To byla premiéra: dorostenec Michálek vychytal nulu!

Proti Satalicím pomohli i Šimáček a Kejha z áčka

katastrofa a nebylo by s kým hrát. Takto nám vypomohli z áčka Vláďa Kejha a Luboš Šimáček, z dorostu jsme si na poslední chvíli vypůjčili brankáře Tomáše Michálka (mimochodem všichni tři zahráli velmi dobře), zbytek jsme dali dohromady z vlastních zdrojů a mohli jsme nastoupit.

Notně omlazená sestava začala velmi dobře, nebojácně, soupeř neměl v první půli téměř žádnou šanci a naopak nás uklidnil gól Honzy Tůmy, který důsledně sledoval malou domů obránce soupeře a už v 11. min. pod padajícím brankářem skóroval – 1:0. Hráli jsme dál aktivně, ale opět nám chyběl ten druhý „pojišťovací“ gól, který ne a ne vstřelit. Poločas skončil 1:0.

Ve druhém jsme opět byli lepší, ale ke gólu nám opět paradoxně pomohl soupeř, kdy po nepřesném odkopu brankáře se v 74. min. prosadila naše nová akvizice, teprve sedmnáctiletý Dominik Němec, který zkušeně uklidil míč podle vybíhajícího brankáře hostí – 2:0. To byla pro nás „živá voda“ a během 12 minut jsme se prosadili ještě dvakrát. Nejprve v 84. min. znovu Dominik a v 87. min. jeho bratr Lukáš Němec, který uzavřel skóre na nečekaných 4:0.

V utkání se projevilo, že umíme zabrat, když je potřeba, a je to jenom v nás, jak budeme pokračovat a jaké budou výsledky béčka. Máme na mnohem lepší umístění v tabulce, ale musíme stabilizovat výkonnost v každém utkání a hlavně stále pracovat na zlepšování koncovky v zápasech.

Branky: 74. a 84. Dominik Němec, 11. Tůma, 87. Lukáš Němec.

Sestava: Michálek; Šefara, Panýrek, L. Němec, Moucha; Rambousek, Kejha, Šimáček, Tůma; Lhota, D. Němec. Střídání: 55. min. Hloucal za Rambouska, 66. min. Novotný za Šimáčka, 81. min. Procházka za Lhotu.

Jan Kostrba

Boca Juniors nastřílela Satalicím čtyřku a udržela čisté konto!
FK Admira Praha B – FC Pragis FV Plast Satalice 4:0

Ambiciózní Satalice dostaly v Hovorčovické čtyři branky, nedaly žádnou. Góly stříleli D. Němec 2, Tůma, L. Němec.
Podrobnější hodnocení připravuje trenér Jan Kostrba.

Naši střelci po XI. kole:

4 – Kejha (4 doma + 0 venku);
3 – Jackl (1+ 2), Hloucal (3+0);
2 – Tůma (1+1), L. Němec (2+0), D. Němec (2+0), Moucha (2+0);
1 – Lhota (0+1), Valenta (0+1), Sailer (0+1), Štefan (0+1), Procházka (1+0), Kurek (1+0).

Ostatní výsledky a tabulku najdete v rubrice Výsledky.

Ve XII. kole 1. B třídy zajíždíme v neděli 8. listopadu na hřiště JM Háje B. Hrát se bude od 14.00.