K vítězství nad „cábelíky“ jsme měli blíže Králův Dvůr – Admira Praha 0:0

KARLŠTEJN (lač) – Přípravné utkání s účastníkem ČFL jsme na trávníku v Karlštejně odehráli dobře, dá se říci, že jsme byli fotbalovějším týmem. Důkazem jsou nastřelená tyč a břevno branky Středočechů. Gól jsme ale nedali. A protože favorizovaní „cábelíci“, jak se fotbalistům z Králova Dvora už dlouhé desítky let říká, taky nedokázali skórovat, rozešli se oba soupeři smírně.
V utkání jsme zkoušeli ještě jednoho brankáře a dva hráče do pole. Ani jeden z nich nezklamal. Jejich případné angažmá v Admiře je nyní v jednání.

Stanovisko k referátu z utkání Aritma – Admira 3:3

Byl jsem informován, že pořádajícího oddílu Aritma Praha se údajně dotklo slovo „hrbolatý“ trávník v referátu z přátelského utkání s naším A-mužstvem. Osobně jsem zápas neviděl, v Kněževsi jsem nebyl, stav tamního trávníku neznám. Vyšel jsem z telefonické informace, která mi byla v době mé dovolené a pobytu mimo Prahu poskytnuta jedním z přímých účastníků zmíněného zápasu.
Proto chci zdůraznit, že šlo o osobní pohled dotyčného, nikoli o oficiální stanovisko FK Admira. Přičemž nebylo nijak řečeno, že stav hrací plochy by měl vliv na výsledek.

Mgr. Aleš Pivoda
mediální pracovník FK Admira Praha