Bylo na co koukat, jen koncovka je pořád slabá…

Hodnocení utkání Admira B – Klánovice 3:1 (1:0)

Protože krátké zhodnocení Aleše Pivody bylo výstižné (na utkání hraném 2. května byl tentokrát osobně), připojím pouze jen několik postřehů a statistických údajů.
Zápas se hrál za neustálého deště, míč klouzal po trávě a právě přihrávky do nohy nám dělaly velké potíže. I přesto, že jsme zvítězili 3:1 a soupeř za celý zápas vystřelil do prostoru branky pouze 2x, utkání nebylo jednoduché, protože jsme se nedokázali dlouho odtrhnout na větší brankový rozdíl, i když příležitosti ke skórování byly. Například v prvním poločase jsme ze standardek nejméně 7x hlavičkovali z prostoru mezi desítkou a malým vápnem, ale ani jednou jsme netrefili branku.
Když se nám podařilo ve druhé půli odskočit na dvě branky, skoro ihned jsme lacino inkasovali a dál se báli o výsledek, i když jsme po celý zápas, kromě posledních 10 minut, byli lepší a aktivnější.
Zápas se vydařil, byly k vidění hezké, pohledné akce, diváci, kteří vážili cestu, měli na co koukat (mohlo by jich příště být i více), jen ta naše koncovka je pořád slabá. Tak snad příště se proti Rapidu prosadíme razantněji.

Branky: Šimáček 2, Sedlák.

Sestava: Vaculka; Šefara, Kafka, L. Němec, Moucha; Tůma, Šabatka, Kučera, Sedlák;
Šimáček, Kurek.
Střídali: v závěru utkání Ptáček za Šimáčka a Kvapil za Tůmu.

Jan Kostrba