Skončilo zimní soustředění v Nové Včelnici

Na tradičním jihočeském zimním soustředění mužstvo nabíralo fyzické síly. Objevily se i některé nové tváře, které se „perou“ o místo v základní sestavě – Šefrna, Dolista, Štach, Janků a radost máme i z toho, že po velmi dlouhé přestávce, způsobené zraněním, se do přípravy zapojil i „Mamut“ Mamurov.

Spartak Pelhřimov – Admira 0:4 (0:2)

PELHŘIMOV (kub, rou) – „Překvapili jste a přejeli jste nás!“ říkali pelhřimovští funkcionáři po utkání na tamní nové umělé trávě, kterým vyvrcholilo soustředění Admiry v nedaleké Nové Včelnici.
Pelhřimov, se kterým jsme kdysi bojovali v divizi a který po podzimu figuruje na 5. místě krajského přeboru Vysočiny, změřil před tímto utkáním síly s třetiligovou Vlašimí, prohrál jen 1:2 a místní tvrdili, že Admira se prezentovala lepší hrou než „blaničtí rytíři“.
Branky: Dolista 2, Houzar, Kubice.
Sestava: Michal – Kejha, Vlček, Ondrík, Kurek – Hruška, Šefrna, Martinic, Houzar – Dolista, Šafr.
Ve druhé půli hráli ještě Mamurov, Štach, Kubice, Štochl, Janků, Kopřiva.

Admira – FK Teplice B 3:3 (1:1)

VYŠEHRAD (vav, čad) – Konečně jsme na Dragoun Cupu uhráli první bod. A to proti kvalitním Teplicím B, které po podzimu vedou divizní skupinu B a míří zpátky do ČFL. V neděli je posílili i prvoligoví borci Rilke, Tesařík a Rosa.

Autorem snímků je náš externí spolupracovník Pavel Slavíček, kterému za jejich poskytnutí děkujeme!

Vedení jsme se ujali my, ale soupeř do poločasu stav srovnal. Po přestávce jsme dostali dvě branky a za stavu 1:3 to už vypadalo na naši další porážku. Mužstvo to ale nezabalilo, po hrubce severočeského brankáře jsme snížili na 2:3 a v 80. minutě už bylo vyrovnáno. Nakonec jsme ještě mohli i vyhrát, ale Martinic neměl v koncovce při střele potřebné štěstí.
Naše branky: Hruška 2, Dolista.
Sestava: Michal – Kurek, Vlček, Štach, Ondrík – Kubice, Janků, Šefrna, Houzar – Dolista, Šafr.
Ve druhé půli hráli ještě Hruška, Kejha, Martinic, Štochl, Kopřiva a Mamurov.

Ve středu hostíme „uhlíře“!

Uhelné sklady Praha, přední tým Pražského přeboru, bude naším soupeřem v přátelském utkání, které sehrajeme ve středu 30. ledna od 18:00 hodin na domácí umělé trávě v Kobylisích.
Bude to první příležitost vidět nově složený tým Admiry v domácím prostředí! Přijďte se podívat a zafandit!