ADMIRA B – TJ Malešice 8 : 1 (6:1)

V sedmém mistrovském utkání přijel k nám na Hovorčovickou 4. 10. zatím asi nejslabší soupeř, který zřejmě oprávněně okupuje poslední příčku tabulky. My jsme sice měli potíže se sestavou, dost hráčů je nemocných či zraněných, někteří nastoupili ne zcela zdraví, ale na soupeře stačil i pohodlnější výkon v tréninkovém tempu.
Ve 13. min. jsme vyhrávali po čistém hattricku Lukáše Hloucala 3:0 a v podstatě bylo po zápase. Když jsme chtěli hrát, přidali jsme další góly a poločas 6:1 mluvil za vše.
Horší to už bylo s koncentrací na zápas a výkonem ve druhé půli. I přesto, že trenéři o poločase nabádali hráče k nepodcenění další části, došlo k útlumu, příliš jsme sólovali, hráli sami na sebe, každý si chtěl dát branku a obranná fáze již byla nedisciplinovaná. Zkrátka druhý poločas byl z naší strany slušně řečeno „o ničem“, a to by se příště mohlo vymstít.
Přesto jsme v pohodě přidali další dva góly Vláďou Kejhou, který tím také zkompletoval svůj hattrick. Ale branek mohlo být daleko více, jenže z naší strany již chyběl důraz a zaujetí v koncovce.
I tak výsledek 8:1 je velmi dobrý a snad nás psychicky posílí do následujících tří utkání, kdy hrajeme s celky z čela tabulky a kde to bude určitě podstatně těžší. A to už hned v prvním následujícím zápase, kdy nás čeká v neděli 11. 10. od 16 hodin sousedský souboj na hřišti Bohnic.

Branky: 2. min., 4. min. a 13. min. Hloucal, 30. min., 63. min. a 67. min. Kejha, 32. min. Kurek, 39. min. Němec.

Sestava: Šidlo; Šefara, Průša, Němec, Sailer; Kurek, Kejha, Tůma, Moucha; Rambousek, Hloucal.
Střídání: 38. min. Garreis za Mouchu, 46. min. Panýrek za Němce a 65. min. Sekáč za Hloucala.

Jan Kostrba