Dobrý zápas s nasazením skončil remízou Admira Praha – Dukla Praha B 1:1 (0:0)

ŠTĚPNIČNÁ (api) – Utkání Memoriálu Jiřího Kolína na UMT ve Štěpničné ulici proti jednomu z favoritů Pražského přeboru, který má na jaře cíl postoupit do divize, přineslo solidní fotbal s mimořádným nasazením na obou stranách. Hrálo se chvílemi na hraně pravidel, k vidění byla řada ostrých zákroků, také na obou stranách.
Oba týmy měly několik gólových šancí, my jsme nastřelili tyč, Martinicův přímý kop vytáhl gólman ze „šibenice“, Dukla také spálila dvě jisté gólovky.
Po změně stran se půl hodiny hrálo jen na dukelskou branku, ale naše převaha byla bohužel neplodná. Naopak z rychlého brejku prostřelil nejlepší hráč Dukly B Sdiri našeho gólmana Machýnka – 0:1.
Dukla B dosahuje na turnaji výborných výsledků a zřejmě už se viděla vítězem utkání, když se v 87. minutě vydal Kurek na odvážný průnik do „vápna“, byl zkosen a Kubice z penalty trestal – 1:1.
Remíza je zřejmě zasloužená. Nelze nevidět, že jsme měli sedm nemocných či zraněných hráčů, navíc se zranil přímo na hřišti smolně obránce Sailer.
Podobně na tom ovšem byla i Dukla B, jak nám potvrdil dlouholetý dukelský funkcionář Jiří Blažek. A tak si oba týmy vypomohly dorostenci – na naší straně nastoupili hned tři.
Podle nezaujatých pozorovatelů měl zápas dobrou úroveň a plichta nakonec odpovídá dění na hřišti.

Další soupeř: Sokol Královice

Další účastník Pražského přeboru, tentokrát Sokol Královice, se představí ve středu 11. února od 18:30 hodin na naší UMT. Vstup na večerní utkání našeho týmu s mužstvem, kde chytá náš bývalý gólman Petr Michal, je opět zdarma.