Admiráci, naše mužstvo potřebuje vaši podporu!

Vážené příznivkyně, vážení příznivci Admiry. Asi jsme si všichni představovali trochu jiný průběh podzimu 2008 v divizní skupině A, pokud jde o výsledky a umístění našeho mužstva. Velká obměna hráčů, razantní omlazení týmu, s sebou přinesly nečekané porážky doma (Benešov 1:2, Vejprnice 2:3). S Motorletem jsme doma ztratili dva body v prakticky vyhraném utkání. Venku přitom naše mužstvo hraje dobře a vozí odtud body. Vyhrálo v Klatovech. Remizovalo v Hořovicích, v Milevsku, na trávníku vedoucího týmu Prachatic naposledy na umělé trávě Příbrami B, která usiluje o návrat do ČFL.
Mužstvo bojuje, chce, usiluje o co nejlepší výsledky. Zatím to stačilo jen na 14. místo tabulky.
Teď nás čekají dvě pražská derby, což znamená, že Admira už letos neopustí městskou část Praha 8. V neděli 9. listopadu hostíme holešovické sousedy z Loko Vltavínu, v neděli 16. listopadu uzavřeme podzimní část divize dalším derby na hřišti sousedního Meteoru VIII.
FK Admira Praha se obrací na vás, věrné příznivkyně a příznivce. Dejte v posledních dvou důležitých podzimních zápasech divize, které mají navíc velmi prestižní náboj, najevo podporu našemu mužstvu. Přijďte v co největším možném počtu na oba zápasy, vezměte s sebou i své kamarády a nechte se v hledišti opravdu slyšet!
Za mužstvo vám můžeme slíbit, že jak proti Loko Vltavínu, tak proti Meteoru VIII dá do hry opravdu všechno, co je v jeho silách.
Admira do toho!

*Remíza v Příbrami s domácím béčkem
*Soupeř kopal dvě penalty, Kudrna jednu kryl
*Od 20. minuty jsme hráli v deseti
*Získaný bod má tentokrát cenu vítězství!
*Za týden hostíme v derby Loko Vltavín
Čtěte v rubrice A-mužstvo

*Další nepodařené utkání
*Porážka doma od Unionu Žižkov
*Čestný gól vstřelil opět Hýř
*Za týden do Prahy 4-Újezda
Více v rubrice 1. FC Prosex

*Tygři vydřeli výhru nad Třeboradicemi
*Padlo sedm branek – my jsme dali čtyři
*Ve středu 5. listopadu hostíme JM Chodov
Najdete v rubrice Tygři

Upozornění a omluva!

Z technických důvodů budou tentokrát některé rubriky našeho webu aktualizovány s mírným zpožděním. Věříme, že to admiráci přijmou s porozuměním.

Propozice a rozlosování zimních turnajů

FK Admira Praha uspořádá v zimním období dva turnaje žáků na své UMT.
Půjde o tradiční Memoriál Jana Roubíka – turnaj staršího žáků, a nově o Memoriál Oldřicha Valchaře – turnaj mladších žáků.

Propozice a rozlosování najdete v rubrice Turnaje.