Los nás poslal na východ

Tři týmy z Kolínska (Kolín, Velim a staří známí z Polep), tři z Libereckého kraje (Pěnčín-Turnov, nováček Jiskra Mšeno a z ČFL sestoupivší Jablonec B), dva z Pardubického kraje (Ústí nad Orlicí a nováček FK Pardubice B), sedm týmů z Hradeckého kraje (Hradec Králové B, Nová Paka, Nový Bydžov, Náchod, Trutnov, Dvůr Králové a nováček Převýšov – vesnice s 300 obyvateli západně od Hradce Králové). To jsou naši noví soupeři v divizní skupině C, kam jsme byli přeřazeni z béčka, a to na naši žádost.
Více najdete v rubrice A-mužstvo

Los České ligy starších a mladších žáků

Naše čtyři žákovské týmy byly vzhledem k zařazení FK Admira do systému Sportovních středisek mládeže nasazeny do České ligy žáků.

Starší žáci budou hrát skupinu U 15 – B (trenér Pudil) a skupinu U 14 – B (trenér Vácha).

Našimi soupeři v lize budou: FK Teplice, Junior Děčín, Baník Most, SK Kladno, SK Rakovník, Baník Sokolov, Slavia Praha, Dukla Praha, FK Ústí nad Labem, Fotbalová akademie Šluknovského výběžku, Viktoria Žižkov, 1.FC Karovy Vary a Meteor Praha III.

Naše týmy budou hrát své domácí zápasy na trávníku ZŠ Hovorčovická, a to vždy v sobotu. U 15 v úředním čase stanoveném ČMFS, U 14 dvě hodiny před úředním časem ČMFS.

Premiérovým soupeřem Admiry v lize bude Slavia, soutěž odstartujeme na domácí půdě.

Mladí žáci budou hrát skupinu U 13 – B (trenér Vavruška) a U 12 – B (trenér Lapka).

Našimi soupeři tu budou: Dukla Praha, Junior Děčín, Baník Most, SK Kladno, Viktoria Žižkov, 1.FC Karlovy Vary, Meteor Praha VIII, FK Teplice, FK Ústí nad Labem, Fotbalová akademie Šluknovského výběžku, SK Rakovník, Baník Sokolov, Slavia Praha.

Naše týmy budou hrát své domácí zápasy na hlavním stadionu, vždy v sobotu. U 13 od 12.00 hodin, U 12 od 10.00 hodin.

Premiérovým soupeřem Admiry v lize bude Meteor VIII, soutěž odstartujeme na domácím hřišti.