Boca Juniors: ZÁVĚREČNÁ…

Na sobotu 21. 11. jsme naplánovali rozlučku B-mužstva v restauraci U Blekotů. A abychom měli patřičnou náladu a chuť probrat všechny problémy, udělali jsme před „třetím“ poločasem v osvěžovně ještě první dva poločasy na hřišti, na naší UMT, když za výpomoci kluků ze staršího dorostu a kamarádů jsme postavili proti sobě dvě jedenáctky a odehráli v překvapivě rychlém tempu 2 x 40 min. dobrého fotbalu.
Výsledek není až tak důležitý, někteří hráči mile překvapili, někteří tradičně ne, ale pro zajímavost a pro zapsání do historie klubu:
O konečný výsledek 9:5 po poločase 3:2 se svými brankami na obou stranách zasloužili: Rálek 3, D. Němec, Novotný, Jackl a Rambousek ml. po dvou, a po jedné Ptáček, Špaček a Lhota.
Děkuji také pánům Robertu Rambouskovi a Rendovi Cingelovi, že neváhali vstoupit mezi omladinu na hřišti a v zápase se určitě neztratili.
Večerní rozlučka byla pak, myslím, stejně zdařilá jako odpolední utkání, ale je na jiných, aby ji zhodnotili.

Trénujeme ještě 2x, vždy ve čtvrtek od 18.30 hod (26. 11. a 3. 12.) na UMT. Předpokládám, že účast všech bude hojná a na úrovni. Těmito tréninky zakončíme podzimní sezónu.

Jarní přípravu odstartujeme 21. ledna

Jarní přípravu startujeme ve čtvrtek 21. 1. od 18.30 hod na UMT. Součástí přípravy je plánované soustředění od 30. 1. v Třemošnici (účast nutná a žádoucí) a také ZT FC Satalice na jejich UMT, kde odehrajeme 5 zápasů během února a března.

Takže všichni šetřete peníze a dovolenou, v lednu začínáme.

Jan KOSTRBA