Vážení admiráci, milé admiračky,

děkujeme všem za dobrou reprezentaci FK Admira v uplynulé sezóně, ve které jsme vybojovali tři první místa v soutěžích PFS (B-mužstvo, starší dorost A a starší žáci A). Vzhledem k tomu, že našemu klubu byl přidělen statut Sportovního střediska mládeže, čímž byla oceněna dlouholetá koncepční práce klubu s fotbalovými mládežníky, lze skončený soutěžní ročník označit za velmi úspěšný.
Admira Praha se ve fotbalovém prostředí stala uznávaným a respektovaným pojmem.
Od soutěžního ročníku 2011 – 2012 budou nejen naši A-muži, ale také čtyři žákovské týmy (U-15 s trenérem Pudilem, U-14 s trenérem Váchou, U-13 s trenérem Vavruškou, U-12 s trenérem Lapkou) hrát soutěže řízené Fotbalovou asociací ČR (dříve ČMFS).
Ostatní týmy, počínaje B-mužstvem v 1.A třídě, pak budou startovat v soutěžích řízených Pražským fotbalovým svazem.
Tiskový mluvčí klubu a webmaster klubových stránek děkují všem pravidelným i příležitostným spolupracovníkům. Nebudeme jmenovat všechny, abychom na někoho třeba nechtěně nezapomněli – prostě, existuje celý tým ochotných a obětavých lidí, díky kterým je náš web operativní a pravidelně aktualizovaný.
V této souvislosti bychom měli ke všem dopisovatelům z jednotlivých týmů jednu žádost – z technických i časových důvodů prosím omezte počet fotografií určených ke zveřejnění v příslušných rubrikách maximálně na 24 doprovodné snímky k jednomu referátu.
Přejeme všem krásné léto a těšíme se na další sezónu 2011 – 2012.

Mgr. Aleš Pivoda, mediální pracovník FK Admira
Ing. Jiří Hlávka, správce stránek FK Admira