V ďolíčku jsme si zastříleli, klokani to odskákali půltuctem Bohemians 1905 B – FK Admira Praha 2 : 6 (0 : 4)

VRŠOVICE (lač) – Po úterním zahájení tréninků jsme v sobotu sehráli první přípravné utkání ve slavném ďolíčku ve Vršovicích. V týmu ještě chyběli brankáři Michal a Hlaváček a hráči Mičko, Mamurov a Čmejla. Po delším zranění už naopak nastoupili Kubice a Majer.
Zároveň trenér Jeřábek s asistentem Peřinou vyzkoušeli v mužstvu několik nováčků ucházejících se o místo v kádru a dali příležitost i několika hráčům B-mužstva. Premiéru v A-mužstvu prožil brankář Michálek.
Soupeř proti nám nastoupil se zbytkem mladých hráčů, kteří neodjeli na soustředění se širším kádrem prvoligového A-mužstva na Moravu, a proto nelze konečný výsledek nijak přeceňovat. Přesto se z vysoké tribuny na fotbal hezky dívalo, když naši „koníci“ dávali jednu branku za druhou.
V prvním poločase se trefili Kurek, Kubice 2x (1x z penalty) a Petr.
Ve druhém poločase pak ještě úspěšně hezké akce zakončili brankou Majer a jeden z noviců. Slušně hrané utkání řídil s přehledem rozhodčí Severýn.

V Chotči nás prověří Motorlet Praha

Další přípravný zápas nás čeká už tento čtvrtek 21. 7. v 18.00. Na hřišti v Chotči nás prověří účastník divize A SK Motorlet Praha, který se pro nadcházející ročník 2011 – 2012 stává farmou Sparty Praha. Díky tomu budou za Motorlet moci nastupovat ve smyslu nově přijatých regulí FAČR profesionální hráči Sparty, jak z širšího kádru ligového A-mužstva, tak i druholigového B-mužstva.

Jak se dostat do Chotče? Autem z Kobylis po magistrále, pak Žitnou, přes Vltavu po Jiráskově mostě na Smíchov, dál na Barrandov. Dále po silnici R1, exit 16 (Slivenec), poté rovně na rychlostní silnici Pražský okruh. Po 3,7 km sjet, exit 19 (Řeporyje), pokračovat přes Ořech až do Chotče. Vzdálenost činí 29 kilometrů.
Lze cestovat i autobusovou linkou 100309 13, od stanice metra Zličín v 17.13, příjezd do zastávky Choteč je v 17.49. Vzdálenost od této zastávky ke hřišti činí zhruba 300 metrů.
Zpět po utkání lze odjet z Chotče autobusovou linkou 100309 20 v 20.31, u metra ve Zličíně budete ve 21.06.

-api-