POZOR – NEPŘEHLÉDNĚTE! ONDRÁŠOVKA CUP: Druholigový FC Graffin Vlašim přivítáme na hlavním stadionu!

Druholigový FC Graffin Vlašim nastoupí k utkání I. kola Ondrášovka Cupu – Poháru ČMFS na trávníku FK Admira Praha v neděli 25. července od 10:15 hodin.
Z rozhodnutí vedení FK Admira došlo ke změně místa konání. Zápas se tedy neuskuteční na hřišti v Hovorčovické ulici, jak bylo původně oznámeno.

Náš tým bude hostit favorizovaného soupeře zpod Blaníka na hlavním stadionu!

Spojení:
tram č. 14, stanice Líbeznická,
bus č. 183, 162, stanice Sídliště Kobylisy,
event. metro, stanice Kobylisy, odtud pěšky 300 metrů na stadion.

Vážení příznivci Admiry a dobrého fotbalu, využijte této možnosti a přijďte se podívat na soupeře, který v minulém ročníku II. ligy obsadil znamenité 7. místo!
Náš tým by měl nastoupit v sestavě, která se už nebude příliš lišit od té, jež se představí v sobotu 7. srpna na trávě Stap Tratec Vilémov při premiéře nového divizního ročníku 2010 – 2011.

Nabídka: Opasek se znakem a názvem našeho klubu!

FK Admira nechal vyrobit pro své příznivce kvalitní kožené černé pánské opasky se znakem a názvem našeho klubu. Opasky v nabídce mají rozměry 110 až 140 cm. Prodejní cena činí 380 Kč.
Opasky je možné vidět a objednat na stadionu u sportovního ředitele Mgr. Jana Martinice nebo u sekretáře klubu Josefa Vavrušky, případně SMS zprávou nebo telefonicky u člena výkonného výboru Ing. Ladislava Čadského na tel. 602 939 810.

*Hořovice – turnaj O Podbrdský pohár
*Náš A-tým obsadil třetí místo
*Těžký debakl s FK Hořovicko
*Těsná výhra nad FK Litvínov
*Nesehranost a oslabení mužstva byly znát
Čtěte v rubrice A-mužstvo