Pyrotechnika = přísný trest pro domácí klub!

Na základě dohody Českomoravského fotbalového svazu a Policie ČR se bude od jarní části 2007 na stadionech přísněji posuzovat použití pyrotechniky při fotbalových zápasech. Vzhledem k přísným pravidlům UEFA v této oblasti se zpřísňují i pravidla v České republice pro zápasy všech soutěží. Disciplinární komise ČMFS bude přísně trestat jakékoliv ohně, dělobuchy nebo další projevy tohoto typu. Delegáti utkání jsou přesně instruováni, aby všechny prohřešky uváděli do zápisu. Klub bude následně finančně potrestán. FK Admira proto žádá fanoušky, aby se vyvarovali jakýchkoliv pyrotechnických projevů. Vlajky a vtipné transparenty jsou naopak vítány!

Divize pokračuje – přijede Stříbrná Skalice

Utkání Admira- Meteor Stříbrná Skalice se uskuteční v neděli 18. března v 10.15 na našem domácím hřišti. Na podzim jsme v Posázaví remizovali 0:0.

Před týdnem náš soupeř porazil doma SK Benešov 3:1. Fakta z tohoto utkání: Branky: 61. a 65. Tesařík, 12. Chuchla – 38. Čáp.
Poločas: 1:1.
Rozhodčí: Pospíšil.
ŽK: J. Šimr – Žák, Turek, Štork.
Diváků: 330.
Stříbrná Skalice: Podaný – Svárovský, J. Šimr, V. Šimr, Štěpán (73. Timofejev) – Vastl, Chuchla (86. Podhorský), Marčík, Hruška – Tesařík (70. Pohorský), Proskočil.

Odstartovala divácká soutěž – vede Martinic

Výkonný výbor FK rozhodl o tom, že v jarní části divize se uskuteční divácká soutěž o nejlepšího hráče našeho týmu. A tak se před týdnem v Novém Boru již opět hodnotily výkony fotbalistů. Pravidla jsou stejná, jako bývala – každý pozorovatel má k dispozici celkem 10 bodů. Ty podle vlastního uvážení přidělí hráčům, kteří v utkání nastoupili.

A jak to na severu Čech viděli čtyři hodnotící diváci?
Ing. Ladislav Čadský: Martinic 5, Ondrík 3, Michal 1, Vobořil 1;
Eda Hakr: Michal 5, Martinic 3, Ondrík 2;
Ing. Bedřich Bedrlík: Martinic 3, Michal 2, Margolius 2, Ondrík 1, Lernz 1, Kubice 1;
Mgr. Aleš Pivoda: Martinic 3, Michal 2, Margolius 2, Deré 1, Machata 1, Jehlička 1.

Takže toto je aktuální pořadí po prvním jarním kole: 14 – Martinic, 10 – Michal, 6 – Ondrík, 4 – Margolius, 1 – Deré, Lenz, Vobořil, Kubice, Machata, Jehlička.

Vítěz tradičně získával cenu od našeho sponzora Ing. Františka Demla – věříme, že tomu tak bude i letos. Dnes při utkání se Stříbrnou Skalicí soutěž opět pokračuje.

Se vstupenkou na pivo do čimické Světlušky!

Po nedělním utkání se Stříbrnou Skalicí poobědvají naši hráči v příjemném prostředí čimické restaurace Světluška, která patří našemu sponzorovi Oldřichu Valchařovi. Restauraci provozuje bývalý hráč Admiry František Drbal, který mužstvo na oběd pozval. Franta zároveň zve na pivo i fanoušky: kdo se v neděli prokáže vstupenkou na utkání Admiry, má jedno pivo zadarmo. Spojení do Světlušky – od vozovny Kobylisy autobus číslo 181 do stanice Přívorská.