Vážení příznivci Admiry!

Stojíme na prahu fotbalového jara. Divize mužů pro náš tým začne už 15. března a poté se rozběhnou i soutěže mládeže, v nichž máme celkem 13 týmů. Tak, jako se světová ekonomická krize dotýká i celého českého hospodářství, a také české kopané, začali jsme i my v Admiře částečně pociťovat její důsledky.
Nejsme v situaci, kdy by bylo nějakým způsobem ohroženo samo fungování klubu, nicméně právě v roce 100. výročí vzniku Admiry nás okolnosti nutí k určitým úsporným krokům. Proč?
Jeden příklad za mnohé. Ač se to zdá paradoxní, faktem je, že jsme nuceni platit za pronájem sportovního areálu Hovorčovická i v zimních měsících, ačkoli hřiště ležící pod sněhem a zázemí samozřejmě nijak nevyužíváme.
Jistě uznáte, že by byla velká škoda, kdybychom z ekonomických důvodů například museli ukončit činnost některého mládežnického týmu.
Proto chceme touto cestou požádat všechny příznivce Admiry, podnikatele z Kobylis i přilehlých čtvrtí i věrné fanoušky. Pokud Vám záleží na dalším bezproblémovém chodu našeho i Vašeho fotbalového klubu a pokud je to ve Vašich možnostech, uvítáme Vaši spolupráci a pomoc, a to jakoukoli formou.
FK Admira samozřejmě dále žije, reprezentuje Prahu 8, vyvíjí sportovní činnost a nepochybně tomu tak bude i nadále. Bylo by skvělé, kdyby se tak dělo třeba právě s Vaším přispěním.
Pokud se rozhodnete pomoci, kontakty na klub najdete na těchto stránkách.
Za Vaše pochopení Vám předem děkujeme.

Vedení FK Admira