Dvě výhry před startem divize Sokol Brozany – Admira 1:2 (1:0)

BRŇANY (ltd) – „Z mého pohledu zápas splnil pro obě strany to, co splnit měl. V první půli bylo vidět na domácích, že mají ve svém středu zkušené borce, kteří dávají hře hlavu a patu. Myslím tím individuality v ose Vacho – Rada – Divecký – Veleba. Připočtu–li k nim ty, kteří byli v pražské Viktorce, tedy Coreu a Gnahouiho, pak do pauzy Brozany právem vedly. Nicméně odchod pětice nejzkušenějších borců se po přestávce výrazně promítl do kvality. Dostali jsme se i díky tomu do sedla a dokázali jsme nepříznivý výsledek zvrátit v náš prospěch. I když podobné testy s konkurentem ze stejné skupiny právě nemusím, domnívám se, že jak mně, tak i trenéru Brozan, kolegovi Rysovi, duel ukázal, co můžeme od svých svěřenců v nové sezoně očekávat. Kluci se stejně jako domácí přesvědčili, že zůstat kopačkami na pevné zemi se vyplatilo. Kdo si jen trochu pamatuje, měli jsme v polovině loňského ročníku čtrnáct a Brozany dokonce jen devět bodů. Přesto jsme měli podobný osud – zachránili jsme se. Myslím, že my i Brozany sehrajeme v tomto ročníku mnohem důstojnější roli,“ věštil po utkání kouč Admiry Karel Jeřábek na stránkách Litoměřického deníku.

Čechie Velká Dobrá – Admira 1:2 (0:0)

VELKÁ DOBRÁ (api) – Domácí tým, účastník 1. A třídy, jehož modrý dres oblékají například Zelenka či Duda, nás potrápil víc, než jsme čekali. Čechie vedená známým trenérem Závodským hrála dobře a rozhodující gól inkasovala až v 89. minutě. Šanci dostali hráči, kteří o základní sestavu teprve bojují. Dva nově zkoušení útočníci, jeden z nich černé pleti, nepřesvědčili a v Admiře tedy kopat nebudou.
Nás trápí hlavně marodka, ze zdravotních důvodů nehráli Sailer, Lhota, Kubice, Šimáček, Mičko a Majer. Před prvním utkáním divize ve Vilémově to není vůbec dobrá zpráva a trenér Jeřábek při každém ostřejším zákroku domácích hrůzou trnul, aby se nezranil ještě někdo další…

Přehled všech letních utkání A-mužstva

Admira – Ovčáry 3:2, v Klecanech
Admira – Votice 1:3, v Berouně
Admira – Tachov 4:1, v Berouně
Admira – Řevnice 2:2, v Hovorčovické
Admira – Velim 3:1, I. kolo Ondrášovka Cupu, v Hovorčovické
Admira – Bohemians 1905 B 1:1, v Běchovicích
Admira – Brozany 2:1, v Brňanech
Admira – Velká Dobrá 2:1, ve Velké Dobré

Celkem tedy 5 vítězství, 2 remízy, 1 porážka, skóre 18:12. Ani jednou jsme nevyšli naprázdno střelecky, ovšem ani jednou jsme neudrželi čisté konto.

V sobotu jedeme do Vilémova na trávník nováčka!

Více o soupeři na adrese:
http://www.skvilemov.cz/new/index.php