Přátelská slova chvály z Tachova!

Vedoucí mužstva FK Tachov Jan Vydra zaslal našemu mediálnímu pracovníku Aleši Pivodovi po divizním utkání Admira – Tachov (4:1) přátelský a pochvalný mail, z něhož rádi vyjímáme:

„Předně bych chtěl pochválit Váš areálek, máte to opravdu pěkné, příjemné prostředí.
K zápasu – už první půli jste byli lepší a měli velkou šanci, překvapivě jsme z brejku udeřili my. Kluky jsme nepoznávali, vůbec jsme nehráli hru, která nás zdobila předtím. Místo kombinace jsme buď nakopávali balóny anebo akce řešili příliš individualisticky a vaši hráči nám dobrým pohybem, kdy jednotlivce zdvoj až ztrojovali, vždy balon odebrali. Veškeré odhodlání udržet ten stav aspoň do 60. minuty vzalo za své hned po třech minutách druhé půle. Takové chyby prostě v obraně dělat nemůžeme. Narostla vám křídla a my na lavičce věděli, že je zle… Paradoxně jsme mohli dát gól my, ale brankář Kudrna byl výborný – zatím nejlepší ze všech soupeřů, proti nimž jsme hráli!!! Když přišly ty dva slepené góly (což se ve fotbale prostě stává), bylo hotovo. Pak jste dobře bránili a my neměli šanci… čtvrtý gól byl nešťastný, vlastní – myslím, že 4:1 je krutý výsledek. Vyhráli jste zaslouženě, ale ne rozdílem třídy, jak napovídá výsledek. Neuvěřitelně vám vyšlo střídání Lhoty, dát dva góly a na jeden přihrát – tomu se říká žolík.
Přeji upřímně hodně štěstí, na Admiře se hrálo opravdu v příjemném prostředí a bylo by škoda, kdybyste třeba měli mít problémy. To pochopitelně ani nemyslím, že by se měly dotýkat nás. Zároveň jsem přesvědčený, že ty body jsme vám jenom půjčili – na jaře si je vezmeme zpátky!“ 🙂

I my tedy přejeme Tachovu, ať se mu v divizi dál daří lépe než ve druhé půli na Admiře!