Na třech frontách o prvenství v zimních turnajích!

A-tým Admiry, mladší dorost a Vikingové 2000 se o nadcházejícím víkendu na umělých trávnících postaví soupeřům v bojích o vítězství v zimních turnajích. Všechny naše týmy mají reálnou šanci na konečné prvenství!

*A-tým hraje v neděli 28. 2. od 17.00 na Štěpničné proti SK Roudnice nad Labem.
Pokud vyhraje, stane se bez ohledu na ostatní výsledky celkovým vítězem Memoriálu Jiřího Kolína!

*Mladší dorost už v sobotu 27. 2. od 14.00 hraje na Lokádě v Holešovicích rozhodující zápas Zimní ligy proti Tempu. Platí totéž, co pro A-tým.
Pokud vyhraje, stane se bez ohledu na ostatní výsledky celkovým vítězem!

*Vikingové 2000 se v neděli 28. 2. ve 13.15 na Meteoru dole v Libni utkají ve finále Zimní ligy Meteoru s týmem Ústí nad Labem B. Do finále postoupily dva týmy z jedné kvalifikační skupiny.
Admira vyřadila v semifinále po remíze 1:1 na penalty o rok starší Kladno! Severočeši si v semifinále poradili s domácím Meteorem VIII 3:1.
Skončí-li finále remízou, rozhodnou o vítězi kopy z pokutové značky.

Všechny naše týmy budou potřebovat diváckou podporu. Přijďte fandit! V neděli se z Libně po doufejme úspěšném zápase Vikingů rovnou vydáme na Štěpničnou fandit A-týmu!

(api)

Dvojí zastoupení Admiry v komisích PFS

Ing. Ladislav Čadský, člen našeho výkonného výboru, dlouholetý rozhodčí a delegát, pracuje nyní nově v komisi rozhodčích Pražského fotbalového svazu.

Komisi mládeže PFS nyní nově posílil náš generální manažer Richard Lapka, kterého o spolupráci na mládežnickém úseku požádali shodně nový předseda PFS Dušan Svoboda a sportovní ředitel SK Slavia Michal Šrámek.

Oběma admirákům přejeme v jejich práci pro fotbal hodně úspěchů!