Osmý zápas bez porážky, první bez vítězství FK Admira Praha – FK Dobrovice 2:2 (2:1)

ŠTĚPNIČNÁ (api) – Na UMT ve Štěpničné ulici jsme v neděli 14. února po poledni sehráli další utkání Memoriálu Jiřího Kolína. První zápas finálové skupiny skončil remízou a pro náš tým to byla první ztráta bodů v letošním roce. V turnaji jsme do neděle vyhráli všech pět sehraných utkání, kromě nich jsme vyhráli i dva přátelské zápasy.
Při vší úctě ke kvalitám FK Dobrovice, účastníka divizní skupiny C, měli jsme vyhrát. A to navzdory tomu, že zranění či nemoci vystavily stop hned šesti hráčům základní sestavy. Trenér Jeřábek tak musel dát příležitost fotbalistům z širšího kádru či z dorostu.
V prvním poločase jsme otočili stav z 0:1 na 2:1.
Ve druhé půli se soupeř dostal před naši branku jen dvakrát. Jednou, když vstřelil vyrovnávací gól, jednou pak šlo o ofsajdovou situaci. Jinak se hrálo trvale na půli Dobrovice. Středočeši usilovně bránili plichtu a ubránili ji. Kdyby se hrálo jako v boxu na body, asi bychom jasně zvítězili. Jenže jsme vstřelili jen dva góly, což se Dobrovickým povedlo taky…
„Nemrzí mě tolik remíza, jako laxní přístup některých našich hráčů. Druhý poločas, to byla hrůza. Jestliže dostane přeborový dorostenec šanci ukázat se v divizním áčku, čekal bych, že si toho bude považovat. Že bude jezdit a plivat krev. Nic takového jsem ale bohužel neviděl,“ řekl po zápase dost zklamaný trenér Karel Jeřábek.

Naše branky: Mičko, Majer.

Góly Admiry v turnaji zatím stříleli:

4 – Mičko;
3 – Majer;
2 – Martinic, Majer;
1 – Vosický, Lhota, Bartolšic, Kubice, Paťha.

A jak dál v Memoriálu Jiřího Kolína?

Díky dvěma vítězstvím v základní skupině, která se započítávají do skupiny finálové, a po remíze s Dobrovicí máme na kontě 7 bodů. Jsme stále ve hře o stupně vítězů.

Podle rozpisu turnaje nás ještě čekají dva zápasy:

Admira – Meteor VIII (derby Prahy 8) – sobota 20. 2. v 11.00 hodin
Admira – SK Roudnice – neděle 28. 2. v 17.00 hodin