Střešovice – Admira B 4:1 (2:1)

V neděli 3. 3. jsme sehráli další z přípravných utkání, na UMT ve Střešovicích. A nutno říci, že tentokráte jsme tahali od začátku za kratší konec! Domácí se na nás jako vždy tradičně připravili, patřičně se vyhecovali, byli důraznější v osobních soubojích a asi i víc chtěli vyhrát. My jsme k utkání přistoupili ležérněji, jako k „další“ přípravě, a na hřišti jsme najednou koukali, že to nějak nejde. Kazili jsme rozehru, na nic jsme neměli čas, přihrávky byly pomalé, nepřesné, nenacházeli adresáta a soupeř byl u míče vždy o kousek a krok dříve. A když k tomu připočtu, že první dva góly jsme soupeři sami darovali špatnou rozehrávkou z obrany, pak výsledek je takový, jaký musí být.
Ve druhé půli jsme se sice pokusili stav obrátit, ale nešlo to. Spíš jsme se na hřišti dohadovali než spolupracovali a někteří hráči musí notně přidat v koncentraci a zamyslet se nad přístupem k utkáním.
I tento zápas je však pro nás poučením do dalších utkání a někdy i prohra (v přípravě) je prospěšná.
Jedinou naši branku vstřelil v prvním poločasu Machata z penalty.

Jan Kostrba

Aritma – Admira B 0 : 2 (0:0)

V sobotu 26. 2. jsme nastoupili k další přípravě na UMT Aritmy ve Vokovicích. Utkání bylo bojovné, vcelku vyrovnané, šance se střídaly na obou stranách, i když je pravda, že my jsme jich měli podstatně více. To se naštěstí projevilo v závěru utkání, kdy jsme konečně prolomili střeleckou smůlu a nemohoucnost v koncovce a dvěma brankami v posledních deseti minutách jsme si zajistili celkové vítězství.

Jan Kostrba