Novým trenérem A-mužstva je Karel Jeřábek!

Karel Jeřábek, který se v roce 2004 stal Trenérem roku 2004 v rámci Pražského fotbalového svazu jakožto tehdejší lodivod SK Horní Měcholupy, a který letos dovedl Meteor VIII k postupu do divize, se dohodl s vedením našeho klubu o angažmá v Admiře. Převezme letní přípravu A-týmu a povede naše mužstvo v divizním ročníku 2008 – 2009.
Pikantní příchuť této změně dodává skutečnost, že Karel Jeřábek vedl ještě před několika dny sousední Meteor. V Libni ale svou úspěšnou práci ukončil poté, co zelenobílí postoupili do divize.
Angažmá v Admiře vnímá Karel Jeřábek jako novou výzvu. „Na utkání se Meteorem v posledním podzimním kole se těším už teď. Samozřejmě, že na derby budu chtít Admiru připravit co nejlépe, a budu chtít uhrát co nejlepší výsledek. Proti hráčům Meteoru bych nemohl říct jediné slovo, mám k nim stále velmi dobrý vztah. Ale od nynějška je pro mě Meteor soupeřem, a protože vím i o zdravé sportovní rivalitě mezi libeňským a kobyliským klubem, bude mít vzájemné divizní utkání v posledním podzimním kole i pro mne zvláštní náboj,“ konstatoval Karel Jeřábek.