Tak vypadá Vilémov, kde jsme měli odstartovat divizi

Na sever Čech do Vilémova mělo vyrazit naše A-mužstvo v sobotu 7. srpna. Nejelo se nikam, protože podle včasné informace z Vilémova tam měli hřiště pod vodou a zápas byl odložen. Hrát by se mělo 18. srpna v 17.00.
Ve Vilémově měli v sobotu bohužel docela jiné starosti. Kdepak fotbal… Tyto řádky a snímky nám zaslal manažer SK STAP TRATEC Vilémov Libor Sklenář, kterému touto cestou děkujeme.

Text jeho e-mailu:

Okolo 14 hodiny vlastně doteď byl Vilémov zatopen, stejně jako další města a obce v okolí, a už nebyl umožněn ani průjezd. Takže jsme se např. do vlastní firmy dostávali jen s hasiči. Zasílám pár fotek z našeho „náměstí“a okolí mého domu, kde jsem pytli s pískem spolu s rodinou zabezpečoval, aby se potopa nedostala do domu, hasiči čerpali vodu do kanálu apod. Posílám k tomu i foto ze hřiště – ale z dopoledne.
Odpoledne jsem se tam již nedostal, nebylo to možné. Podle správce je to ale hrozné a asi tam budou i škody, zítra se tam snad dostanu, ale mám strach, že nás to bude stát dost peněz.
Tak jen na dokreslenou, že to u nás není lehké a že byste sem bývali ani nedorazili, protože by vás někde od Šluknova vraceli.

Panu Sklenářovi i všem Vilémovským přejeme, aby se ze škod v obci i na svém stadionu co nejrychleji vzpamatovali a vypořádali se s nimi. Tak, aby zase mohli myslet na fotbal. Držíme palce, aby se utkání, k němuž do Vilémova pojedeme 18. srpna, mohlo odehrát už v klidu a bez potíží.

FK Admira Praha