Jen snaha kladenských mladíků nestačila SK Kladno B – FK Admira Praha 0:3 (0:1)

Do Kladna jsme odjížděli v sobotu ráno bez zraněného Komínka, který kvůli svalovému zranění již na podzim zřejmě nenastoupí, a bez Majera, jehož obdobné svalové zranění s Roudnicí vyžaduje ještě klid.
Domácí tým, který se pohybuje v pásmu sestupu, nastoupil proti našemu mužstvu pouze s hráči ročníků 1989 – 1991 a na lavičce měl jen dva náhradníky, což zřejmě naznačuje, že kladenská fotbalová krize zasáhla i B-mužstvo.
Na kročehlavském „letišti“, kde našlo kladenské béčko svůj azyl, jsme začali sebevědomě, což se projevilo již v 7. minutě brankou našeho kapitána Jana Martinice – 0:1. Pokračovali jsme dalšími, bohužel neproměněnými šancemi. V prvním poločase jsme snaživým domácím nedovolili prakticky nic.
Na začátku 2. poločasu jsme pak soupeře viditelně šetřili a ten si tak vypracoval jedinou brankovou šanci v utkání, kterou naštěstí domácí útočník zahodil, aniž by ohrozil Michala v brance. Teprve v závěru, v 72. minutě utkání, jsme vedení konečně potvrdili druhou brankou, když Martinic českou uličkou uvolnil v prostředku krásně nabíhajícího Jirku Kubiceho a ten už tentokrát nezaváhal – 0:2. Třetí brankou naše jednoznačné vítězství pak jistil střídající v 86. minutě David Jehlička, když si bravurně poradil s přihrávku Martinice a nezadržitelně prostřelil brankáře domácích Roučka – 0:3.
S tímto výsledkem jsme si udrželi druhé místo a náš brankář Michal tak již na podzim poosmé odchytal utkání s čistým kontem, aniž by musel vážněji zasahovat.

Admira: Michal – Paťha, Mamurov, Vosický, Sailer – Kurek (85. Moucha), Kubice, Uhlíř, Martinic, Zahálka (75. Šindelář) – Mičko (62. Jehlička).

Rozhodčí Kožár, 110 diváků.

čad

  • Ostatní výsledky a tabulku najdete na adrese:
  • http://vysledky.lidovky.cz/fotbal/fotbal_soutez.php?id_soutez=1107&id_session=
Naši střelci: Do čela poskočil Honza Martinic

6 – Martinic (3 + 3);
5 – Mičko (3 doma + 2 venku);
4 – Kubice (1 + 3), Kurek (3 + 1);
3 – Jehlička (1 + 2), Paťha (3 + 0);
1 – Vosický (0 + 1), Šindelář (1 + 0).

V neděli 7. listopadu od 10.15 hodin hostíme v posledním letošním domácím mistrovském utkání FK Litvínov. Půjde o zápas XIV. kola. Přijďte Admiru povzbudit.