OKNO pro ADMIRU

Náš fotbalový klub má za cíl nejenom vychovávat mládež ve sportovním zápolení s fotbalovým míčem, ale také se snažíme, aby se všichni naši sportovci pohybovali ve sportovním a čistém prostředí.
K tomuto účelu se nám podařilo za pomoci sponzorů vybudovat nejenom hrací plochu s umělým trávníkem, ale vytvořit i takové prostředí, aby se nám všem zde líbilo.

Kdo zavítal do našeho zázemí, kde jsou šatny pro sportovce, jistě si povšimnul, že klub se snaží neustálé tyto prostory vylepšovat a udržovat v čistotě. Šatny mají nové podhledy a sprchy, ale i hlavní chodba se změnila, bylo dokončeno dřevěné obložení na stěnách, byl instalován nový podhled, nové dřevěné dveře do šaten namísto nebezpečných skleněných výplní. Chystá se i položení nového protiskluzového povrchu na podlahu v chodbě. To vše za pomoci dobrovolníků z řad admiráků.

Letošní zima nás přesvědčila, že v rámci tepelných úspor bude nutné začít vyměňovat v objektu šaten i jednotlivá okna, která pocházejí z roku 1964, kdy byl stadion předán do užívání. Právě v této věci bychom rádi přivítali Vaši finanční pomoc pro potřebu směřující k zajištění postupné výměny starých oken za nová, dle dostupných možností klubu. Podle předběžného rozpočtu dodavatele by výměna nového třídílného okna měla stát cca 8 000 Kč. Pokud by z Vaší strany bylo možné finančně přispět na tuto rekonstrukci, rádi bychom tuto možnost přivítali a dohodli se s Vámi na potřebných detailech. Váš počin rádi zveřejníme. Myslíme si, že zlepšování sportovního prostředí, aby naši sportovci reprezentující náš klub mohli vyrůstat v kulturním a čistém prostředí, by mělo patřit k dobré vizitce naší vzájemné spolupráce.

Richard Lapka

tel. 602 331 909manažer klubu FK Admira Praha

*Silné teplické béčko porážíme 3:2
*Branky stříleli Bartolšic, Mičko a Martinic
*Zápas sledoval i předseda Pražského fotbalového svazu
*Klubovou tabulku střelců vede Mičko s deseti trefami
Čtěte v rubrice A-mužstvo

*První jarní porážka…
*V Újezdě nad Lesy jsme podlehli 1:2
*Citelně chybí zraněný Machata
Více v rubrice B-mužstvo

*A-dorost vyhrál na Julisce 4:2
*Jsme stále ve hře o postup!
*Za týden hostíme střížkovskou Bohemku
*Půjde o čelo tabulky, přijďte fandit!
Najdete v rubrice Starší dorost A