Divizi zahájíme v Novém Boru

Jarní odvetnou část divize B zahájíme v sobotu 10. března na hřišti Jiskry Nový Bor. Utkání se hraje ve 14.30 hodin, autobus odjíždí od stadionu v 11.30 hodin a zájem o výjezd projevilo i několik našich vlajkonošů. Uvidíme, zda vytvoří na severu Čech Admiře „domácí“ prostředí.

S Novým Borem jsme na podzim doma prohráli 2:3. Branky stříleli: Vlček, Deré – Hladík, Šafář, Buryánek. Přihlíželo 300 diváků.

A co je v Novém Boru nového?

Přečetli jsme na adrese http://www.fcjiskra.cz

FC Jiskra Nový Bor – FK Mladá Boleslav B 0 : 1 ( 0 : 0 ) – Muži A:

04.03.2007

Za týden začínají jarní fotbalové mistrovské soutěže a také domácí Jiskra se na tyto boje připravuje. Poslední přípravou a zkouškou bylo víkendové utkání s třetiligovým mužstvem z Mladé Boleslavi, které se odehrálo v sobotu 3. března 2007 na umělé trávě v Novém Boru. Domácí nastoupili stále bez zraněného Silného v obraně a bez Ondřeje Neumana, který se na zápas omluvil.

Nový Bor začíná zápas velmi dobře a ve 3. minutě poprvé zahrozil před brankou soupeře. Střela však končí nad brankou. V průběhu dalších minut se hra dařila a hráči se velmi snažili dát gól, ale soupeř stačil odrážet nápor našich fotbalistů jen za cenu zahrávání míčů na rohové kopy. V krátké době se tak kopaly na branku hostí tři rohové kopy, ale nic jsme nevytěžili. Hosté prověřili domácího brankáře Meiera až ve 41. minutě, který kryl střelu z malého vápna.

Úvod druhého poločasu patří hostím, kterým o poločase hodně vyčinil trenér za jejich nepřesnou a špatnou hru. To znamenalo pro Szaba, který se postavil na druhý poločas do domácí branky, hodně práce. Prostě vychytal několik gólových šancí. Bohužel jednou kapituloval po střele po zemi k tyči od Voborníka. Náš trenér M. Šimek do 2. poločasu poslal do hry vše, co měl také na lavičce a hráči hodně bojovali o vyrovnání, ale nepodařilo se to. Domácím prostě chybí střelec. Snad to přijde až mistrovských zápasech.
Sestava: Maier, (Szabo), Kubeš, Podolský, Rampáček, Pěnička, Jeřábek, Rašín, Pěnkava, Šafář, Holeček, Hanoušek, Kazan, Soukup, Malý,
Trenér-M.Šimek, vedoucí mužstva Míra Vokál.

SOBOTA – 10.března 2007 –ve 14.30 hodin

FK ADMIRA PRAHA