Výhru jsme ztratili dvě minuty před koncem… Admira Praha – Slavoj Řevnice 2:2 (1:1)

HOVORČOVICKÁ (api) – S ekonomicky velmi silně zajištěným nováčkem divize A (jeho sponzorem je podnikatel Pavel Dragoun, známý z působení na Břevnově a Vyšehradě) jsme na Hovorčovické zbytečně remizovali 2:2. K vítězství nám chyběly dvě minuty…
Hosté mají kvalitní tým s řadou zkušených fotbalistů, hráli proti nám například Šourek, Bezpalec, Štumpf a další. Přesto jsme mohli a měli vyhrát.
Vedení jsme získali už ve 2. minutě přesnou střelou k tyči. Řevnice vyrovnaly minutu před poločasovou přestávkou z penalty Bezpalcem – 1:1.
Pět minut po zahájení druhé půle se trefil Jehlička krásně z přímého kopu – 2:1. Ovšem v závěru jsme se nechali zatlačit do defenzivy a jednu z našich chyb v obranné činnosti hosté využili. Dvě minuty před koncem Rada prostřelil zblízka gólmana Michala, který si na míč sice sáhl, ale víc dělat nemohl – 2:2.
Utkání posloužilo oběma týmům k vyzkoušení některých hráčů, kteří se ucházejí o angažmá v admiráckém či řevnickém dresu.
Trávník v Hovorčovické ulici je ve velmi dobrém stavu a věřme, že pohárové utkání s Velimí, které na něm sehrajeme v neděli 26. července od 10.15 hodin, skončí naším vítězstvím a postupem do 2. kola Ondrášovka Cupu.