NEPŘEHLÉDNĚTE! Den otevřených dveří na fotbalové Admiře

Práce s fotbalovou mládeží je prioritou FK Admira Praha a jedním z důkazů je i Den otevřených dveří, který klub uspořádá ve čtvrtek 23. září od 16 hodin ve spolupráci s Městskou částí Praha 8 na svém stadionu v kobyliské ulici Na Pecích 46. Součástí bude i nábor fotbalových žáčků ročníků 1999 až 2006.

K vidění bude praktická ukázka vedení tréninkové jednotky přípravek mladých hráčů zmíněných ročníků, kteří už oblékají černobílý dres Admiry.

Všechny děti, které se zúčastní náboru, budou odměněny sladkostí, ať už posílí řady klubové mládeže, nebo ne.

Jejich rodiče si samozřejmě mohou prohlédnout zázemí klubu. Seznámí se také s trenéry a funkcionáři, kteří jim zodpoví všechny dotazy související s výchovou malých fotbalistů v Admiře a ve smluvní Základní škole Hovorčovická. Tam od září začalo pracovat Sportovní středisko mládeže pod vedením profesionálního trenéra FK Admira.

Kromě fotbalové nabídky mohou příchozí v rámci Dne otevřených dveří vidět na stadionu Admiry také ukázky lukostřelby, šermu či bojového umění aikida. Atrakcí bude nepochybně i předvedení provozu starověké kovárny.

Všichni příznivci admirácké mládeže jsou srdečně zváni!

UPOZORNĚNÍ: Nepřítomnost mediálního pracovníka ve dnech 25. září až 3. října!

Všem týmům a spolupracovníkům tohoto webu. Mediální pracovník FK Admira Mgr. Aleš Pivoda bude ve dnech 25. září až 3. října mimo území ČR. Veškeré informace určené ke zveřejnění na klubových webových stránkách v této době směřujte na Ing. Ladislava Čadského.
Mail: lada@cadsky.cz; mobil: 602 939 810.
Aleš Pivoda bude k dispozici opět od pondělí 4. října.

*Boca Juniors vyhrála v Hájích 2:1
*Branky vstřelili Machata a Jackl
*Za týden hostíme v Hovorčovické Satalice
Najdete v rubrice B-mužstvo

*Tempu jsme nastříleli půltucet
*Soupeř nebyl zase o tolik horší
*Rozhodly výkony brankářů
Podrobnosti v rubrice Starší dorost A

*Na Kopanině jsme vyhráli tenisově 6:4
*Ve druhé půli jsme byli viditelně lepší
*V poslední minutě Kuba chytil penaltu
Více v rubrice Tygři 2001