Boca Juniors přivezla z opačného konce Prahy bod Jižní Město Háje B – Admira Praha B 2:2 (2:2)

HÁJE (kos, api) – Béčko JM Háje dosahuje na domácí umělce výborných výsledků! Zatím tam kromě jediné porážky od Bohnic přejelo Dubeč B, Klánovice, Hostivař i Tempo B.
Na tři body si domácí brousili zuby i v utkání s naší juniorkou, ale nakonec museli vzít zavděk remízou.
O všem podstatném se rozhodovalo už v první půli. Bohužel, hned z první nebezpečnější akce domácích jsme inkasovali. Ve čtvrté minutě se hráči JM Háje B dostali k našemu „vápnu“ – a vzápětí vedli 1:0.
Poté přišly dvě naše „loženky“, když Lhota a o minutu později Tůma běželi osamoceni středem hřiště na gólmana domácích Matějovského, ale gól mu nedali. Uhodilo až v 10. minutě, kdy Lhota srovnal na 1:1.
Pak následovala pasáž, v níž jsme byli herně lepší, což ve 32. minutě vyjádřil gólovou střelou Dominik Němec – 1:2. Jenže vedení jsme neudrželi a domácí hráč, neobsazený a neatakovaný, trefil po dobrém centru přesnou hlavičkou „šibenici“ Vaculkovy branky – 2:2.
Po přestávce jsme měli více ze hry asi do 75. minuty, ovšem ke gólu to nevedlo, i když znovu Lhota měl ohromnou šanci, ale nedal…
V poslední čtvrthodině nás Háje přitlačily na naši polovinu a tři minuty před koncem dokonce dopravily míč do Vaculkovy sítě, ale z viditelného ofsajdu.
V závěru si obránce domácích vykoledoval červenou kartu za hrubý faul na Lhotu. A taky neskrývaný hněv dobře pískajícího sudího Slavíka, kterého nařkl, že píská pod vlivem alkoholu! Rozhodčí ihned vyzval domácího kapitána Řezníčka, aby hlavní pořadatel zajistil příjezd policistů do areálu za účelem dechové zkoušky.
V posledních vteřinách nám ještě bylo horko, protože asistent Poustka neodmával domácím aut, i když se míč při jejich útočné akci dostal celým objemem za postranní čáru. Háje z toho vytěžily gólovou situaci, ale naše obrana si naštěstí dokázala poradit a nebezpečí uhasila.
„Je to už evergreen. Neproměňujeme jasné střelecké šance. Druhý gól v naší síti byl výsledkem naší nekomunikace. Obránci si nekřikli, nedomluvili se, kdo pokryje hlavičkáře domácích. A ten, nikým neobsazený, se trefil nechytatelně do růžku. Brankář Vaculka s tím nemohl nic dělat,“ podotkl trenér Admiry B Jan Kostrba.

Sestava: Vaculka; Šefara, Panýrek, L. Němec, Moucha; Štefan, Hloucal, Tůma, Jackl; Lhota, D. Němec. Střídání: 55. min. odešel Tůma, nastoupil Šabatka, 85. min. odešli Lhota a Štefan, do hry přišli Sekáč a Michálek.

Naši střelci po XII. kole:

4 – Kejha (4 doma + 0 venku);
3 – Jackl (1+2), D. Němec (2+1), Hloucal (3+0);
2 – Lhota (0+2), Tůma (1+1), L. Němec (2+0), Moucha (2+0);
1 – Valenta (0+1), Sailer (0+1), Štefan (0+1), Procházka (1+0), Kurek (1+0).

Ostatní výsledky a tabulku najdete v rubrice Výsledk.

Poslední zápas podzimu s Tempem B sehrajeme na UMT!

Ve XIII. kole 1. B třídy hostíme v neděli 15. listopadu Tempo Praha B. Hrát se bude od 13.30, a to na UMT v Kobylisích!