U-17
Mladší dorost, Česká liga, skupina B
Neoficiální název: Vikingové

Trenér:Miroslav Jíra 737 562 816
MiroslavJira@seznam.cz
čl.realizačního týmuMonika Dixová607 805 911
monikadixova@seznam.cz
čl.realizačního týmuLadislav Brůžek 734 833 637
Bruzan@seznam.cz
čl.realizačního týmuMonika Sládková 777 990 547
moncasladek@seznam.cz
IMG201510_listanahore.gif, 17kB

http://www.vikingove.banda.cz/


25.5.2017

FK Admira Praha U17 - FK Ústí nad Labem U17 3:1 (2:0)

Branky: 1x Skalický (22. minuta), 1x Rudolf (36. minuta), 1x Procházka (54. minuta)

ŽK: Skalický (42. minuta)

Sestava: Štefan, Kareš (60. Kotek), Heřman, Votlučka, Krejčí, Skalický, Rudolf, Jung (57. Zbořil P.) , Liška (41. Procházka) , Trnka (68. Šír), Marcinčik (66. Kwrbou)


Poučeni z předešlého zápasu s Vyšehradem, kde jsme zejména ve druhém poločase nepodali stoprocentní výkon, jsme nastoupili proti prvnímu Ústí a již podruhé jsme dokázali, že na tohoto soupeře umíme zahrát. Koncentrovaným a disciplinovaným přístupem si naši hráči vytvořili tlak od prvních minut a s ním postupně přicházely i šance. V 9. minutě ještě chyběl Skalického hlavičce z malého vápna po rohovém kopu větší důraz a přesnost, ale ve 22. minutě si již spravil chuť, když po výborně zahrané standardní situaci Marcinčikem se k němu míč odrazil od tyče a svou pohotovou střelou rozvlnil síť soupeře.
I nadále jsme měli více ze hry, ale ve 35. minutě nám zatrnulo, když chybovali naši zadáci. Naštěstí individuální průnik hostujícího hráče vychytal náš brankář Štefan, který nás v tomto utkání podržel ještě několikrát. Hned z následující naší akce se ve vápně soupeře nejlépe zorientoval kapitán Rudolf a vleže zvyšoval na 2:0.
Do druhého poločasu jsme vstoupili s tím, že budeme kontrolovat hru a ještě přidáme nějaké branky. To se nám také povedlo v 54. minutě po přihrávce Rudolfa, kdy nás definitivně uklidnil třetím gólem Procházka. Soupeř sice v 67. minutě po rohovém kopu snížil, ale víc jsme mu nedovolili a zaslouženě jsme se radovali ze tříbodového zisku.

Trenéři Jíra, Dixová


21.5.2017

FK Admira Praha U17 - FC Slavoj Vyšehrad U17 1:2 (1:1)

Branky: 1x Marcinčik (12. minuta)

ŽK: Kwrbou (69. minuta)

Sestava: Štefan, Kareš (70. Kotek), Heřman, Votlučka, Krejčí, Rudolf, Procházka (56. Zbořil P.), Jung, Liška (59. Kwrbou), Trnka, Marcinčik (75. Šír)


Každá vítězná série jednou skončí a po sedmi vítězstvích v řadě jsme okusili, jak chutná hořkost porážky.

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a hned od prvních minut jsme zamkli soupeře na jeho vlastní polovině. První naši gólovou šanci si vytvořil v 7. minutě Jung, který si prvním dotekem zpracoval míč ve vápně a druhým vystřelil těsně vedle levého horního růžku soupeřovy brány. Ani standardní situace zahrávaná o 7 minut později Marcinčikem neskončila v síti, brankář hostí ji vytěsnil nad břevno.

Když jsme nedokázali vytěžit nic ani ze závaru před vyšehradskou brankou po rohovém kopu, přišel na řadu soupeř. Po ztrátě míče ve středu pole, „šemíci“ trestali vyrovnávacím gólem z první střely na naši bránu ve 24. minutě. O osm minut později mohl jít soupeř do vedení opět po naší zbytečné ztrátě míče, ale naštěstí nás podržel brankář Štefan, který vychytal samostatný únik hostujícího hráče. Poměr střel i držení míče vycházely jednoznačně v náš prospěch, proto byl pro nás poločasový výsledek 1:1 zklamáním.

Druhou půli jsme nezačali vůbec dobře, a už ve 4. minutě jsme darovali chybnou rozehrávkou za hranicí naší šestnáctky soupeři druhý gól. Sami jsme si vytvořili jen 2 šance, které jsme měli vyřešit lépe, nejprve Liška ve slibné šanci nepřehodil vyběhnuvšího brankáře hostí a ke konci utkání Krejčí v pokutovém území Vyšehradu místo střely zbytečně hledal lépe postaveného hráče. Protože se nám nedařilo dobře zahrávat standardní situace, a protože nám ve druhém poločase chybělo nasazení a herní převaha z půle první, vyšli jsme ve vyrovnaném utkání bodově naprázdno.

Trenéři Jíra, Dixová

15.5.2017

FC Písek U17 - FK Admira Praha U17 0:3 (0:2)

Branky: 1x Trnka (21. minuta), 1x Švarc (25. minuta), 1x Marcinčik (62. minuta)

Sestava: Štefan, Kareš, Heřman (65. Šír), Votlučka, Krejčí, Skalický, Rudolf (71. Zbořil P.), Jung (41. Procházka), Švarc (41. Liška), Trnka (63. Kwrbou), Marcinčik

V průměrném utkání na půdě Písku jsme získali plný počet bodů, ale hra samotná zaostávala za naším dlouhodobým standardem. Předvedený výkon našich svěřenců působil neuspořádaným dojmem, kazili jsme velké množství přihrávek, nepodrželi jsme míč a nedařilo se nám dostat do koncovky přes křídelní prostory.

První vážnější situaci jsme si vytvořili až ve 14. minutě, kdy Šváb vyzval ke skórování Junga, ten ale domácího brankáře z bezprostřední blízkosti neprostřelil a z následné dorážky Marcinčik hlavičkoval mimo tři tyče. O dvě minuty později se slibně prosadil Skalický, který obešel několik hráčů a přihrával napříč celým pokutovým územím, bohužel na zadní tyči chyběl hráč, který by zakončoval do prázdné branky. Gólu jsme se dočkali až ve 21. minutě, Jung vyslal kolmicí útočníka Trnku, ten utekl píseckým zadákům a střelou podél brankáře uklidil míč do sítě. Protrhl tak střeleckou smůlu z předešlých zápasů. Jen o pár minut později se individuálně prosadil na pravém křídle Švarc, po jehož přízemním centru Trnka trefil tyč, od níž se míč odrazil zpátky ke Švarcovi, který druhým gólem pečetil poločasový výsledek.

Přestože jsme chtěli v druhé půli hru oživit, více držet míč a kombinovat, náš herní projev se nezměnil a šancí bylo z naší strany jako šafránu. Za zmínku stojí jen krásná střela Skalického z dvaceti metrů, která mířila těsně nad soupeřovu bránu. Pěknému fotbalu nenahrál ani hustý déšť, který se snášel na písecký trávník většinu času druhé půle. Kluzký terén zapříčinil, že v 62. minutě definitivně rozhodl zápas v náš prospěch Marcinčik nechytatelnou střelou k levé tyči domácího brankáře. A protože soupeř si za celý zápas nevytvořil prakticky žádnou gólovou situaci, nevýrazný výkon nám stačil na tříbodový zisk.

Trenéři Jíra, Dixová


7.5.2017

Admira U17 - MFK Chrudim U17 6:1 (2:0)

Branky: 1x Skalický (1. minuta), 1x Marcinčik (25. minuta), 2x Švarc (42. a 43. minuta), 1x Procházka (53. minuta), 1x Venhoda (80. minuta)

Sestava: Manek, Kareš, Heřman (57. Šír), Votlučka, Krejčí, Skalický, Rudolf (55. Zbořil P.), Procházka (52. Jung), Liška (46. Švarc), Trnka (64. Venhoda), Marcinčik (62. Kwrbou)

Chrudim neměla být soupeřem, který by nás v současné formě a herní pohodě měl něčím překvapit, a to se na hřišti potvrdilo. Do vedení jsme šli už v první minutě, po rohovém kopu Rudolfa skóroval hlavou Skalický. Už o sedm minut později jsme se mohli radovat podruhé opět z rohového kopu, ale hlavičku Votlučky a následně Krejčího hosté dokázali odvrátit. Soupeře jsme zamkli na jeho polovině a vytvářili jsme si jednu šanci za druhou, avšak bez gólového efektu. Druhé branky jsme se dočkali až ve 25. minutě po nádherné rychlé akci po soupeřově standardce, kdy míč putoval po ose Šváb, Jung a Marcinčik nedal brankáři hostí šanci. V nátlakové hře, při které jsme si vytvořili další brankové příležitosti, jsme pokračovali, ale do konce první půle se nám již nepodařilo rozvlnit soupeřovu síť. Největší šanci zahodil v 36. minutě obránce Kareš, který se nečekaně ocitl tváří v tvář chrudimskému brankáři, ale branku netrefil.

Do druhé půle jsme si řekli, že musíme být v koncovce produktivnější a hráči to splnili do puntíku. Jmenovitě Švarc, kterého ke skórování vyzval nejprve přesnou přihrávkou Marcinčik a o minutu později Trnka. V 52. minutě nastoupil do hry Procházka a hned svým prvním dotykem s míčem zvyšoval po přihrávce Marcinčika na 5:0 chytrou tečí na přední tyč. Za rozhodnutého stavu jsme ve hře polevili a po chybách v obraně, jsme dovolili soupeři snížit v 74. minutě, kdy neobsazený hráč ve vápně propálil brankáře Manka. Celkový výsledek 6:1 pečetil těsně před konečným hvizdem střídající Venhoda.

Trenéři Jíra, Dixová


2.5.2017

FK Čáslav U17 - FK Admira Praha U17 1:2 (0:1)

Branky: 1x Skalický (7. minuta), 1x Marcinčik (53. minuta)

Sestava: Záhora, Kareš, Heřman (74. Šír), Votlučka, Krejčí, Skalický, Rudolf (69. Zbořil P.), Procházka (41. Jung), Liška (41. Švarc), Trnka (65. Kwrbou), Marcinčik (71. Venhoda)

Na hřiště poslední Čáslavi jsme jeli v roli favorita, ale jednoznačný zápas nás tam vůbec nečekal. A to i přesto, že jsme hned z první střely na soupeřovu branku po rohovém kopu šli díky Skalickému do vedení už v 7. minutě. Pak ale následovala série neproměněných vyložených šancí. Nejprve selhal v koncovce útočník Trnka, který šel dvakrát sám na brankáře, ale vždy trefil strážce soupeřovy svatyně. Stejně dopadly i gólové příležitosti Procházky, který při svých střeleckých pokusech mířil vždy o pár centimetrů mimo, nebo obránci jeho střelu zablokovali. V posledních deseti minutách první půle soupeř převzal taktovku a hra se dohrávala prakticky jen na naší půli, naštěstí vyloženou gólovou příležitost si Čáslavští ze svého tlaku nevytvořili. A tak jsme mohli být rádi za jednobrankové poločasové vedení.

Pasivní vstup našeho týmu do druhé půle potrestal soupeř už v 46. minutě přízemní střelou k tyči z hranice šestnáctky, na kterou byl náš brankář Záhora krátký. Naštěstí jsme dokázali zvednout hlavu a ve velmi tvrdém utkání plném osobních soubojů nakonec vybojovat další cenné vítězství gólem Marcinčika z 53. minuty.

Trenéři Jíra, Dixová

24.4.2017

FK Admira Praha U17 - FK Baník Sokolov U17 4:3 (2:2)

Branky: 1x Votlučka (15. minuta), 1x Jung (28. minuta), 2x Marcinčik (44. a 63. minuta)

ŽK: Heřman (32. minuta), Kwrbou (74. minuta)

Sestava: Záhora, Kareš, Heřman, Votlučka, Krejčí, Skalický, Rudolf, Jung (67. Procházka), Švarc (51. Liška), Trnka (72. Kwrbou), Marcinčik


První zápas na domácí přírodní trávě v jarní části soutěže. Nás čekal soupeř, který na jaře ještě neprohrál a dokonce porazil poměrně jednoznačným skóre první i druhý tým celkové tabulky. Už po čtvrt hodině hry jsme šli do vedení po rohu Marcinčika, kdy hlavou skóroval Votlučka. Z vedení jsme se však neradovali dlouho, o dvě minuty později naši hráči chybně rozehráli signál po rohovém kopu a po podklouznutí Kareše nás Sokolov z brejku potrestal vyrovnávací brankou. Ve 27. minutě jsme inkasovali po jednoduché ztrátě míče podruhé, kdy se prosadil útočící hráč soupeře po pravé straně a nekompromisní dělovkou pod břevno propálil brankáře Záhoru. Naše odpověď na sebe nedala dlouho čekat a už o minutu později chytře přehodil hostujícího brankáře po přihrávce Skalického Jung a pečetil tak poločasový výsledek 2:2.
Do druhé půle vstoupil lépe Baník a po individuální akci útočníka Paterny mohl jít opět do vedení, vše hasil až odkopem z brankové čáry Votlučka. Hned z následující protiakce se prokázalo „Nedáš, dostaneš“, když se k míči dostal Marcinčik a svou pověstnou levačkou nás opět poslal do vedení. Bohužel soupeř opět dokázal na vývoj zápasu zareagovat a v 55. minutě srovnat po podklouznutí obránce Krejčího na půlicí čáře velmi aktivně hrajícím Paternou, který se již po druhém samostatném úniku nemýlil. O tom, že tři body zůstanou doma, rozhodl v 63. minutě svým druhým gólem v zápase Marcinčik po chybě hostujícího obránce, kdy míč propadl k našemu útočníkovi a ten opět svou silnější levačkou uklidil míč na zadní tyč. Přestože soupeř si vytvořil v závěru zápasu několik slibných střeleckých příležitostí, všechny vychytal brankář Záhora, a tak jsme byli ve velmi vyrovnaném utkání nakonec tím šťastnějším týmem.

Trenéři Jíra, Dixová, Brůžek

17.4.2017

MU FK Motorlet Praha - FK Admira Praha 0:2 (0:0)

Branky: 1x Švarc, 1x Skalický


Sestava: Záhora, Kareš, Heřman, Votlučka, Kotek (67. Šír), Skalický, Rudolf, Jung (57. Procházka), Švarc (62. Liška), Trnka (72. Kwrbou), Marcinčik (76. Venhoda)


Na hřišti Motorletu nás dle očekávání čekal nepříjemný soupeř. Do utkání jsme vstoupili aktivně a už ve 3. minutě jsme mohli otevřít skóre zápasu, bohužel útočník Trnka ve vyložené gólové situaci nezachoval klid při zakončení a bránu minul. Do 20. minuty jsme soupeře přehrávali a vytvořili jsme si několik brankových příležitostí, ale bohužel se nám nepodařilo je proměnit, kdy Marcinčika i Trnku vychytal soupeřův gólman. To nás trochu nalomilo, přestali jsme hrát a v druhé polovině prvního poločasu převzal iniciativu soupeř. Začal nás přehrávat zejména ve středu pole, kde jsme ztráceli míče při rozehrávce a zbytečnými fauly pak darovali Motorletu několik standardních situací. Naštěstí pro nás z převahy soupeř góly vytěžit nedokázal. Tu nejnebezpečnější z 36. minuty vytěsnil brankář Záhora nad břevno.

Do druhého poločasu jsme vstoupili stejně aktivně jako do začátku zápasu a tentokrát už jsme byli odměněni gólem. Ve 47. minutě utekl obráncům po křídle Trnka a chytře našel ve vápně z druhé vlny nabíhajícího Švarce, který nedal hostujícímu brankáři šanci. V 61. minutě jsme mohli jít do dvougólového vedení, ale Skalický nedůraznou hlavičkou po standardní situaci pouze odevzdal míč hostům. Ze své chyby si však vzal ponaučení a o deset minut později po rohu Marcinčika již hlavou skóroval. Konec zápasu jsme si již pohlídali a po Žižkovu jsme si i z druhého pražského derby odvezli zaslouženě plný počet bodů.


Trenéři Jíra, Dixová


10.4.2017

Admira Praha U17 – Viktoria Žižkov U17 1:0, Marcinčík. Vynikající zápas se soupeřem, kterého trénuje Radek Bejbl, bývalý reprezentant a ligový hráč.


3.4.2017

Olympia HK U17 – Admira Praha U17 0:5 (0:4), Marcinčik 3, Votlučka, Trnka.


27.2.2017

FC MAS Táborsko – Admira 0:0, PK 4:3

Česká liga dorostu, hráno v Sezimově Ústí, na UMT v areálu Soukeník


20.2.2017

Admira U17 – Most U17 0:2, domácí prohra v ČL mladšího dorostu na UMT v Kobylisích

19.2.2017

Admira U17 – Vyšehrad 3:0

Liška, Votlučka, Kwrbou. Hráno na domácí UMT.


1.2.2017

U-17 U-16 JARO 2017

18.3. 13.15 a 15.30 Admira-Most UMT Admira
25.2. 10.15 a 13.15 Táborsko-Admira UMT Soukeník
2.4. 10.00 a 12.00 Olympia HK-Admira UMT Chudonice
8.4. 10.00 a 12.15 Admira-Vikt.Žižkov Hovorčovická
13.4. 10.00 a 12.15 Motorlet-Admira
22.4. 10.00 a 12.15 Admira-Sokolov Hovorčovická
30.4. 10.00 a 12.15 Čáslav-Admira
6.5. 10.00 a 12.15 Admira-Chrudim Hovorčovická
14.5. 10.00 a 12.15 Písek-Admira
20.5. 10.00 a 12.15 Admira-Vyšehrad
28.5. 10.00 a 12.15 Kladno-Admira
3.6. 10.00 a 12.15 Admira-Ústí n/Lab. Hovorčovická
7.6. st 15.30 a 17.45 Benešov-Admira