Jiskra Třeboň – FK ADMIRA PRAHA 6 : 1 (4:0)

Nedělní oběd nám nechutnal, neboť naše mužstvo utrpělo těžkou porážku. Třebonští tentokrát neponechali nic náhodě a od první minuty nás zatlačili před naší branku, kde jsme chyby obránců museli dvakrát řešit faulem v pokutovém území, z čehož vyplynuly branky i dva pokutové kopy, které domácí bezpečně proměnili. A tak skore narůstalo pouze ve prospěch domácích a to ve 3. minutě (z PK), v 17 minutě a ve 27. minutě (opět z PK) a do poločasu ještě v 36. minutě. Z naší strany stojí za zmíňku pouze slibná šance Majera v 16. minutě, která však gólem neskončila. Ještě do poločasu trenér vystřídal obránce Kejhu, za kterého přišel Kopřiva a o poločase pak Ondríka vystřídal Nykl.
Ve druhém poločase jsme začali daleko odvážněji, což se projevilo i brankou Štacha v 50. minutě, když dorazil míč do prázdné branky po pěkné hlavičce Kocingera. Opět to byl Kocinger, který v 53 minutě nastřeluje hlavou břevno ale odražený míč na brankové čáře jsme již nedokázali dopravit do branky. Naopak v 57. minutě z podobné akce domácích jejich hráč nastřeluje taktéž břevno a odražený míč asistent k našemu překvapení signalizuje jako branku. Poslední úder pak padl v 81. minutě hry po střele domácího hráče cca z 25 metrů po zemi do naší sítě.
Domácí nás tentokrát nepodcenili a důraznou a útočnou hrou nám vrátili jarní porážku. Prakticky všechny šance dokázali proměnit v branku. Nutno dodat, že naše obrana na hbité a důrazné útočníky domácích nestačila o čemž svědčí i skutečnost, že všichni naši obránci Kejha, Ondrik, Mamurov a Štach v utkání dostali žlutou kartou za nečisté zákroky. Citelně chyběl zraněný Martinic a i Jehlička, který je v rekonvalescenci po nedělním zákroku benešovského útočníka.
V neděli hostíme nováčka soutěže Tachov a už si nemůže dovolit další neúspěch. Takže rychle zapomenout a v neděli udeřit. Admira do toho.

Sestava: Kudrna – Mamurov, Štach, Ondrik ( 46. Nykl), Kejha (39. Kopřiva) – Kurek, Kolín, Kubice, Kocinger (80. Lhota) – Majer, Muller.

Ča.