Boca Juniors v Satalicích za další překážkou Admira Praha B – Třeboradice 3 : 1 (2:0)

V mrazivém nedělním podvečeru 7. března jsme se v dalším utkání satalického turnaje nemohli dostat do tempa. Prvních patnáct minut bylo „o ničem“, ztráty se střídaly na obou stranách.
Teprve potom jsme začali soupeře trápit dlouhými křižnými míči za obranu a z nich jsme se dostávali do šancí. Párkrát se to nepovedlo, ale ve 27. min. se nadvakrát prosadil Petr Jackl a vedli jsme. Po podobné akci se v 35. min. konečně trefil i Filip Rambousek, ranou ke vzdálenější tyči.
Ve druhé půli už to nebylo ono. Opouštěli jsme posty v obraně, nebyli jsme zajištění, a to se nám málem vymstilo. Nejprve soupeř v souboji jeden na jednoho vsítil gól a vzápětí ze stejné situace naštěstí netrefil odkrytou branku. Do hry jsme se vrátili druhou brankou Petra Jackla povedenou střelou z voleje, když mu lahůdkový centr na kopačku posadil Martin Průša, který předtím obešel tři protihráče na pravé straně.
Zbytek zápasu jsme již kontrolovali, ale nutno říci, že opět druhý poločas byl horší prvního. A to není již samo sebou.

Branky: 27. min. a 68. min. Jackl, 35. min. Rambousek.

Sestava: Benák; Jakoubek, Průša, Němec, Šefara; Rambousek, Šabatka, Machata, Jackl;
Tůma, Tinta. Ve druhé půli střídali: Sekáč a Kvapil.

Jan Kostrba

INFORMACE pro hráče – změny!!!

Ve čtvrtek 11. 3. od 19.15 hod hrajeme doma na UMT přátelský zápas s mužstvem Č. Brodu B (sraz v 18.30 hod!) a v neděli 14. 3. je posunutý začátek posledního zápasu ZT v Satalicích na 13.00 hod. Sraz tedy bude ve 12.00 hod tam!

Jan Kostrba