Vítejte na novém webu!

Vážení sportovní přátelé, dovolte, abych Vás jménem výkonného výboru FK ADMIRA Praha přivítal na nových webových stránkách. Po pěti letech existence původních černobílých webových stránek jsme se rozhodli touto cestou zkvalitnit prezentaci našeho klubu a také dopřát všem našim příznivcům co nejaktuálnější zprávy o dění v klubu.

Za výkonný výbor
Ing. Bedřich Bedrlík,
předseda

Stránky budou společným dílem

Milé admiračky, přátelé admiráci,

po fázi přípravných prací nadešel den, kdy spouštíme novou podobu klubového webu. Vytvořil jej Petr Želichovský ve spolupráci s Ing. Jiřím Hlávkou a naším příznivcem, režisérem Sanjinem Miričem.
Ten původní, jehož autorem byl Olda Kalina, „dosloužil“ po pěti letech a za tu dobu jsme na stránkách přinesli spoustu informací, výsledků a tabulek.
Nyní tedy startuje nová podoba našeho webu, na němž má každý tým FK Admira, od áčka až po Tygříky, svou vlastní rubriku. Tak, jak jste si to mnozí přáli, včetně klubového vedení.
Včasné a podrobné informace týkající se A-týmu Vám garantuji z pozice tiskového a propagačního pracovníka klubu.
Informace z jednotlivých mládežnických týmů si budete zajišťovat Vy sami, především trenéři a vedoucí – texty a snímky týkající se víkendových utkání či turnajů prosím posílejte na mou adresu ales.pivoda@seznam.cz, jak jste většinou zvyklí, eventuálně volejte telefonem na mobil 731 188 374. A to pokud možno v neděli večer, případně v pondělí po ránu. Ode mne pak po jazykové korektuře informace půjdou administrátorovi stránek Ing. Jiřímu Hlávkovi. Ten ve spolupráci s naším klubovým příznivcem a sponzorem Ing. Janem Pacíkem zajistí, aby informace byly v pondělí na webu ve Vaší příslušné rubrice. Údaje, které pošlete později, zařadíme na web během čtvrtka.
Jistě se shodneme, že nové stránky jsou hezké a zajímavé. Je teď na Vás, jaké a jak četné informace se v nich budou objevovat.

Mgr. Aleš Pivoda
tiskový a propagační pracovník
FK Admira Praha