Výsledky

Výsledky zápasů 7.3.-8.3.2020

Sobota : 9:00                    U12      –      Střešovice                 1:310:00                  U12     –        Neratovice               1:1    10+12:15            U18 –           Vyšehrad                  4:1                             U16 –           Vyšehrad                  1:0 14:30                   U13    –         Libuš                 nehlášenoNeděle :8:30                      U12     –    Ďáblice                       3:310+12:15              U19   –      O. Hradec Králové   5:1                               U17   –                    dtto             8:0                      10:15           A mužstvo  –    Slavia B                       1:2 PK 12:00           U […]

Posted in Výsledky | Leave a comment

Výsledky zápasů 29.2-1.3.2020

A muži      –       Ostrá     nehráno  B muži       –      Louny    0:0  U-18           –      Kyje       2:3  U-16         –        Meteor  0:3  U-11        –        Podolí    9:6

Posted in Výsledky | Leave a comment

Výsledky zápasů 8.2.2020 – 9.2.2020

Sobota : 13:00     A muži       –   Rokycany               hř. Podolí Praha          7:3 10:00      B muži       –  Ďáblice                   hř. Ďáblice  UMT        2:0 12:30      U- 12         –  Fotball academy   hř. Admira UMT    výsledek neoznámen   9:00      U-11           –   Slavia Praha ZL    hř. UMT Motorlet                dtto  12:20      U- 12 ZL      – Ďáblice                  hř. Ďáblice                              […]

Posted in Výsledky | Leave a comment

Výsledky utkání 1.-2.2.2020

Sobota : 10:00     Kutná Hora – A muži        1:4 10:00      U-13            – Chrudim  nehlášeno 11:30      U- 12            – Chrudim nehlášeno 14:00      U- 17            –   Meteor  nehlášeno Neděle : 14:00     Brandýs n/L  –    B muži             1:3 11:00     U- 13           – Aritma                nehlášeno 11:30     U-11  –            Dol.Počernice     nehlášeno Admira U18-Dubeč                                      6:1       

Posted in Výsledky | Leave a comment

Výsledky 46. týden

Sobota 16.11.2019 U-18  –  Trutnov     UMT Admira   1 :4 U -16 –  Trutnov    UMT Admira    5 : 2  Písek  – A mužstvo   tráva   1 : 1  PK  4:2 B mužstvo – Motorlet B      UMT Admira  3 : 1 U-12 – FA Zbura    UMT Admira   6 : 5 Neděle 17.11.2019  U-19 […]

Posted in Výsledky | Leave a comment

Výsledky 45. týden

ABC Braník fotbal, z. s.     U – 18    3 : 1 ABC Braník fotbal, z. s.     U – 16    3 : 4 FK DUKLA Praha „C“ –    U- 12   „C“    8 : 0 muži A – AC Sparta Praha fotbal, a.s. B  1 : 2 FK Mladá Boleslav B   […]

Posted in Výsledky | Leave a comment

Výsledky 44. týden

ÚTERÝ   29.10.2019 U 18 Admira – RMSK Cidlina        4 : 2 U 16 Admira – RMSK Cidlina         3 : 1 SOBOTA      2.11.  2019 Střešovice – U 9 Admira  13 : 35 Střešovice – U 8 Admira  20 : 20 Újezd Praha 4 – B mužstvo  0 : 4 !! U […]

Posted in Výsledky | Leave a comment

Výsledky 43. týden

ČTVRTEK   24.10.   2019 Bohemians „C“ – U 13 Admira „C“   6 : 1 SOBOTA      26.10.  2019 Ostrá – U 18 Admira   2 : 6 Ostrá – U 16 Admira   0 : 8 České Budějovice – U 15 Admira  3 : 1 České Budějovice – U 14 Admira   3 : 6 […]

Posted in Výsledky | Leave a comment

Výsledky 42. týden

PÁTEK     18.10.   2019 17.00  Aritma – U 9 Admira                                  16:13 17.00  Aritma – U 8 Admira 47:7 SOBOTA      19.10.  2019 10.15  Motorlet – A muži Admira 1:0 10.30  Zličín […]

Posted in Nezařazeno, Výsledky | Leave a comment

Výsledky 41. týden

STŘEDA     9.10.   2019 Aritma – U 15 Admira         0 : 3 PÁTEK     11.10.   2019 Aritma – U 11 Admira  15 : 37 Aritma – U 10 Admira   33 : 13 SOBOTA      12.10.  2019 Xaverov – U 13 Admira „C“   21 : 2 U 15 Admira – Střešovice         4 : 0 […]

Posted in Výsledky | Leave a comment

Výsledky 40. týden

SOBOTA      5.10.  2019 U 18 Admira – RMSK Cidlina      odloženo   U 16 Admira – RMSK Cidlina      odloženo U 13 Admira „C“ – Dukla JM        0 : 25 U 11 Admira – Střešovice            37 : 15 U 10 Admira – Střešovice            14 : 35 Dukla Praha – U 13 Admira           9 […]

Posted in Výsledky | Leave a comment

Výsledky 39. týden

ČTVRTEK   26.9.  2019   17.00   Vyšehrad – U 10 Admira 22:29 SOBOTA 28.9. 2019   8.30   Háje – U 11 Admira 22:19 10.00   Háje – U 10 Admira 22:30 11.00   Bohemians „B“ – U 18 Admira 4:1 13.15   Bohemians „B“ – U 16 Admira 3:1 10.00   U 15 Admira – Motorlet […]

Posted in Výsledky | Leave a comment

Výsledky 38. týden

SOBOTA      21.9.  2019 Benešov – A muži Admira        2 : 3 Královice – B muži Admira       2 : 2 U 18 Admira – Viktoria Žižkov „B“        3 : 1 U 16 Admira – Viktoria Žižkov „B“        7 : 3 Písek – U 15 Admira        3 : 0 Písek – U […]

Posted in Výsledky | Leave a comment

Výsledky 37. týden

STŘEDA   11.9. 2019 17.00   Podolí – U 11 Admira 19:39 17.00   Podolí – U 10 Admira  43:12 17.00   Nebušice – U 15 Admira „C“ 2:3 SOBOTA      14.9. 2019 10.00   Třebeš – U 18 Admira 0:1 12.15   Třebeš – U 16 Admira  1:0 10.00   U 15 Admira – Kladno 2:3 12.00   […]

Posted in Výsledky | Leave a comment

Výsledky 36. týden

STŘEDA 4.9. 2019 17.00 A muži Admira – Hradec Králové 1:2 SOBOTA 7.9. 2019 10.15 Podolí – B muži Admira 1:2 17.00 Domažlice – A muži Admira 4:2 10.00 U 15 Admira – Petřín Plzeň 0:0 pk 4:2 12.00 U 14 Admira – Petřín Plzeň 2:2 pk 4:3 14.30 U […]

Posted in Výsledky | Leave a comment

Výsledky 35. týden 2019

Ústí nad Labem – U 19 Admira 4 : 0 Ústí nad Labem – U 17 Admira 3 : 1 Vyšehrad – U 18 Admira 2 : 2 PK 9:8 Vyšehrad – U 16 Admira 6 : 1          SOBOTA 31.8. 2019 U 18 Admira – Střešovice 2 : 1                                 U […]

Posted in Výsledky | Leave a comment

Výsledky 34. týden 2019

A-muži: Admira – Plzeň B 1:0 np B-muži: Admira B – Vyšehrad B 4:1 U19: Sparta B – Admira 5:1 U18: Kolín – Admira 2:3

Posted in Výsledky | Leave a comment

Výsledky 33. týden 2019

A-muži: Rakovník – Admira 2:1 B-muži: SK Újezd – Admira B 2:2 U19: Admira – Litvínov 4:0 U18: Vršovice – Admira 2:6 U17: Admira – FŠ Litvínov 3 : 1 U16: Union Vršovice – Admira 0 : 2

Posted in Výsledky | Leave a comment

Výsledky 32. týden 2019

A muži Admira – Slavia Praha „B“ 2 : 7 B muži Admira – Třeboradice 3 : 4 O. Hradec Králové – Kratonohy – U 17 Admira 0 : 12 O. Hradec Králové – Kratonohy – U 19 Admira 0 : 6

Posted in Výsledky | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Výsledky 32. týden 2019