Valná hromada zvolila nový výkonný výbor.

Valná hromada našeho klubu se sešla 28. února ve společenském sále Vozovny Kobylisy. Místo našeho jednání je již tradiční a má zajímavou symboliku – před pěti desetiletími totiž Admira působila jako fotbalový oddíl v kooperaci s vozovnou pod názvem Vozovna Kobylisy.

Valná hromada zvolila nový výkonný výbor, přičemž za dosavadní práci poděkovala panu Václavu Strnadovi, jenž svou aktivitu ve VV na vlastní žádost ukončil. Zvolena byla i nová revizní komise.

Složení nového výboru – abecedně:
Ing. Bedrlík Bedřich, Ing.Čadský Ladislav, Kubice Jiří st., Kutišová Marie, Lapka Richard, Mamurov Jiří st., Mgr.Martinic Jan, Přitasil Josef, Pudil Václav, Valchař Oldřich, Vavruška Josef.
VV na své schůzi zvolí ze svého středu nového předsedu FK Admira.

Složení revizní komise – abecedně:
Gabriel Jiří, Roubíková Jiřina, Ing. Vilímec Antonín.
Také RK na své schůzi zvolí ze svého středu nového předsedu RK.

Zvýší se šance na postup do ČFL?

Za Pražský fotbalový svaz pozdravil naše jednání jeho předseda Václav Chvála. Ve svém vystoupení mimo jiné nastínil záměr, který hodlají společně prosadit Pražský fotbalový svaz a Středočeský fotbalový svaz.

Místo jedné skupiny ČFL o osmnácti účastnících by se od ročníku 2009 – 2010 hrály ČFL ve dvou šestnáctičlenných skupinách (Západ – Východ).

Místo stávajících tří divizí po šestnácti účastnících by v českých zemích (vyjímaje Moravu) existovaly čtyři divizní skupiny po čtrnácti účastnících.
Zachovány by zůstaly tři skupiny zahrnující jih a západ Čech, sever Čech a východ Čech. Čtvrtou skupinu by tvořily týmy z Prahy a Středočeského kraje.
Pro postup do ČFL by to znamenalo skončit v příštím soutěžním ročníku 2008 – 2009 v divizi od 1. do 5. místa, protože postup by měly zaručeny první až páté týmy z každé současné divize.

Dalším záměrem je vytvoření farem profesionálních klubů v různých místech ČR. Tyto týmy by byly úzce spojeny s ligovými mužstvy, mohli by za ně startovat ligoví fotbalisté, a přitom by farmářský tým nesl název toho města, kde by sídlil.

Václav Chvála řekl, že současné složení orgánů ČMFS realizaci zmíněného záměru nahrává a že bude záležet na stanovisku profesionálních klubů.

api

*Na UMT remíza s přeborovou Libuší
*Náš gól vstřelil Dolista
*Počasí nám znemožnilo hrát na trávě
*I s Plzní B musíme za týden hrát za „umělce“
Čtěte v rubrice A-mužstvo

*Prohráli jsme s Juniorem 1:3
*Byli jsme nedůrazní ve „vápně“
*Nezakončili jsme slibné šance
*Zaostávali jsme i v produktivitě
Najdete v rubrice Starší dorost A

*Přehráli jsme Braník 3:0
*Ve druhé půli jsme byli viditelně lepší
*Robin Beránek – přišel, dal gól a zvítězil!
Více v rubrice Mladší dorost A

*Šesté místo v Jablonci
*Vyhráli jsme jen nad Horními Počernicemi
*Už jsme zažili vydařenější turnaje…
Čtěte v rubrice Vikingové
*Třetí místo v Dobřichovicích
*Náš Adam Pivoňka nejlepším hráčem turnaje
*Šest utkání, tři výhry
Více v rubrice Buldoci