Zúčastnili jsme se oslav století hořovické kopané

Podbrdský pohár: Vysoká prohra, výhra a třetí místo

HOŘOVICE (lač) – Hořovický turnaj byl první prověrkou započaté letní přípravy. Do Hořovic odjelo naše A-mužstvo bez pěti hráčů ze základu (Mičko, Majer, Jehlička, Kocinger, Kučera), kteří byli omluveni. V prvním utkání chytala naše brankářská dvojka – Vaculka. Utkání se nám totálně nepovedlo, trenér zkoušel několik nových tváří a nesehranost a oslabení mužstva byly citelně znát. Zvláště, když domácí měli raketový nástup a již ve 12. minutě vedli 3:0. Prostě, na takové utkání se musí rychle zapomenout.
Naši kluci – včetně trenéra – se zdravě naštvali a ve druhém utkání o 3. místo s Litvínovem, který prohrál v boji o finále s Horními Měcholupy 2:0, to již bylo o něčem jiném. Zabojovalo se, vedli jsem již 2:0. Soupeř před koncem sice vyrovnal, ale poslední slovo měla nakonec Admira, když vítěznou branku tři minuty před koncem vstřelil z penalty Vosický za faul na Jackla.

Naše výsledky:

Hořovicko – Admira 8:1 (3:0)
Branku vstřelil Vosický z penalty.

Admira – Litvínov 3:2 (2:0)
Branky vstřelili Šindelář, Martinic a Vosický opět z penalty.

Turnaji přálo počasí, hrál se slušný fotbal před cca 150 diváky a rovněž rozhodčí byli na úrovni. V neděli 25. července proti Vlašimi snad již budeme kompletní a naši hráči se chtějí představit v „divizní“ sestavě.