Dali jsme půltucet, dostali tři branky Admira B – Měšice 6 : 3 (2:2)

V neděli 13.3. večer jsme zakončili svou účast na ZT v Satanicích soubojem s mužstvem Měšic. Kladem utkání byla i „konečně“ účast většího počtu hráčů.
Od samého počátku zápasu jsme byli lepší, utkání jsme měli ve své moci, rozvážně jsme kombinovali, někdy až moc rozvážně, a lehce jsme se také dostali do prvních dvou šancí, které jsme samozřejmě zazdili. Tím jsme však asi nabyli dojmu, že na soupeře máme svou kvalitu, a že se tedy nic nemůže stát. Ale stalo se. Lehkovážně jsme začali hrát dozadu, sólovali jsme a výsledkem byl stav 1:2 v náš neprospěch, i když se soupeř dostal za celou první půli jen dvakrát do našeho vápna! Ale na rozdíl od nás byl v proměňování šancí stoprocentní. Do poločasu jsme však ještě stačili vyrovnat.
Ve druhé půli, i přes velké prostřídání hráčů, to byla jen otázka času, kdy utkání otočíme. Nakonec jsme skončili na šesti gólech. Ale protože jsme si vlastní nedisciplinovaností neodpustili velkou obrannou chybu (v 90. min.), soupeř zbytečně snížil na 6:3.
Utkání jsme sice vyhráli, ale tři branky v naší síti nasvědčují, že s naší obrannou fází to stále ještě není ono a je potřeba zlepšení.

Okamžiky zápasu:

20. min. – po odražené střele z levé strany se míč dostává ke Štefanovi a ten levou nohou prostřeluje brankáře, 1:0;
31. min. – špatně jsme odhlavičkovali míč na úroveň vápna přímo před soupeře a následná střela znamená vyrovnání na 1:1;
40. min. – další chyba a nedůraz v obsazování dává Měšicím příležitost ke střele, 1:2;
43. min. – dobře zahraná standardní situace, míč se dostává k Machatovi, jeho první střelu brankář vyráží, ale opakovanou dorážku už ne – 2:2;
55. min. – centr skoro od autové čáry proměňuje Šimáček střelou levou nohou mimo dosah brankáře, 3:2;
67. min. – přihrávka Šimáčka do české uličky na rozběhnutého Rambouska a jeho střela na dvakrát znamená vedení 4:2;
82. min. – trma vrma před měšickou brankou, míč se odráží na úroveň penalty k Másílkovi a ten neváhá, střelou do šibenice nedává golmanovi šanci, 5:2;
86. min. – po rohovém kopu se dostává k míči Machata, dělá kličku doprava a nečekanou patičkou do protipohybu brankáře dává náš šestý gól, 6:2;
90. min. – to bychom ani nebyli my, chyba v rozehrávce znamená přečíslení tři na jednoho a soupeř zcela zbytečně snižuje na konečných 6:3 v náš prospěch.

Takže na našich brankách se tentokrát podíleli hráči: Machata 2x a po jedné brance Štefan, Šimáček, Rambousek, Másílko.

Jan Kostrba

Boca Juniors vyhrála turnaj v Satalicích!

Vítězstvím 6:3 nad Měšicemi vybojovala Admira B prvenství v zimním turnaji na UMT v Satalicích! Prohráli jsme jediné utkání a v boji o konečné prvenství jsme hokejovým výsledkem 6:3 zdolali Měšice.

Výsledky naší juniorky na turnaji:

Admira B – Kbely 2:5
Admira B – Újezd B 4:0
Admira B – Třeboradice 3:2
Admira B – Měšice 6:3

Utkání se Slavií Radonice (7:0) odehrálo v rámci přípravy na divizi A-mužstvo.

Tabulka turnaje na adrese: http://vysledky.lidovky.cz/fotbal/fotbal_soutez.php?id_soutez=2518&id_session=

Podrobnosti připravuje trenér Jan Kostrba.

– api-