Naši dorostenci vyhráli Pohár PFS! Blahopřejeme! FK Admira Praha – Slovan Bohnice 4:0 (4:0)

VYŠEHRAD (api) – Jasným vítězstvím 4:0 v prestižním derby nad sousedy z Bohnic vybojovali naši starší dorostenci Pohár Pražského fotbalového svazu. Finálový mač na umělé trávě Slavoje Vyšehrad rozhodli už v první půli.

Branky vstřelili Štefan, Jakl hlavou, Ondrůšek a Rambousek.

„Na soupeře jsme vlítli hned od začátku, hodně brzy jsme šli do vedení, které jsme ještě do přestávky zvýšili až na čtyřbrankové. Pak už se finále jen dohrávalo. Asi nikdo nepochybuje o tom, že jsme zvítězili zaslouženě,“ zhodnotil finálovou výhru trenér dorostenců Admiry Jiří Mamurov.

„Kluci hráli opravdu dobře a soupeře přehráli. Hrálo se ve sportovní atmosféře, kterou rozhodně nemohla pokazit hrstka křiklounů v hledišti, která se o to marně snažila. Poděkování patří i hráčům soupeře za slušný a bojovný výkon. Vše proběhlo hladce, což je pozitivní. Naši dorostenci mě výkonem a ziskem poháru hodně potěšili,“ konstatoval předseda našeho klubu Ing. Bedřich Bedrlík.

Vítězství v Poháru PFS je pěkným úspěchem našeho týmu, který zapadá do slavnostního rámce oslav 100. výročí kobyliského fotbalu.