Mládež: Skončil velice úspěšný soutěžní ročník!

Vážení sportovní přátelé a příznivci kobyliské mládežnické kopané,

na závěr fotbalového ročníku 2007/8 si dovolím vyhodnotit současný stav družstev mládeže v našem klubu. Letošní ročník musíme v našem klubu zařadit mezi velice úspěšné, i když naši spokojenost určitě kazí sestup dorosteneckého družstva z divizní soutěže ČMFS, kde jsme očividně nestačili. Je to asi ještě pozůstatek nekoncepční práce s mládeží, která se nám v tomto směru negativně vymstila, neboť nám chyběl ročník chlapů narozených v roce 1989 a tým složený z ročníku 1990 na soutěž očividně nestačil. Teď nám nezbývá, než se pokusit kádr udržet pohromadě a pokusit se vrátit zpět co nejdříve, neboť úroveň dalších našich mládežnických družstev očividně stoupá a vyšší soutěž by jim nesporně slušela.
A teď k žákovským družstvům, zde již nemusíme být zbytečně skromní. V letošním roce se našim žákovským družstvům povedla nevídaná věc, když z 8 družstev se jich šest umístilo ve svých soutěžích na prvním místě. Za tento výsledek je nutné poděkovat především těm, kteří obětavě jednotlivá družstva připravovali, a to jak po stránce trenérské, ale i po stránce manažérské, a všem těm, kteří finančně pomohli, aby naši hráči byli hezky oblečeni a tím také vzorně reprezentovali náš sportovní klub na pražských hřištích. Nelze ani opomenout na skutečnost, že po vybudování umělé hrací plochy a dalšími úpravami na stadionu se náš stánek stal jedním z nejhezčích v celé Praze a tím také byl větším lákadlem pro nábor nových hráčů do našich družstev. Tímto krokem přecházíme z kvantity do kvality, naši trenéři učí chlapce toužit vítězit a odmítat porážky. Protože předpokládáme, že to bude úspěšná mládež, náš výkonný výbor přistoupil k rozhodnutí od ročníku 2009/10 vytvořit B-mužstvo dospělých, aby naše mládež po ukončení dorosteneckého věku nemusela odcházet, ale naopak vytvořila v klubu admirácké prostředí.
Teď si chvilku odpočineme, ale jenom chvilku, neboť podzimní soutěž začíná hned po prázdninách a to už musí mít za sebou jednotlivá družstva letní přípravu, kterou již teď obětavě zajišťují jednotliví zástupci všech kategorií. Protože však těch obětavých je stále málo, rádi mezi námi přivítáme další.

Budiž naší radostí zdravá sportovní mládež v našich barvách.

Ing. Ladislav Čadský – organizační pracovník mládeže

Nezapomněli jste uhradit příspěvky?

Na jednání výkonného výboru FK Admira Praha informoval předseda revizní komise Ing. Antonín Vilímec o tom, že značná část členů FK dosud neuhradila členské příspěvky. Vyzýváme ty členy, kterých se to týká, aby svou povinnost urychleně splnili a zaplatili příspěvky u klubové pokladní Marii Kutišové!

*V Třeboni vítězství 2:5
*Hrozba sestupu zažehnána dvě kola před koncem
*Za poločas jsme nastříleli pět branek
*Dolistův čistý hattrick a navíc gól z penalty
*Diváckou soutěž vyhrál gólman Petr Michal
*V neděli 15. června hostíme Horažďovice
Čtěte v rubrice A-mužstvo

*Prohráli jsme doma s Neratovicemi 2:3
*Sestupujeme do Pražského přeboru
Najdete v rubrice Starší dorost A

*Neratovicím jsme doma podlehli 1:2
*Gól vstřelil Kutnohorský
*Na opětovné vyrovnání jsme už neměli
*Podivné – hrálo se přesně 75 minut…
Více v rubrice Mladší dorost A

*Postoupili jsme do Pražského přeboru
*Největšího rivala Aritmu jsme udolali 3:1
*Jako nůž máslem – v soutěži jsme vůbec neprohráli!
Čtěte v rubrice Starší žáci A

*V sobotním horku jsme rozdrtili 9:0 Loko Vltavín B
*Po celé utkání jsme měli výraznou herní převahu
*Brankář Hybeš zlikvidoval čtyři nájezdy i penaltu
Najdete v rubrice Mladší dorost B

*Vyhráli jsme MINI CUP 2008!
*Čafku porážíme 7:0, Aritmu 4:0
*Kdo neskáče, není Tygr – hop hop hop!
Čtěte v rubrice Tygříci

*Zdolali jsme Horní Měcholupy 2:0
*O góly se postarali Tomáš Másílko a Kuba Kalvas
*“Penaltový rozstřel“ 6:3 pro Admiru
Více v rubrice Buldoci