Ad utkání: ADMIRA B – ÚJEZD n./Lesy B 2 : 0 (1:0)

Ve třetím domácím utkání jsme nastoupili 20. 9. proti soupeři ze středu tabulky a po celý zápas, s výjimkou 15 minut ve druhé půli, jsme měli převahu. Začali jsme dobře, aktivitou vynikal zejména Jirka Kurek, který se přišel rozehrát z A-mužstva. Bohužel ve 25. min. musel odstoupit pro znovu obnovené zranění achilovky. Měli jsme i šance, ale dlouho se nám nedařilo je proměňovat, až ve 29. min. si pěkně za obranu zaběhl obránce Lukáš Moucha, dostal kolmou přihrávku od Ivana Šefary a prudkou střelou na přední tyč prostřelil hostujícího brankáře. Konečně vedení a trochu oddychu.
Po poločase jsme pokračovali v tlaku a byl to opět Moucha, který ve 48. min. prudkou dalekonosnou „televizní“ střelou z levé strany trochu překvapil brankáře a míč zapadl za jeho záda. Pohříchu tato branka nás uklidnila až moc, přestali jsme hrát aktivně, každý sóloval, nevracel se do obrany a soupeř toho začal využívat. Dostal se i do šancí, ale díky dobrému výkonu našeho brankáře Tomáše Beneše a někdy i s přispěním trochy štěstí jsme zápas přežili bez inkasované branky.
Tato nedisciplinovanost by se nám v dalších zápasech mohla zle vymstít, a když k tomu připočtu, že ke konci zápasu již docházely síly, což je naše slabina, musíme na těchto projevech zapracovat.
Na našem zlepšeném herním projevu měli podíl i do sestavy se vrátivší starší hráči, kteří do mužstva přinesli zkušenost a klid. Jak se říká: jen s mladými se i I. B třída hrát nedá a zkušenost je potřeba.

Branky: obě branky vstřelil Lukáš Moucha (levý obránce).

Sestava: Beneš; Šefara, Ondrík, Němec, Moucha; Kurek, Kejha, Šulc, Jackl; Tůma, Hloucal.
Střídali: 25. min. Štefan za Kurka (zranění), 70. min. Garreis za Mouchu a v 81. min. Rambousek za Tůmu.

Jan Kostrba