K výhře v derby jsme měli blíže my Meteor VIII – Admira 1:1 (1:1)

V posledním utkání Memoriálu Jiřího Kolína jsme narazili na domácí Meteor VIII a v derby jsme se rozešli smírně. Vedli jsme na UMT ve Štěpničné ulici hned ve 3. minutě brankou Petra, když brankář Meteoru Zamazal chytil míč už za lajnou. Ale Meteor zase ukázal, co pro něj znamená Fíček. Náš bývalý kanonýr prostřelil v 7. minutě brankáře Michala přesnou bombou k tyči a vyrovnal.
Na obou stranách pak přišly další šance. Za domácí mohl dát gól Janda, naštěstí přehodil Michala i břevno. Na druhé straně měl stoprocentní „loženku“ po přihrávce Petra Mičko, ale gólman Meteoru svůj tým podržel.
Nejblíže k brance jsme byli v 62. minutě, kdy Vosický kopal po ruce ve vápně penaltu, ovšem ani nadvakrát Zamazala neprostřelil! A protože ani na jedné straně už gól nepadl, derby skončilo asi zaslouženou plichtou.
Ovšem ani vítězství by nám k prvenství v turnaji nestačilo, protože vedoucí Zápy po tomto utkání rozstřílely Duklu B 4:0 a skončily po zásluze na prvním místě.

Sestavy

Meteor: Zamazal – Jurčík, Birhanzl (62. Junek), Daňhel, Hruška – Stross, Zezula, Štefan, Omcirk, Janda (67. Plecitý) – Fíček.

Admira: Michal (46. Hlaváček) – Šimáček (46. Šindelář), Martinic, Vosický, Paťha – Jehlička, Komínek, Čmejla (Kubice), Zahálka (Bartolšic) – Uhlíř (46. Mičko), Petr.

Pískal sudí Štuk.

Konečné pořadí turnaje:

1. Sokol Zápy
2. Admira
3. Meteor
4. Motorlet
5. Brandýs – St. Boleslav
6. Dukla B

Ve středu na Slavii v Edenu!
Přátelské utkání SK Slavia B (ČFL) – FK Admira se uskuteční ve středu 2. března na UMT v Edenu. Začátek – 17.30 hodin.
Z naší strany to pořád ještě není ono, forma snad přijde až na mistrovská utkání.

api