Reprezentační ples se vydařil!

BOHNICE (api) – Až nečekaným úspěchem skončil náš reprezentační ples, který se konal zase po šestnácti dlouhých letech odmlky.
Kdysi se admiráci bavili a tančili na dnes už uzavřené Vlachovce. Nyní se v bohnickém Kulturním domě Krakov se sešlo více než dvě stě hostů, kterým vyhrávala kapela M + M Hvězdný prach. Přišlo i několik hráčů A-mužstva.
Ples zahájil krátkým proslovem předseda klubu Ing. Bedřich Bedrlík, uváděl jej tiskový pracovník klubu Mgr. Aleš Pivoda, v průběhu pak promluvil i ředitel klubu Mgr . Jan Martinic. Ten přislíbil, že v příštím roce, kdy Admira oslaví 100 let své existence, lze počítat s opakováním plesu, protože ten nynější se vydařil nad veškerá očekávání.
Pracovníci KD Krakov přitom před zahájením netajili jisté obavy, vyjádřené slovy: „Říkali jsme si – fotbalisti, samí mladí kluci, ještě se tu opijí, něco rozbijí a vyvedou.“
Nic podobného ale rozhodně nehrozilo, ples proběhl perfektně a bez zádrhelů.
Přítomní se velmi dobře bavili. Dokonce natolik, že si nad rámec dohodnutého času od 19 do 24 hodin vyžádali u kapely hodinu a půl trvající přídavek.
V průběhu plesu se zábavnou formou dražil střelený muflon. Z vyvolávací ceny 1000 Kč si „kořist“ odvezl výherce J. K. za 2800 Kč.

Fotky pořídili Sanjin Mirič, Tomáš Hybeš a Martina Sochorová