Příprava začne na Admiře, Hovorčovická je uzavřena

Zpráva pro všechny stávající hráče, bývalé dorostence i další budoucí možné posily Admiry B – nepřehlédněte!

Vzhledem k tomu, že na Hovorčovické nebudou, kvůli prázdninové přestavbě školy, ze začátku k dispozici šatny a další prostory, přesouvá se začátek naší letní přípravy do areálu Admiry Na Pecích. Tedy ve stejný termín, tj. pondělí 25. července v 18 hod., ale dole na
Admiře. Zde budou k dispozici šatny, umělka i „Ďábličák.“ Takže všechny hráče čekám v určený čas tam! A to s tím, že pokud máte výbavu na fotbal a na běhání ještě na Hovorčovické, je třeba si ji tam včas vyzvednout u správce p. Skořepy – tel. 774 194 829.

O tom, že jsme byli nalosováni do skupiny A 1. A třídy a o soupeřích, s nimiž se utkáme v přípravě i mistrovských utkáních, jsme již byli včas informováni na stránkách B-mužstva p. Pivodou (Aleši, díky).

A tak ještě něco k programu a ke změnám v přípravě. Protože se opět nepodařilo, pro nedostatečný zájem ze strany hráčů, uspořádat soustředění mimo Prahu, budeme muset fyzičku doplňovat průběžně v domácích podmínkách a takové malé soustředění si uděláme doma v termínu od 1. do 6. srpna denně od 18 nebo 18.30 hod. Žádám proto všechny hráče, ať si zejména v tomto termínu zajistí dopředu čas tak, aby se pokud možno účastnili všech konaných tréninků!! Času na přípravu je velmi málo, a pokud chceme v 1. A třídě „něco“ hrát, musíme pro to také „něco“ udělat!

A zatím poslední informace – pro mě velmi důležitá!!! Potřebuji nutně vědět, kdo začne 25. 7., což bude doufám drtivá většina. V případě, že někdo, ze závažných nebo výjimečných příčin, bude mít problémy (končící dovolená nebo jiné důvody), musím to vědět dopředu, chci důvod a čas, kdy do přípravy naskočíte !!!

Telefony na mě máte, ale pro jistotu ještě jednou mob. 606 847 754, nebo 724 670 854,
tak určitě zavolejte nebo pošlete SMS!

Doufám, že už vám fotbal schází, a stejně tak jako já se už nemůžete dočkat! Takže v pondělí 25. 7. dole na Admiře.

Jan Kostrba, trenér