První vítězství v roce 2011 – porazili jsme Meteor B

Naše druhé vystoupení na Memoriálu Jiřího Kolína ve Štěpničné ulici skončilo těsnou výhrou Admiry, která zdolala přeborové béčko Meteoru VIII 2:1.
První půli jsme odehráli v sestavě Hlaváček – Jehlička, Vosický, Paťha, Sailer – Majer, Kubice, Martinic, Kurek – Mičko, Šindelář.
Měli jsme více ze hry, šance se rodily především před brankou soupeře. V 15. minutě trefil Majer břevno, v 18. minutě Mičko střílel v dobré pozici těsně vedle, o minutu později Kubice nepropálil změť nohou před brankou. To, co zahodil Mičko ve 30. minutě po akci Šindeláře zprava, se skoro ani nedalo neproměnit…
Jenže ve 33. minutě podnikli domácí rychlý brejk a Plecitý k tyči podél vybíhajícího brankáře otevřel skóre – prohrávali jsme 0:1.
Dvě minuty nato trefil po Jehličkově přímém kopu smolař Mičko tyč. A nakonec musel brankář Hlaváček řešit ve 42. minutě ošemetnou situaci, vyrazil míč na roh – málem jsme prohrávali 0:2.
Do druhé půle jsme nastoupili v sestavě Michal – Paťha, Vosický, Martinic, Sailer – Lupínek, Uhlíř, Šimáček, Zahálka – Mičko, Bartolšic.
I po změně stran jsme měli na UMT viditelnou převahu, ale ani Meteor B, dokud jeho hráčům stačily síly, nehrál špatně.
V 52. minutě pálil Martinic těsně vedle.
V 62. minutě jsme zaútočili Zahálkou, jenž zleva našel nabíhajícího Bartolšice, který u nás hostuje ze střížkovských Bohemians. Ten míč mazácky zasekl a vyrovnal na 1:1.
A za minutu jsme už vedli. Martinic vyslal do běhu Sailera, který zleva od lajny odcentroval, a Bartolšic hlavou otočil skóre na 2:1 v náš prospěch.
V závěru jsme ještě nastřelili břevno, ale sudí Haltuf stejně pískal odmávaný – dost sporný – ofsajd.
Byli jsme celkově fotbalovějším týmem a mohli jsme vyhrát i vyšším rozdílem.

-api-

Ve středu 19. ledna hrajeme doma přátelsky s Českým Brodem, který dlouhá léta startoval v divizi, ale z finančních důvodů nyní hraje Středočeský přebor.

Na Memoriálu Jiřího Kolína se znovu představíme v sobotu 22. ledna, kdy se od 13.00 utkáme s týmem slavných tradic – exligovým FK Chmel Blšany. Ten momentálně startuje v přeboru Ústeckého kraje.