Nedáme-li gól, nemůžeme vyhrát… FK Admira – SK Roudnice 0:0

ŠTĚPNIČNÁ (api) – Před naším nedělním utkáním s Roudnicí porazil divizní Meteor VIII leadera ČFL Ovčáry 3:1, a tak byly karty jasně rozdané. Když vyhrajeme nad Roudnicí, vyhrajeme celý turnaj. Remíza a porážka Admiry hrála do karet Meteoru.

Vedoucí tým přeboru Ústeckého kraje, posílený o našeho exkapitána Jana Vlčka, který pod Říp přišel z Vyšehradu, má dobrý tým. A pokud postoupí do divize, jistě se v ní neztratí.

Bohužel, opět jsme nemohli nastoupit v plné síle (marodka), a tak jsme obranu Roudnice ani jednou nepřekonali. A protože ani Severočeši nedokázali vstřelit gól našemu brankáři Michalovi, zápas hraný oboustranně rychle a s nasazením, skončil bez branek.

A tak se z prvenství radoval Meteor. Dopomohla mu k němu paradoxně chyba rozhodčího v utkání zelenobílých s naším týmem. Kdyby byl sudí uznal Machatův gól z 89. minuty, který na rozdíl od spousty jiných přihlížejících překvapivě přehlédl, zápas by asi už skončil 2:2 a remíza 0:0 s Roudnicí by nám stačila k prvenství.

Vymlouvat se na to ale nebudeme, měli jsme Severočechy porazit a pohár by byl náš. Konec konců, šlo přece jen o přípravu – důležité zápasy teprve přijdou.