokutové kopy, ve kterých jsme byli úspěšnější. V příštím týdnu musíme pracovat na přihrávkách a kondici.

Vlaďka PS: Gólman Doležal (alias Doktor) dostal doma za odměnu k obědu „kachničku“. To se tak někdo má…..

Střelci p.k.: Herel, Matějka, Skalický, Yuzvak, Pátek

Sestava: Doležal – Horák (6´ Škurek), Herel, Heřman, Yuzvak, Rybín, Skalický, Jung (61´ Matějka), Drescher (50´ Pánek), Švarc (36´ Žolták), Pátek

Tabulku a ostatní výsledky najdete:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=10066

IMG_2543[1].gif, 18kB IMG_2545[1].gif, 18kB IMG_2551[1].gif, 18kB
IMG_2588[1].gif, 18kB IMG_2607[1].gif, 18kB IMG_2615[1].gif, 18kB

PU: Admira Praha – výběr Ukrajiny 5:0 (1:0)

Kobylisy, dne 25. srpna – Na úterý byl domluven zápas s výběrem Ukrajiny. Hrálo se na UMT, výkop byl v 10 hodin.

Prvních pár minut dokázali hosté (ročník 1999 - 2001) udržet tempo a v 7. minutě zahrozili z trestného kopu dobře mířenou střelou pod břevno, kterou gólman Doležal vytěsnil na rohový kop. Trestný kop byl také na druhé straně hřiště, ale netrefili jsme bránu. Získávali jsme územní převahu a dostávali se do příležitostí, ale chyběl nám klid v koncovce. V samotném závěru jsme přece jen prolomili smůlu a gólem Hronka jsme vedli - 1:0.
Hosté měli čtyři hráče na střídání a v poli hrálo celý zápas i jedno děvče. My jsme, až na Herela, vyměnili do druhé půle všechny hráče, Ukrajině ubývaly síly a na hřišti dominovala Admira. Šancí bylo na dva zápasy, ale proměnili jsme čtyři a vyhráli celkově 5:0.

Střelci: 35´ Hronek (Matějka), 42´ Rybín (Pánek), 45´Heřman, 51´ Yuzvak (Pátek), 62´ Pánek

Vlaďka Z.


24.8.2015

ČLŽ: FK Admira Praha – Povltavská FA 5:1 (1:0)

Kobylisy, dne 22. srpna – Do dalšího kola ČLŽ skupiny B nám los určil Povltavskou fotbalovou akademii. Hrálo se na travnatém povrchu, výkop byl stanoven na 10 hodin.

Hodnocení trenéra: Tentokrát více prostoru dostali hráči, kteří v předchozích zápasech nebyli tolik vytížení. V první půli se nám moc nevedlo, zejména prvních deset minut - mohli jsme i prohrávat. Měli jsme hodně nepřesných přihrávek a sólíčkování. Ve druhé půli to bylo lepší, pár minut si zahrál v poli i brankář Mižišin, v závěru jsme soupeře přehrávali i kondičně a zaslouženě jsme vyhráli. Vyzdvihl bych Škurka, který prošel přes celé hřiště alá Maradona až do zakončení. Nikdo vyloženě nezklamal, plusové body mají Horníček, Rybín, Skalický, Škurek, Horák. Zbytečná byla žlutá karta za nesportovní chování Herela a přihrávky budou trénovat Solazzo, Matějka, Skalický, Pátek, Heřman.

Střelci: 14´ Rybín (Matějka), 37´ Pátek (Herel), 40´ Škurek (Lipták), 53´ Jung (Rybín), 68´ Rybín (Žolták)

Sestava: Doležal – Solazzo (36´ Horák), Herel, Horníček, Heřman (36´ Škurek), Rybín, Lipták, Matějka (36´ Jung), Skalický, Pánek (36´ Žolták), Pátek (55´ Mižišin)

IMG_2344[1].gif, 18kB IMG_2346[1].gif, 18kB IMG_2373[2].gif, 18kB
IMG_2383[1].gif, 18kB IMG_2385[1].gif, 18kB IMG_2390[1].gif, 18kB

Tabulku a ostatní výsledky najdete:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=10066

Vlaďka Z.

20.8.2015

ČLŽ: FK Admira Praha – RMSK Cidlina Nový Bydžov 2:1 (2:0)

Kobylisy, dne 19. srpna – Ve středu jsme přivítali na domácí půdě RMSK Cidlina Nový Bydžov.

Po dvou deštivých dnech bylo jasné, že budeme hrát na umělce, že na malém prostoru to bude zápas hlavně o bojovnosti, a že nám v cestě za třemi body stojí houževnatý soupeř. Začali jsme dobře, už ve 3. minutě Rybín střelou po zemi poslal gólovou vizitku – 1:0. Měli jsme častěji míč ve své moci, bojovali jsme o každý kousek hřiště, když v 15. minutě se dobře zorientoval Jung a odražený míč poslal za záda gólmana - 2:0. Do konce poločasu se nám nepovedlo přidat ještě třetí gól, takže do kabiny jsme šli za stavu 2:0.
Ve druhé půli trenér postupně vystřídal kluky na lavičce, soupeř získával mírnou převahu a snažil se změnit nepříznivý vývoj zápasu. Po chybě gólmana jsme v 68. minutě zbytečně inkasovali na 2:1, hosté nabrali „vítr do plachet“ a zbývající dvě minuty jsme se „modlili“, aby nevyrovnali. To se jim i přes velkou snahu nepodařilo a závěrečný hvizd rozhodčího potvrdil naše těsné vítězství.

Slova trenéra: Na umělce jsme byli poprvé, snažili jsme se od začátku hrát fotbal hlavně na polovině soupeře a ve druhé půli jsme postupně vystřídali všechny kluky na lavičce. Byl to zápas s výborným soupeřem a klukům děkuji za bojovnost.

Zkopírováno z webu RMSK Cidlina:
PETR PRŮCHA, TRENÉR RMSK: "Je to škoda. Hrálo se na malé umělce, kde byl k vidění jiný styl fotbalu s hodně souboji. Než jsme se rozkoukali, prohrávali jsme o dva góly. Pak už to byl vyrovnaný boj, ve druhé půli jsme byli lepší a sahali po vyrovnání. Osobně mě porážka štve, ale klukům musím poděkovat za statečný boj."

Střelci: 3´ Rybín (Pátek), 15´ Jung

Sestava: Mižišin (Doležal) – Herel, Skalický, Škurek, Horák (62´ Solazzo), Rybín (52´ Pánek), Jung (47´ Matějka), Drescher (64´ Horníček), Hronek (36´ Žolták), Pátek, Švarc (60´ Lipták)

IMG_2248[1].gif, 18kB IMG_2261[1].gif, 18kB IMG_2262[1].gif, 18kB
IMG_2274[1].gif, 18kB IMG_2317[1].gif, 18kB IMG_2325[1].gif, 18kB

Tabulku a ostatní výsledky najdete:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=10066

Vlaďka Z.

16.8.2015

Z Trutnova vezeme tři body
Hattrickem se blýskl Drescher
ČLŽ: MFK Trutnov – FK Admira Praha 1:3 (1:2)

Trutnov, Horní Staré Město, sobota 15. srpna – Bez klíčových hráčů, Pouzara a Hájka (v AC Sparta Praha), a zraněného Yuzvaka, jsme odjížděli do Trutnova s pokorou.

Urostlí chasníci z Trutnova začali zhurta, dobře přistupovali k hráčům, hrálo se nahoru dolu, s šancemi na obou stranách. V 9. minutě jsme zahrávali rohový kop a Drescherova trefa hlavou k tyči otevřela skóre zápasu – 0:1. Vzhledem k důrazné hře domácích, pramenily naše chyby, když po jedné z nich ve 20. minutě Trutnov zařídil vyrovnání na 1:1. Čtyři minuty před koncem poločasu Pátkův centr zužitkoval Drescher a parádní hlavičkou do šibenice poslal Admiru znovu do vedení – 1:2.
Ve druhém dějství jsme byli tím lepším týmem, měli jsme více šancí, bohužel dlouho bez gólového efektu. Nakonec jsme se dočkali, v 64. minutě se dostal míč na kopačku Dreschera, který pojistil přízemní střelou na 1:3. Potom Jung promarnil šanci zapsat se mezi střelce a těsně minul bránu, stejně tak Švarc neměl štěstí v koncovce. Ani domácí nelenili, v 68. minutě Heřman odkopnul míč těsně před brankovou čarou a zachránil nás tak od jistého gólu a možných komplikací v samotném závěru zápasu.

Slovo trenéra: „Byl to tuhý boj, s dobrým soupeřem, o výsledek jsme se obávali až do konce hrací doby. Drescherův hattrick potěšil, ale viděl jsem i hodně našich chyb, na kterých budeme pracovat. Cenné vítězství – pochvala všem klukům – zasloužené tři body.“

Vlaďka PS: Cestou do Prahy jsme museli krotit asistenta Robina, který samou radostí z vítězství vyřvával různé chorály a „zpíval“ do mikrofonu „Mexiko“. Naštěstí u sebe neměl doutníky, jinak by je snad klukům rozdal. Nakonec se nám ho podařilo zpacifikovat a v klidu jsme dojeli domů.

Střelec: 9´ Drescher (Jung), 31´ Drescher (Pátek), 64´ Drescher (Pátek)

Sestava: Mižišin – Herel, Heřman, Skalický, Drescher, Rybín (68´ Pánek), Horák (36´ Škurek), Jung, Hronek (36´ Pivoňka), Pátek, Švarc (70´ Lipták)

Tabulku a ostatní výsledky najdete:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=10066

Vlaďka Z.

IMG_2166[1].gif, 18kB IMG_2167[1].gif, 18kB IMG_2179[1].gif, 18kB
IMG_2189[2].gif, 18kB IMG_2205[1].gif, 18kB IMG_2211[1].gif, 18kB
12.8.2015

Zahrajeme si Českou ligu žáků, skupinu B
Naším prvním soupeřem bude MFK Trutnov

Soustředění v Českém Dubu a příprava v plném proudu
PU: Admira Praha – Slovan Liberec 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
PU: Admira Praha – Ml. Boleslav 0:4 (0:1)
PU: Motorlet Praha – Admira Praha 4:3 (2:1)

Soustředění v Českém Dubu se vydařilo, i přes úmorné vedro kluci celou letní přípravu poctivě trénovali a plnili pokyny nového trenéra, Daniela Drahokoupila. V sezóně 2015/2016 si zahrajeme Českou ligu žáků, skupinu B. Přejeme Tygrům hodně úspěchů!

PU: Admira Praha – Slovan Liberec 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Český Dub - tráva, pondělí 3.srpna, hrací doba 3 x 22 minut, výkop v 15 hodin.

Pěkný zápas s naší převahou, mohlo padnout více gólů.

Střelci: 44´ Herel (penalta), 62´ Pátek

PU: Admira Praha – Ml. Boleslav 0:4 (0:1)
Český Dub - tráva, středa 5. srpna, hrací doba 2 x 40 minut, výkop v 17 hodin.

Výsledek neodpovídá průběhu zápasu, byli jsme tím lepším týmem, bohužel naše šance jsme neproměnili a v závěru prvního poločasu jsme inkasovali laciný gól. Ve druhém dějství nám v posledních patnácti minutách došly síly a soupeř nás potrestal třemi góly.

PU: Motorlet Praha – Admira Praha 4:3 (2:1)
Dobříč - tráva, sobota 8. srpna, hrací doba 2 x 35 minut, výkop v 10 hodin.

V nohách zátěž ze soustředění se podepsala na našem výkonu, vázly nám přesnější přihrávky i důraz v osobních soubojích. Přesto jsme si dokázali vytvořit pár příležitostí, z nichž pouze tři jsme zužitkovali.

Střelci: 35´ Drescher, 62´ Jung (penalta), 63´ Žolták

PS: V sobotu jedeme na první mistrák do Trutnova.

Vlaďka Z.

16.6.2016

Potvrdili jsme znamenité druhé místo!
Admira - Jablonec 2 : 1 ( 0 : 1 )

Po výprasku na Dukle jsme změnili tréninkový program a věnovali jsme se trošku více kondici a rychlosti , zvýšili jsme trénink na 5x týdně a ukázalo se to jako správná cesta!

Sestava: Doležal - Drescher, Lipták, Heřman, Škurek - Švarc, Herel, Matějka, Yuzvak /55´Pátek/ - Jung, Mižišin / 36´Rybín/

Jablonec v první půli začal skvěle , vyhrával souboje , cpal se dopředu , hrál aktivně . Po neodpískaném faulu na Junga jsme opět lehce v 6.minutě inkasovali a zápas začal mít scénář jako na Dukle . Podržel nás Doležal , který chytil 4 branky , byli jsme všude druzí , nemohli jsme se probudit .
Až ve druhé části poločasu jsme se probudili , začal hrát Švarc , stále se nemohl probrat Yuzvak / myšlenky na Liberec ?? / , byl vidět Jung , Matějka , Herel , vzpamatovala se obrana se stoperem Liptákem , který odehrál výborný zápas .
Po prohraném poločase přišlo jiné mužstvo , začali jsme běhat , hrát po zemi , přehrávali jsme Jablonec kondičně , dostávali se do šancí ! Z tlaku vyrovnal Yuzvak hlavou. Měli jsme snad 7 stoprocentních gólovek , Švarc 3x sám na ,,kasu" , Jirka rozhýbal obranu , byl vidět , Mára začal hrát skvěle halva , zlepšil se Bert , hráli jsme s chutí , ofenzivně , Jablonec nestíhal !! Bert odražený míč napálil do brány , rozhodčí Kutiš !!! zvedl nesmyslně praporek a gol neuznal . Přesto jsme měli spoustu šancí , ale mohli jsme i v poslední minutě dostat na 2:2.
Konec dobrý , všechno dobré ! V tabulce České ligy žáků jsme skončili druzí a vítězný Meteor VIII jsme dvakrát porazili.
Hráčům jsme poděkovali , teď si dáme STAŘÍ - MLADÍ a v 19 hodin máme rozlučku v Chabrech . Kluci , ať se v dorostu daří !!!!

Konečná tabulka ČLŽ U15 zde:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez2.php?id_soutez=10731


6.6.2016

Dostali jsme facku, zasloužili jsme si ji!
ČLŽ: DUKLA PRAHA - ADMIRA PRAHA 7 : 1

5. 6. 2016

Už jsme byli moc nahoře… Zápas s Duklou jsme ale totálně nezvládli , mysleli jsme si , že asi každého lehce porazíme , že se nemůže nic stát . Dukla nás přehrála ve všech činnostech , byla důraznější , lepší na míči , rychlejší , více chtěla vyhrát , šla za vítězstvím . My jsme hráli profesorsky, všude pozdě, laxní přístup ,,našich hvězd", Dukla si nás vychutnala !!

První poločas jsme ještě dokázali být slušnými sparingpartnery, prohrávali jsme 1 : 0 , do druhé půle jsme to chtěli otočit , hráli na 3 beky, jenže hned jsme dostali laciný gól , pak na 3:0 a už jsme se vezli … Neuvěřitelné chyby v defenzivě a neochota plnit své povinnosti , daleko od hráčů , svalování chyb na ostatní - to byla opravdu blamáž !! Dukla byla ,,na koni" a bylo jen otázkou , kolik nám dají branek . Nikdo nezvedl prapor , neprojevil se jako vůdce, jen čekání , CO UDĚLÁ SOUPEŘ .

Byla to facka , kterou jsme potřebovali , snad přišla včas, abychom dokázali důstojně zakončit sezonu s Jabloncem , který patří k nejlepším v ,,B" skupině .

Motivace, kterou jsme hráčům nabídli , je pryč , vrátíme se k pokoře a k práci , ve středu bude trénink všech !!! hráčů v lese , zápas s Jabloncem by měl být v pátek odpoledne , je to v jednání !


Sestava : Mižišin - Lipták, Skalický , Heřman , Škurek - Švarc , Herel , Drescher , Matějka , Yuzvak /50´Pátek / - Jung.


30.5.2016

ČLŽ: CIDLINA - ADMIRA 2 : 3 (0 : 1)

Odjížděli jsme pouze s 12 hráči , to ještě Mates je v rekonvalescenci , mohl hrát jenom pár minut . Na hlavním hřišti v Bydžově to byl zase boj po celé utkání , vedli jsme v poločase 0:1, Cidlina vyrovnala , byl to boj , zase jsme vedli a znova jsme se strachovali o výsledek až do konce.

Začali jsme se Skalickým na stoperu , chyběli Horníček , Yuzvak , Doktor, Rybín, Loukota , Pronyshyn , Hronek .

Škurek se musel posunout na levého halva a Oskar převzal roli středního záložníka. Na pravé straně obrany nastoupil Mařík , Lipták se vrátil doleva. Z první akce skóroval Jung po přihrávce Škurka . Cidlina volila dlouhé nakopávané míče, s tím jsme si poradili . Jedna podceněná akce ve druhé půli znamenala laciné vyrovnání , Jung ovšem po brejku Švarce skóroval na 1:2. Cidlina nás dostávala pod tlak centry do šestnáctky , z jednoho jsme neuhlídali dva hráče a bylo srovnáno - 2:2 . Jung to tak nenechal , po přihrávce Oskara potřetí přehodil gólmana a radovali jsme se ze tří bodů !! Pochvalu zaslouží všichni , vyzdvihnout můžeme Junga, Švarce, Skalického …

V nulové tabulce play -off jsme se tím dostali na první místo před Meteor o bod !!


Sestava: Mižišin - Mařík / 56´ Pátek/ , Skalický , Heřman , Lipták - Herel, Drescher - Švarc , Matějka , Škurek - Jung

Branky: 3x Jung


22.5.2016

Nejvyhecovanější pražské derby splnilo očekávání se vším všudy!
FK Admira Praha - FK Meteor Praha VIII 2 : 1 ( 2:0)

Meteor přijel už jako vítěz skupiny B , my jsme toužili jako jediní porazit svého rivala u nich i doma . A to se povedlo . I když bohužel o poločase střídal Yuzvak , pravděpodobně zlomené zápěstí , 20 minut před koncem se nechal trestuhodně vyloučit za uhození rukou ( oplácení) Horníček a my jsmedohrávali v deseti .

Zápas začal skvěle. Nesměli jsme dostat branku do 10 minut , to se povedlo , naopak v 6. minutě jsme vedli 2 : 0 !!! Nejprve nevídaným přehozením brankáře ze 30 metrů Matějka dal první branku , za chvíli po přihrávce Švarce se prosadil Jung - 2 : 0 ! Meteor nechápal a my jsme jeli jako dobře opravený stroj . Plnili jsme obranné úkoly, hráli agresivně , využili každou možnost na brejk , pomáhali si , zlepšila se agresivita v osobních soubojích . Byla to dřina , ale stálo to za to .

Druhý poločas hrál Meteor na 3 útočníky , vysunul se Mašek , s Douděrou nám zatápěli , ale měli jsme to pod kontrolou . V 50. minutě byl vyloučen Horníček a začalo peklo! Skalický se musel stáhnout, hráli jsme na 5 beků , do hry šel Oskar doleva a Mižišin na hrot, bojovali jsme jak o život, a přestože Meteor po rohu snížil , uhájili jsme vítězství 2:1.

Kluci to odmakali , výkony některých - Matějka, Heřman, Skalický , Doležal, Lipták, ... - byly na vysoké úrovni . V pondělí bude prvních 6 hráčů odměněno , začne trénovat Pátek, měl by asi i Rybín , jedeme dál !!!


Sestava : Doležal - Lipták, Horníček (50´ČK/, Heřman, Skalický, Škurek - Švarc, Herel, Matějka, Yuzvak /36´ Drescher/- Jung / 56´ Mižišin /.

METEOR 052.gif, 18kB METEOR 083.gif, 18kB METEOR 097.gif, 18kB
METEOR 100.gif, 18kB

16.5.2016

ČLŽ: FK LIBEREC - ADMIRA PRAHA 2 : 0
14. 5. 2016 v 10.00, v Liberci na trávě

Věděli jsme o síle Liberce , doma nás potrápili, my jsme si z toho nevzali ponaučení ! Hráli jsme ,,Na větrné hůrce" proti větru a Liberec nás svými nakopávanými míči dostal pod tlak . Opět jsme inkasovali hned na začátku zápasu , málo jsme se dostávali na polovinu Liberce a naše hra vůbec nebyla dobrá . Rychlost a důraz nám opět dělaly problémy, naše technická hra na vlastní polovině neměla šanci na úspěch . Liberec hrál jednoduše, dobře nás obsazoval a byl lepší .

Ve druhé půli jsme se snažili s výhodou silného větru o zkorigování , dostali jsme ale po nepochopitelných chybách druhý gól . Přeskupili jsme rozestavení , začali hrát na 3 beky, do hry se dostal Drescher a Mařík a 15 minut jsme měli velký tlak . Velké šance a převahu jsme nedokázali využít , Liberec měl ještě další možnosti , když jsme hráli na riziko , vyhrál zaslouženě. My jsme si nezasloužili vyhrát . Prohráli jsme s lepším soupeřem , musíme se opět vrátit k poctivému fotbalu , k pokoře a k herní disciplíně . To je cesta.


Sestava : Doležal - Lipták , Horníček/ 45´Drescher/ , Heřman , Škurek - Švarc/ 55´Mařík / , Herel, Skalický , Matějka, Yuzvak - Jung


Čeká nás utkání s Meteorem. Ten se rozjel a dává každému 5 branek , bude to ukázka, na co máme. Určitě se ale dobře připravíme !!


JABLONEC 061.gif, 18kB JABLONEC 075.gif, 18kB JABLONEC 096.gif, 18kB

9.5.2016

FK Jablonec : FK Admira Praha
2 : 2 , na penalty 3 : 4

Jeli jsme do Jablonce s obavami , doma nás porazili , v posledním kole prohráli na Meteoru 1:2 a mohli vyhrát. Hrálo se na trávě a začátek byl jako ve snu . V 7.minutě 2 : 0 . Prochrápali jsme úvod a bylo to na debakl : Do hry nás dostala branka Heřmana , který si naběhl na roh Yuzvaka a hlavou s přehledem skoroval . Vyrovnali jsme hru, Jablonec hrál nepříjemný běhavý a důrazný fotbal , po pasu Matějky si na hranici šestnáctky zpracoval míč na prsa Jung a obstřelil golmana . Další šance Yuzvak a především Matějka neproměnili a půle skončila 2:2.
Druhý poločas nás stál hodně sil , Jablonec jezdil - ale my taky ! Několik možností jsme přežili , hrál se fotbal nahoru - dolů , musely rozhodnout penalty !! Doležal chytil 2 , my byli 100% tní , proto vezeme 2 body !! První zápas odehrál Pepa Mařík na pravém beku , nebylo to špatné , vyhodnotíme si inkasované branky a náš výkon a jedeme dál , čeká nás Liberec a doma Meteor , věříme si na oba , je to zatím asi vrchol pro každého , nesmíme nic podcenit !!

Sestava : Doležal - Mařík, Horníček, Heřman, Skalický, Škurek - Švarc, Herel, Matějka ,
Yuzvak - Jung . Matějku střídal v 50.minutě Drescher

penalty : Švarc, Skalický, Herel, Jung, Yuzvak


IMG_4485.gif, 18kB IMG_4488.gif, 18kB IMG_4500.gif, 18kB

30.4.2016

ČLŽ: ADMIRA - DUKLA PRAHA 2:2, pk 3:4

30. 4. 2016

Čtvrté utkání play - off doma s Duklou jsme už nedokázali vyhrát, pravdou je , že Dukla se ukázala ve výborném světle , hrála velmi dobře vzadu a měla rychlý přechod , byla nebezpečná , opět se projevil náš úzký kádr , přestou jsme trestuhodně přišli o vítězství .

Sestava : Doležal - Lipták, Horníček , Heřman , Škurek - Skalický , Herel - Švarc, Matějka /53´ Drescher/, Yuzvak - Jung / 45´ Mižišin /

Vedli jsme od 15.minuty, kdy Yuzvak vysunul Švarce a ten vyhrál sprinterský souboj a s přehledem zavěsil k přední tyči. Dukla byla lepší v poli , měli jsme starosti v soubojích , kazili jsme přihrávky .

Ve druhé půli ve 42.minutě jsem nechali hráče na zadní tyči zcela volného a ten prostřelil Doležala - 1:1. Vystřídali jsme - Mižišin vystřídal Junga na hrotu a v 57.minutě po přihrávce Yuzvaka upravil na 2:1. Do hry se dostal na 18 minut i Oskar a nevedl si špatně! Hrálo se nahoru dolů. Při našem obranném rohu naši beci opakovaně nedokázali odpálit míč ze šestnáctky a to nás stálo vítězství . Dukla vyrovnala a my jsme se ještě pokusili o závěrečný tlak , Drescher dal gól , který neplatil /ofsajd/ , 2 střely z bezprostřední blízkosti vyrazil výborný golman Dukly.

Penaltový rozstřel jsme prohráli 3:4, Dukla byla stoprocentní , Doležal si sáhl 2x na míč, ale získali jsme pouze bod. Už jsme se viděli někde v oblacích , musíme si sednout na zadek a začít znovu tvrdě pracovat, jinak dostaneme v Jablonci nářez !!!!!


24.4.2016

Admira – RMSK Cidlina 4:3

Třetí utkání play - off jsme opět zvládli a s velice těžkým soupeřem jsme nakonec urvali 3 body za vítězství 4 : 3 !


Sestava: Doležal - Lipták, Horníček, Heřman, Škurek - Skalický, Herel - Švarc, Jung / 65´Mařík/, Yuzvak - Mižišin /54´Drescher/


Už v 11. minutě jsme po naší chybě inkasovali, naštěstí jsme hned v 18. a v 19. minutě otočili skóre na 2:1. Dvojice Yuzvak a Skalický si prohodila role nahrávače a střelce a do kabin jsme šli s jedním gólem navrch!

Druhý poločas jsme se probudili a dali dvě pěkné branky - Yuzvak z trestného kopu na 3:2 a Mižišin po přihrávce Yuzvaka na 4:2!

Po naší chybné rozehrávce na vlastní polovině šel útočník Cidliny sám na ,kasu´ a pohodlně upravil na 4:3. Bylo to drama až do konce, výsledek jsme už pohlídali a v dobrém utkání zaslouženě zvítězili!! Cidlina se ukázala jako nepříjemný tým, měla 5,6 výborných rychlých hráčů a s naším úzkým kádrem jsme toho měli plné zuby. 15 minut si zahrál už i Oskar, chvíli i Pepa Mařík, dalším na střídání už zbyl jen Lukáš Bohm z 2002. Mižišin musel do hry na hrot , bylo by dobré, aby se uzdravili Rybín a Hronek a Mates Pátek aby přestal mít teploty a začal s tréninkem.

Příští sobotu hostíme doma Duklu a musíme se na utkání dobře připravit . Čtvrteční volno má platnost až do prohraného zápasu . Odehráli jsme slušný zápas, mrzí mě pouze, že hráči Cidliny šli několikrát sami na brankáře, Doležal nás opět podržel, když za stavu 4:2 chytil penaltu!! Obdržené branky si zhodnotíme v pondělí na tréninku!


18.4.2016

Meteor VIII - Admira 2:3!

V sobotu jsme hráli ve 14.45 na hřišti Meteoru - kandidáta na první místo , který s 25 body jasně kraloval na 1. místě . Zápas s nábojem a vysokou herní úrovní jsme zvládli a vyhráli 3:2 !! Poprvé v historii jsme Meteor porazili a zaslouženě !

Sestava : Doležal - Pronyshyn / 64´Lipták /, Heřman, Horníček, Skalický , Škurek - Švarc / 67´Drescher/ , Herel, Matějka, Yuzvak - Jung / 58´Mižišin /

Branky za Admiru : Herel /penalta/ , Švarc, Mižišin

Meteor hned v úvodu skoroval po chybě beka a ve 2´minutě se ujal vedení . Za pár minut rozhodčí přísně odpískaný faul ,,vsunul" do šestnáctky a k překvapení všech odpískal pokutový kop . Doležal nás ale podržel a slabou střelu chytil !! Získávali jsme převahu, po jasné ruce v šestnáctce jsme zahrávali my pokutový kop a ten Herel s přehledem proměnil - 1:1. Byli jsme lepší a šance Matějky, Švarce a dalších zůstali neproměněny. Potom chybu soupeře potrestal Švarc , přehodil golmana a šli jsme do vedení 1:2. Víme, že Meteor má druhé poločasy drtivé, a zůstali jsme u naší trpělivé a zabezpečené hry. Přesto jsme po chybičce stopera inkasovali na 2:2 . Závěr utkání byl hektický a po ose Herel - Yuzvak - Mižišin posledně jmenovaný zavěsil v poslední minutě hlavou a začaly bouřlivé oslavy . Pochvalu zaslouží všichni , odměnou hráčům je čtvrteční volno , bohužel musíme absolvovat všichni povinně zátěžové testy v pondělí a úterý .


15.4.2016

U 15 odehrála PU se Slávií Praha na pěkném hřišti v Běchovicích - tráva , soupeř měl polovinu hráčů 2001 + 2002 a hrál velmi dobře.
Zápas skončil 4:3 pro Slávii .

Naše sestava :
1. poločas : Mižišin - Drescher, Horníček, Heřman, Škurek - Cízner, Herel,Matějka, Yuzvak - Pátek, Jung
2.poločas : Doležal - Lipták, Horníček, Mařík, Heřman, Škurek - Šemro , Herel, Matějka, Yuzvak - Jung / 58´Mižišin /
Poločas 2:0 pro Slávii , byla vidět nerozehranost Oskara a Matese , byli jsme pod tlakem a Slávie nás přehrávala. Oba kluci budou muset postupně dohnat dvouměsíční výpadek a dostat se do týmu !! Ve druhé půli jsme vyrovnali , hra se zlepšila, dostali jsme ale 2 branky po chybách v obsazování. Matějka ještě pěkně snížil na rozdíl branky , Slavia ale zaslouženě vyhrála . Zápas splnil kriteria , na Meteor by to ovšem bylo hodně málo . Kluci dělají v tomto týdnu přijímačky , nehrál Švarc , Skalický a Pronyshyn, mají myšlenky na studium , od dalšího týdne se to ale vylepší .


12.4.2016

FK Admira : Slovan Liberec 2:1 / 2:0/

Sestava: Doležal - Pronyshyn/ 45´Lipták /, Horníček , Heřman, Škurek - Švarc , Skalický, Herel , Matějka , Yuzvak - Jung/57´Mižišin/

První poločas podle našich představ , dvě nádherné branky , měli jsme více ze hry , dobře jsme bránili , byli jsme nebezpeční

z protiútoků . Liberec se ukázal velmi dobře , hrál tvrdě , rychle dopředu , měli jsme velké starosti . Ve druhé půli nám ubývaly síly ,

dostali jsme se pod tlak , soupeř nás přehrával . Paní rozhodčí potom přehlédla faul před rukou Skalického a odpískala v pohodě

pokutový kop . Liberec tím snížil na 2 : 1 a hnal se za vyrovnáním . S vypětím všech sil jsme ubránili těsné vítězství , nemohli jsme

střídat , máme 4 hráče mimo / Oskar už byl na lavičce, Mates začne od pondělí , Máca nemůže chodit a Jirka naštíplá kůstka

v kotníku / , Lipták se učí na zkoušky , musel do hry druhý golman Mižišin . Klukům jsem poděkoval / stejně jako diváci / za

velkou bojovnost a vůli po vítězství . Čeká nás Meteor a to bude mnohem těžší písemka


7.4.2016

Nadstavbová část ČLŽ – U 14 a U 15

KoloDatunDenHodinaSoupeřMístoAutobus
1. 9.4. Sobota 10.00 – 12.00 Liberec Stadion
2. 16.4. Sobota 14.45 – 16.30 Meteor Štěpničná
3. 23.4. Sobota 10.00 – 12.00 Cidlina Stadion
4. 30.4. Sobota 10.00 – 12.00 Dukla Stadion
5. 8.5. Neděle 10.00 – 11.45 Jablonec Jablonec
6. 14.5. Sobota 10.00 – 12.15 Liberec Liberec
7. 21.5. Sobota 10.00 – 12.00 Meteor Stadion
8. 28.5. Sobota 10.00 – 11.45 Cidlina Nový Bydžov
9. 4.6. Sobota 10.15 – 12.15 Dukla Ruzyně
10. 11.6. Sobota 10.00 – 12.00 Jablonec Stadion

6.4.2016

ČLŽ: FK Admira Praha – FK Jablonec 1:2 (0:1)
ČLŽ: FK Náchod – FK Admira Praha 0:2 (0:2)

Kobylisy, dne 2. dubna, UMT., výkop v 10 hodin.

Gól: 53´ Matějka

Sestava: Mižišin - Škurek, Heřman, Horníček (67´ Mařík), Pronyshyn (51´ Lipták), Skalický, Herel, Matějka, Yuzvak, Švarc, Jung

Komentář Jablonce:
Na malé UMT to byla chvílemi fotbalová válka, přesto jsme si v první půli vytvořili příležitosti a po hezké akci šli brankou Horáčka do vedení, následně Coufal trefil břevno...
Ve druhé půli na nás soupeř vlítnul a po naší chybě na pravé straně vyrovnal... Paradoxně jsme začali hrát my a Podzimek po rohovém kopu s přehledem rozhodl. Výborný výkon podala hlavní rozhodčí Nikola Šafránková, připustila důraznou hru, ale záludnosti ihned trestala.

Tabulku a ostatní výsledky najdete:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=10066


ČLŽ: FK Náchod – FK Admira Praha 0:2 (0:2)

Náchod, dne 30. března, povrch UMT., výkop ve 13 hodin.

Góly: 11´ Jung, 32´ Jung (Švarc)

Sestava: Mižišin - Heřman, Horníček, Škurek, Rybín (25´ Lipták), Skalický, Herel, Matějka (51´ Mařík), Yuzvak, Švarc (36´ Pronyshyn), Jung

Vlaďka Z.


23.3.2016

ČLŽ: FK Admira Praha – FAŠV Varnsdorf 9:1 (5:1)

Kobylisy, dne 19. března – V sobotu jsme přivítali kluky z FAŠV. Výkop byl v 10 hodin, povrch UMT.

Začátek zápasu byl ospalý, bez nasazení, bez pohybu. Oči nám otevřel až gól, který jsme inkasovali v 7. minutě. Potom jsme převzali otěže zápasu do svých rukou, stačilo pár přesnějších přihrávek, rychlejší tempo a do sítě padaly góly jako po másle. Poločas zněl – 5:1.
Do druhé půle jsme vystřídali, nedopustili jsme žádné překvapení a zápas byl i nadále v naší režii. Za faul ve vápně byla v 51. minutě nařízena penalta, kterou Jung trefou po zemi k tyči proměnil. Přidali jsme ještě další góly a vyhráli zaslouženě 9:1.

Góly: 14´ Matějka, 20´ Matějka (Yuzvak), 21´ Rybín (Jung), 31´ Jung (Yuzvak), 34´ Herel (Jung), 51´ Jung (penalta), 60´ Jung, 62´ Herel (Heřman), 68´ Herel (Yuzvak)

Sestava: Doležal – Škurek (36´ Lipták), Heřman, Pronyshyn, Skalický (36´ Mařík), Rybín, Matějka, Herel, Yuzvak, Švarc (36´ Hronek - 55´ Švara), Jung

Tabulku a ostatní výsledky najdete:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=10066

IMG_3993[1].gif, 18kB IMG_3995[1].gif, 18kB IMG_3996[1].gif, 18kB
IMG_4000[1].gif, 18kB IMG_4002[1].gif, 18kB IMG_4009[1].gif, 18kB

Vlaďka Z.


17.3.2016

ČLŽ: FK Kolín – FK Admira Praha 1:1 (1:1) p.k. 3:4

Kolín, dne 13. března – Na první jarní mistrovský zápas jsme zajeli do Kolína. Výkop byl stanoven na 9.30 hod., povrch UMT.

Domácí byli na nás dobře připraveni a bojovali s námi o každý metr hřiště. V 6. minutě, s pomocí Junga, otevřel skóre Švarc a poslal Admiru do vedení – 0:1. Ve 12. minutě naši chybu Kolínští potrestali gólem a zařídili vyrovnání na 1:1. Od této chvíle domácí začali zdržovat hru, bránili v deseti lidech, a přestože jsme vynaložili velkou snahu, žádnou ze svých šancí jsme neproměnili.
I ve druhé půli domácí dali všechny síly do obrany, odkopávali míče a zdržovali. Bušili jsme do soupeře ze všech sil, jenže místo gólů padaly od 45. minuty zápasu žluté karty. Utkání bylo vyhrocené až do poslední minuty a po skončení hrací doby, za nesportovní chování, padla i karta červená. Rozhodčí viditelně pískal jednostranně, ale nemůžeme se na to vymlouvat, měli jsme dát čtyři góly a nebylo by co řešit. Vítězství jsme nakonec urvali až na penalty.

IMG_3969[1].gif, 18kB IMG_3972[1].gif, 18kB IMG_3975[1].gif, 18kB

Střelec gólu: 6´ Švarc (Jung)

Střelci p.k.: Yuzvak, Herel, Jung, Heřman

ŽK: 45´ Rybín, 48´ Horníček, 55´Jung

ČK: Horníček

Sestava: Doležal – Škurek, Heřman, Lipták (52´ Mařík), Horníček, Rybín (52´ Hronek), Matějka, Herel, Yuzvak, Švarc (58´ Mižišin), Jung

Vlaďka Z.


10.3.2016

Soustředění v SC Nymburk
PU: Admira Praha – Tempo Praha 3:2 (1:1)
PU: Polaban Nymburk – Admira Praha 0:6 ( 0:1)
PU: Admira Praha – Tempo Praha 2:0 (1:0)

PU: Motorlet – Admira Praha 2:3 (0:3)
PU: Baník Most – Admira Praha 6:0 (5:0)

Máme za sebou kvalitní zápasy zimní přípravy a na soustředění jsme byli v SC Nymburk, v termínu od 29. února do 4. března.
O víkendu jedeme do Kolína, kde nám začíná kolotoč zápasů České ligy starších žáků U15, skupiny B. Admira do toho!

PU: Admira Praha – Tempo Praha 3:2 (1:1)
SC Nymburk, dne 4. března, výkop v 9 hodin, hrací doba 2 x 35 min.

Střelci: 28´ Matějka, 47´ Jung (Švarc), 50´ Jung (Lipták)

PU: Polaban Nymburk – Admira Praha 0:6 ( 0:1)
SC Nymburk, dne 3. března, výkop v 16 hodin, hrací doba 2 x 35 min.

Střelci: 17´ Herel (Yuzvak), 37´Jung (Herel), 51´ Herel, 55´ Rybín (Švarc), 61´ Herel, 68´ Skalický (Matějka)

PU: Admira Praha – Tempo Praha 2:0 (1:0)
SC Nymburk, dne 1. března, výkop v 15 hodin, hrací doba 2 x 35 min.

Střelci: 21´ Jung (Skalický), 41´ Herel (Hronek)

IMG_3815[1].gif, 18kB IMG_3833[1].gif, 18kB IMG_3836[1].gif, 18kB
IMG_3851[1].gif, 18kB IMG_3852[2].gif, 18kB IMG_3943[1].gif, 18kB

PU: Motorlet – Admira Praha 2:3 (0:3)
Radotín, dne 28. února, povrch UMT., výkop v 10 hodin, hrací doba 2 x 35 min.

Střelci: 3´ Švarc (Herel), 4´ Herel (Matějka), 8´ Švarc ( Rybín)

PU: Baník Most – Admira Praha 6:0 (5:0)
Most, dne 27. února – Do Mostu jsme se vypravili v sobotu ráno. Hrálo se na UMT. a výkop byl stanoven na 11 hodin, hrací doba 2 x 35 min.

První poločase nám nepovedl. Chyběl nám větší důraz v osobních soubojích a všude jsme byli druzí. Dostali jsme pět gólů a nebylo co řešit.
Ve druhé půli se hra vyrovnávala a soupeři jsme přispěli vlastním gólem.

Vlaďka Z.

23.2.2016

PU: Admira Praha – Benešov 5:1 (2:1)

Kobylisy, neděle 21. února, výkop ve 12:00 hodin.

Po týdnu jsme si zahráli odvetný zápas s SK Benešov. Znovu jsme byli tím lepším týmem a naši převahu jsme přetavili v pěkné góly. Na domácí půdě jsme Benešov porazili celkem 5:1.

Střelci: Herel (Jung), Matějka (Rybín), Herel – trestný kop, Jung (Herel), Herel

Vlaďka Z.


21.2.2016

PU: Benešov – Admira Praha 1:3 (1:2)
PU: Tempo – Admira Praha 3:1 (2:1)

Benešov, neděle 14. února – V neděli jsme navštívili kluky z SK Benešov. Výkop byl ve 13.30 hodin.

První poločas byl velmi dobrý, soupeře jsme zaskočili, viděli jsme i pár zdařilých kombinací a šance přicházely. Laciný gól jsme inkasovali po chybě v rozehrávce gólmana Mižišina, který ji však po chvíli napravil a s pomocí Junga zařídil vyrovnání na 1:1. Potom změnil Švarc na 1:2 a do přestávky to tak zůstalo. Ve druhé půli si zahráli hráči širšího kádru a hra se vyrovnávala. Třetí a poslední úder zasadil soupeři Pátek a zápas skončil 1:3.

Střelci: Jung (Mižišin), Švarc (Herel), Pátek (Matějka)


PU: Tempo – Admira 3:1 (2:1)

Kačerov, sobota 13. února – Na sobotu jsme domluvili zápas s FC Tempo Praha. Výkop byl 10.30 hodin.

Vůbec se nám nedařilo, přihrávky na náhodu, málo kombinací, neproměněné šance. Domácí byli lepší, měli více příležitostí a vyhráli.

Střelec: Rybín

IMG_3710[1].gif, 18kB IMG_3712[1].gif, 18kB IMG_3714[1].gif, 18kB

Vlaďka Z.


1.2.2016

PU: Kladno – Admira Praha 1:2 (1:0, 0:2, 0:0)

Kladno, dne 31. ledna – Na umělku SK Kladno jsme vyrazili v neděli ráno. Výkop byl stanoven na desátou hodinu, hrací doba byla domluvena na 3 x 25 minut.

První třetinu jsme byli nevýrazní, vázly kombinace a gól jsme inkasovali po chybě brankáře Doležala. Ve druhé půli jsme byli střelecky úspěšní, prosadili se Hronek a Mižišin. Třetí třetina byla herně lepší, než první dvě, ale kromě nastřeleného břevna (Matějka), jsme další góly nepřidali. Po průměrném výkonu jsme porazili domácí Kladno těsně 1:2.

Střelci: Hronek, Mižišin

IMG_3672[1].gif, 18kB IMG_3676[1].gif, 18kB IMG_3680[1].gif, 18kB

Vlaďka Z.


27.1.2016

PU: Hradec Králové – Admira Praha 16:1 (8:1)

Hradec Králové, dne 24. ledna – V neděli jsme zajeli na přípravný zápas do Hradce Králové.

Hodnocení trenéra:
O víkendu jsme dostali lekci v Hradci Králové, který hraje špičku áčkové skupiny a bylo to vidět. Pravdou je, že jsme jim to dost umožnili. Utkání skončilo 16 : 1, hrálo se 2 x 40 minut, Hradec měl tři reprezentanty a skvělý tým - rychlý, důrazný, s vynikajícím středním halvem a útočníkem. Vůbec jsme nestíhali, všechny souboje pro Hradec, rychlostně jsme zaostávali, herně jsme nic neudělali, když jsme zjistili, že jsou mnohem lepší, odevzdali jsme zápas soupeři a to jediné mě hodně mrzí. Hradec šel dvacetkrát ,, sám na kasu " , spoustu vyložených šancí zahodil nebo to pochytal výborný Doležal. Tři hráči snesou měřítko - Škurek a Doležal v první půli, Yuzvak ve druhém poločase, jinak to byla velká bída. Rozdíl v rychlosti a kondici = 2 třídy. Doufám, že se z toho poučíme a že nás to posune k další práci !!

Střelec: Škurek

Vlaďka Z.


18.1.2016

PU: Slavia Praha U14 – Admira Praha 2:3 (1:3)
Bronzoví na turnaji v Kladně

Vršovice, dne 17. ledna – V neděli ráno nás překvapila sněhová nadílka a sněžilo nám i při zápase proti šikovným, o rok mladším klukům z SK Slavia Praha. Všem to dost klouzalo, bojovalo se střídavě na obou stranách hřiště a zápas skončil těsným výsledkem 2:3.

Střelci: 2 x Švarc, Pátek

Bronzoví na turnaji v Kladně
Kladno, dne 16. ledna – Sobotu jsme vyrazili do Kladna na halový turnaj, kterého se každoročně účastníme. Do turnaje se přihlásilo celkem osm kvalitních týmů. Hrálo se systémem každý s každým, v rozestavení 4+1, s hrací dobou 1 x 14 minut.

Admira Praha – Meteor Praha 1:6
Střelec: Horák

Admira Praha – Benešov 8:4
Střelci: 2 x Švarc, 2 x Pátek, Herel, Rybín, Drescher, Matějka

Admira Praha – Teplice 0:5

Admira Praha – Kladno II. 5:1
Střelci: 3 x Matějka, Švarc, Rybín

Admira Praha – Dukla Praha 1:0
Střelec: Herel

Admira Praha – Kladno I. 3:2
Střelci: 2 x Rybín, Švarc

Admira Praha – Motorlet Praha 4:2
Střelci: 2 x Matějka, Drescher, Herel

Dvě prohry a pět výher = celkové třetí místo na posledním ročníku kladenského turnaje pro „nulajedničky“. Super!

IMG_3544[1].gif, 18kB IMG_3550[1].gif, 18kB IMG_3557[1].gif, 18kB
IMG_3565[1].gif, 18kB IMG_3566[1].gif, 18kB IMG_3606[1].gif, 18kB

Vlaďka Z.

17.12.2015

PRĚJEME VŠEM KRÁSNÉ VÁNOCE
A
HODNĚ ZDRAVÍ V ROCE 2016

Zahráli jsme si s bývalým ligovým fotbalistou Josefem Němcem
PU: Karlovy Vary – Admira Praha 1:6 (0:5)
PU: Baník Sokolov – Admira Praha 2:3 (0:2)
PU: Admira Praha U14 – Admira Praha U15 0:9 (0:2)

Víkend v Karlových Varech jsme pojali jako rozlučku s podzimem a ubytovali se v krásném hotelu Marttel. V sobotu jsme těsně porazili FK Baník Sokolov a večer jsme si zahráli s bývalým ligovým fotbalistou a nyní trenérem Josefem Němcem malý halový turnaj. V nedělním utkání proti 1.FC Karlovy Vary trenér změnil všem hráčům posty, například v útoku byl gólman Doležal, v obraně Švarc apod. Víkend jsme si užili a moc děkujeme panu Němcovi, že si na nás udělal čas.

PU: 1.FC Karlovy Vary – Admira Praha 1:6 (0:5)

Karlovy Vary, neděle 13. prosince, výkop v 10 hod., povrch UMT.

Vývoj zápasu:
6´ Doležal – 0:1
8´ Škurek – 0:2
10´ vlastní gól – 0:3
28´ Horníček – 0:4
35´ Doležal – 0:5
69´ Lipták – 0:6
70´ penalta – 1:6

PU: FK Baník Sokolov – Admira Praha 2:3 (0:2)

Karlovy Vary, sobota 12. prosince, výkop ve 14:30 hod., povrch UMT.

Vývoj zápasu:
8´ Jung (Yuzvak) – 0:1
21´ Jung (Herel) – 0:2
37´ – 1:2
45´ Hronek – 1:3
68´ – 2:3

PU: Admira Praha U14 – Admira Praha U15 0:9 (0:2)

Kobylisy, dne 5. prosince, výkop v 10 hodin, povrch: UMT.

O rok mladší Buldoci U14 nás vyzvali k sobotnímu mikulášskému zápasu. Byla to hra na jednu bránu. V první půli Buldoky několikrát zachránil výborný gólman, ve druhé části zápasu se s nadílkou roztrhnul pytel a padaly góly jeden za druhým.

Vývoj zápasu:
11´ Jung ( Matějka) – 0:1
33´ Drescher (Matějka) – 0:2
44´ Herel (Pátek) – 0:3
51´ Rybín (Drescher) – 0:4
54´ Rybín – 0:5
55´ Herel – 0:6
57´ Hronek (Mižišin) – 0:7
59´ Mižišin (Rybín) – 0:8
64´ Lipták (Hronek) – 0:9


IMG_3405[2].gif, 18kB IMG_3407[1].gif, 18kB IMG_3410[1].gif, 18kB
IMG_3422[1].gif, 18kB IMG_3487[1].gif, 18kB IMG_3500[1].gif, 18kB

Vlaďka Z.


1.12.2015

PU: FK Admira Praha – SK Union Čelákovice 7:1 (3:0)
PU: FK Admira Praha – FK Poprad 4:1 (2:0)

Kobylisy, dne 29. listopadu, výkop ve 14 hodin, povrch UMT.

Zápas se smíšeným týmem U15 a U16 SK Union Čelákovice byl v naší režii. Měli jsme chvílemi velkou převahu, zahráli si všichni hráči, dobře jsme si zastříleli a jen zásluhou čelákovického gólmana nebylo skóre vyšší.

Vývoj zápasu:
1´ Rybín (Švarc) – 1:0
14´ Matějka (samostatná akce) – 2:0
24´ Drescher (Švarc) – 3:0
58´ protiútok Čelákovic – 3:1
60´ Rybín (Matějka) – 4:1
61´ Matějka (Jung) – 5:1
63´ Rybín (samostatná akce) – 6:1
70´ Mařík (samostatná akce) – 7:1

PU: FK Admira Praha – FK Poprad 4:1 (2:0)

Kobylisy, dne 28. listopadu, výkop v 10 hodin, povrch UMT.

Slova trenéra: „Byl to těžký soupeř, podali jsme slušný výkon a zaslouženě vyhráli.“

Vývoj zápasu:
4´ Herel (Švarc) – 1:0
21´ Rybín (Jung) – 2:0
55´ penalta za faul ve vápně – 2:1
58´ Matějka, trestný kop – 3:1
61´ Yuzvak (Matějka) – 4:1

IMG_3320[1].gif, 18kB IMG_3325[1] .gif, 18kB IMG_3327[1].gif, 18kB
IMG_3328[1].gif, 18kB IMG_3335[1].gif, 18kB IMG_3347.gif, 18kB

Vlaďka Z.


27.11.2015

Přezimujeme na pěkném 3. místě!
V odvetě jsme Liberci vrátili porážku
ČLŽ: FC Slovan Liberec - FK Admira Praha 0:1 (0:0)
PU: FK Admira Praha – AC Sparta Praha dívky 4:0 (1:0)

Liberec - Nisa, sobota 21. října, výkop v 10:30 hodin, povrch: UMT.
Odkaz na video sestřih zápasu v Liberci : http://www.fcslovanliberec.cz/zapas.asp?ID=2627

Zápas vynikající úrovně. V samotném úvodu Liberec prověřil gólmana Mižišina, pak Jungova střela vyprášila rukavice libereckého brankáře. Bylo to jako na houpačce. Mižišin libereckou střelu vytěsnil na rohový kop, Yuzvak trefil gólmana a Jung těsně minul tyč. Byli jsme lepším týmem, bohužel nám nevycházela koncovka a gól do šatny jsme prostě nedali - 0:0.
Ve druhé půli byli naopak lepší domácí, stříleli ze všech úhlů, číhali na odražené míče a snažili se o vedoucí gól. My jsme dobře bránili a podržel nás gólman Mižšin, který kluky dobře dirigoval. V poslední minutě jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu a Hronkův oblouček mířený pod břevno gólman taktak vyrazil. Míč dopadl k nohám Švarce, a ten se nemýlil – 0:1. Co dodat? Liberci jsme vrátili porážku a přezimujeme na pěkném 3. místě!

Střelci: 70´ Švarc

Sestava: Mižišin – Skalický, Heřman, Horák, Škurek, Horníček (62´ Švarc), Yuzvak, Herel, Matějka (50´ Rybín), Drescher, Jung (50´ Hronek)

Tabulku a ostatní výsledky najdete: http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=10066

PU: FK Admira Praha – AC Sparta Praha dívky 4:0 (1:0)

Ďáblice, čtvrtek 19. listopadu, výkop v 18 hodin, povrch UMT.

Ve čtvrtek jsme si v rámci tréninku zahráli se smíšeným týmem děvčat (17 – 15 let) z AC Sparta Praha. Zápas splnil svůj účel, dobře jsme si zahráli, děvčata nedala svou kůži lacino, v závěru zápasu jsme byli střelecky úspěšnější a vyhráli celkově 4:0.

Střelci: Pátek, Drescher, Horák, Yuzvak

Vlaďka Z.

15.11.2015

Cenné vítězství!
ČLŽ: FK Admira Praha – FK Dukla Praha 3:0 (1:0)

Kobylisy, dne 14. října, výkop v 8:30 hodin, povrch: UMT.

A pak že to nejde! Oproti nevydařenému zápasu s Povltavskou FA, obrat o sto procent, jako by proti FK Dukla Praha nastoupil jiný mančaft. Byl to pěkný zápas, ve kterém jsme soupeře překvapili svou bojovností o každý kousek hřiště a dobrou kombinační hrou. V 21. minutě jsme viděli pěknou akci, kdy Yuzvak našel nikým nehlídaného Dreschera, a ten vstřelil vedoucí gól - 1:0.
Po přestávce jsme se obávali většího náporu Dukly, to se však nestalo, oba týmy hrály pohledný kombinační fotbal, my jsme však byli lepší. Měli jsme více příležitostí, dva góly přidali ve 42. a 44. minutě Drescher a Jung, a skóre se změnilo na krásných 3:0. Hosté zahrozili snad jen dvakrát, kluci splnili pokyny trenéra, hru kontrolovali až do konce a zaslouženě vyhráli. Je to cenné vítězství a všem hráčům patří velká pochvala!

PS: Jestli předvedeme stejný výkon příští víkend v Liberci, nemůžeme prohrát! Admira do toho!

Střelci: 21´ Drescher (Yuzvak), 42´ Drescher (Jung), 44´ Jung (Matějka)

Sestava: Doležal – Skalický, Heřman, Horák, Škurek, Yuzvak, Herel, Horníček, Drescher (60´ Rybín), Pátek (36´ Matějka), Jung (58´ Švarc)

Tabulku a ostatní výsledky najdete:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=10066

IMG_3213[1].gif, 18kB IMG_3237[1].gif, 18kB IMG_3246[1].gif, 18kB

Vlaďka Z.


8.11.2015

ČLŽ: Povltavská FA – Admira Praha 1:0 (1:0)

Radotín, sobota 7. listopadu, výkop v 10 hodin, povrch UMT.

Celý první poločas vysoké nakopávané balóny, všechno na náhodu, přihrávky pozdě, málo kombinací, prohrané osobní souboje, laxní přístup některých hráčů, prostě nás bolely oči. Vrcholem všeho byla hrubá chyba gólmana Doležala, který v 6. minutě chytil míč před vápnem, kopal se trestný kop a z dorážky jsme dostali gól – 1:0.
Ve druhé části zápasu střídající hráči oživili hru, měli jsme častěji míč na svých kopačkách, domácí jsme zatlačili na jejich polovinu, ale ti urputně bránili v deseti lidech a bylo velmi těžké propasírovat míč před obrannou zeď. Soupeř, vědom si vedení, zdržoval hru, my jsme se marně snažili o koncovku, Pátek minul bránu, Yuzvak trefil brankáře, Jung přestřelil ze dvou metrů bránu a Matějkova dalekonosná střela šla nad břevno. Kdybychom jen polovinu šancí proměnili, vyhráli bychom. Ale na kdyby se nehraje. Hraje se na góly, a ty jsme nedali a prohráli.

Sestava: Doležal – Škurek (36´ Lipták) Heřman (54´ Mižišin), Horníček, Drescher, Horák (36´ Rybín), Herel, Yuzvak, Skalický (36´ Matějka), Švarc (36´ Jung), Pátek

IMG_3152[1].gif, 18kB IMG_3155[1].gif, 18kB IMG_3166[1].gif, 18kB
IMG_3177[1].gif, 18kB IMG_3180[1].gif, 18kB IMG_3206[1].gif, 18kB

Vlaďka Z.


6.11.2015

ČLŽ: Admira Praha – MFK Trutnov 5:2 (4:0)

Kobylisy, sobota 31. října, výkop v 12 hodin, povrch UMT.

Za krásného slunečného počasí jsme na naší UMT. přivítali tým z Královéhradeckého kraje, MFK Trutnov. Po trochu pomalejší rozjezdu jsme trochu zatopili pod kotlem, vypracovali jsme si více šancí, z nichž padly čtyři góly – 4:0.
V kabině hostů byla asi pořádná bouřka, protože ve druhé půli Trutnovští hráli s větším nasazením, lépe obsazovali hráče a dobře bránili. Zato nám se nedařilo, výsledkem naší nevýrazné hry byl pouze jeden vstřelený gól, naopak dvakrát jsme inkasovali a druhý poločas prohráli – 1:2.
Jen díky udržení třígólového rozdílu a celkovému vítězství 5:2, neměli kluci v neděli speciální trénink.

Střelci: 6´ Rybín, 16´ Jung, 25´ Jung, 26´ Herel, 58´ Pivoňka

Sestava: Mižišin – Horák, Heřman (36´ Lipták), Horníček, Drescher, Rybín, Herel, Matějka, Yuzvak (36´ Švarc), Pátek (36´ Pivoňka), Jung

IMG_3114[1].gif, 18kB IMG_3133[1].gif, 18kB IMG_3146[1].gif, 18kB

Vlaďka Z.


30.10.2015

ČLŽ: Admira Praha – MFK Chrudim 7:0 (6:0)
ČLŽ: RMSK Cidlina Nový Bydžov - Admira Praha 1:1 (0:1) p.k.12:11

Kobylisy, středa 28. října, výkop v 10 hodin, povrch UMT.

Úvod zápasu jsme tradičně prospali, pak jsme na to vlítli, snažili se kombinovat a naši převahu jsme zúročili v pěkné góly - 6:0.
Ve druhé půli hosté lépe bránili, častěji vyhrávali osobní souboje a „masírovali“ nás asi patnáct minut - mohli jsme klidně dostat tři góly. Že se tak nestalo, vděčíme gólmanovi Mižišinovi. Trochu jsme se vzpamatovali, hru vyrovnali, přidali ještě jeden gól a vyhráli celkově 7:0.

Komentář soupeře:
Příčinou katastrofálního výsledku první půle je jednoznačně přístup většiny našich hráčů. Samotný fotbalový projev tak špatný nebyl, ale to na ligovou soutěž zkrátka nestačí. V důrazu, bojovnosti a agresivitě nás soupeř předčil rozdílem třídy. Pokud připočteme alibismus a naivitu můžeme být rádi, že jsme po prvním poločase neprohrávali vyšším rozdílem. Po přestávce se nám podařilo hru minimálně vyrovnat a soupeře jsme dokonce výrazně přestříleli. Jasně jsme si tak ukázali, že debakl byl dnes naprosto zbytečný

Střelci: 11´ Rybín, 12´ Pátek, 20´ Herel (Pátek), 23´ Jung (Lipták), 27´ Jung (Yuzvak), 34´ Herel (Rybín), 61´ Pivoňka (Švarc)

Sestava: Mižišin – Lipták, Heřman, Horníček, Horák, Rybín (36´ Švarc), Matějka, Herel, Yuzvak, Pátek (36´ Drescher), Jung (36´ Pivoňka)

IMG_3059[1].gif, 18kB IMG_3083[1].gif, 18kB IMG_3087[1].gif, 18kB

ČLŽ: RMSK Cidlina Nový Bydžov - Admira Praha 1:1 (0:1) p.k.12:11

Hlušice, 24. října, výkop v 10 hodin, povrch: travnaté hřiště.

Celkem vyrovnaný zápas, ve kterém jsme byli fotbalovějším a v první půli tím lepším týmem. Do vedení jsme se dostali gólem Junga, ve 12. minutě zápasu, potom se hrálo převážně ve středu hřiště s minimem šancí na obou stranách. Vyrovnání zařídila Cidlina v 60. minutě zápasu a do závěrečného hvizdu zůstal nerozhodný stav. Na kopy z pokutové značky jsme prohráli 12:11.

Komentář soupeře: PETR PRŮCHA, TRENÉR RMSK: "Těžký zápas, hosté byli dobří na míči, hýřili pohybem a z toho vyplynula i vedoucí branka. Zhruba od 20. minuty jsme se začali zvedat a utkání začalo mít spád. Vytvářeli jsme si i šance, po přeskupení jsme zaslouženě vyrovnali. Závěr byl dramatický, hektický, chtěla vyhrát obě mužstva, byl to prostě velký boj. Penaltové drama by ani Alfréd Hitchcock nevymyslel, bod navíc určitě bereme. Těšíme se na středeční třaskavé derby s Jabloncem."

Střelec: 12´ Jung (Herel)

Sestava: Doležal – Horák, Heřman, Skalický, Lipták (54´ Mižišin), Rybín (52´ Švarc), Drescher, Herel, Yuzvak, Jung, Škurek

IMG_3023[1].gif, 18kB IMG_3027[1].gif, 18kB IMG_3028[1].gif, 18kB

Vlaďka Z.


21.10.2015

Herel rozhodl v poslední minutě
ČLŽ: Jablonec – Admira Praha 1:2 (0:0)
PU: Kladno – Admira Praha 3:6 (3:0)

ZŠ Mozartova - Jablonec nad Nisou, dne 18. října, výkop v 10 hodin, povrch UMT.

Naše hra v první půli nebyla ideální, hrálo se převážně ve středu hřiště, Jablonečtí byli nepříjemným soupeřem a dobře přistupovali k hráčům. Nedokázali jsme si vytvořit žádnou větší šanci a do 35. minuty zůstal bezbrankový stav – 0:0.
Do druhé části zápasu trenér provedl pár změn, herní projev se zlepšil a v 50. minutě, za asistence Yuzvaka, poslal Hronek Admiru do vedení – 0:1. Chybovali jsme o čtyři minuty později, Jablonec jedovatou střelou překvapil brankáře Doležala a bylo vyrovnáno – 1:1. Poslední minuty zápasu byly v naší režii, velká šance Hronka, střela však jen vyprášila rukavice jabloneckého gólmana. Časomíra ukazovala poslední minutu zápasu, když po ose Matějka – Pátek – Herel, posledně jmenovaný pěknou hlavičkou rozvlnil jabloneckou síť a dal vítězný gól 1:2.

Střelci: 50´ Hronek (Yuzvak), 70´ Herel (Pátek)

Sestava: Doležal – Heřman, Skalický, Škurek, Drescher (36´ Horák), Yuzvak, Herel, Pátek, Rybín (57´ Švarc), Hronek, Jung (36´ Matějka)

PU: Kladno – Admira Praha 3:6 (3:0)

Lidice, středa 14. října - Travnaté hřiště v Lidicích nezničil ani celonoční déšť, a tak jsme si mohli v rámci tréninku zahrát proti klukům z SK Kladno. Poločasy byly rozdílné, jako noc a den. První se nám vůbec nepovedl, ve druhém jsme zabojovali a otočili nepříznivý vývoj zápasu v náš prospěch.

IMG_2945[2].gif, 18kB IMG_2953[1].gif, 18kB IMG_2978[2].gif, 18kB
IMG_2980[1].gif, 18kB IMG_2983[1].gif, 18kB IMG_2990[1].gif, 18kB

Vlaďka Z.


12.10.2015

ČLŽ: Admira Praha – Náchod 12:2 (4:2)

Kobylisy, dne 10.10.2015, výkop v 10 hodin, povrch UMT.

Výsledek zápasu je pěkný, ale nesmíme ho přecenit - soupeři chybělo šest kvalitních hráčů. Od začátku byl zápas v naší režii a měli jsme častěji míč ve své moci. Herně nám to sice trochu skřípalo, ale poločas 4:2 byl celkem uspokojivý.
Do druhé části zápasu naskočily čerstvé síly z lavičky. Na hřišti začal kolotoč, viděli jsme pěkné akce, Yuzvak a Jung byli jako utrženi ze řetězu a do náchodské sítě to padalo jako po másle. Zlepšená kombinační hra a větší důraz v osobních soubojích, vyústily ve vysoké vítězství nad Náchodem – 12:2.

Střelci: 2´ Yuzvak (Škurek), 8´ Pátek (Yuzvak), 20´ Horák (Škurek), 22´ Yuzvak (Škurek), 36´ Jung (Pátek), 40´ Yuzvak (Matějka), 41´ Yuzvak (Matějka), 51´ Jung (Pátek), 53´ Jung (Švarc), 57´ Jung (Yuzvak), 65´ Yuzvak (Jung), 68´ Jung (Yuzvak)

Sestava: Doležal – Heřman, Herel (58´ Pivoňka), Škurek (50´ Lipták), Drescher, Rybín (36´ Švarc), Horák (36´ Matějka), Skalický, Yuzvak, Hronek (36´ Jung), Pátek

Tabulku a ostatní výsledky najdete:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=10066

IMG_2933[1].gif, 18kB IMG_2934[1].gif, 18kB IMG_2937[1].gif, 18kB

Vlaďka Z.

5.10.2015

ČLŽ: FK Varnsdorf – FK Admira Praha 0:6 (0:1)

Jiřetín pod Jedlovou, neděle 4. října, výkop v 10 hodin - tráva.

První poločas jsme hráli „lážo plážo“, bez pohybu, bez aktivity, vázly nám kombinace, prostě jsme chrápali a nedokázali si vypracovat žádnou pořádnou šanci. Až ve 30. minutě jsme dali náhodný první gól, a při pohledu na trenéra bylo jasné, že v kabině bude bouřka.
Do druhé půle jsme vystřídali, hra se oživila, začalo se nám dařit, postupně jsme se dostávali do příležitostí, zlepšila se kombinace a konečně padaly góly.

Střelci: 30´ Skalický, 41´ Pátek, 48´ Hronek, 55´ Rybín, 58´ Pátek, 64´ Drescher

Sestava: Mižišin – Herel, Heřman, Lipták (36´ Škurek), Drescher, Skalický, Horníček (36´ Matějka), Yuzvak, Švarc (36´ Rybín), Jung (36´ Pátek), Hronek (48´ Pivoňka)

Komentář FAŠV:
Po docela solidním zápase na Dukle jsme na tento zápas chtěli navázat. To se nám vcelku dařilo až do 30.minuty, kdy po závaru ve vápně náš odkop neřešil fotbalově Šešina a soupeř tuto chybu potrestal dorážkou do prázdné branky. Druhá půle byla již ve znamení výrazné převahy hostů a odevzdaného našeho výkonu. Zarážející byly situace před některými brankami, které tým neskutečně sráží. To by si hráči mohli uvědomit a přidat alespoň v nasazení. Škoda také dvou nevyužitých vyložených šancí alespoň pro kosmetickou úpravu výsledku.

IMG_2906[2].gif, 18kB IMG_2907[1].gif, 18kB IMG_2912[1].gif, 18kB
IMG_2916[1].gif, 18kB IMG_2918[1].gif, 18kB IMG_2919[1].gif, 18kB

Tabulku a ostatní výsledky najdete: http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=10066

Vlaďka Z.

1.10.2015

ČLŽ: FK Admira Praha – FK Kolín 9:0 (5:0)
ČLŽ: FK Meteor Praha - FK Admira Praha 4:1 (1:1)

Kobylisy, sobota 26. září, výkop v 10 hodin.

V utkání dostali příležitost hlavně hráči širšího kádru, od úvodního hvizdu jsme měli velkou převahu a kluci si pořádně zastříleli. Škoda neproměněných šancí, mohlo padnout minimálně patnáct gólů.

Střelci: 1´ Hronek (Rybín), 19´Švarc (Hronek), 23´ Pátek, 32´ Heřman, 35´ Yuzvak, 41´ Drescher (Rybín), 46´ Rybín, 55´ Drescher (Jung), 60´ Drescher (Horák)

Sestava: Mižišin – Lipták, Švarc, Skalický (36´ Rybín), Matějka, Yuzvak (36´ Drescher), Škurek (36´Herel), Heřman (36´ Horák), Horníček, Pátek (36´ Jung), Hronek (36´ Pivoňka)

ČLŽ: FK Meteor Praha - FK Admira Praha 4:1 (1:1)

Areál Štěpničná, středa 23. září, výkop ve 12:30 hodin.

Začali jsme dobře a první poločas byl celkem vyrovnaný. V 15. minutě jsme domácí překvapili a gól Yuzvaka otevřel skóre zápasu – 0:1. Bojovali jsme o každý kousek hřiště a chtěli udržet vedení až do přestávky, jenže ve 27. minutě Meteor zařídil vyrovnání na 1:1.
Ve druhé části zápasu jsme se snažili nedat svou kůži lacino, ale domácí lépe kombinovali, byli důraznější a zatápěli nám pod kotlem. Rozhodčím nařízené dvě penalty (42´ faul ve vápně a 56´ hra rukou) Meteor proměnil, no a pak už jen potvrdil svoji kvalitu, čtyři minuty před závěrečným hvizdem přidal čtvrtý gól a nebylo co řešit – 4:1.

Střelci: 15´ Yuzvak

Sestava: Doležal – Mižišin (44´ Hronek), Herel, Rybín (49´ Jung), Pátek, Skalický, Drescher, Yuzvak, Škurek, Heřman, Horák

IMG_2840[1].gif, 18kB IMG_2845[1].gif, 18kB IMG_2857[1].gif, 18kB

Tabulku a ostatní výsledky najdete:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=10066

Vlaďka Z.

20.9.2015

ČLŽ: MFK Chrudim – FK Admira Praha 1:4 (1:0)
PU: SK Dolní Chabry – FK Admira Praha 0:4 (0:1)

Chrudim, dne 19. září – V sobotu brzy ráno jsme vyrazili autobusem do Chrudimi. Hrálo se na travnatém povrchu a výkop byl stanoven na 10 hodin.

Komentář trenéra: Od začátku jsme byli jasně lepším týmem, sice jsme v úvodu (ve 3. minutě) inkasovali gól, ale potom jsme si vypracovali tři tutovky, jednou Herel a dvakrát Jung šli sami na brankáře - všechno mimo bránu. Ve druhé půli jsme se do toho opřeli, hráli jsme agresivní fotbal, konečně jsme se střelecky chytili a padly čtyři góly. Kluky chválím, že to odmakali a dokázali otočit zápas. Radost z vítězství byla velká, pořádně jsme si v šatně zařvali a ještě nás domácí pochválili, že jsme byli zatím nejlepším soupeřem.
Těšíme se na středeční odvetu na Meteoru, rozhodně budeme bojovat a budeme chtít vyhrát. Nebudeme zalezlí jako minule, naopak, dáme do toho všechno!!

Střelci: 49´ Yuzvak (Pátek), 55´ Pátek (Yuzvak), 66´ Hronek (Herel), 70´ Drescher (Yuzvak)

Sestava: Doležal – Skalický, Heřman, Škurek, Drescher, Herel, Horák (36´ Matějka), Rybín (50´ Švarc), Yuzvak, Pátek (67´ Mižišin), Jung (36´ Hronek)

Tabulku a ostatní výsledky najdete: http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=10066

IMG_2792[1].gif, 18kB IMG_2798[1].gif, 18kB IMG_2804[2].gif, 18kB
IMG_2806[1].gif, 18kB IMG_2810[1].gif, 18kB IMG_2815[1].gif, 18kB

PU: SK Dolní Chabry – Admira Praha 0:4 (0:1)

Dolní Chabry, dne 16. září – Na středu jsme domluvili zápas s našimi kamarády z SK Dolní Chabry.

Komentář trenéra: Tentokrát si dostatečně zahráli hlavně hráči širšího kádru, kteří dostali možnost předvést, co v nich je. Někteří mne potěšili, jiní trochu zklamali. Po skončení zápasu jsem doporučil některým klukům hostování. V dlouhé zimní přípravě pak dostanou znovu šanci se ukázat.

Střelci gólů: 17´ Matějka, 53´ Mižišin, 54´ Škurek, 65´ Mižišin

Vlaďka Z.

14.9.2015

ČLŽ: Admira Praha – Meteor Praha 0:3 (0:2)

Kobylisy, dne 12. září – V sobotu nás čekalo sousedské derby, a přestože jsme se celý týden na zápas důkladně připravovali, nevyšlo nám vůbec nic. Hrálo se na trávě, výkop byl v 10 hodin.

Komentář trenéra: Meteor byl ve všech směrech lepší, vlastně o třídu lepší, než my. My jsme nastoupili jako profesoři - bez pohybu, bez aktivity, bez důrazu. Ani po domluvě v kabině se ve druhé půli nic nezměnilo, někteří hráči na svých postech hodně zklamali, takže dojde ke změnám. Co je alarmující je, že jsme už třetí zápas nedali gól - po odchodu Pouzara to nikdo není schopen vzít na sebe. Musíme zlepšit důraz, rychlost a poučit se z chyb, které jsme udělali. V týdnu dojde ke zúžení kádru, a kdo nebude makat na 100%, bude to mít hodně těžké. Máme na čem pracovat a kvalitní zápasy ve skupině B jsou pro nás jen přínosem. Musíme se oklepat, v sobotu jedeme do Chrudimi, odkud chceme přivézt body!

Vývoj zápasu:
4. minuta – 0:1
18. minuta – 0:2
70. minuta – 0:3

Sestava: Mižišin – Horák, Heřman, Herel, Škurek, Yuzvak, Drescher (36´ Jung), Skalický, Rybín (60´ Švarc), Hronek, Pátek

Tabulku a ostatní výsledky najdete:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=10066

IMG_2712[1].gif, 18kB IMG_2721[1].gif, 18kB IMG_2739[1].gif, 18kB
IMG_2747[1].gif, 18kB IMG_2748[1].gif, 18kB IMG_2750[1].gif, 18kB

Vlaďka Z.


30.8.2015

ČLŽ: Admira Praha – Slovan Liberec 0:1 (0:0)

Kobylisy, dne 5. září – V sobotu jsme na domácí půdě nastoupili proti FC Slovan Liberec. Povrch – tráva, výkop v 10 hodin.

Hodnocení trenéra: Velmi dobrý a důrazný soupeř nám nedovolil moc kombinovat a vypracovali jsme si pouze tři šance (jednu Rybín a dvě Pátek) - bez gólového efektu. Máme široký kádr a v dohledné době ho budeme zužovat - hráči by se měli nad sebou setsakramentsky zamyslet.

Vlaďka PS: Vázly nám kombinace, byli jsme málo důrazní a situace před bránou jsme řešili zbrkle a unáhleně. Liberec měl více šancí, v 66. minutě využil rohový kop (poměr rohových kopů 3:6) a dostal se do vedení, které udržel až do konce. Hrajeme ČLŽ skupinu B, to jsme si přece přáli, proto nemůžeme čekat gólové žně jako v uplynulé sezóně v „céčku“. Takže hlavy vzhůru a hurá na dalšího soupeře!

Sestava: Mižišin – Horák (36´ Škurek), Herel, Heřman, Yuzvak, Rybín (36´Hronek), Skalický, Jung (52´ Pánek), Drescher, Švarc (45´ Lipták), Pátek

Tabulku a ostatní výsledky najdete:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=10066


IMG_2631[1].gif, 18kB IMG_2638[1].gif, 18kB IMG_2657[1].gif, 18kB
IMG_2665[1].gif, 18kB IMG_2668[1].gif, 18kB IMG_2684[1].gif, 18kB

Vlaďka Z.

30.8.2015

Výborný výkon gólmana Doležala
ČLŽ: Dukla Praha – Admira Praha 0:0 p.k. 4:5
PU: Admira Praha – výběr Ukrajiny 5:0 (1:0)

Ruzyně, dne 29. srpna – V sobotu jsme zajeli za naším dalším soupeřem, FK Dukla Praha. Povrch – tráva, výkop byl v 10.15 hodin.

Hodnocení trenéra: Velmi dobré utkání vysoké úrovně, hrálo se nahoru dolu, Dukla byla trochu lepší. Výborný výkon gólmana Doležala, a za první půli bych ještě pochválil Skalického a Herela. Boj o 1. místo byl až do poslední minuty, zápas skončil 0:0 a o připsání jednoho bodíku navíc, musely rozhodnout pokutové kopy, ve kterých jsme byli úspěšnější. V příštím týdnu musíme pracovat na přihrávkách a kondici.

Vlaďka PS: Gólman Doležal (alias Doktor) dostal doma za odměnu k obědu „kachničku“. To se tak někdo má…..

Střelci p.k.: Herel, Matějka, Skalický, Yuzvak, Pátek

Sestava: Doležal – Horák (6´ Škurek), Herel, Heřman, Yuzvak, Rybín, Skalický, Jung (61´ Matějka), Drescher (50´ Pánek), Švarc (36´ Žolták), Pátek

Tabulku a ostatní výsledky najdete:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=10066

IMG_2543[1].gif, 18kB IMG_2545[1].gif, 18kB IMG_2551[1].gif, 18kB
IMG_2588[1].gif, 18kB IMG_2607[1].gif, 18kB IMG_2615[1].gif, 18kB

PU: Admira Praha – výběr Ukrajiny 5:0 (1:0)

Kobylisy, dne 25. srpna – Na úterý byl domluven zápas s výběrem Ukrajiny. Hrálo se na UMT, výkop byl v 10 hodin.

Prvních pár minut dokázali hosté (ročník 1999 - 2001) udržet tempo a v 7. minutě zahrozili z trestného kopu dobře mířenou střelou pod břevno, kterou gólman Doležal vytěsnil na rohový kop. Trestný kop byl také na druhé straně hřiště, ale netrefili jsme bránu. Získávali jsme územní převahu a dostávali se do příležitostí, ale chyběl nám klid v koncovce. V samotném závěru jsme přece jen prolomili smůlu a gólem Hronka jsme vedli - 1:0.
Hosté měli čtyři hráče na střídání a v poli hrálo celý zápas i jedno děvče. My jsme, až na Herela, vyměnili do druhé půle všechny hráče, Ukrajině ubývaly síly a na hřišti dominovala Admira. Šancí bylo na dva zápasy, ale proměnili jsme čtyři a vyhráli celkově 5:0.

Střelci: 35´ Hronek (Matějka), 42´ Rybín (Pánek), 45´Heřman, 51´ Yuzvak (Pátek), 62´ Pánek

Vlaďka Z.


24.8.2015

ČLŽ: FK Admira Praha – Povltavská FA 5:1 (1:0)

Kobylisy, dne 22. srpna – Do dalšího kola ČLŽ skupiny B nám los určil Povltavskou fotbalovou akademii. Hrálo se na travnatém povrchu, výkop byl stanoven na 10 hodin.

Hodnocení trenéra: Tentokrát více prostoru dostali hráči, kteří v předchozích zápasech nebyli tolik vytížení. V první půli se nám moc nevedlo, zejména prvních deset minut - mohli jsme i prohrávat. Měli jsme hodně nepřesných přihrávek a sólíčkování. Ve druhé půli to bylo lepší, pár minut si zahrál v poli i brankář Mižišin, v závěru jsme soupeře přehrávali i kondičně a zaslouženě jsme vyhráli. Vyzdvihl bych Škurka, který prošel přes celé hřiště alá Maradona až do zakončení. Nikdo vyloženě nezklamal, plusové body mají Horníček, Rybín, Skalický, Škurek, Horák. Zbytečná byla žlutá karta za nesportovní chování Herela a přihrávky budou trénovat Solazzo, Matějka, Skalický, Pátek, Heřman.

Střelci: 14´ Rybín (Matějka), 37´ Pátek (Herel), 40´ Škurek (Lipták), 53´ Jung (Rybín), 68´ Rybín (Žolták)

Sestava: Doležal – Solazzo (36´ Horák), Herel, Horníček, Heřman (36´ Škurek), Rybín, Lipták, Matějka (36´ Jung), Skalický, Pánek (36´ Žolták), Pátek (55´ Mižišin)

IMG_2344[1].gif, 18kB IMG_2346[1].gif, 18kB IMG_2373[2].gif, 18kB
IMG_2383[1].gif, 18kB IMG_2385[1].gif, 18kB IMG_2390[1].gif, 18kB

Tabulku a ostatní výsledky najdete:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=10066

Vlaďka Z.

20.8.2015

ČLŽ: FK Admira Praha – RMSK Cidlina Nový Bydžov 2:1 (2:0)

Kobylisy, dne 19. srpna – Ve středu jsme přivítali na domácí půdě RMSK Cidlina Nový Bydžov.

Po dvou deštivých dnech bylo jasné, že budeme hrát na umělce, že na malém prostoru to bude zápas hlavně o bojovnosti, a že nám v cestě za třemi body stojí houževnatý soupeř. Začali jsme dobře, už ve 3. minutě Rybín střelou po zemi poslal gólovou vizitku – 1:0. Měli jsme častěji míč ve své moci, bojovali jsme o každý kousek hřiště, když v 15. minutě se dobře zorientoval Jung a odražený míč poslal za záda gólmana - 2:0. Do konce poločasu se nám nepovedlo přidat ještě třetí gól, takže do kabiny jsme šli za stavu 2:0.
Ve druhé půli trenér postupně vystřídal kluky na lavičce, soupeř získával mírnou převahu a snažil se změnit nepříznivý vývoj zápasu. Po chybě gólmana jsme v 68. minutě zbytečně inkasovali na 2:1, hosté nabrali „vítr do plachet“ a zbývající dvě minuty jsme se „modlili“, aby nevyrovnali. To se jim i přes velkou snahu nepodařilo a závěrečný hvizd rozhodčího potvrdil naše těsné vítězství.

Slova trenéra: Na umělce jsme byli poprvé, snažili jsme se od začátku hrát fotbal hlavně na polovině soupeře a ve druhé půli jsme postupně vystřídali všechny kluky na lavičce. Byl to zápas s výborným soupeřem a klukům děkuji za bojovnost.

Zkopírováno z webu RMSK Cidlina:
PETR PRŮCHA, TRENÉR RMSK: "Je to škoda. Hrálo se na malé umělce, kde byl k vidění jiný styl fotbalu s hodně souboji. Než jsme se rozkoukali, prohrávali jsme o dva góly. Pak už to byl vyrovnaný boj, ve druhé půli jsme byli lepší a sahali po vyrovnání. Osobně mě porážka štve, ale klukům musím poděkovat za statečný boj."

Střelci: 3´ Rybín (Pátek), 15´ Jung

Sestava: Mižišin (Doležal) – Herel, Skalický, Škurek, Horák (62´ Solazzo), Rybín (52´ Pánek), Jung (47´ Matějka), Drescher (64´ Horníček), Hronek (36´ Žolták), Pátek, Švarc (60´ Lipták)

IMG_2248[1].gif, 18kB IMG_2261[1].gif, 18kB IMG_2262[1].gif, 18kB
IMG_2274[1].gif, 18kB IMG_2317[1].gif, 18kB IMG_2325[1].gif, 18kB

Tabulku a ostatní výsledky najdete:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=10066

Vlaďka Z.

16.8.2015

Z Trutnova vezeme tři body
Hattrickem se blýskl Drescher
ČLŽ: MFK Trutnov – FK Admira Praha 1:3 (1:2)

Trutnov, Horní Staré Město, sobota 15. srpna – Bez klíčových hráčů, Pouzara a Hájka (v AC Sparta Praha), a zraněného Yuzvaka, jsme odjížděli do Trutnova s pokorou.

Urostlí chasníci z Trutnova začali zhurta, dobře přistupovali k hráčům, hrálo se nahoru dolu, s šancemi na obou stranách. V 9. minutě jsme zahrávali rohový kop a Drescherova trefa hlavou k tyči otevřela skóre zápasu – 0:1. Vzhledem k důrazné hře domácích, pramenily naše chyby, když po jedné z nich ve 20. minutě Trutnov zařídil vyrovnání na 1:1. Čtyři minuty před koncem poločasu Pátkův centr zužitkoval Drescher a parádní hlavičkou do šibenice poslal Admiru znovu do vedení – 1:2.
Ve druhém dějství jsme byli tím lepším týmem, měli jsme více šancí, bohužel dlouho bez gólového efektu. Nakonec jsme se dočkali, v 64. minutě se dostal míč na kopačku Dreschera, který pojistil přízemní střelou na 1:3. Potom Jung promarnil šanci zapsat se mezi střelce a těsně minul bránu, stejně tak Švarc neměl štěstí v koncovce. Ani domácí nelenili, v 68. minutě Heřman odkopnul míč těsně před brankovou čarou a zachránil nás tak od jistého gólu a možných komplikací v samotném závěru zápasu.

Slovo trenéra: „Byl to tuhý boj, s dobrým soupeřem, o výsledek jsme se obávali až do konce hrací doby. Drescherův hattrick potěšil, ale viděl jsem i hodně našich chyb, na kterých budeme pracovat. Cenné vítězství – pochvala všem klukům – zasloužené tři body.“

Vlaďka PS: Cestou do Prahy jsme museli krotit asistenta Robina, který samou radostí z vítězství vyřvával různé chorály a „zpíval“ do mikrofonu „Mexiko“. Naštěstí u sebe neměl doutníky, jinak by je snad klukům rozdal. Nakonec se nám ho podařilo zpacifikovat a v klidu jsme dojeli domů.

Střelec: 9´ Drescher (Jung), 31´ Drescher (Pátek), 64´ Drescher (Pátek)

Sestava: Mižišin – Herel, Heřman, Skalický, Drescher, Rybín (68´ Pánek), Horák (36´ Škurek), Jung, Hronek (36´ Pivoňka), Pátek, Švarc (70´ Lipták)

Tabulku a ostatní výsledky najdete:
http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=10066

Vlaďka Z.

IMG_2166[1].gif, 18kB IMG_2167[1].gif, 18kB IMG_2179[1].gif, 18kB
IMG_2189[2].gif, 18kB IMG_2205[1].gif, 18kB IMG_2211[1].gif, 18kB
12.8.2015

Zahrajeme si Českou ligu žáků, skupinu B
Naším prvním soupeřem bude MFK Trutnov

Soustředění v Českém Dubu a příprava v plném proudu
PU: Admira Praha – Slovan Liberec 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
PU: Admira Praha – Ml. Boleslav 0:4 (0:1)
PU: Motorlet Praha – Admira Praha 4:3 (2:1)

Soustředění v Českém Dubu se vydařilo, i přes úmorné vedro kluci celou letní přípravu poctivě trénovali a plnili pokyny nového trenéra, Daniela Drahokoupila. V sezóně 2015/2016 si zahrajeme Českou ligu žáků, skupinu B. Přejeme Tygrům hodně úspěchů!

PU: Admira Praha – Slovan Liberec 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Český Dub - tráva, pondělí 3.srpna, hrací doba 3 x 22 minut, výkop v 15 hodin.

Pěkný zápas s naší převahou, mohlo padnout více gólů.

Střelci: 44´ Herel (penalta), 62´ Pátek

PU: Admira Praha – Ml. Boleslav 0:4 (0:1)
Český Dub - tráva, středa 5. srpna, hrací doba 2 x 40 minut, výkop v 17 hodin.

Výsledek neodpovídá průběhu zápasu, byli jsme tím lepším týmem, bohužel naše šance jsme neproměnili a v závěru prvního poločasu jsme inkasovali laciný gól. Ve druhém dějství nám v posledních patnácti minutách došly síly a soupeř nás potrestal třemi góly.

PU: Motorlet Praha – Admira Praha 4:3 (2:1)
Dobříč - tráva, sobota 8. srpna, hrací doba 2 x 35 minut, výkop v 10 hodin.

V nohách zátěž ze soustředění se podepsala na našem výkonu, vázly nám přesnější přihrávky i důraz v osobních soubojích. Přesto jsme si dokázali vytvořit pár příležitostí, z nichž pouze tři jsme zužitkovali.

Střelci: 35´ Drescher, 62´ Jung (penalta), 63´ Žolták

PS: V sobotu jedeme na první mistrák do Trutnova.

Vlaďka Z.