SK Rakovník – Admira 3:2 (1:0)

RAKOVNÍK (api) – V generálce na jarní divizní start jsme prohráli na velmi dobrém trávníku v Rakovníku zápas s řadou šancí na obou stranách doslova hloupým gólem v 86. minutě.
První branku zápasu vsítil Středočech Kučera už v 10. minutě, když domácí vykombinovali naši obranu a střelec se ocitl zcela sám před bezmocným brankářem Stakoskim – 1:0.
Po změně stran jsme vyrovnali v 59. minutě hlavičkou jmenovce rakovnického střelce – náš Kučera srovnal na 1:1. Hlavou se ovšem krásně po rohu trefil i domácí Majer – 2:1. V 74. minutě faulovala obrana Středočechů ve „vápně“ Martinice a Kubice z penalty střelou k tyči znovu vyrovnal – 2:2. Zápas spěl k remízovému konci, když si Mamurov nerozuměl se Stakoskim, který netakticky vyběhl, a rakovnický Kučera před sebou měl prázdnou branku. Tu by v této situaci asi trefil i kterýkoli za našich Panterů – 3:2. Velká škoda…
Testovaný gólman Stakoski z Makedonie celkově nepřesvědčil a v Admiře tedy chytat nebude.
Rozhodčí druhou půli ukončil o dvě minuty dříve, než vypršela pětačtyřicetiminutovka, ale protože rozhodující jsou jeho hodinky, nelze protestovat. A tak jsme už neměli čas ani na pokus o vyrovnání.
Náš výkon v poli nebyl špatný, ale stále se potýkáme s neproměňováním gólových šancí.
V neděli 15. března od 10.15 hodin hostíme v Kobylisích Klatovy. První zápas divizního jara se bude hrát na trávě, v případě nezpůsobilého terénu na UMT.